BitBay - Największa Polska giełda cyfrowych walut

Pieczątki Toruń - Profesjonalna Wytwórnia Stempli

Pieczątki Toruń - Profesjonalna Wytwórnia Stempli
Profesjonalna wytwórnia stempli, pieczątek w Toruniu. Drukujemy wizytówki, karty firmowe, ulotki oraz notesy dla firm. Pieczątki firmowe, imienne oraz wyrób stempli dla biur i urzędów. Oferujemy profesjonalne doradztwo na usługi stemplarskie, od pieczątki automatycznej najbardziej praktycznej, aż po stemple tradycyjne do urzędów i biur. Jesteśmy firmą, która na rynku toruńskim jest od 1973 r. Naszym celem jest współpraca z najlepszymi firmami, które potrzebują najlepszej jakości usług stemplarskich. Oprócz artykułów powiązanych z pieczątkami zaopatrujemy naszych kontrahentów także w różnego rodzaju formy reklamy drukowanej: wizytówki, karty firmowe, ulotki, notesy oraz papier firmowy. Właścicielom firmy w Toruniu proponujemy zaufać Nam, a korzystanie z pieczątek przestanie być udręką.

Szczegóły strony firmakikus.republika.pl:

Podlinkuj stronę firmakikus.republika.pl:

Pieczątki Toruń - Profesjonalna Wytwórnia Stempli

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 12 Odwiedziny googlebot 297

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Polary z logo Łódź »

  Polary z logo Łódź

  Dzisiaj wybór odzieży jest astronomiczny. Moda zmienia się w diabelskim tempie. Przykładowo polary z logo otrzymują coraz to odmienne fasony. Na dobitkę by wyglądać trendy nie trzeba chodzić do potężnych salonów mody. Wystarczy iść, chociażby do osiedlowego sklepu odzieżowego. Tam również wachlarz jest wielce duży.

  Data dodania: 19 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zabudowa stoisk targowych Poznań »

  Zabudowa stoisk targowych Poznań

  Elipsa Design Exhibition Services to przede wszystkim drużyna specjalistów, od wielu lat odnoszący sukcesy w kompleksowej obsłudze wystąpień targowych.

  W okresie swojego istnienia nasz drużyna organizował wiele wystąpień targowych uznanych krajowych, europejskich i azjatyckich firm.
  Stanowi to o naszym potencjale i dużym doświadczeniu w prowadzeniu stoisk targowych w największych centrach wystawienniczych w kraju i za granicą.

  Zapewniamy kompleksową obsługę udziału w targach - od przygotowania przemyślanego projektu, przez zabudowę stoisk targowych, obsługę logistyczno-transportową, aż po profesjonalne efekty multimedialne i wizualne.

  Jesteśmy jak najbliżej naszych klientów, co pozwala na łatwiejszy przepływ informacji i współpracę. Dzięki wspólnym działaniom uzyskujemy duże sukcesy.

  Data dodania: 12 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Długopisy reklamowe Wrocław »

  Długopisy reklamowe Wrocław

  Artykuły reklamowe użyte jako drobne upominki należą do jednego ze skuteczniejszych sposobów na szybkie dotarcie do potencjalnych klientów i pozostawienie w ich świadomości znajomości polecanej marki. Wiele agencji reklamowych zazwyczaj sięga po gadżety reklamowe podczas trwania kampanii promocyjnej ponieważ obok spotów reklamowych mogą zagwarantować zainteresowanie promowaną marką bądź produktem. Każdy chętnie zarówno w czasie pracy jak i w życiu domowym wykorzystuje upominki reklamowe takie jak dla przykładu kubki z nadrukowanym logo firmy, parasole przeciwdeszczowe, kalendarzyki oraz koszulki bawełniane dodatkowo reklamując określony produkt w środowisku, w którym w danym momencie się znajdują. Nieświadomie mogą stać się skutecznym narzędziem reklamowym, które może zapewnić odniesienie oczekiwanego efektu w postaci zwiększenia znajomości marki także wśród odbiorców, którzy w przyszłości mogą stać się klientami.

  Data dodania: 07 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Grafik kreatywny - portfolio prac »

