BitBay - Największa Polska giełda cyfrowych walut

Podkategoria: Parkingi

 • Bezstresowe wakacje dzięki pozostawieniu auta na parkingu obok lotniska Wrocław »

  Bezstresowe wakacje dzięki pozostawieniu auta na parkingu obok lotniska Wrocław

  Jeden z największych parkingów lotniska Wrocław jest obsługiwany przez firmę Maro. Na stronie internetowej można znaleźć najważniejsze informacje z punktu widzenia klienta. Możliwość zarezerwowania usług parkingu strzeżonego Maro obok wrocławskiego lotniska można znaleźć w zakładce Parking. Na parkingu można nie tylko zostawić auto, ale również zamówić busik pod sam budynek lotniska. W Cenniku zostały wyszczególnione koszty korzystania z parkingu firmy Maro. Z kolei w dziale Regulamin można poznać szczegółowe zasady funkcjonowania parkingu strzeżonego przy lotnisku we Wrocławiu. Na serwisie znajduje się mapka z lokalizacją parkingu oraz dane kontaktowe.

  Data dodania: 19 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Parking przy Lotnisku Pyrzowice »

  Parking przy Lotnisku Pyrzowice

  Baza Pyrzowice oferuje swoim klientom niezbędne usługi. Parking jest położony w pobliżu portu lotniczego w Katowicach i zapewnia codziennie wolne miejsca. Jego baza to 500 miejsc parkingowych. Ponadto na terenie parkingu jest również restauracja, sklep Subway, stacja paliw i myjnia ręczna. Każdy pozostawiony samochód, będący pod opieką ochrony ma ekstra ubezpieczenie. Cały obiekt jest ogrodzony i ma zainstalowany system kamer.

  Data dodania: 14 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Parking strzeżony Katowice - Pyrzowice »

  Parking strzeżony Katowice - Pyrzowice

  Jeżeli zazwyczaj korzystasz z lotów oferowanych przez Międzynarodowy Port Lotniczy Katowice w Pyrzowicach oraz dojeżdżasz na miejsce swoim własnym samochodem - to Nasza oferta-parking strzeżony Pyrzowice, jest właśnie dla Ciebie. Musić pamiętać, że nie wolno zostawiać swojego auta w pobliżu lotniska - w konsekwencji ryzykujesz odholowaniem oraz wysokim karami. A firmowy parking przy lotnisku nie jest bardzo drogi oraz dostosowany do niedługich odwiedzin i szybkiego odprawiania podróży. Właśnie dlatego proponujemy państwu parking lotnisko. Katowice jest to najbliższy duży ośrodek, z którego bez problemu mogą Państwo do Nas dojechać i bez przeszkód zostawić samochód.

  Data dodania: 10 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Parking Warszawa Okęcie »

  Parking Warszawa Okęcie

  Parking przy Okęciu zachęca wszystkich podróżujących z Warszawskiego lotniska imienia F. Chopina do skorzystania z naszych usług. Nasz parking przy Okęciu jest najbezpieczniejszym obiektem. Parking przystosowany jest do przyjęcia 250 samochodów osobowych. W ramach obsługi zapewniamy bezpłatny dojazd na teren lotniska oraz odbiór po powrocie. Transport odbywa się klimatyzowanym samochodem OPEL VIVARO. Dbałość o bezpieczeństwo i jakość wykonywanych usług pozwoliła nam zdobyć zaufanie klientów. Zachęcam wszystkich podróżujących do zapoznania się z nasza ofertą dzięki której zaoszczędzą państwo czas oraz pieniądze. Nasza oferta jest najlepsza na rynku.

  Data dodania: 01 02 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Parkingi

Parkingi - nowa strona:

Adres: