BitBay - Największa Polska giełda cyfrowych walut

Podkategoria: Muzyka i intrumenty

 • DJ Jacek Bydgoszcz Gdańsk »

  DJ Jacek Bydgoszcz Gdańsk

  Marzy Ci się oryginalne wesele i potrzebujesz oryginalnej muzyki? Poznaj mnie i moją muzykę. Możesz połączyć wesele tradycyjne, którego oczekuje starsza część Waszych gości weselnych oraz przyjęcie nowoczesne na którym lepiej czują się osoby młodsze. Organizacja przyjęcia weselnego wymaga przede wszystkim oprawy muzycznej. To muzyka decyduje w dużej mierze o tym, jak bawią się goście. Zobacz filmy z wesel i imprez na których miałem przyjemność zagrać. Zapraszam też na moją stronę www, gdzie dowiecie się Państwo informacji o mnie i ofercie jaką mam przyjemność Wam zaprezentować. Gwarantuję Państwu doskonałą zabawę dzięki niezwykle zróżnicowanemu repertuarowi, który możemy również na Państwa prośbę poszerzyć o dowolne przeboje. Setki czy nawet tysiące zorganizowanych imprez pozwoliły na wypracowanie własnego, niepowtarzalnego stylu prowadzenia wspólnej zabawy. Zapewniam nie tylko profesjonalną oprawę muzyczną ale także gwarantujemy wspaniałą i niezapomnianą zabawę.Jako DJ pracuję w miastach Toruń, Bydgoszcz, Włocławek, Gdańsk, Gdynia, Sopot

  Data dodania: 28 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • Wynajem nagłośnienia »

  Wynajem nagłośnienia

  Nagłośnienie imprez realizujemy na terenie woj. Kujawsko Pomorskiego, głównie w Toruniu i Bydgoszczy. Wykorzystujemy nowoczesny sprzęt do nagłośnienia, który spełnia wysokie wymagania artystów. Dostarczamy dedykowane rozwiązania audiowizualne, które zawsze jest dostosowane do konkretnego miejsca.Zachęcam do zapoznania się z listą sprzętu nagłośnieniowego oferowanego przez Popowski Event dostępną na stronie www. Ekipa Popowski Event to sprawny i doświadczony zespół, posiadamy spore doświadczenie w obsłudze technicznej imprez, konferencji, imprez muzycznych i okolicznościowych. Posiadaną wiedzę i doświadczenie zdobyliśmy dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz dzięki współpracy z najlepszymi ludźmi z branży eventowej. Gwarantujemy sprawny montaż sprzętu oraz sprawne przeprowadzenie prób i konfiguracji sprzętu nagłaśniającego. Gwarantujemy wysoką jakość i komfort zapewniony artystom, dzięki naszemu nagłośnieniu. Na naszej stronie znajdą państwo ofertę oraz referencje i portfolio, które potwierdza nasze doświadczenie.

  Data dodania: 04 08 2018 · szczegóły wpisu »
 • Sklep muzyczny E-STRUNA.PL - instrumenty muzyczne »

  Sklep muzyczny E-STRUNA.PL - instrumenty muzyczne

  E-STRUNA.PL to internetowy sklep muzyczny. W naszej ofercie mamy instrumenty muzyczne czołowych producentów. Atrakcyjne ceny, najtańsze instrumenty: gitara, keyboard, perkusja, nagłośnienie, sprzęt estradowy, akcesoria muzyczne, wzmacniacz, instrumenty smyczkowe, futerał itp.

  W naszej ofercie można znaleźć instrumenty muzyczne znanych firm takich jak: dowina, marris, morrison, roland, dw, yamaha, casio, camps, fender, marshal, attiude, canto, shure, fishman, akg, sennheiser, vox, engl, hamer, ibanez, dunlop, planet waves, randall, klotz, procab, d'addario, dr, savarez, ernie ball, strunal, valencja, latin percussion, gibraltar, tama, pearl, ever play, kustom, evans, vincent, vic firth, zildian, amedia, toca, alvaro i wiele innych.

  REGULAMIN

  1. Informacje ogólne
  Właścicielem sklepu internetowego E-STRUNA.PL jest:
  STRUNA S.C.
  Kozubszczyzna 37H
  21-030 Motycz
  NIP 713-303-93-29
  REGON. 060577307

  Sklep stacjonarny:
  ul. Lubelska 52A, 21-100 Lubartów
  czynne: pon.-pt. 10-18, sob. 10-14
  Adres do korespondencji:
  Kozubszczyzna 37H
  21-030 Motycz