  Grafik kreatywny - portfolio prac

  GRAFIKA KOMPUTEROWA - Daniel NalepkaZapraszam do zapoznania się z portfolio Daniela Nalepki, grafika komputerowego z wieloletnim stażem.Daniel Nalepka jako grafik komputerowy zajmuje się trzema zagadnieniami związanymi z kreatywną grafiką użytkową:[*]projektowaniem stron www(To tzw. web design, czyli tworzenie i opracowywanie szaty graficznej serwisu internetowego. Jest więc grafikiem - web designerem, czyli wyspecjalizowanym grafikiem zajmującym się projektami związanymi ze stronami internetowymi)Przykład projektu graficznego w kategorii STRONA WWW autorstwa Daniela Nalepki:[*]projektowaniem DTP(Grafik DTP przygotowuje, opracowuje grafikę i tekst przeznaczone do druku, np. projektuje ulotkę, folder firmowy, katalog - wszystko to co finalnie trafia do druku. Jest odpowiedzialny za szatę graficzną i finalne, techniczne przygotowanie do druku)Przykład projektów graficznych w kategorii POLIGRAFIA autorstwa Daniela Nalepki - seria plakatów (dwa z serii):[*]reklamą wizualną(Innymi słowy - projektuje reklamy, które nas otaczają w przestrzeni miejskiej)Przykład projektu graficznego w kategorii REKLAMA WIZUALNA - projekt witryny sklepowej:Więcej przykładów projektów graficznych (jest ich kilkaset) znajdą Państwo na stronie internetowej grafika.

  Data dodania: 10 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kasetony »

  Kasetony

  Kasetony podświetlane to jeden z rodzajów reklamy zewnętrznej. Jest to wspaniała forma reklamy zewnętrznej pozwalająca na efektywne oznakowanie swojej firmy czy reklamy swojej firmy. Lippol Signs Reklama Wizualna jest producentem kasetonów świetlnych. Przykładamy wszelkich sił do wyprodukowania każdego wyrobu. Dzięki temu jakość naszych reklam podświetlanych stoi na najwyższym poziomie. Produkujemy rożne formy kasetonów świetlnych, zarówno jednostronne jak i dwustronne. Lica kasetonów wykonujemy z różnych typów materiałówmateriałów - np. z pleksiglasu czy dibondu. Boki kasetonu wykonana jest z profili aluminiowych wysokiej. Kasetony reklamowe są zazwyczaj reklamą podświetlaną - do podświetlania reklam stosujemy lamp jarzeniowych, lub wysokiej jakości oświetlenia Ledowego. Oferujemyrównież montowanie kasetonów. Często podejmujemy współpracę z innymi firmami reklamowymi. Zapraszamy po reklamy!

  Data dodania: 09 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Agencja custom publishing warszawa »

  Agencja custom publishing warszawa

  Przygotowaliśmy wiele biuletynów dla spółek, przeszkoliliśmy prawie pięćset ludzi, oceniliśmy prawie tysiąc periodyków w Konkursie Biuletynów Firmowych, napisaliśmy trzysta artykułów związanych z custom publishing ? to wszystko potwierdza naszą wielostronną wiedzę. Nasi klienci mogą rozwijać się dzięki współpracy z nami i wykorzystywać wzorce z doświadczeń i rekomendacji naszej agencji wydawniczej.Proponujemy klarowne reguły współdziałania, przygotowania i skosztorysowania projektu, zapisów w umowie. Stawiamy na odpowiedzialność w relacjach z klientami i autentyczną wymianę informacji. Wychwytujemy specyfikę klienta, jego oczekiwania i długofalowe potrzeby. Chcemy wyjaśnić, w jakim otoczeniu funkcjonuje klient. Dbamy o obustronne zrozumienie i partnerskie ? oparte na szacunku i uczciwości ? nastawienie do projektu. Ekspresowo reagujemy na potrzeby klienta ? zarówno w kwestiach formalnych (projekt umowy, zasady współdziałania, skosztorysowania), jak i edytorskich (dostosowanie harmonogramu, zakres opieki merytorycznej, dodatkowe projekty wydawnicze). Naszą wiarygodność wznosimy na otwartej komunikacji z klientami i profesjonalnej opiece merytorycznej. Długofalowa kooperacja z klientami i idące za nią zaufanie są właściwym dowodem na naszą skuteczność i jakość przedsięwzięć. Zaufało nam już kilkaset firm w Polsce.

  Data dodania: 08 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Hostessy »

  Hostessy

  Zajmujemy się pełną obsługą imprez, targów, konferencji i promocji. Posiadamy dużą bazę Hostess i Hostów na terenie całej Polski w różnych miastach m.in. w Toruniu, Bydgoszczy, Warszawie, Poznaniu, Gdańsku i Wrocławiu. Współpracujemy z takimi firmami jak Enea, Brown-Forman, Bakoma, MediaExpert, ING, Tesco, Pepsi, Polbank, Danone, czy Real. Nasze Hostessy są w pełni wykwalifikowane i przeszkolone do swojej pracy - są także za każdym razem szkolone z produktów, firm lub usług, które będą promować. Nasz personel składa się z Hostess, Hostów, Modelek, Modeli, Fotomodelek, Fotomodeli, Fordanserek, Tancerek, Merchandiserów, Konferansjerów, Supervisorów, Tłumaczek i Tłumaczów oraz z Personelu Pomocniczego. Z uśmiechem i pełnym zaangażowaniem zajmiemy się także reklamą i promocją Państwa firmy. Serdecznie i gorąco zachęcamy do współpracy - agencja Hostess i Modelek "Giulietta".

  Data dodania: 20 05 2013 · szczegóły wpisu »