BitBay - Największa Polska giełda cyfrowych walut

Miasteczko drogowe uczy bawiąc

Miasteczko drogowe uczy bawiąc
Największe rowerowe miasteczko w Polsce. Mamy możliwość rozstawienia wielu wariantów miasteczka. Dzieci dostają możliwość poznania podstawowych przepisów drogowych. Nauka dziecka w akademii rowerowej świetnie wpływa na jego bezpieczny powrót ze szkoły. Zajęcia prowadzone pod opieką instruktorów i Policji przenoszą się na podwyższenie bezpieczeństwa na drogach. Świetne atrakcja, która łączy zabawę z nauką. Starajmy się uczyć dzieci bezpiecznego uczestnictwa w ruchu drogowym od najmłodszych lat. Gdy dziecko nabierze odruchu poprawnego korzystania z drogi, wtedy będzie już zawsze dbało o przestrzeganie przepisów drogowych. Ponieważ rower to pierwszy kontakt z bezpieczeństwem drogowym warto od małego wszczepić poczucie świadomości i odpowiedzialności za to jak zachowujemy się na drodze. Wszelkiego rodzaju eventy pod wspólnym hasłem: bespieczny weekend mają na celu zwięksszrnie bezpieczeństwa wszystkim użytkownikom. Niestety likwidacja obowiązkowej karty rowerowej sprawila coraz mniejszą znajomość przepisów wśród użytkowników rowerów.

Szczegóły strony www.miasteczkorowerowe.pl:

Podlinkuj stronę www.miasteczkorowerowe.pl:

Miasteczko drogowe uczy bawiąc

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 71

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Tablice multimedialne »

  Tablice multimedialne

  Niezmiernie miło zapraszamy do sklepu internetowego Neomedia - interaktywne rozwiązania. W sklepie tym dajemy możliwość Państwu zakup wszystkiego co jest zgrupowane z interaktywną edukacją oraz szkoleniami, a mianowicie tablice interaktywne, piloty do przeprowadzania testów zdalnie, wizualizery, pracownie-multimedialne.pracownie multimedialne oraz wiele innych różnorakich elementów wyposażenia pracowni multimedialnych.
  W Naszym serwisie ukazane są oczywiście wszystkie te rozwiązania, aby użytkownik miał możność dostosowania towaru do osobistych potrzeb, które czasem są niezwykle specyficzne.
  Oferta Naszego sklepu internetowego jest na tyle różnorodna i konkurencyjna że na pewno zdecydujecie się Państwo na zakup naszych produktów.
  Tablice multimedialne

  Data dodania: 22 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kursy do matury i egzaminu gimnazjalnego z języka angielskiego. »

  Kursy do matury i egzaminu gimnazjalnego z języka angielskiego.

  ABC AKCENT oferuje kursy przygotowujące do egzaminu maturalnego i gimnazjalnego z języka angielskiego na poziomie podstawowym i rozszerzonym, na terenie Warszawy. Nasza kadra to grupa nauczycieli - pasjonatów języka angielskiego, przeszkolonych przez Okręgową Komisję Edukacyjną do sprawdzania egzaminów maturalnych i gimnazjalnych, pracujących na co dzień w warszawskich liceach i gimnazjach. Jako osoby najbliżej związane z edukacją zawsze jesteśmy na bieżąco z aktualnymi wymaganiami maturalnymi i gimnazjalnymi oraz zmianami wprowadzanymi przez Centralną Komisję Egzaminacyjną. Z drugiej zaś strony, jako nauczyciele licealni i gimnazjalni doskonale rozumiemy potrzeby młodzieży szkolnej oraz posiadamy odpowiedni warsztat i doświadczenie w pracy z nią. Zapraszamy ? z nami zdasz śpiewająco!

