BitBay - Największa Polska giełda cyfrowych walut

Policealna Szkoła Medyczno - Kosmetyczna dla Młodzieży w Łodzi

Policealna Szkoła Medyczno - Kosmetyczna dla Młodzieży w Łodzi
Policealna Szkoła Medyczno-Kosmetyczna oferuje 2-letnią bezpłatną naukę na kierunku technik masażysta. Szkoła oferuje także liczne kursy i szkolenia. Szkolenia oraz kursy składają się z największej ilości godzin zajęć praktycznych w całej Łodzi. Do dyspozycji uczniów oddaje są świetnie i nowocześnie wyposażone pracownie, dzięki którym zgłębiać można wiedzę zarówno praktyczną jak i teoretyczną. Do dyspozycji jest także świeżo przygotowane Centrum Rehabilitacji. Policealna Szkoła Medyczno-Kosmetyczna to szkoła o profilu bardzo praktycznym.
Policealna Szkoła Medyczno-Kosmetyczna to możliwość zostania technikiem masażystą. Jest to jeden z najpopularniejszych zawodów obecnie. Masażysta zajmuje się wykonywaniem zabiegów leczniczych, ale także sportowych i kosmetycznych zgodnie z wymogami wiedzy medycznej. Cykl nauki jest dwuletni i kończy się uzyskaniem tytułu technika masażysty. Absolwenci przygotowani są do pracy w gabinetach masażu, szpitalach, uzdrowiskach, gabinetach odnowy biologicznej, czy też klubach sportowych, gdzie obecność masażystów jest nieodzowna.
Policealna Szkoła Medyczno - Kosmetyczna dla Młodzieży w Łodzi
ul. Wileńska 53/55
94-011
Łódź
42 674 69 88
szkola@szkolakosmetyczna.com.pl
REGON: 364756316
www.szkolamedyczna.edu.pl

Szczegóły strony www.szkolamedyczna.edu.pl:

Podlinkuj stronę www.szkolamedyczna.edu.pl:

Policealna Szkoła Medyczno - Kosmetyczna dla Młodzieży w Łodzi

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 43

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Tablice multimedialne »

  Tablice multimedialne

  Niezmiernie miło zapraszamy do sklepu internetowego Neomedia - interaktywne rozwiązania. W sklepie tym dajemy możliwość Państwu zakup wszystkiego co jest zgrupowane z interaktywną edukacją oraz szkoleniami, a mianowicie tablice interaktywne, piloty do przeprowadzania testów zdalnie, wizualizery, pracownie-multimedialne.pracownie multimedialne oraz wiele innych różnorakich elementów wyposażenia pracowni multimedialnych.
  W Naszym serwisie ukazane są oczywiście wszystkie te rozwiązania, aby użytkownik miał możność dostosowania towaru do osobistych potrzeb, które czasem są niezwykle specyficzne.
  Oferta Naszego sklepu internetowego jest na tyle różnorodna i konkurencyjna że na pewno zdecydujecie się Państwo na zakup naszych produktów.
  Tablice multimedialne

  Data dodania: 22 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kurs francuskiego Nowy Sącz »

  Kurs francuskiego Nowy Sącz

  Inwitujemy na korepetycje z języka angielskiego i francuskiego w Nowym Sączu i okolicach od poniedziałku do soboty. Korepetycje z angielskiego i francuskiego dla dzieci, dorosłych, młodzieży licealnej i gimnazjalnej toczą się obecności polskiego i obcokrajowego korepetytora.W opłacie kursów zawarte są:- Materiały szkoleniowe- Ćwiczenia ze słownictwa- Ćwiczenia z gramatyki angielskiej- Konwersacje z Native SpeakaremCo oferujemy:- Miłą atmosferę- Materiały treningowe- Opcja dojazdu do ucznia- Kompleksowe przygotowanie do egzaminów gimnazjalnych i maturalnych,a także FCE czy LCCI.- Lekcję francuskiego przez zabawę (opcja dla dzieci przedszkolnych)- Rozwój języka na poziomie podstawowym, średnio zaawansowanym oraz zaawansowanym dla młodzieży licealnej.Jesteś zaintrygowany naszymi korepetycjami z angielskiego? Pisz, telefonuj, jesteśmy do Twoich usług!

