BitBay - Największa Polska giełda cyfrowych walut

Miasteczko drogowe uczy bawiąc

Miasteczko drogowe uczy bawiąc
Największe rowerowe miasteczko w Polsce. Mamy możliwość rozstawienia wielu wariantów miasteczka. Dzieci dostają możliwość poznania podstawowych przepisów drogowych. Nauka dziecka w akademii rowerowej świetnie wpływa na jego bezpieczny powrót ze szkoły. Zajęcia prowadzone pod opieką instruktorów i Policji przenoszą się na podwyższenie bezpieczeństwa na drogach. Świetne atrakcja, która łączy zabawę z nauką. Starajmy się uczyć dzieci bezpiecznego uczestnictwa w ruchu drogowym od najmłodszych lat. Gdy dziecko nabierze odruchu poprawnego korzystania z drogi, wtedy będzie już zawsze dbało o przestrzeganie przepisów drogowych. Ponieważ rower to pierwszy kontakt z bezpieczeństwem drogowym warto od małego wszczepić poczucie świadomości i odpowiedzialności za to jak zachowujemy się na drodze. Wszelkiego rodzaju eventy pod wspólnym hasłem: bespieczny weekend mają na celu zwięksszrnie bezpieczeństwa wszystkim użytkownikom. Niestety likwidacja obowiązkowej karty rowerowej sprawila coraz mniejszą znajomość przepisów wśród użytkowników rowerów.

Szczegóły strony www.miasteczkorowerowe.pl:

Podlinkuj stronę www.miasteczkorowerowe.pl:

Miasteczko drogowe uczy bawiąc

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 383

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Szkolenia Kraków »

  Szkolenia Kraków

  Dom Szkoleń i Doradztwa jest przedsiębiorstwem szkoleniową, której zadaniem jest branie udziału w rozwoju pracowników i firm. Cel ten realizujemy od długiego. Z naszej propozycji korzystają właściciele, account managerowie i pracownicy małych i średnich instytucji. Współdziałamy również z oddziałami HR i ludźmi decyzyjnymi w dużych spółkach. Naszą gównym celem jest składanie propozycji najbardziej ciekawych szkoleń za odpowiednią kwotę.

  Wyszkoliliśmy kierowników niskiego szczebla i praktyków z wielu instytucji, należących głównie do sektora małych i średnich firm (MSP).

  Temu znakomicie znamy specyfikę tych instytucji, zauważamy ich zmagania i nadzieje,ponieważ mamy podobny zespół przekonań.

  Jesteśmy odpowiedzialną i sumienną firmą.

  Koncentrujemy się na realnych pragnieniach i pożytecznych dla kontrahentów solucjach, które pomagają właścicielom firm skutecznie rywalizować na rynku.

  Data dodania: 18 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia angielsko polskie »

  Tłumaczenia angielsko polskie

  W dzisiejszych czasach bez języka ani rusz. Można powiedzieć, że język angielski zdominował większą cześć Europy i nie tylko. Nasza firma świadczy usługi tłumaczenia angielsko polskie Trójmiasto, które są prowadzone przez osobę z uprawnieniami. Jeśli masz problem z językiem, nie martw się tłumaczenia angielsko polskie to dla nas chleb powszedni. Serdecznie zapraszamy - tłumaczenia angielsko polskie Gdańsk. Sprawdź nas już dziś. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie każdego klienta, więc jeśli masz jakieś uwagi śmiało możesz kierować je do nas a my rozwiążemy daną sprawę bez żadnego problemu.

  Data dodania: 12 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wózki widłowe szkolenia »

  Wózki widłowe szkolenia

  Jesteś na etapie szukania szkoleń na wózki widłowe? Wozki-widlowe-szkolenia.pl to coś dla Ciebie! Ta firma oferuje własny park maszynowy. Dzięki niemu kursanci mogą zdobyć przydatne umiejętności obsługi wózków widłowych. Wozki-widlowe-szkolenia.pl pomaga w pozytywnym zaliczeniu badań psychologicznych. Firma ta nawiązała współpracę aż z 11 oddziałami terenowymi w całej Polsce. Wozki-widlowe-szkolenia.pl gwarantuje najlepszy poziom świadczonych usług. Co więcej, stowarzyszenie dysponuje różnego rodzaju rabatami. Więcej informacji dotyczących szkoleń na wózki widłowe można odnaleźć na stronie wozki-widlowe-szkolenia.pl. Zdecydowanie się na kurs w tym stowarzyszeniu to najlepsze możliwe rozwiązanie, ponieważ firma ta cieszy się znakomitą renomą na rynku.

