BitBay - Największa Polska giełda cyfrowych walut

Miasteczko drogowe uczy bawiąc

Miasteczko drogowe uczy bawiąc
Największe rowerowe miasteczko w Polsce. Mamy możliwość rozstawienia wielu wariantów miasteczka. Dzieci dostają możliwość poznania podstawowych przepisów drogowych. Nauka dziecka w akademii rowerowej świetnie wpływa na jego bezpieczny powrót ze szkoły. Zajęcia prowadzone pod opieką instruktorów i Policji przenoszą się na podwyższenie bezpieczeństwa na drogach. Świetne atrakcja, która łączy zabawę z nauką. Starajmy się uczyć dzieci bezpiecznego uczestnictwa w ruchu drogowym od najmłodszych lat. Gdy dziecko nabierze odruchu poprawnego korzystania z drogi, wtedy będzie już zawsze dbało o przestrzeganie przepisów drogowych. Ponieważ rower to pierwszy kontakt z bezpieczeństwem drogowym warto od małego wszczepić poczucie świadomości i odpowiedzialności za to jak zachowujemy się na drodze. Wszelkiego rodzaju eventy pod wspólnym hasłem: bespieczny weekend mają na celu zwięksszrnie bezpieczeństwa wszystkim użytkownikom. Niestety likwidacja obowiązkowej karty rowerowej sprawila coraz mniejszą znajomość przepisów wśród użytkowników rowerów.

Szczegóły strony www.miasteczkorowerowe.pl:

Podlinkuj stronę www.miasteczkorowerowe.pl:

Miasteczko drogowe uczy bawiąc

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 280

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Taniec Kraków »

  Taniec Kraków

  Jeżeli jesteś jedną z osób, która szuka naprawdę dobrej szkoły tanecznej. Szkoła tańca Kraków po, której jesteś dumna ze swoich osiągnięć, oraz takiej gdzie panuje pozytywna atmosfera, a na ponowne ćwiczenia wręcz pragnie się powracać, musisz dołączyć do szkoły tańca Kraków . Akademia skalskidance.pl zapewni Ci wszystkie z przedstawionych cech, zdania te popierane są opiniami naszych wcześniejszych kursantów.

  Data dodania: 03 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia »

  Szkolenia

  Interaktywna baza szkoleń i kursów, zawiera szczegółowe programy szkoleniowe z ponad 1000 polskich firm. Już od wielu lat nasz zespół wspiera firmy w drodze do sukcesu. Przywiązujemy uwagę do każdego szczegółu naszej pracy. Zajmujemy się organizacją szkoleń twardych, miękkich, efs, informatycznych biznesowych. Podczas szkoleń ogromną wagę przywiązujemy do ich praktycznego aspektu dlatego niemal osiemdziesiąt procent każdego szkolenia to warsztat składający się z ćwiczeń oraz dodatkowo scenek. Tematyka: zarządzanie, umiejętności osobiste, prawo, sprzedaż, marketing i reklama, rachunkowość i finanse, informatyka, języki i wiele innych. Szkolenia nf.pl to największe narzędzie rozwoju osobistego w polskim internecie.

  Data dodania: 03 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kurs kosztorysowania Poznań »

  Kurs kosztorysowania Poznań

  Kurs kosztorysowania (podstawy) + Szkolenie Norma PRO Szkolenia FIDIC, Kursy kosztorysowania. Cennik i opis KURS KOSZTORYSOWANIA (PODSTAWY) + SZKOLENIE NORMA PRO. Dostarczamy najlepsze programy dla budownictwa.Organizujemy kursy kosztorysowania oraz szkolenia Norma PRO. Lokalizacje kursów: Warszawa, Poznań, Wrocław, Gdańsk. Podczas szkolenia z obsługi programu uczestnicy ćwiczą każdą część szkolenia na notebookach co pozwala utrwalić zdobytą wiedzę.

  Data dodania: 14 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Salsa Poznań »

  Salsa Poznań

  Szkoła tańca Art of Move poleca swoim klientom naprawdę bogatą gamę zajęć. Uczyć się tam może praktycznie każdy. Pod okiem zatrudnionych w Art of Move tancerzy każdy będzie mógł odkryć w sobie umiejętności taneczne bądź w przyjemnej atmosferze je rozwinąć. Studio prowadzi kursy między innymi z jazzu, hip-hopu, rumby, swingu oraz paru innych popularnych tańców. Informacje dotyczące zarówno kosztów jak i rozkładów warsztatów można uzyskać na witrynie internetowej.

  Data dodania: 17 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Taniec Kraków »

  Taniec Kraków

  Taniec, zarówno towarzyski, jak i nowoczesny, można zaliczyć do ważnych umiejętności społecznych. Zwłaszcza w zapewniającym tak sporą liczbę klubów mieście, jak Kraków, wypada pójść na kurs tańca. Nie stanowi to żadnej przeszkody, wystarczy odnaleźć taniec Kraków i zapisać się na zajęcia w wybranej szkole. Wybór na pewno będzie duży, zatem zarówno rodzaj tańca, jak i terminy spotkań będziemy mogli pogodzić z naszymi preferencjami.

  Data dodania: 12 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • BHP Warszawa »

  BHP Warszawa

  Na polecanej stronie zamieszczono ofertę firmy SOLAR. Usługi BHP w mieście Warszawa to sposób na wydajną działalność w miejscu pracy. Przygotowujemy profesjonalną ocenę ryzyka zawodowego, by dobrać przynależny poziom szkoleń. Oferujemy szeroki wachlarz usług w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy. Dodatkową propozycją naszej firmy są szkolenia w zakresie ratownictwa medycznego. Posiadamy jedynie wybitnych szkoleniowców w danej dziedzinie. W swojej ofercie dla firm mamy opcję jednorazowej usługi i stałego zlecenia.

  Data dodania: 16 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • KURSY KOMPUTEROWE Warszawa, Siedlce »

  KURSY KOMPUTEROWE Warszawa, Siedlce

  Zapraszamy na profesjonalne kursy i szkolenia komputerowe w Warszawe. Kurs grafiki komputerowej, dtp, multimedia i CAD. Szkolimy z programów Adobe Photoshop, InDesign, Illustrator, Flash a także Premiere i After Effects, CorelDraw, Autodesk AutoCAD 2D i 3D, 3ds max i SketchUp. Grafika komputerowa - kompleksowo, DTP - kompleksowo. Szkolenia podstawy komputera i aplikacje biurowe, między innymi podstawy komputera, Windows, Internet, poczta elektroniczna, Word, Excel, PowerPoint, Access, Outlook oraz Microsoft Office - kompleksowo. Zapraszamy również na kurs Webmaster - HTML5 i CSS3, Wordpress, Joomla, Drupal, SQL, PHP, JavaScript oraz tworzenie stron WWW - kompleksowo. Wszystkie poziomy zaawansowania. Możliwość wyboru zakresu materiału. Dzienne, wieczorowe, weekendowe.Indywidualnie i grupowo. Dla kogo: grafik komputerowy, operator DTP, webdesigner, projektant, specjalita ds. marketingu i reklamy, handlowiec, pracownik biurowy, projektant stron internetowych i wydawnictw multimedialnych, osoba przygotowująca prezentacje multimedialne, fotograf, grafik 3D, animator, montażysta, ilustrator, projektant opakowań. Zapraszamy do odwiedzenia strony.

  Data dodania: 18 01 2015 · szczegóły wpisu »