BitBay - Największa Polska giełda cyfrowych walut

Nauka defensywnej jazdy

Nauka defensywnej jazdy
Szkolenie defensive driving prowadzone są w dowolnym mieście na terenie całego kraju. Kurs defensywnej jazdy zalecany jest dla wszystkich kierowców niezależnie od umiejętności, doświadczenia i płci. Obsługujemy duże floty samochodowe, które zapraszają kierowców na cykliczne szkolenie defensive driving. Defensywna jazda jest popularnym stylem jazdy wyróżniającym najlepszych kierowców. Istotą defensive driving jest wysoka kultura drogowa, wrażliwość społeczna a także świadomość zagrożeń wypadków. Kurs jazdy defensywnej umożliwia wdrożenie najistotniejszych zasad techniki jazdy mających istotny wpływ na bezpieczeństwo. Szkolenie defensywnej jazdy koncentruje się na obserwacji drogi, taktyce jazdy, unikania zagrożeń, przewidywaniu ruchu, wzorowym wykonywaniu manewrów. Jazda defensywna jest ciekawym zkoleniem teoretycznym i praktycznym wykorzystującym nowoczesne technologie pomiarowe. Kurs defensive driving ogranicza wypadkowość kierowców obniżając koszty utrzymania floty samochodowej.Zapraszamy serdecznie na nasze kursy !

Szczegóły strony defensywnajazda.pl:

Podlinkuj stronę defensywnajazda.pl:

Nauka defensywnej jazdy

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 2 Odwiedziny googlebot 28

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • JEDYNKA - Prawo Jazdy - Nauka Jazdy - Tarnowskie Góry i Zabrze »

  JEDYNKA - Prawo Jazdy - Nauka Jazdy - Tarnowskie Góry i Zabrze

  Promocyjne zapisy na KAT A A1. Jazdy na Yaris! Szkoła Jazdy #1 w mieście Tarnowskie Góry. Nauka Jazdy szkolajedynka przy ul. Zofii Nałkowskiej 1.

  Dlaczego my? Jesteśmy najlepsi? U nas jest najszybciej?
  Tarnowskie Góry są miejscowością położoną na Śląsku w malowniczej okolicy pomiędzy Radzionkowem, Bytomiem i Zabrzem. Miasto samo w sobie posiada dużo atrakcji turystycznych oraz oferuje duże opcje do rozwoju biznesu. Podjęliśmy decyzje o prowadzeniu naszej szkoły specjalnie tutaj, bo jesteśmy związani z naszym regionem. Inwestor, który prowadzi biznes powinna mieć w sobie pasję, cel i zdolności. Jedno nie zastąpi drugiego. Tak też podchodzimy do naszej działalności.
  Szkoła jazdy Jedynka ulokowana przy ulicy Zofii Nałkowskiej 1 jest naszym dziełem i staramy się, aby rozwój był naszym priorytetem. Co widać jako sprzęt, biuro, instruktora w rzeczywistości potrzebuje wielkiej pracy i przygotowań, bo nie łatwo jest otworzyć szkołę jazdy.
  uprawnienie do prowadzenia pojazdów mechanicznych dla każdego tak konieczne może być blisko. Napisałem ?może? gdyż nie dla wszystkich jest to takie oczywiste, nie wszystkim pisane jest iść na kurs i zdać egzamin z marszu. Pewne osoby, które zdają egzamin po raz kolejny, jednakże wszyscy nasi podopieczni zdobyli prawo jazdy.
  Nasze samochody i motocykle są identyczne jak egzaminacyjne, są nawet tego samego koloru. Ważne są dla nas kwestie bezpieczeństwa, to jedna w podstaw dobrze wykonanego kursu. Klient winien czuć się pewnie w naszym towarzystwie, dlatego decyzja o wyborze instruktora nie może być przypadkiem. Szkolenie u nas to przyjemność, samochody są klimatyzowane i nie szczędzimy na klimie kiedy trzeba schłodzić wnętrze.
  Podsumowując, najlepszym wyborem jest szkoła jedynka w Tarnowskich Górach.

  Data dodania: 14 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Organizujemy warsztaty dla instruktorów nauczycieli Ośrodków Szkolenia Kierowców »

  Organizujemy warsztaty dla instruktorów nauczycieli Ośrodków Szkolenia Kierowców

  Myślisz nad doskonaleniem techniki jazdy?
  OSK CARGO Kraków ma specjalistyczne Centrum Szkoleń Kierowców.
  Wraz z wchodzącymi nowymi przepisami oraz prawami kierowcy są zobowiązani do uzupełniania swojej wiedzy by świadczone przez nich usługi były najwyższej jakości. Fachowo jest to nazwane, jako szkolenia okresowe kierowców, które organizowane są, co jakiś okres. Ukończenie takiego szkolenia jest zakończone świadectwem kwalifikacji wstępnej przyśpieszonej, które świadczy o kompleksowym przygotowaniem do wykonywanych czynności.
  Organizacja takich szkoleń oraz ich część praktyczna jest systematycznie aktualizowana. Program szkoleń jest zgodny z obowiązującymi przepisami, Zajęcia obejmują kształcenie w zakresie racjonalnego kierowania pojazdem z uwzględnieniem przepisów bezpieczeństwa, optymalizacji czasu jazdy, bezpieczeństwa pasażerów oraz niebezpieczeństw związanych z wykonywanym zawodem. Proponujemy także warsztaty dla instruktorów nauki jazdy pogłębiające wiedzę nauczycielom OSK.

