BitBay - Największa Polska giełda cyfrowych walut

Policealna Szkoła Medyczno - Kosmetyczna dla Młodzieży w Łodzi

Policealna Szkoła Medyczno - Kosmetyczna dla Młodzieży w Łodzi
Policealna Szkoła Medyczno-Kosmetyczna oferuje 2-letnią bezpłatną naukę na kierunku technik masażysta. Szkoła oferuje także liczne kursy i szkolenia. Szkolenia oraz kursy składają się z największej ilości godzin zajęć praktycznych w całej Łodzi. Do dyspozycji uczniów oddaje są świetnie i nowocześnie wyposażone pracownie, dzięki którym zgłębiać można wiedzę zarówno praktyczną jak i teoretyczną. Do dyspozycji jest także świeżo przygotowane Centrum Rehabilitacji. Policealna Szkoła Medyczno-Kosmetyczna to szkoła o profilu bardzo praktycznym.
Policealna Szkoła Medyczno-Kosmetyczna to możliwość zostania technikiem masażystą. Jest to jeden z najpopularniejszych zawodów obecnie. Masażysta zajmuje się wykonywaniem zabiegów leczniczych, ale także sportowych i kosmetycznych zgodnie z wymogami wiedzy medycznej. Cykl nauki jest dwuletni i kończy się uzyskaniem tytułu technika masażysty. Absolwenci przygotowani są do pracy w gabinetach masażu, szpitalach, uzdrowiskach, gabinetach odnowy biologicznej, czy też klubach sportowych, gdzie obecność masażystów jest nieodzowna.
Policealna Szkoła Medyczno - Kosmetyczna dla Młodzieży w Łodzi
ul. Wileńska 53/55
94-011
Łódź
42 674 69 88
szkola@szkolakosmetyczna.com.pl
REGON: 364756316
www.szkolamedyczna.edu.pl

Szczegóły strony www.szkolamedyczna.edu.pl:

Podlinkuj stronę www.szkolamedyczna.edu.pl:

Policealna Szkoła Medyczno - Kosmetyczna dla Młodzieży w Łodzi

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 126

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kursy bhp »

  Kursy bhp

  Jesteśmy firmą szkoleniowo-doradczą działającą w zakresie BHP, ppoż., ochrony środowiska. W branży działamy od 9 lat na terenie województwa świętokrzyskiego. Stale zwiększamy ofertę, aby zagwarantować naszym Klientom kompleksowość rozwiązać i najwyższą jakość usług. Świadectwem naszej renomy jest powiększające się grono stałych i zadowolonych Klientów, którzy nawiązali z nami współpracę. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.Kursy bhp

  Data dodania: 09 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kodeks audio audiobook mp3 do słuchania lektor »

  Kodeks audio audiobook mp3 do słuchania lektor

  Kodeksy audio w formacie mp3 to nowość wydawnicza naszego sklepu z audiobookami. Sklep specjalizuje się w wydawaniu aktualnych kodeksów oraz ustaw nagranych przez prawdziwych lektorów. Na rynku dostępne są kodeksy nagrane przez syntezatory mowy, jednakże ze względu na niską jakość ich nagrania oraz monotonią barwę oraz sztuczną wymowę nie nadają się do nauki. Jesteśmy jedyną firmą która oferuje kodeksy nagrane przez prawdziwych lektorów. Na naszej stronie można posłuchać bezpłatnych próbek każdego kodeksu przed jego zakupem. Posiadamy kodeksy z najbardziej aktualnym stanem prawnym. Kodeksy nagrane są na płytach cd, a kodeks podzielony jest na utwory po 10 artykułów każdy, co ułatwia szybkie przemieszczanie się po treści ustawy.

  Data dodania: 21 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Uprawnienia elektryczne »

  Uprawnienia elektryczne

  Jedną z firm którą to warto odwiedzić w celu wykonania uprawnień elektrycznych jest firma uprawnienia-elektryczne.pl. Jest to firma franchisingowa, zajmuje się szeroko pojętym douczaniem osób dorosłych w zakresie szkoleń zawodowych. Jednym z najważniejszych profili firmy jestorganizowanie kursów oraz szkoleń wraz z egzaminem którego ukoronowaniem jestwypracowanie dokumentu potwierdzającego możliwość rozpoczęcia pracy na stonowisku elektryka. Warto ukończyć kurs na uprawniania elektryczne. Elektrycy są rozchwytywani na rynku. Uprawniania-elektryczne.pl jest to strona na której to możemy się zapisać się na kurs i w rezultacie zdobyć tak bardzo potrzebne uprawniania. Warto już dziś zajrzeć na stronę uprawnienia-elektryczne.pl i zacząć wykreować swoją przyszłość od nowych uprawnień.

  Data dodania: 10 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia e learningowe »

  Szkolenia e learningowe

  E-learning to wygodne rozwiązanie dla użytkowników w każdym wieku ? dzieci, studentów, rodziców. Jest uznaną metodą nauki w Europie Zachodniej i USA. Umożliwia naukę, oszczędzając przy tym czas i pieniądze. Dzięki profesjonalnej, nowatorskiej platformie internetowej działającej w Polsce o nazwie CyfrowaSzkola.pl, można otrzymać dostęp do zaawansowanej bazy materiałów naukowych z każdej dziedziny. Troszczymy się o wysoką jakość merytoryczną zamieszczanych materiałów. Żeby przed zamówieniem określonego pakietu sprawdzić notę od uczestników szkolenia, wystarczy tylko kliknąć w jego tytuł. Kurs jest aktywny w czasie 30 dni. Zapraszamy do podjęcia współpracy partnerów, tworzących nowe szkolenia.

  Data dodania: 04 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Hurtownia zabawek poznań »

  Hurtownia zabawek poznań

  Nasza firma została założona w 1995 roku. Posiadamy w zestawie ok.kilkutysięcy rzeczy. Wyroby kupujemy od razu od importerów, a jego znacząca porcja bierze początek z kontraktacji, przez co możemy proponować mistrzowskie wartości, często niższe od importerów. Jesteśmy dystrybutorami naszego wytwórcy maskotek,mianowicie spółki "Świat Zdrowych Zabawek". W wyborze jego wyrobów mamy: fotele na biegunach, konie na biegunach, huśtawki, tablice do malowania. Artykuł wyprzedawany jest w magazynie, także jest dowożony do zamawiającego.

  Data dodania: 23 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła Języków Obcych »

  Szkoła Języków Obcych

  Firma Języki Warszawa [ oferuje usługi językowe w zakresie nauczania, szkoleń, jak również tłumaczeń. Specjalizujemy się w języku angielskim, niemieckim i francuskim. Oferujemy nauczanie osobiste i warsztaty w niewielkich i średniej wielkości grupach dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Prowadzimy kursy z języka ogólnego i profesjonalnego, jak również szkolenia przygotowawcze i egzaminacyjne. Organizujemy kursy dostosowane do wymagań uczestników i przy uwzględnieniu ich wyspecjalizowania językowego oraz dodatkowo czasu jakim dysponują. Świadczymy także usługi tłumaczeniowe zarówno ustne jak i pisemne, w tym uwierzytelnione. Przedstawiamy Państwu ciekawą propozycję, zapewniając konkurencyjne ceny i dogodne okoliczności współpracy.

  Data dodania: 09 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • TŁUMACZENIA SZCZECIN - Tłumaczenia przysięgłe - blog Biura Tłumaczy ze Szczecina »

  TŁUMACZENIA SZCZECIN - Tłumaczenia przysięgłe - blog Biura Tłumaczy ze Szczecina

  Blog mój czyli Tłumaczenia Szczecin blog, ma za temat Tłumaczenia angielskiego Szczecin, stąd jego tytuł. W tytule zawiera sie sporo z treści, a na pewno tematyka, którą jest wszystko związane z tłumaczeniami angielskiego i ze Szczecinem. To co tłumacz wykonuje, co można oczekiwać zlecając tłumaczenia. Opis ten jest absolutnie unikalny, bo autor pisze go z głowy, a ma o czym pisać, bo sam tłumaczy z angielskiego (a czasami na angielski). Jest to spora różnica, gdy bloga czy wortal prowadzony jest przez osobę osobiście zaangażowaną w opisywaną tematykę -w tym przypadku tłumaczenia techniczne szczecin, a gdy teksty są li tylko pisane na zamówienie, a tworzy je specjalista seo, co gorsza nie wie o czym pisze, to jakość bloga spada na łeb na szyję. Są to przeważnie tłumaczenia techniczne, takich jest wciąż najwięcej. Zapraszam na bloga, na którym między innymi - kącik humoru: Tłumaczenia Szczecin na wesoło - autentyki z tłumaczeń, można również dodawać swoje własne przykłady śmiesznych qui pro quo z translacji.

  Data dodania: 23 04 2016 · szczegóły wpisu »