BitBay - Największa Polska giełda cyfrowych walut

Monika Ortman - kancelaria radcy prawnego

Monika Ortman - kancelaria radcy prawnego
Nadrzędnym założeniem Kancelarii jest dostosowanie jej oferty do indywidualnych potrzeb klienta. Każda zlecona sprawa jest gruntownie analizowana pod kątem wypracowania najbardziej optymalnego rozwiązania prawnego dla interesów osobistych i majątkowych klienta, w tym Kancelaria doradza ugodowe zakończenie sprawy, gdy jest to uzasadnione interesem Klienta.
Kancelaria wykonuje usługi prawne z najwyższą starannością i w poszanowaniu zasad etyki zawodowej, respektując ustawowy obowiązek zachowania w tajemnicy wszystkiego, co wiąże się z wykonywaniem zawodu radcy prawnego.
Kancelaria analizuje problem prawny w sposób wielopłaszczyznowy z uwzględnieniem wszelkich konsekwencji na polu różnych dziedzin prawa, a zlecone czynności wykonuje z dużym zaangażowaniem, szybko i skutecznie.
W trakcie realizacji zlecenia Kancelaria konsultuje z klientem strategię działania i na bieżąco informuje o stanie sprawy. Powyższe ma na celu budowanie długoterminowych relacji, których podstawą jest zaufanie, wzajemny szacunek i zadowolenie klienta.
Pomoc prawna może być świadczona w siedzibie Kancelarii, w siedzibie Klienta w ramach dyżurów, w miejscu wskazanym przez Klienta, za pośrednictwem Internetu.
Kancelaria pozostaje w stałej współpracy z kancelarią notarialną, kancelarią komorniczą, pośrednikiem w obrocie nieruchomościami oraz tłumaczem przysięgłym zapewniając klientom kompleksową obsługę prawną.

Szczegóły strony www.monikaortman.com.pl:

Podlinkuj stronę www.monikaortman.com.pl:

Monika Ortman - kancelaria radcy prawnego

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 90

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kancelaria Szczecin »

  Kancelaria Szczecin

  Kancelaria istnieje na rynku usług prawniczych od kilku lat. Cieszymy się zaufaniem klientów krajowych jak i zagranicznych. Obsługujemy osoby fizyczne, osoby prawne oraz spółki prawa handlowego. Specjalizujemy się w szczególności w sprawach z zakresu prawa cywilnego, administracyjnego. Sporządzamy projekty umów cywilnoprawnych, uczestniczymy w negocjacjach.

  Data dodania: 26 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Tanie porady prawne czechowice »

  Tanie porady prawne czechowice

  Prawnicy, którzy wchodzą w zespół Kancelarii Radców Prawnych Justyny Ostapiuk oferują pomoc prawną i doradczą zarówno przedsiębiorstwom, instytucjom, jak i osobom fizycznym. Kancelaria podejmuje współpracę z wybitnymi specjalistami z dziedzin ekonomii i prawa, przez co oferuje swoje usługi w szerokim, solidnym i profesjonalnym zakresie. Zespół prawników reprezntuje swoich klientów przed sądami powszechnymi, organami administracji publicznej oraz innymi instytucjami.

  Data dodania: 10 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Prawo spadkowe Kraków i inne porady »

  Prawo spadkowe Kraków i inne porady

  Kancelaria radcy prawnego Izabeli Tutro jest miejscem gdzie można uzyskać skuteczne porady prawne. Zapewniamy całkowitą obsługę prawniczą, która dotyczy takich kategorii jak: prawo karne, prawo cywilne (sprawy o zapłatę, sprawy spadkowe, dochodzenie odszkodowań), prawo administracyjne (udział w postępowaniach administracyjnych przed sądami i urzędami), prawo gospodarcze (obsługa prawna władz spółek prawa handlowego, zakładanie i rejestracja spółek prawa handlowego), prawo rodzinne (rozwody, alimenty, władza rodzicielska, podział majątku) oraz prawo spadkowe. Do państwa dyspozycji jest radca prawny. Kraków, ul. Narciarska 30/11 ? to adres naszego biura, do którego zapraszamy wszystkich tych, dla których pomoc prawnika jest ostatnią deską ratunku.

  Data dodania: 06 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Radca Prawny Łódź »

  Radca Prawny Łódź

  Radca Prawny Anna Dastych zaprasza do Kancelarii Prawnej w Łodzi. Nasza Kancelaria Prawna zajmuje się świadczeniem profesjonalnych usług prawnych w zakresie prawa związanego z nieruchomościami i problemami z tym tematem związanym. Zajmujemy się odszkodowaniami, interpretujemy zapisy umów cywilnoprawnych w zakresie sprzedaży, najmu, dzierżawy oraz innych problemów prawnych. Nasza Kancelaria Prawna to również sposób na rozwiązanie problemów prawnych związanych z innymi dziedzinami życia, takimi jak prawo cywilne, prawo pracy, prawo zamówień publicznych oraz prawo handlowe. Prowadzimy kompleksową obsługę prawną przedsiębiorstw. Pomagamy w negocjacjach. Kancelaria Prawna Anny Dastych oferuje również usługi zastępstwa procesowego i sądowego, dzięki czemu nasi klienci nie będą musieli osobiście uczestniczyć w rozprawach przed sądami i organami administracji. Zapraszamy do naszej Kancelarii Prawnej, która znajduje się w Łodzi przy ul. Plac Dąbrowskiego 2.

