BitBay - Największa Polska giełda cyfrowych walut

Policealna Szkoła Medyczno - Kosmetyczna dla Młodzieży w Łodzi

Policealna Szkoła Medyczno - Kosmetyczna dla Młodzieży w Łodzi
Policealna Szkoła Medyczno-Kosmetyczna oferuje 2-letnią bezpłatną naukę na kierunku technik masażysta. Szkoła oferuje także liczne kursy i szkolenia. Szkolenia oraz kursy składają się z największej ilości godzin zajęć praktycznych w całej Łodzi. Do dyspozycji uczniów oddaje są świetnie i nowocześnie wyposażone pracownie, dzięki którym zgłębiać można wiedzę zarówno praktyczną jak i teoretyczną. Do dyspozycji jest także świeżo przygotowane Centrum Rehabilitacji. Policealna Szkoła Medyczno-Kosmetyczna to szkoła o profilu bardzo praktycznym.
Policealna Szkoła Medyczno-Kosmetyczna to możliwość zostania technikiem masażystą. Jest to jeden z najpopularniejszych zawodów obecnie. Masażysta zajmuje się wykonywaniem zabiegów leczniczych, ale także sportowych i kosmetycznych zgodnie z wymogami wiedzy medycznej. Cykl nauki jest dwuletni i kończy się uzyskaniem tytułu technika masażysty. Absolwenci przygotowani są do pracy w gabinetach masażu, szpitalach, uzdrowiskach, gabinetach odnowy biologicznej, czy też klubach sportowych, gdzie obecność masażystów jest nieodzowna.
Policealna Szkoła Medyczno - Kosmetyczna dla Młodzieży w Łodzi
ul. Wileńska 53/55
94-011
Łódź
42 674 69 88
szkola@szkolakosmetyczna.com.pl
REGON: 364756316
www.szkolamedyczna.edu.pl

Szczegóły strony www.szkolamedyczna.edu.pl:

Podlinkuj stronę www.szkolamedyczna.edu.pl:

Policealna Szkoła Medyczno - Kosmetyczna dla Młodzieży w Łodzi

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 111

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Tablice multimedialne »

  Tablice multimedialne

  Niezmiernie miło zapraszamy do sklepu internetowego Neomedia - interaktywne rozwiązania. W sklepie tym dajemy możliwość Państwu zakup wszystkiego co jest zgrupowane z interaktywną edukacją oraz szkoleniami, a mianowicie tablice interaktywne, piloty do przeprowadzania testów zdalnie, wizualizery, pracownie-multimedialne.pracownie multimedialne oraz wiele innych różnorakich elementów wyposażenia pracowni multimedialnych.
  W Naszym serwisie ukazane są oczywiście wszystkie te rozwiązania, aby użytkownik miał możność dostosowania towaru do osobistych potrzeb, które czasem są niezwykle specyficzne.
  Oferta Naszego sklepu internetowego jest na tyle różnorodna i konkurencyjna że na pewno zdecydujecie się Państwo na zakup naszych produktów.
  Tablice multimedialne

  Data dodania: 22 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia bhp e-learning »

  Szkolenia bhp e-learning

  Prowadzisz korporację zatrudniającą jedynie parę osób? Ale jednocześnie, jak prawie każdy biznesmen musisz spełnić, obwarowany regulacjami wymóg o zrealizowaniu ćwiczeń BHP? Skorzystaj więc z nowości na rynku.
  Po wejściu na witrynę szkolenia-bhp24.pl dostaniesz dostęp do platformy internetowej udzielającej szkolenia bhp e-learning. Za nieduży comiesięczny wydatek finansowy rzędu paru zł, uzyskasz sposoby do samodzielnego wykonywania szkoleń kadrowych. Dosyć długo borykaliście się z drogimi i miałkimi szkoleniami stacjonarnymi.
  Teraz korzystaj z filmików i prezentacji multimedialnych w wysokiej jakości i jednocześnie rozdzielczości. Szkolenia bhp dla załogi pracowniczej, nigdy wcześniej nie były tak nietypowe, ale i równocześnie spełniające wszystkie wytyczne ustawowe.

