BitBay - Największa Polska giełda cyfrowych walut

Monika Ortman - kancelaria radcy prawnego

Monika Ortman - kancelaria radcy prawnego
Nadrzędnym założeniem Kancelarii jest dostosowanie jej oferty do indywidualnych potrzeb klienta. Każda zlecona sprawa jest gruntownie analizowana pod kątem wypracowania najbardziej optymalnego rozwiązania prawnego dla interesów osobistych i majątkowych klienta, w tym Kancelaria doradza ugodowe zakończenie sprawy, gdy jest to uzasadnione interesem Klienta.
Kancelaria wykonuje usługi prawne z najwyższą starannością i w poszanowaniu zasad etyki zawodowej, respektując ustawowy obowiązek zachowania w tajemnicy wszystkiego, co wiąże się z wykonywaniem zawodu radcy prawnego.
Kancelaria analizuje problem prawny w sposób wielopłaszczyznowy z uwzględnieniem wszelkich konsekwencji na polu różnych dziedzin prawa, a zlecone czynności wykonuje z dużym zaangażowaniem, szybko i skutecznie.
W trakcie realizacji zlecenia Kancelaria konsultuje z klientem strategię działania i na bieżąco informuje o stanie sprawy. Powyższe ma na celu budowanie długoterminowych relacji, których podstawą jest zaufanie, wzajemny szacunek i zadowolenie klienta.
Pomoc prawna może być świadczona w siedzibie Kancelarii, w siedzibie Klienta w ramach dyżurów, w miejscu wskazanym przez Klienta, za pośrednictwem Internetu.
Kancelaria pozostaje w stałej współpracy z kancelarią notarialną, kancelarią komorniczą, pośrednikiem w obrocie nieruchomościami oraz tłumaczem przysięgłym zapewniając klientom kompleksową obsługę prawną.

Szczegóły strony www.monikaortman.com.pl:

Podlinkuj stronę www.monikaortman.com.pl:

Monika Ortman - kancelaria radcy prawnego

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 51

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • LexStrada - Kancelaria prawna »

  LexStrada - Kancelaria prawna

  Kancelaria Prawna lexStrada powstała 1 sierpnia 1998 r., przejmując działalność wykonywaną wcześniej w formie spółki cywilnej. Kancelarię prowadzi radca prawny Przemysław Dziubak. Przedmiotem funkcjonowania Kancelarii jest wykonywanie obsługi prawnej podmiotów gospodarczych. Ponadto Kancelaria świadczy wsparcie prawną dla podmiotów prawa publicznego oraz jednostek organizacyjnych sektora finansów publicznych, w tym administracji rządowej i samorządowej. Jesteśmy jak miejski suv: SILNY I ZWROTNY. W dziale NASZA OFERTA znajdziesz szczegóły. Przeczytaj a przyjdziesz do nas! otrzymasz to czym wygrywają korporacje - całościową obsługę, jednocześnie unikając ich słabości - bezosobowego, mechanicznego traktowania kontrahenta. Unikniesz słabej strony kameralnej kancelarii - ograniczonej oferty, sięgając jej atut: znajomość niuansów, ludzi, przyzwyczajeń. Każdy jest inny! Zarządza inaczej! Inne cele stawia sobie i swoim kadrom! ażeby kancelaria mogła zapewnić całościową obsługę prawną nieodzowny jest zgrany zespół specjalistów. Tylko wtedy wsparcie prawna może być skuteczna. Jeśli potrzebujesz pomocy radcy prawnego ? jesteśmy do Twoich usług. Jedną z naszych dziedzin jest prawo pracy. Zapraszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

  Data dodania: 10 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Radca prawny Gdańsk »

  Radca prawny Gdańsk

  Promowana kancelaria świadczy specjalistyczne usługi radcy prawnego oraz adwokata. Mieści się w Gdańsku, przy ulicy Jana Matejki 21. Klientami kancelarii są osoby prywatne oraz podmioty prawne. Spółka trudni się między innymi sprawami z zakresu prawa majątkowego, rodzinnego, nieruchomości, finansowego oraz upadłościowego. Zapewnia usługi na najwyższym poziomie i całkowitą dyskrecję powierzonych informacji. Prawnicy cieszą się dużym szacunkiem swoich klientów. Zapraszają na witrynę kancelarii, pod adres www.kancelaria-sps.pl.