  Data dodania: 05 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nauka angielskiego online »

  Nauka angielskiego online

  Wysokiej klasy kursy języka angielskiego to możliwość na dobre poznanie języka. Jednakże by nauka języka była skuteczna, dobrze jest skierować się o pomoc do specjalistów. Takimi bez wątpienia są lektorzy z English Language Courses z Wrocławia. Oferowane są tam kursy języka angielskiego o różnorakim stopniu zaawansowania. Szeroka oferta czeka na słuchaczy indywidualnych. Bez znaczenia na wiek czy nabyte dotychczas zdolności językowe, każdy ma sposobność rozpocząć tam naukę języka angielskiego. English Language Courses z Wrocławia kursy oferuje też dla firm. W zależności od życzeń, nauka języka może odbywać się w budynku firmy. Tematy poruszane na kursie tyczą się branży w jakiej działa dana firma. Prócz kursów języka angielskiego w salach wykładowych, proponowane są tam także kursy internetowe. Przy udziale specjalnej platformy e-learningowej, umożliwiona jest nauka języka online.

  Data dodania: 26 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kursy masażu Katowice »

  Kursy masażu Katowice

  Nasze przedsiębiorstwo ODM Bartłomiej Leszczyński prezentuje Państwu propozycję z zakresu różnego rodzaju kursów masażu. Katowice są miastem w którym znajduje się nasz oddział. Kursy masażu Katowice mogą zaproponować kursy masażu orientalnego, kursy masażu kosmetycznego jak również indywidualne kursy masażu. Katowice i okolice to miejsce twojego zamieszkania? Zatem zapisz się na kursy masażu. Kraków - tam również działamy. Wszystkie kursy w tym: kursy masażu kosmetycznego, kursy masażu orientalnego oraz indywidualne kursy masażu są prowadzone na bardzo wysokim poziomie technicznym i merytorycznym. Wszystkie kursy masażu Katowice zapewnią Ci niezbędną wiedzę w zakresie masażu orientalnego, masażu kosmetycznego i wielu innych. Kurs masażu Katowice, Kraków, Warszawa. Kurs masażu Katowice i w innych miejscowościach zapewni Ci szeroką perspektywę zatrudnienia. Podobnie kurs masażu orientalnego czy kurs masażu kosmetycznego pozwoli znaleźć Ci pracę w placówkach publicznych jak i niepublicznych takich jak gabinety kosmetyczne bądź gabinety odnowy biologicznej.

  Data dodania: 01 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Grafor - lekcje i szkoła rysunku w Krakowie, Kraków »

  Grafor - lekcje i szkoła rysunku w Krakowie, Kraków

  Pracownia GRAFOR to szkoła rysunku i malarstwa w Krakowie prowadzona przez osoby obecne w środowisku krakowskiej ASP. Śledzimy rozwój wydziałów i ich bieżące wymagania egzaminacyjne. Potrafimy przygotować do egzaminów na wszystkie kierunki studiów artystycznych z zachowaniem ich indywidualności i charakterystyki. Naszych byłych uczniów znaleźć można na wszystkich kierunkach ASP w Krakowie.Swoją skuteczność zawdzięczamy szerokiemu doświadczeniu w prowadzeniu zajęć i autorskiemu systemowi prowadzenia zajęć pozwalającemu na skracanie czasu, jaki jest konieczny by osiągnąć widoczny postęp.W naszej ofercie znajdziecie Państwo między innymi:- kurs rysunku i malarstwa dla kandydatów na ASP Kraków, - lekcje rysunku dla gimnazjalistów (zajęcia od podstaw), - kurs rysunku i malarstwa dla hobbystów,Więcej informacji na naszej stronie internetowej: www.pracowniagrafor.plPracownia GRAFORul. Stradomska 1631-058 Krakówkontakt@pracownoagrafor.pl668 139 008503 789 909

  Data dodania: 25 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • CoachClub.com.pl -Zmień swoje życie na lepsze już dziś!CoachClub | Coaching- zmień swoje życie na lepsze już dziś. »

  CoachClub.com.pl -Zmień swoje życie na lepsze już dziś!CoachClub | Coaching- zmień swoje życie na lepsze już dziś.

  CoachClub.com.pl -Zmień swoje życie na lepsze już dziś! Coaching pomaga w odkryciu tego, co jest istotą szczęśliwego, harmonijnego i wartościowego życia. Nie jest doradztwem ani psychoterapią, a jednak dzięki coachingowi Twoje życie będzie lepsze. Odkryjesz drzemiące w Tobie zasoby i możliwości, nauczysz się pokonywać własne lęki i ograniczenia.
  Jako coach i socjolog specjalizuję się w coachingu holistycznym, który uwzględnia, iż na zachowanie człowieka składa się coś więcej niż tylko wiedza i umiejętności. Osobiście wierzę, iż nie jesteśmy bezwolnymi jednostkami skazanymi na borykanie się z losem. Każdy może podporządkować sobie własny umysł i wykorzystać jego możliwości do osiągania niemożliwego. Coaching uczy świadomości, a bycie świadomym to pierwszy krok do głębokich, odkrywczych wglądów. Zanim sięgniesz po sukces musisz bowiem zgłębić sam siebie. Własne marzenia, cele, możliwości, kompleksy i przeszkody.
  Zapraszam do pierwszego bezpłatnego spotkania, na którym zobaczysz czym jest coaching i jak możesz go wykorzystać do osiągnięcia własnych celów.

  Data dodania: 20 08 2015 · szczegóły wpisu »