  2. Zasady zakupów.
  Złożenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na wszystkie postanowienia i informacje zawarte w regulaminie. Zespół sklepu QUENA.PL dokłada wszelkich starań, aby opisy i dane techniczne umieszczonych w sklepie produktów były zgodne z rzeczywistością. Nie ponosimy jednak odpowiedzialności za błędne podanie parametrów i właściwości towaru, lub nagłą ich zmianę przez jego producenta. Niemniej, w każdym przypadku, gdy dane (w tym opisy i dane techniczne produktów) prezentowane na witrynie internetowej sklepu w dniu złożenia przez konsumenta zamówienia nie pokrywałyby się z rzeczywistością, w ciągu 10 dni od daty zakupu ma on prawo odstąpienia od umowy bez podania przyczyn, zgodnie z przepisami o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość. Ten paragraf stosuje się jednak wyłącznie do sprzedaży osobie fizycznej, która dokonuje zakupu w celu niezwiązanym z działalnością zawodową lub gospodarczą. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, przed podjęciem decyzji o zakupie prosimy o kontakt z nami. Informujemy również, że prezentowany katalog produktów nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 61 Kodeksu Cywilnego, a ma jedynie charakter informacyjny. Klient składając zamówienie za pomocą mechanizmów dostępnych na internetowych stronach sklepu, składa ofertę kupna określonego towaru na warunkach podanych w opisie produktu. Moment zawarcia umowy kupna-sprzedaży następuje podczas pisemnego potwierdzenia odbioru towaru przez klienta na liście przewozowym przesyłki.

  Wszystkie produkty oferowane w sklepie E-STRUNA.PL są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski.

  Wszystkie ceny podane na stronach internetowych E-STRUNA.PL są cenami brutto (zawierają podatek VAT). W przypadku braku innych ustaleń, wiążąca dla stron transakcji jest cena widniejąca przy produkcie w momencie złożenia zamówienia przez Klienta.

  3. Zasady zamawiania.
  Zamówienia przez internet można składać 24 godziny na dobę przez cały rok. Zamówienia złożone w dni powszednie po godz. 14.00, w soboty oraz w niedziele i święta, rozpatrywane są kolejnego dnia roboczego. Zamówienia można składać telefonicznie pod nr 727 679 971 lub rejestrując się na stronie E-STRUNA.PL. W tym celu należy wypełnić Formularz Rejestracyjny, w którym wypełniamy pola niezbędne do właściwej realizacji zamówienia (tj. imię i nazwisko, adres, telefon, e-mail). Wypełnienie Formularza Rejestracyjnego nie zobowiązuje do składania zamówień. Zamówienia, których nie uda się potwierdzić w ciągu 5 dni nie będą realizowane. Nieprawidłowo złożone zamówienia nie będą rozpatrywane.
  QUENA.PL zastrzega sobie prawo odmowy realizacji zamówień wzbudzających wątpliwości. W przypadku ewentualnej zmiany cen produktów, E-STRUNA.PL niezwłocznie zobowiązuje się do poinformowania o tym klienta. W razie braku akceptacji nowej ceny przez klienta, zamówienie na określony produkt nie będzie realizowane. E-STRUNA.PL zastrzega sobie prawo do wycofania ze sprzedaży niektórych produktów, znajdujących się na stronach sklepu. W przypadku wystawienia faktury VAT należy poinformować o tym sprzedawcę przy składaniu zamówienia oraz podać dane firmy.

  4. Wysyłka i zapłata.
  Zamówione towary są wysyłane do klienta za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD lub Poczty Polskiej. Są one dostarczane pod adres wskazany w formularzu zamówieniowym. Formularz ten jest dostępny na stronie E-STRUNA.PL po wcześniejszej rejestracji oraz zalogowaniu. Adres dostawy może zostać również ustalony ze sprzedawcą w korespondencji mailowej lub telefonicznej. Termin dostawy zamówionych towarów wynosi od 2 do 5 dni roboczych od momentu potwierdzenia zamówienia, o ile podczas potwierdzenia zamówienia nie nastąpią inne ustalenia odnośnie terminu dostawy pomiędzy E-STRUNA.PL a Kupującym. W przypadku płatności przelewem termin realizacji zamówienia wydłuża się o czas zaksięgowania wpłaty na koncie firmy STRUNA S.C., a w przypadku płatności ratalnej o czas przygotowania i podpisania umowy ratalnej. Zapłata za towar może być również uiszczana gotówką pracownikowi poczty przy odbiorze przesyłki. Koszt dostarczenia zamówionego towaru jest wyliczany indywidualnie do każdego zamówienia. Koszt przesyłki Poczty Polskiej według cennika Poczty Polskiej. Przy odbierze towaru/przesyłki klient ma prawo do sprawdzenia zawartości paczki w obecności doręczyciela w celu sprawdzenia czy nie nastąpiło uszkodzenie towaru w trakcie dostawy.
  Sugerujemy dokładne sprawdzenie stanu technicznego opakowania transportowego, jego mechanicznych uszkodzeń, zawilgocenia itp. Jeżeli opakowanie zostało zniszczone w sposób mogący mieć wpływ na stan techniczny urządzenia, prosimy nie odbierać przesyłki od spedytora lub spisać protokół uszkodzenia, którym kurier powinien dysponować. Po pokwitowaniu odbioru, cała odpowiedzialność za uszkodzenia w czasie transportu spada na Kupującego. Odebranego od kuriera towaru nie można mu zwrócić, nie może on zabrać już otwartej przesyłki z powrotem. Sklep E-STRUNA.PL nie odpowiada za opóźnienia w dostawie spowodowane niewywiązaniem się przez firmy kurierskie z umów obsługi przewozowej i pocztowej. W przypadku braku towaru w magazynie, Klient jest informowany o tym fakcie i związanym z tym wydłużeniem czasu realizacji zamówienia. Zakupione i dostarczone towary objęte są gwarancją od 1 roku do 3 lat.