  Data dodania: 26 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Żłobek Zielonka »

  Żłobek Zielonka

  Naszym zadaniem jest wspieranie Waszych Pociech, aby wyrosły na odważnych, samodzielnych ludzi, którzy potrafią sprostać wymaganiom otoczenia, dlatego kierując się zasadą wychowania Marii Montessori: "pomóż mi zrobić to samodzielnie" staramy się wspomagać samodzielne wysiłki małego człowieka. Każde dziecko jest wyjątkowe, a my poprzez różnorodność zajęć staramy się stymulować jego rozwój i kreatywność mając na uwadze jego indywidualny potencjał.

  Data dodania: 15 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia biznesowe »

  Szkolenia biznesowe

  Polsko-Amerykańskie Centrum Zarządzania (PAM Center), powstało w 1995 roku w wyniku współpracy pomiędzy Wydziałem Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego i University of Maryland at College Park (USA). Polsko-Amerykańskie Centrum Zarządzania (PAM Center), z siedzibą w Łodzi, powstało w 1995 roku, w wyniku współpracy Uniwersytetu Łódzkiego z Uniwersytetem Stanowym Maryland (USA). Stało się to możliwe dzięki pomocy finansowej Agencji ds. Rozwoju Międzynarodowego Stanów Zjednoczonych USAID. Dzięki przynależności do UŁ i bliskim kontaktom z University of Maryland, Towson University, oraz z wieloma firmami, blisko współpracujemy z ponad 80 wykładowcami, trenerami i praktykami.

  Data dodania: 11 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Hurtownia zabawek poznań »

  Hurtownia zabawek poznań

  Nasza firma została założona w 1995 roku. Posiadamy w zestawie ok.kilkutysięcy rzeczy. Wyroby kupujemy od razu od importerów, a jego znacząca porcja bierze początek z kontraktacji, przez co możemy proponować mistrzowskie wartości, często niższe od importerów. Jesteśmy dystrybutorami naszego wytwórcy maskotek,mianowicie spółki "Świat Zdrowych Zabawek". W wyborze jego wyrobów mamy: fotele na biegunach, konie na biegunach, huśtawki, tablice do malowania. Artykuł wyprzedawany jest w magazynie, także jest dowożony do zamawiającego.

  Data dodania: 23 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Studia podyplomowe dla nauczycieli »

  Studia podyplomowe dla nauczycieli

  Jesteś pedagogiem? Chcesz zdobywać nowe uprawnienia i kwalifikacje? Studia podyplomowe dla nauczycieli to coś specjalnie dla ciebie! Dzięki tej szerokiej ofercie staniesz się bardziej atrakcyjny na rynku pracy: dyrektorzy szkół wolą zatrudniać osoby, które mają prawo do nauczania co najmniej dwóch przedmiotów. Warto postawić na wykształcenie: studia podyplomowe dla nauczycieli to możliwość pogłębienia swojej wiedzy i zdobycia wielu ciekawych informacji oraz nauczenia się nowych metod stosowanych w szkolnictwie.

  Data dodania: 28 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Akademickie Liceum Ogólnokształcące w Łodzi »

  Akademickie Liceum Ogólnokształcące w Łodzi

  Akademickie Liceum Ogólnokształcące z Łodzi ma jasną wizję funkcjonowania. Szkoła jest zarówno wspólnotą uczniów jak i rodziców i nauczycieli. Głównym i nadrzędnym celem szkoły jest wszechstronny rozwój osobowości ucznia. Chodzi o rozwój sfery intelektualnej, umiejętności praktycznego wykorzystywania tej wiedzy oraz przygotowanie do podejmowania właściwych decyzji. Akademickie Liceum Ogólnokształcące tworząc twórczą atmosferę pomaga uczniom w rozwianiu indywidualnych umiejętności. W szkole panuje miła i rodzinna atmosfera. Akademickie Liceum Ogólnokształcące z Łodzi to także technikum i liceum sportowe. Do klas sportowych zapraszani są absolwenci szkół podstawowych oraz gimnazjum, którzy uprawiają sport wyczynowo i którzy wiążą z tym swoją przyszłość i zainteresowania. Priorytetem placówki jest takie przygotowanie ucznia do matury, aby nie zostały zaniedbane jego zainteresowania i sportowe pasję. Klasy sportowe to najczęściej poszukiwane klasy przez młodzież, która ma szerokie sportowe zainteresowania i chce rozwijać się w tym kierunku. Akademickie Liceum Ogólnokształcące w Łodzi ul. Wileńska 53/55 94-011 Łódź 42 674 69 88 liceum@akademickielo.com.pl REGON: 362330748

  Data dodania: 17 03 2019 · szczegóły wpisu »