BitBay - Największa Polska giełda cyfrowych walut

Miasteczko drogowe uczy bawiąc

Miasteczko drogowe uczy bawiąc
Największe rowerowe miasteczko w Polsce. Mamy możliwość rozstawienia wielu wariantów miasteczka. Dzieci dostają możliwość poznania podstawowych przepisów drogowych. Nauka dziecka w akademii rowerowej świetnie wpływa na jego bezpieczny powrót ze szkoły. Zajęcia prowadzone pod opieką instruktorów i Policji przenoszą się na podwyższenie bezpieczeństwa na drogach. Świetne atrakcja, która łączy zabawę z nauką. Starajmy się uczyć dzieci bezpiecznego uczestnictwa w ruchu drogowym od najmłodszych lat. Gdy dziecko nabierze odruchu poprawnego korzystania z drogi, wtedy będzie już zawsze dbało o przestrzeganie przepisów drogowych. Ponieważ rower to pierwszy kontakt z bezpieczeństwem drogowym warto od małego wszczepić poczucie świadomości i odpowiedzialności za to jak zachowujemy się na drodze. Wszelkiego rodzaju eventy pod wspólnym hasłem: bespieczny weekend mają na celu zwięksszrnie bezpieczeństwa wszystkim użytkownikom. Niestety likwidacja obowiązkowej karty rowerowej sprawila coraz mniejszą znajomość przepisów wśród użytkowników rowerów.

Szczegóły strony www.miasteczkorowerowe.pl:

Podlinkuj stronę www.miasteczkorowerowe.pl:

Miasteczko drogowe uczy bawiąc

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 11

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Prezentacje maturalne, prace 2011 »

  Prezentacje maturalne, prace 2011

  Jako, że jesteśmy już doświadczonym zespołem świadczymy usługi najwyższej klasy. Tak więc jeśli zdajesz w tym roku maturę i naprawdę zależy Ci na egzaminie ustnym z języka polskiego powinieneś jak najszybciej zapoznać się z nasza strona. Gwarantujemy unikalność oraz wysoki poziom naszych prac. Każda prezentacja maturalna jest przygotowana wg wytycznych CKE. Otrzymasz również od nas Ebooka Prezentacje maturalne ? Jak napisać?

  Data dodania: 07 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia paznokcie Kraków »

  Szkolenia paznokcie Kraków

  Od tej pory wszystkie Twoje problemy z dłońmi odejdą w zapomnienie. Trafiłeś, bowiem na najlepszą w sieci stronę www o dłoniach. Gwarantujemy, że lepszej nie znajdziesz i nie masz już potrzeby szukać. Tylko nasza strona zapewni Ci dostęp do informacji na temat dbania o Twoje dłonie. Wykorzystaj nasze zdolności już dzisiaj i ciesz się wyjątkowymi dłońmi. Nasza strona jest właśnie dla Ciebie!

  Data dodania: 27 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kurs osteoterapii »

  Kurs osteoterapii

  C.F. ANINUSZ jest ośrodkiem nauczania ustawicznego. Prowadzi szkolenia dla rehabilitantów. W ofercie szkoleń znajdują się przede wszystkim kursy terapii manualnej, drenażu limfatycznego oraz masażu leczniczego. Ośrodek powstał w 2005 roku. W tym okresie Animusz wykształcił personel niosący pomoc ludziom z problemami kręgosłupa na całym świecie. Poszerz swoją wiedzę, zostań ekspertem z kursami oferowanymi przez Centrum Fizjoedukacji Animusz. Wykształcenie zdobyte w C.F. Animusz to pewność dobrej pracy.

  Data dodania: 09 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Salsa Poznań »

  Salsa Poznań

  Szkoła tańca Art of Move poleca swoim klientom naprawdę bogatą gamę zajęć. Uczyć się tam może praktycznie każdy. Pod okiem zatrudnionych w Art of Move tancerzy każdy będzie mógł odkryć w sobie umiejętności taneczne bądź w przyjemnej atmosferze je rozwinąć. Studio prowadzi kursy między innymi z jazzu, hip-hopu, rumby, swingu oraz paru innych popularnych tańców. Informacje dotyczące zarówno kosztów jak i rozkładów warsztatów można uzyskać na witrynie internetowej.

  Data dodania: 17 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • BHP »

  BHP

  Właścicielem niniejszego serwisu jest ośrodek szkoleniowo ? doradczy TBF, działający na rynku od 1998 roku. Nadal prężnie się rozwija, zdobywając kolejnych zleceniodawców. Organizuje zajęcia w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy, a także bezpieczeństwa przeciwpożarowego. Jest poza tym specjalistą w szkoleniach zawodowych i w kursach dla kierujących wózkami jezdniowymi z napędem silnikowym. O najwyższej jakości świadczeń wykwalifikowanej kadry świadczą liczne certyfikaty, w tym: akredytacja Regionalnego Ośrodka BHP.

  Data dodania: 15 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Angielski Warszawa »

  Angielski Warszawa

  Szkoła English For You oferuje kursy języka angielskiego na terenie Warszawy. Jej oferta adresowana jest zarówno do osób indywidualnych, jak i pracowników firm. Lekcje prowadzone są w systemie dualnym: z polskim prowadzącym oraz z native speakerem. English For You to rzetelna placówka, która otrzymała wiele certyfikatów potwierdzających jakość usług. Przygotowuje kursantów do egzaminu maturalnego oraz testów TELC, FCE i CAE, nie wymagając jednocześnie kolejnych opłat. Zajęcia odbywają się w małych zespołach.

  Data dodania: 23 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Instytut Edukacji i Rozwoju ALFA PRIM - kursy, szkolenia itp. »

  Instytut Edukacji i Rozwoju ALFA PRIM - kursy, szkolenia itp.

  Firma powstała 1 czerwca 2010 roku.  Naszym celem jest podnoszenie świadomości społecznej na temat niepełnosprawności, a także szkolenie w nowoczesny, innowacyjny sposób osób z niepełnosprawnością tudzież pełnosprawnych o niepełnosprawności.
  Uczymy między innymi, jak porozumieć się za pomocą różnych metod komunikacji takich jak np. alfabet Lorma, alfabet Braille?a czy Polski Język Migowy oraz jak zachować się w stosunku do osób z różnymi niepełnosprawnościami, a także, w jaki sposób efektywnie i profesjonalnie przeprowadzić obsługę klienta niepełnosprawnego.


  Szkolimy osoby niepełnosprawne ? zarówno z obsługi komputera czy sprzętu specjalistycznego, jak i z obsługi programów specjalistycznych, a także m.in. z zakresu rozwoju osobistego, zakładania i prowadzenia działalności gospodarczej, poszukiwania pracy, pisania pism urzędowych.


  Prowadzimy szkolenia na terenie całego kraju ? zarówno w salach wykładowych, jak i w miejscu zamieszkania kursantów.

  Data dodania: 23 03 2015 · szczegóły wpisu »