  Data dodania: 22 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prezentacje maturalne »

  Prezentacje maturalne

  Prezentacje maturalne z języka polskiego w większości wypadków jest to coś koło pięciu książek uwzględniających publikacje kanonowe, oraz z poza jej rewiru. Jeden po drugim do danej pozycji wyłonić należy opracowanie krytyczne, bądź tez regencję. Kolejnym fazą, jest zrobienie konspektu, który jest wyciągiem naszej wypowiedzi. Na koniec bez wątpienia dość wnikliwy opis przebiegania wyselekcjonowanego tematu w lekturach, bądź innych materiałach. Prezentacja maturalna winna również zawierać cytaty, dlatego że dają one wyższe odzwierciedlenie zagadnienia, a także dodatkowe punkty od Komitetów. Wszystko to musi być przygotowane schludnie, dokładnie i merytorycznie. Pamiętając o artykułach dodatkowych, które chociaż nie są modułem żądanym, to niezmiernie cenionym w oczach mentorów.

  Data dodania: 28 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia biznesowe »

  Szkolenia biznesowe

  Polsko-Amerykańskie Centrum Zarządzania (PAM Center), powstało w 1995 roku w wyniku współpracy pomiędzy Wydziałem Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego i University of Maryland at College Park (USA). Polsko-Amerykańskie Centrum Zarządzania (PAM Center), z siedzibą w Łodzi, powstało w 1995 roku, w wyniku współpracy Uniwersytetu Łódzkiego z Uniwersytetem Stanowym Maryland (USA). Stało się to możliwe dzięki pomocy finansowej Agencji ds. Rozwoju Międzynarodowego Stanów Zjednoczonych USAID. Dzięki przynależności do UŁ i bliskim kontaktom z University of Maryland, Towson University, oraz z wieloma firmami, blisko współpracujemy z ponad 80 wykładowcami, trenerami i praktykami.

  Data dodania: 11 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Hurtownia zabawek poznań »

  Hurtownia zabawek poznań

  Nasza firma została założona w 1995 roku. Posiadamy w zestawie ok.kilkutysięcy rzeczy. Wyroby kupujemy od razu od importerów, a jego znacząca porcja bierze początek z kontraktacji, przez co możemy proponować mistrzowskie wartości, często niższe od importerów. Jesteśmy dystrybutorami naszego wytwórcy maskotek,mianowicie spółki "Świat Zdrowych Zabawek". W wyborze jego wyrobów mamy: fotele na biegunach, konie na biegunach, huśtawki, tablice do malowania. Artykuł wyprzedawany jest w magazynie, także jest dowożony do zamawiającego.

  Data dodania: 23 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Studia podyplomowe dla nauczycieli »

  Studia podyplomowe dla nauczycieli

  Jesteś pedagogiem? Chcesz zdobywać nowe uprawnienia i kwalifikacje? Studia podyplomowe dla nauczycieli to coś specjalnie dla ciebie! Dzięki tej szerokiej ofercie staniesz się bardziej atrakcyjny na rynku pracy: dyrektorzy szkół wolą zatrudniać osoby, które mają prawo do nauczania co najmniej dwóch przedmiotów. Warto postawić na wykształcenie: studia podyplomowe dla nauczycieli to możliwość pogłębienia swojej wiedzy i zdobycia wielu ciekawych informacji oraz nauczenia się nowych metod stosowanych w szkolnictwie.

  Data dodania: 28 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • TŁUMACZENIA SZCZECIN - Tłumaczenia przysięgłe - blog Biura Tłumaczy ze Szczecina »

  TŁUMACZENIA SZCZECIN - Tłumaczenia przysięgłe - blog Biura Tłumaczy ze Szczecina

  Blog mój czyli Tłumaczenia Szczecin blog, ma za temat Tłumaczenia angielskiego Szczecin, stąd jego tytuł. W tytule zawiera sie sporo z treści, a na pewno tematyka, którą jest wszystko związane z tłumaczeniami angielskiego i ze Szczecinem. To co tłumacz wykonuje, co można oczekiwać zlecając tłumaczenia. Opis ten jest absolutnie unikalny, bo autor pisze go z głowy, a ma o czym pisać, bo sam tłumaczy z angielskiego (a czasami na angielski). Jest to spora różnica, gdy bloga czy wortal prowadzony jest przez osobę osobiście zaangażowaną w opisywaną tematykę -w tym przypadku tłumaczenia techniczne szczecin, a gdy teksty są li tylko pisane na zamówienie, a tworzy je specjalista seo, co gorsza nie wie o czym pisze, to jakość bloga spada na łeb na szyję. Są to przeważnie tłumaczenia techniczne, takich jest wciąż najwięcej. Zapraszam na bloga, na którym między innymi - kącik humoru: Tłumaczenia Szczecin na wesoło - autentyki z tłumaczeń, można również dodawać swoje własne przykłady śmiesznych qui pro quo z translacji.

  Data dodania: 23 04 2016 · szczegóły wpisu »