  5. Reklamacje.
  Większość oferowanych urządzeń podlega kontroli technicznej w naszej firmie. W przypadku otrzymania towaru posiadającego wady techniczne prosimy o natychmiastowy kontakt z naszą firmą (e-mail, telefon) w celu uzgodnienia sposobu reklamacji oraz otrzymania identyfikatora serwisowego.
  Uwaga: nie przyjmujemy przesyłek odesłanych do nas za pobraniem, koszty dostawy i odesłania nie podlegają zwrotowi!

  Prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje w wypadkach:
  - dotyczących nagrań audio i wideo,
  - zapisanych na nośnikach programów komputerowych po usunięciu przez konsumenta ich oryginalnego opakowania (folii lub plomb gwarancyjnych),
  - świadczeń o właściwościach określonych przez konsumenta w złożonym przez niego zamówieniu lub ściśle związanych z jego osobą
  - świadczeń, które z uwagi na ich charakter nie mogą zostać zwrócone
  - dostarczania prasy.

  6. Sposoby płatności.
  Istnieją cztery możliwe sposoby płatności:

  Przelew
  Towar wysyłamy po wpłynięciu środków na nasze konto bankowe. Kwota przelewu jest pokazana w koszyku oraz w e-mailu przesyłanym po złożeniu zamówienia. W tytule przelewu należy koniecznie umieścić identyfikator zamówienia, brak takiej informacji może spowodować opóźnienia w jego realizacji.

  mBank 93 1140 2004 0000 3502 6696 4463
  STRUNA S.C Tomasz Brogowski, Marcin Fidecki
  Kozubszczyzna 37H, 21-030 Motycz

  Pobranie
  Towar wysyłamy za pobraniem (Pocztą Polską lub Kurierem). Należną kwotę zamawiający wypłaca listonoszowi lub kurierowi w momencie odbierania przesyłki. Jest to najszybsza forma realizacji zamówienia.

  Gotówka
  w sklepie stacjonarnym w Lubartowie.

  7. Ochrona danych osobowych.
  Dane osobowe będą przetwarzane przez firmę STRUNA. S.C. z zachowaniem wszelkich wymogów bezpieczeństwa, które określono w Ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 r. o Ochronie Danych Osobowych. Dane osobowe nie będą udostępniane osobom trzecim. Nie będą one również wykorzystywane do wysłania jakichkolwiek materiałów reklamowych. Podanie danych osobowych ma charakter dobrowolny, klientowi przysługuje prawo do ich wglądu, jak również możliwość ich poprawiania i usuwania.

  Wszystkie prawa zastrzeżone.
  Copyright 2010 - 2010 ? STRUNA S.C. - QUENA.PL - E-STRUNA.PL

  sklep muzyczny

  Data dodania: 31 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Spektakle dla dzieci i inne imprezy »

  Spektakle dla dzieci i inne imprezy

  Znana od dłuższego czasu, stara zasada dydaktyczna, prawiąca o tym, że najszybciej dziecko rozwija się przez dobrą zabawę, w najwyższym stopniu, chociaż nie wyłącznie, dotyczy jednak dzieci. Nic dziwnego więc, że nie tylko szkoła, ale my wszyscy, jako ludzkość doceniamy ważność zabawy dla nauki dziecka. W pełni rozumie tę zależność także Agencja Artystyczna Bajlandia, znakomity organizator imprez i spektakli dla dzieci. Agencję tworzy grupa aktorów, którzy pragną nieść radość dzieciom, przede wszystkim poprzez formę teatru dla dzieci. Spektakle bajek prezentowane przez aktorów, cieszą się ogromnym uznaniem i spotykają z wielkim aplauzem dziecięcej publiczności.Inscenizacje dla najmłodszych to nie jedyna forma działalności agencji, która zapewnia także profesjonalną oprawę różnych imprez, takich jak zabawy choinkowe, czy zabawy dożynkowe. W razie potrzeby pojawi się zatem prawdziwy Św. Mikołaj, ewentualnie utalentowany wodzirej poprowadzi bal sylwestrowy. Zespół Bajlandii dostarczy również zabawę dla gości zgromadzonych na piknik rodzinny, czy również na imprezie plenerowej dla dzieci. Agencja Artystyczna Bajlandia ma na swoim koncie wiele dokonań, a przede wszystkim uznanie najmłodszej widowni.

  Data dodania: 05 12 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Muzyka i intrumenty

Muzyka i intrumenty - nowa strona:

Adres: