Monika Ortman - kancelaria radcy prawnego

Monika Ortman - kancelaria radcy prawnego
Nadrzędnym założeniem Kancelarii jest dostosowanie jej oferty do indywidualnych potrzeb klienta. Każda zlecona sprawa jest gruntownie analizowana pod kątem wypracowania najbardziej optymalnego rozwiązania prawnego dla interesów osobistych i majątkowych klienta, w tym Kancelaria doradza ugodowe zakończenie sprawy, gdy jest to uzasadnione interesem Klienta.
Kancelaria wykonuje usługi prawne z najwyższą starannością i w poszanowaniu zasad etyki zawodowej, respektując ustawowy obowiązek zachowania w tajemnicy wszystkiego, co wiąże się z wykonywaniem zawodu radcy prawnego.
Kancelaria analizuje problem prawny w sposób wielopłaszczyznowy z uwzględnieniem wszelkich konsekwencji na polu różnych dziedzin prawa, a zlecone czynności wykonuje z dużym zaangażowaniem, szybko i skutecznie.
W trakcie realizacji zlecenia Kancelaria konsultuje z klientem strategię działania i na bieżąco informuje o stanie sprawy. Powyższe ma na celu budowanie długoterminowych relacji, których podstawą jest zaufanie, wzajemny szacunek i zadowolenie klienta.
Pomoc prawna może być świadczona w siedzibie Kancelarii, w siedzibie Klienta w ramach dyżurów, w miejscu wskazanym przez Klienta, za pośrednictwem Internetu.
Kancelaria pozostaje w stałej współpracy z kancelarią notarialną, kancelarią komorniczą, pośrednikiem w obrocie nieruchomościami oraz tłumaczem przysięgłym zapewniając klientom kompleksową obsługę prawną.

Szczegóły strony www.monikaortman.com.pl:

Podlinkuj stronę www.monikaortman.com.pl:

Monika Ortman - kancelaria radcy prawnego

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 15

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Prawnik Kraków »

  Prawnik Kraków

  Kancelaria prowadzi sprawy cywilne, w tym gospodarcze w pełnym zakresie, a także sprawy z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, prawa i postępowania administracyjnego, w tym postępowania przed sądami administracyjnymi. Specjalizuje się w sprawach majątkowych, w tym z zakresu prawa rzeczowego, zobowiązań i prawa spadkowego. Sprawuje zastępstwo procesowe we wszystkich klasycznych sprawach cywilnych, w tym gospodarczych.

  Data dodania: 05 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Szczecin »

  Kancelaria Szczecin

  Kancelaria istnieje na rynku usług prawniczych od kilku lat. Cieszymy się zaufaniem klientów krajowych jak i zagranicznych. Obsługujemy osoby fizyczne, osoby prawne oraz spółki prawa handlowego. Specjalizujemy się w szczególności w sprawach z zakresu prawa cywilnego, administracyjnego. Sporządzamy projekty umów cywilnoprawnych, uczestniczymy w negocjacjach.

  Data dodania: 26 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Prawo spadkowe Kraków i inne porady »

  Prawo spadkowe Kraków i inne porady

  Kancelaria radcy prawnego Izabeli Tutro jest miejscem gdzie można uzyskać skuteczne porady prawne. Zapewniamy całkowitą obsługę prawniczą, która dotyczy takich kategorii jak: prawo karne, prawo cywilne (sprawy o zapłatę, sprawy spadkowe, dochodzenie odszkodowań), prawo administracyjne (udział w postępowaniach administracyjnych przed sądami i urzędami), prawo gospodarcze (obsługa prawna władz spółek prawa handlowego, zakładanie i rejestracja spółek prawa handlowego), prawo rodzinne (rozwody, alimenty, władza rodzicielska, podział majątku) oraz prawo spadkowe. Do państwa dyspozycji jest radca prawny. Kraków, ul. Narciarska 30/11 ? to adres naszego biura, do którego zapraszamy wszystkich tych, dla których pomoc prawnika jest ostatnią deską ratunku.

  Data dodania: 06 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Radca prawny w Krakowie »

  Radca prawny w Krakowie

  Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług naszej kancelarii, która od wielu lat zaświadcza usługi w aspekcie prawa. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ciężko odszukać dobrego prawnika, który pomoże i równocześnie nie opróżni naszego portfela. Skutkiem tego postanowiliśmy, że założymy kancelarię adwokacką. Jeżeli w związku z tym są Państwo zainteresowani usługami - zapraszamy do naszej kancelarii adwokackiej. Sprawy powiązane z prawem to dla nas codzienność. Nie od dzisiaj wiemy, jak sobie z nimi radzić oraz w jaki sposób pomagać. W następstwie tego wstąp na witrynę, poznaj naszą kancelarię i podejmij współpracę. Gorąco zapraszamy do skorzystania z adwokackich usług naszej kancelarii, która od wielu lat świadczy usługi w aspekcie prawa. Bardzo dobrze wiemy, jak ciężko odszukać właściwego prawnika, który pomoże i jednocześnie nie opróżni naszego portfela. Wobec tego postanowiliśmy, że założymy kancelarię adwokacką. Jeśli wobec tego są Państwo zaciekawieni usługami - zapraszamy do naszej kancelarii adwokackiej. Wejdź dzisiaj na serwis internetowy, aby szybko i bez zbędnych problemów odkryć rozwiązanie zawiłości prawnej, która niszczy zwyczajność. Specjaliści od prawa doskonale zdają sobie sprawę z tego, jak poradzić sobie z wszelkimi zagadnieniami..