  Data dodania: 24 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Tanie porady prawne czechowice »

  Tanie porady prawne czechowice

  Prawnicy, którzy wchodzą w zespół Kancelarii Radców Prawnych Justyny Ostapiuk oferują pomoc prawną i doradczą zarówno przedsiębiorstwom, instytucjom, jak i osobom fizycznym. Kancelaria podejmuje współpracę z wybitnymi specjalistami z dziedzin ekonomii i prawa, przez co oferuje swoje usługi w szerokim, solidnym i profesjonalnym zakresie. Zespół prawników reprezntuje swoich klientów przed sądami powszechnymi, organami administracji publicznej oraz innymi instytucjami.

  Data dodania: 10 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Radca prawny w Krakowie »

  Radca prawny w Krakowie

  Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług naszej kancelarii, która od wielu lat zaświadcza usługi w aspekcie prawa. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ciężko odszukać dobrego prawnika, który pomoże i równocześnie nie opróżni naszego portfela. Skutkiem tego postanowiliśmy, że założymy kancelarię adwokacką. Jeżeli w związku z tym są Państwo zainteresowani usługami - zapraszamy do naszej kancelarii adwokackiej. Sprawy powiązane z prawem to dla nas codzienność. Nie od dzisiaj wiemy, jak sobie z nimi radzić oraz w jaki sposób pomagać. W następstwie tego wstąp na witrynę, poznaj naszą kancelarię i podejmij współpracę. Gorąco zapraszamy do skorzystania z adwokackich usług naszej kancelarii, która od wielu lat świadczy usługi w aspekcie prawa. Bardzo dobrze wiemy, jak ciężko odszukać właściwego prawnika, który pomoże i jednocześnie nie opróżni naszego portfela. Wobec tego postanowiliśmy, że założymy kancelarię adwokacką. Jeśli wobec tego są Państwo zaciekawieni usługami - zapraszamy do naszej kancelarii adwokackiej. Wejdź dzisiaj na serwis internetowy, aby szybko i bez zbędnych problemów odkryć rozwiązanie zawiłości prawnej, która niszczy zwyczajność. Specjaliści od prawa doskonale zdają sobie sprawę z tego, jak poradzić sobie z wszelkimi zagadnieniami..

  Data dodania: 04 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Radca Prawny Kraków »

  Radca Prawny Kraków

  Prawidłowe wykonywanie zawodu Radcy Prawnego wymaga nieustannego zdobywania nowej wiedzy. Dzieje się tak za sprawą ciągle zmieniających się przepisów. W związku z takim obrotem zdarzeń współczesne kancelarie radcowskie lub adwokackie stawiają na specjalizację w określonej dziedzinie prawa. Dzięki temu możliwe jest bowiem zapewnienie Klientom obsługi prawnej na odpowiednim poziomie. Specjalizacją naszej Kancelarii jest prawo gospodarcze oraz cywilne. Reprezentujemy w sądach zarówno firmy, jak i osoby prywatne. Udzielamy także porad prawnych, sporządzamy umowy handlowe oraz prowadzimy obsługę prawną firm. Jeżeli zatem posiadasz jakieś roszczenie cywilne np. o odszkodowanie, zapłatę wynagrodzenia za sprzedane towary lub świadczone przez Ciebie usługi zachęcamy do kontaktu z nami. Z pewnością postaramy się pomóc i zagwarantujemy Ci atrakcyjną cenę usługi. Naszym priorytetem w relacjach z Klientami jest budowanie wzajemnego zaufania oraz zapewnienie poczucia bezpieczeństwa. Dążymy też do tego, aby o jakości naszych usług świadczyły opinie ludzi, którzy nam zaufali. Na takich też opiniach najbardziej nam zależy. Poza usługami dla Klientów indywidualnych prowadzimy także kompleksową obsługę prawną firm, w tym również spółek prawa handlowego.

  Data dodania: 03 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Dobry Adwokat Rzeszów | Kancelaria Adwokacka Grabias »

  Dobry Adwokat Rzeszów | Kancelaria Adwokacka Grabias

  Adwokaci w kancelarii prawnej pracują nad wszelkimi sprawami: Nasze branże są szczegółowo wyjaśnione na naszej stronie internetowej. Na niej również prowadzimy bloga, na którym przybliżamy czytelnikom wiele trudnych problemów gospodarczych.

  Rozwody Rzeszów:
  Specjalista prowadzi w Rzeszowie sprawy z zakresu prawa cywilnego, w tym sprawy o rozwód z decydowaniem o winie, rozwód bez orzekania o winie. Jest to płaszczyzna postępowania, która niejednokrotnie nas dotyka. Wiele spraw rodzinnych kończy się w sądzie.

  Sprawa karna Rzeszów.
  Prawnik Grabias zajmuje się z uznaniem problemami karnymi. Śledztwo to czas pierwszego etapu obrony interesów oskarżonego, zapobieganiu zatrzymaniu. Obrońca zazwyczaj uczestniczy w czynnościach w prokuraturze, natomiast po wysłaniu aktu oskarżenia do sądu, rozpoczyna działalność jako obrońca w sądzie.

  Najwyższe Odszkodowanie Rzeszów.
  Najlepszą specjalnością adwokata w Rzeszowie są sprawy uzyskiwania odszkodowań i zadośćuczynienia za ból. Są to w największej części zadośćuczynienia powypadkowe i zadośćuczynienia za uszkodzenia ciała powstałe w wyniku przestępstwa. Prawnik zajmuje się dodatkowo kwestiami związanymi z odszkodowaniem za błąd leczniczy. Wszystkie sprawy są prowadzone z adekwatną starannością. Adwokat definiuje jakie prawdopodobnie będzie naprawienie szkody. Zadośćuczynienie jest często podobne, do wielkości odszkodowania, jakie zostaje przyznane przez sędziego.

  Data dodania: 26 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radcy Prawnego »

  Kancelaria Radcy Prawnego

  MGLex to kancelaria prawnicza z siedzibą w Warszawie przy ulicy Obrzeżnej 5F. Porady prawne są udzielane przez radcę prawnego Magdalenę Grzybowską, która specjalizuje się w prawie handlowym, zamówień publicznych, pracy, procesowym,oraz administracyjnym. oferując porady prawne przez Internet. Oferujemy obsługę prawną firm oraz porady prawne dla osób fizycznych. Stawiamy na zadowolenie naszych klientów i staramy się dopasować optymalne rozwiązania prawne.

  Zapraszamy do współpracy.Kancelaria prawna Magdaleny Grzybowskiej z siedzibą w Warszawie świadczy usługi prawne w Polsce oraz zagranicą. Specjalizuje się w dziedzinie prawa handlowego, zwłaszcza zamówień publicznych.
  Obsługuje firmy oraz klientów prywatnych. W ofercie także porady prawne, oraz doradztwo w zakresie Ogólnych Warunków Kontraktowych (FIDIC).
  Celem kancelarii jest optymalne dostosowanie rozwiązań prawnych do oczekiwań Klienta.

  Kancelaria Prawnicza radcy prawnego Magdaleny Grzybowskiej oferuje profesjonalne porady prawne w Warszawie, a także przez Internet. Oferuje kompleksową obsługę prawną firm,zwłaszcza w zakresie prawa handlowego, administracyjnego, gospodarczego i zamówień publicznych. Udzielamy również porad prawnych w zakresie prawa cywilnego. Wyróżnia nas rzetelne podejście do powierzonych nam projektów, elastyczność, nastawienie na zadowolenie klientów oraz terminowość. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 17 05 2017 · szczegóły wpisu »