  Data dodania: 04 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Prawo autorskie kraków »

  Prawo autorskie kraków

  Serdecznie zapraszamy do skorzystania z adwokackich usług należącej do nas kancelarii, która od wielu lat świadczy usługi w zakresie prawa. Bardzo dobrze zdajemy sobie sprawę z tego, jak ciężko znaleźć odpowiedniego prawnika, który pomoże i równocześnie nie opróżni naszego portfela. Dlatego postanowiliśmy, że utworzymy kancelarię adwokacką. Jeśli w takim razie są Państwo zainteresowani usługami - zapraszamy do naszej kancelarii adwokackiej. Wejdź dziś na portal internetowy, aby szybko i bez bezużytecznych problemów odszukać rozwiązanie zawiłości prawnej, która rujnuje codzienność. Specjaliści od prawa doskonale wiedzą, jak poradzić sobie z wszelkimi tematami.. W dzisiejszych czasach kancelarie adwokackie to dość ogromny wybór. Jednak nie każda kancelaria jest warta odwiedzin. Jeśli poszukują Państwo adwokackich usług, które nie będą równocześnie drogie - uprzejmie zapraszamy do nas. Jeżeli w takim razie są Państwo zainteresowani usługami - zapraszamy do naszej kancelarii adwokackiej. Sprawy połączone z prawem to dla nas codzienność. Nie od dzisiaj zdajemy sobie sprawę z tego, jak sobie z nimi radzić i jak pomagać. Dlatego wejdź na stronę, poznaj należącą do nas kancelarię oraz podejmij współpracę.

  Data dodania: 24 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria radcy prawnego Agnieszka Lenarczyk »

  Kancelaria radcy prawnego Agnieszka Lenarczyk

  Zakres usług świadczonych przez kancelarię jest szeroki i obejmuje zarówno pomoc prawną dla klientów indywidualnych oraz klientów biznesowych. Oferta skierowana do klientów indywidualnych jest dostosowana do ich konkretnych potrzeb i obejmuje wszelkie aspekty życia. Kancelaria prowadzi także sprawy z zakresu odszkodowań od momentu zgłoszenia szkody, przez postępowanie likwidacyjne, aż po postępowanie przed sądami.
  Z myślą natomiast o klientach biznesowych kancelaria oferuje szeroki zakres usług w różnych formach według wyboru Klienta. W ramach oferty możliwa jest zarówno doraźna jak i stała obsługa prawna podmiotów gospodarczych. Zakres stałej obsługi prawnej kreują potrzeby klientów uzgadniane szczegółowo w umowie.
  Wszelkie informacje udzielane kancelarii w związku z udzielaną pomocą prawną objęte są tajemnicą zawodową. Pomoc prawna może być świadczona w siedzibie kancelarii, w miejscu prowadzenia działalności przez Klienta lub za pośrednictwem środków komunikowania się na odległość.
  Wynagrodzenie za świadczone usługi jest ustalane indywidualnie z klientem dla każdej zleconej usługi albo może mieć postać wynagrodzenia ryczałtowego w postaci stałej stawki miesięcznej za prowadzenie obsługi prawnej.

  Data dodania: 06 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Dobry Adwokat Rzeszów | Kancelaria Adwokacka Grabias »

  Dobry Adwokat Rzeszów | Kancelaria Adwokacka Grabias

  Adwokaci w kancelarii prawnej pracują nad wszelkimi sprawami: Nasze branże są szczegółowo wyjaśnione na naszej stronie internetowej. Na niej również prowadzimy bloga, na którym przybliżamy czytelnikom wiele trudnych problemów gospodarczych.

  Rozwody Rzeszów:
  Specjalista prowadzi w Rzeszowie sprawy z zakresu prawa cywilnego, w tym sprawy o rozwód z decydowaniem o winie, rozwód bez orzekania o winie. Jest to płaszczyzna postępowania, która niejednokrotnie nas dotyka. Wiele spraw rodzinnych kończy się w sądzie.

  Sprawa karna Rzeszów.
  Prawnik Grabias zajmuje się z uznaniem problemami karnymi. Śledztwo to czas pierwszego etapu obrony interesów oskarżonego, zapobieganiu zatrzymaniu. Obrońca zazwyczaj uczestniczy w czynnościach w prokuraturze, natomiast po wysłaniu aktu oskarżenia do sądu, rozpoczyna działalność jako obrońca w sądzie.

  Najwyższe Odszkodowanie Rzeszów.
  Najlepszą specjalnością adwokata w Rzeszowie są sprawy uzyskiwania odszkodowań i zadośćuczynienia za ból. Są to w największej części zadośćuczynienia powypadkowe i zadośćuczynienia za uszkodzenia ciała powstałe w wyniku przestępstwa. Prawnik zajmuje się dodatkowo kwestiami związanymi z odszkodowaniem za błąd leczniczy. Wszystkie sprawy są prowadzone z adekwatną starannością. Adwokat definiuje jakie prawdopodobnie będzie naprawienie szkody. Zadośćuczynienie jest często podobne, do wielkości odszkodowania, jakie zostaje przyznane przez sędziego.

  Data dodania: 26 03 2016 · szczegóły wpisu »