  Data dodania: 25 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • OSK Alfred - Prawo jazdy, nauka jazdy Lublin »

  OSK Alfred - Prawo jazdy, nauka jazdy Lublin

  Ośrodek Szkolenia Kierowców ?Alfred? to znana i popularna szkoła nauki jazdy w Lublinie, zarówno wśród kandydatów na kierowców, jak i wśród samych kierowców, którzy pragną udoskonalić swoje umiejętności prawidłowego poruszania się samochodem po ulicach Lublina.

  Data dodania: 12 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo ADR »

  Doradztwo ADR

  W celu zapewnienia bezpieczeństwa ludzi oraz środowiska podczas przewozu towarów niebezpiecznych opracowano szereg przepisów prawnych. Główne zasady bezpiecznego przewozu drogowego są uregulowane umową europejską, dotyczącą przewozu drogowego towarów niebezpiecznych, określaną skrótem ADR (Accord Dangereuses Route).Znajomość przepisów jest podstawowym obowiązkiem wszystkich uczestników przewozu drogowego. Dodatkowym obowiązkiem nałożonym na przedsiębiorcę związanego z przewozem towarów niebezpiecznych jest obowiązek wyznaczenia doradcy do spraw bezpieczeństwa.

  Data dodania: 12 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kursy bezpiecznej jazdy »

  Kursy bezpiecznej jazdy

  Nie czujesz się pewnie za kierownicą samochodu?
  Nasz ośrodek zaprasza na szkolenia z bezpiecznej Jazdy,
  na których można się nauczyć płynnie ruszać i hamować, kontrolować manewry pojazdem,
  oraz zauważać możliwe zagrożenia na drodze oraz jak widzi
  kierujący pod wpływem alkoholu.
  Ośrodek Doskonalenia Techniki jazdy Rajder to doskonała kadra intruktorów.
  Zapewniamy Wam możliwość zaprojektowania szkolenia według własnych wymagań.
  Grupa ekspertów poprowadzi kurs na najwyższym poziomie.

  Oferujemy kursantom szkolenie z dziedziny:
  - bezpiecznej i kofortowej jazdy,
  - techniki hamowania na prostych odcinkach i na łuku drogi,
  - zapobiegania powstawaniu efektowi nadsterowności oraz podsterowności w samochodzie,
  - technik jazdy sportowej na torze szkoleniowym,
  - jazdy defensywnej,
  - pomocy medycznej,

  Dajemy możliwość przyjazdu własnymi pojazdami lub skorzystania z naszej floty. Prowadzimy profesjonalne szkolenia na płycie poślizgowej i na trolejach.Zapraszamy na szkolenia z bezpiecznej jazdy.

  Data dodania: 23 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • KORONA MM - szkoła nauki na prawo jazdy Kielce »

  KORONA MM - szkoła nauki na prawo jazdy Kielce

  Szkoła jazdy Korona MM zapewnia wysoką zdawalność na egzaminy prawa jazdy kategorii A, A1, A2, Am, B dzięki najlepszym instruktorom z województwa świętokrzyskiego. Kursy w naszej szkole odbywają się w miłej i bezstresowej atmosferze w doskonale wyposażonych salach wykładowych oraz w nowych autach gotowych do zajęć na placach manewrowych. Zapewniamy dogodne warunki cenowe, istnieje możliwość opłacania kursów na raty. Dbamy aby nasi kursanci byli świetnie przygotowanie merytorycznie do testów jak i egzaminu na prawo jazdy. Zależy nam żeby przyszli kierowcy byli przygotowani do prowadzenia pojazdów mechanicznych w każdych warunkach i nie zagrażali później w ruchu drogowym. Najlepszą rekomendacją dlaczego warto nam zaufać i wybrać naszą szkołę jazdy jest wysoka zdawalność oraz miejsce w rankingach popularności oraz zadowolenia uczestników kursów w naszej szkole. Jest nam ogromnie miło z tego powodu i jeszcze bardziej motywuje nas do dalszego rozwoju poprzez zwiększanie ilości instruktorów, unowocześnianie sal wykładowych, wymianie oraz utrzymaniu floty samochodów na najwyższym poziomie.

  Data dodania: 25 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • Moto szkolenie »

  Moto szkolenie

  Szkoła bezpiecznej jazdy została powołana do życia w celu prowadzenia kursów i treningów. Szkolenie bezpiecznej jazdy odbywa się mobilnie w dowolnym miejscu. Bezpieczna jazda oznacza eliminację ryzyka drogowego poprzez eco driving i defensive driving. Kurs bezpiecznej jazdy obejmuje szkolenie eco driving i szkolenie defensive driving. Nauka bezpiecznej jazdy to szkolenie eko driving podczas zajęć w ruchu miejskim. Jazda defensywna bazuje na prognozowaniu zagrożeń i świadome ich unikanie przez taktykę i technikę jazdy. Szkolenie jazdy defensywnej jest najczęściej zamawiane przez firmy i organizacje. Szkolenie flotowe realizujemy na dowolnych pojazdach. Sporo uczestników naszych szkoleń uważa szkolenie floty za najciekawsze zajęcia. Ważnym produktem jest szkolenie antypoślizgowe, czyli jazda nieprzekraczająca granicy przyczepności. Trening poślizgu jest najbardziej efektownym szkoleniem uwalniającym ogromne ilości endorfin. Moto szkolenie organizowane przez naszych instruktorów na zawsze zostanie w pamięci kursantów. Organizujemy event motoryzacyjny jako promocję bezpieczeństwa na drodze na całkowitym luzie. Moto event jest realizowany dzięki symulatorom bezpiecznej jazdy.

  Data dodania: 29 06 2017 · szczegóły wpisu »