  Data dodania: 04 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Prawo autorskie kraków »

  Prawo autorskie kraków

  Serdecznie zapraszamy do skorzystania z adwokackich usług należącej do nas kancelarii, która od wielu lat świadczy usługi w zakresie prawa. Bardzo dobrze zdajemy sobie sprawę z tego, jak ciężko znaleźć odpowiedniego prawnika, który pomoże i równocześnie nie opróżni naszego portfela. Dlatego postanowiliśmy, że utworzymy kancelarię adwokacką. Jeśli w takim razie są Państwo zainteresowani usługami - zapraszamy do naszej kancelarii adwokackiej. Wejdź dziś na portal internetowy, aby szybko i bez bezużytecznych problemów odszukać rozwiązanie zawiłości prawnej, która rujnuje codzienność. Specjaliści od prawa doskonale wiedzą, jak poradzić sobie z wszelkimi tematami.. W dzisiejszych czasach kancelarie adwokackie to dość ogromny wybór. Jednak nie każda kancelaria jest warta odwiedzin. Jeśli poszukują Państwo adwokackich usług, które nie będą równocześnie drogie - uprzejmie zapraszamy do nas. Jeżeli w takim razie są Państwo zainteresowani usługami - zapraszamy do naszej kancelarii adwokackiej. Sprawy połączone z prawem to dla nas codzienność. Nie od dzisiaj zdajemy sobie sprawę z tego, jak sobie z nimi radzić i jak pomagać. Dlatego wejdź na stronę, poznaj należącą do nas kancelarię oraz podejmij współpracę.

  Data dodania: 24 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Radca Prawny Kraków »

  Radca Prawny Kraków

  Prawidłowe wykonywanie zawodu Radcy Prawnego wymaga nieustannego zdobywania nowej wiedzy. Dzieje się tak za sprawą ciągle zmieniających się przepisów. W związku z takim obrotem zdarzeń współczesne kancelarie radcowskie lub adwokackie stawiają na specjalizację w określonej dziedzinie prawa. Dzięki temu możliwe jest bowiem zapewnienie Klientom obsługi prawnej na odpowiednim poziomie. Specjalizacją naszej Kancelarii jest prawo gospodarcze oraz cywilne. Reprezentujemy w sądach zarówno firmy, jak i osoby prywatne. Udzielamy także porad prawnych, sporządzamy umowy handlowe oraz prowadzimy obsługę prawną firm. Jeżeli zatem posiadasz jakieś roszczenie cywilne np. o odszkodowanie, zapłatę wynagrodzenia za sprzedane towary lub świadczone przez Ciebie usługi zachęcamy do kontaktu z nami. Z pewnością postaramy się pomóc i zagwarantujemy Ci atrakcyjną cenę usługi. Naszym priorytetem w relacjach z Klientami jest budowanie wzajemnego zaufania oraz zapewnienie poczucia bezpieczeństwa. Dążymy też do tego, aby o jakości naszych usług świadczyły opinie ludzi, którzy nam zaufali. Na takich też opiniach najbardziej nam zależy. Poza usługami dla Klientów indywidualnych prowadzimy także kompleksową obsługę prawną firm, w tym również spółek prawa handlowego.

  Data dodania: 03 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Dobry Adwokat Rzeszów | Kancelaria Adwokacka Grabias »

  Dobry Adwokat Rzeszów | Kancelaria Adwokacka Grabias

  Adwokaci w kancelarii prawnej pracują nad wszelkimi sprawami: Nasze branże są szczegółowo wyjaśnione na naszej stronie internetowej. Na niej również prowadzimy bloga, na którym przybliżamy czytelnikom wiele trudnych problemów gospodarczych.

  Rozwody Rzeszów:
  Specjalista prowadzi w Rzeszowie sprawy z zakresu prawa cywilnego, w tym sprawy o rozwód z decydowaniem o winie, rozwód bez orzekania o winie. Jest to płaszczyzna postępowania, która niejednokrotnie nas dotyka. Wiele spraw rodzinnych kończy się w sądzie.

  Sprawa karna Rzeszów.
  Prawnik Grabias zajmuje się z uznaniem problemami karnymi. Śledztwo to czas pierwszego etapu obrony interesów oskarżonego, zapobieganiu zatrzymaniu. Obrońca zazwyczaj uczestniczy w czynnościach w prokuraturze, natomiast po wysłaniu aktu oskarżenia do sądu, rozpoczyna działalność jako obrońca w sądzie.

  Najwyższe Odszkodowanie Rzeszów.
  Najlepszą specjalnością adwokata w Rzeszowie są sprawy uzyskiwania odszkodowań i zadośćuczynienia za ból. Są to w największej części zadośćuczynienia powypadkowe i zadośćuczynienia za uszkodzenia ciała powstałe w wyniku przestępstwa. Prawnik zajmuje się dodatkowo kwestiami związanymi z odszkodowaniem za błąd leczniczy. Wszystkie sprawy są prowadzone z adekwatną starannością. Adwokat definiuje jakie prawdopodobnie będzie naprawienie szkody. Zadośćuczynienie jest często podobne, do wielkości odszkodowania, jakie zostaje przyznane przez sędziego.

  Data dodania: 26 03 2016 · szczegóły wpisu »