  Data dodania: 03 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła tańca Poznań »

  Szkoła tańca Poznań

  Nasze kursy uważane są za pewne spośród najważniejszych na terenie poznania. Ciepło zapraszamy do edukacji tańca w szkole Step Up gdzie udzielamy moc podstawowych tańców.Wykwalifikowani szkoleniowcy tańca, właściwa pozycja toteż nie jedyne atuty naszej jednostki. Zapraszamy na zajęcia które odbywają się przez zupełny tydzień.W naszej propozycji szukają się takie propozycje jak na przykład: taniec towarzyski, latino dance dla dam, kursy osobiste, salsa solo na rzecz kobiet, salsa cubana, hip hop bądź taniec brzucha.

  Data dodania: 12 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Yokatta - Szkoła językowa Kraków »

  Yokatta - Szkoła językowa Kraków

  Yokatta to szkoła języków obcych w Krakowie. Oferuje zarówno kursy grupowe, jak i indywidualne z zakresu m.in. języka japońskiego, chińskiego, koreańskiego, hindi, wietnamskiego, indonezyjskiego, tajskiego, angielskiego, duńskiego, holenderskiego, francuskiego, niemieckiego, włoskiego, norweskiego, portugalskiego, hiszpańskiego, szwedzkiego, rosyjskiego, arabskiego, tureckiego, łaciny i esperanto. W swojej ofercie ma również język polski dla obcokrajowców, Blended Learning oraz szkolenia biznesowe.

  Data dodania: 19 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kursy pierwszej pomocy »

  Kursy pierwszej pomocy

  NODN "SYSTEM" - swoim zasięgiem obejmuje obszar całej Polski, specjalizujemy się w prowadzeniu kursów z zakresu pierwszej pomocy skierowanych do nauczycieli oraz zrzeszeń nauczycielskich.

  Gromadzimy wyłącznie specjalistów mających szeroką wiedzę i biegłość w zakresie swoich specjalności.

  W toku naszych kursów wyszkolisz się pierwszej pomocy w sposób nowoczesny i przystępny. Nasze kursy to co najmniej 2 instruktorów i minimum 10 fantomów do resuscytacji krążeniowo oddechowej, defibrylacji automatycznej AED i pozoracji urazów.

  I co najważniejsze - nie będziesz biernym obserwatorem, ale sam, za pomocą fantomów wyszkolisz się zabiegów ratujących ludzkie życie.

  Data dodania: 29 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • BHP Katowice »

  BHP Katowice

  Witamy Państwa. Oferujemy szkolenia okresowe osób rozpoczynających pacę w obszarze bhp. W obecnych czasach nie ulega wątpliwości ze ćwiczenia oraz dokształcanie naszych pracowników ma przełożenie na przyjemna i bezpieczną pracę w budynku naszej spółki. Powinno się w związku z tym zastanowić kiedy pomóc naszym pracownikom w podwyższeniu własnych kompetencji oraz dodatkowo zapoznać się z możliwościami sponsorowania takiego szkolenia. Kursy nasze gwarantują przekazanie zatrudnionemu wszystkich pomocnych wiadomości z zakresu bezpieczeństwa pracy. Prowadzimy szkolenia dla wszelkich osób rozpoczynających prace, organizowane jest ono w dogodnej postaci. Zapraszamy do zapoznania się z naszą oferta oraz w razie jakichkolwiek obiekcji o skontaktowanie się z nami, udzielimy wiedzy na dowolne pytanie dotyczące szkolenia oraz dodatkowo przedstawimy najświeższą ofertę odnośnie naszych szkoleń okresowych.

  Data dodania: 01 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia angielski »

  Tłumaczenia angielski

  Firma i-english zajmuje się tłumaczeniami języka angielskiego (BrE ? brytyjski oraz AmE ? amerykański). Oferujemy także korekty tekstów, przygotowywanie zleconych nam dokumentów w języku angielskim oraz pomoc językową. Tłumaczymy z języka polskiego na język angielski oraz z języka angielskiego na język polski. Wszystkie tłumaczenia mają zachowany oryginalny układ graficzny dokumentu, za co nie pobieramy żadnych opłat.

  Data dodania: 25 01 2012 · szczegóły wpisu »