BitBay - Największa Polska giełda cyfrowych walut

Miasteczko drogowe uczy bawiąc

Miasteczko drogowe uczy bawiąc
Największe rowerowe miasteczko w Polsce. Mamy możliwość rozstawienia wielu wariantów miasteczka. Dzieci dostają możliwość poznania podstawowych przepisów drogowych. Nauka dziecka w akademii rowerowej świetnie wpływa na jego bezpieczny powrót ze szkoły. Zajęcia prowadzone pod opieką instruktorów i Policji przenoszą się na podwyższenie bezpieczeństwa na drogach. Świetne atrakcja, która łączy zabawę z nauką. Starajmy się uczyć dzieci bezpiecznego uczestnictwa w ruchu drogowym od najmłodszych lat. Gdy dziecko nabierze odruchu poprawnego korzystania z drogi, wtedy będzie już zawsze dbało o przestrzeganie przepisów drogowych. Ponieważ rower to pierwszy kontakt z bezpieczeństwem drogowym warto od małego wszczepić poczucie świadomości i odpowiedzialności za to jak zachowujemy się na drodze. Wszelkiego rodzaju eventy pod wspólnym hasłem: bespieczny weekend mają na celu zwięksszrnie bezpieczeństwa wszystkim użytkownikom. Niestety likwidacja obowiązkowej karty rowerowej sprawila coraz mniejszą znajomość przepisów wśród użytkowników rowerów.

Szczegóły strony www.miasteczkorowerowe.pl:

Podlinkuj stronę www.miasteczkorowerowe.pl:

Miasteczko drogowe uczy bawiąc

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 127

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Jazdy doszkalające Bemowo »

  Jazdy doszkalające Bemowo

  Jazdy doszkalające Bemowo. Nasza przednia firma od lat zajmuje się szkoleniem aspirantów na przyszłych kierowców. Nasza doświadczona i wyspecjalizowana kadra nauczycieli prawa jazdy pomoże Ci w przygotowaniach na jeden z najważniejszych egzaminów w Twoim życiu. Dzięki nam bezstresowo podejdziesz do egzaminu na prawo jazdy. Naszą firmę cechuje niesłychanie wysoka zdawalność, przyjazna atmosfera, otwartość oraz bezpieczeństwo. Z nami nauka jazdy to czysta przyjemność. Zapewniamy, że jazdy doszkalające Bemowo wykonają wszelkie Twoje prognozowania i nadzieje kojarzone z prawem jazdy, nauką jazy a także z egzaminem na prawo jazdy. Z nami pewnie i łatwo dojedziesz do wymarzonego celu. Jazdy doszkalające Bemowo- jesteśmy po to aby przekuć w czyn Twoje marzenia. Wystarczy wejść na naszą stronę internetową, skontaktować się z nami, zapisać się na jazdy, a my poczynimy resztę!!!

  Data dodania: 11 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Uprawnienia budowlane »

  Uprawnienia budowlane

  Egzamin na Uprawnienia Budowlane - pytania i odpowiedzi! Program Exam służy do przygotowywania się do egzaminów na uprawnienia budowlane i umożliwia powtórzenie oraz naukę pytań egzaminacyjnych. Przykładowe pytania obejmują zakres pytań na egzamin pisemny na uprawnienia budowlane.
  Baza danych zawiera prawie 2000 pytań opracowanych na podstawie zestawów egzaminacyjnych z poprzednich lat. Aby odpowiedzieć na wszystkie pytania, z tego zestawu potrzebne byłoby prześledzenie kilkudziesięciu rozporządzeń (objętościowo jest to około 7 segregatorów).
  Dzięki programowi Exam, nauka przed właściwym egzaminem jest samą przyjemnością.
  www.uprawnieniabudowlane24.pl

  Data dodania: 24 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kurs MBA dla przedsiębiorców - ASBIRO »

  Kurs MBA dla przedsiębiorców - ASBIRO

  ASBIRO czyli Alternatywna Szkoła Biznesu i Rozwoju Osobistego to nietypowa firma szkoleniowa. Uczymy jak prowadzić swój biznes. Poza podstawowym kursem oferujemy kurs MBA i liczne dodatkowe szkolenia. Wszystkie szkolenia prowadzone są przez praktyków którzy zarządzają własnymi firmami i sami się ciągle doskonalą. Nie nauczymy Cię jak zostać milionerem w 3 dni, ale pokażemy Ci drogę co robić by nim zostać w przyszłości. Jeśli marzysz o swojej firmie zapoznaj się z ofertą. Dowiedz się jak prowadzić własny biznes już dziś.

  Data dodania: 03 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ekojazda - jak dobrze prowadzić samochód »

  Ekojazda - jak dobrze prowadzić samochód

  W okresie dużego kryzysu gospodarczego dużą rzeszę wyznawców zdobywa ekojazda. Aby sprawdzić jej tajniki można w tym celu zerknąć na witrynę internetową szkolenia.sjs.pl. Dzięki opublikowanych tam materiałów mamy możliwość pogłębić własną wiedzę w tym temacie, a także na temat tego typu instruktaży prowadzonych przez profesjonalistów ze szkoły jazdy Subaru. Niekiedy nie wiemy, jak dobrze prowadzić samochód. W takim wypadku powinno się zasięgnąć porady u ludzi obytych w takiej materii. Jeżdżenie pod okiem dobrego nauczyciela pozwoli nam szybko zmienić do tej pory stosowane karygodne przyzwyczajenia. W celu obejrzenia, na czym w rzeczywistości taka nauka się opiera trzeba uprzednio zaprzyjaźnić się z witryną internetową szkolenia.sjs.pl.

  Data dodania: 28 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prezentacja i przemawianie »

  Prezentacja i przemawianie

  Ta strona została stworzona z myślą o ludziach, którzy są zainteresowani publicznymi wystąpieniami. Można z niej się dowiedzieć, jak powstaje prezentacja: jak wybrać temat, jak dostosować mowę do słuchaczy, jaki wpływ ma godzina wystąpienia oraz sala, jak powinna wyglądać poprawna mowa ciała, jak przygotować slajdy w programie powerpoint, oraz jak mówić, żeby ludzie słuchali.

  Data dodania: 07 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Instytut Edukacji i Rozwoju ALFA PRIM - kursy, szkolenia itp. »

  Instytut Edukacji i Rozwoju ALFA PRIM - kursy, szkolenia itp.

  Firma powstała 1 czerwca 2010 roku.  Naszym celem jest podnoszenie świadomości społecznej na temat niepełnosprawności, a także szkolenie w nowoczesny, innowacyjny sposób osób z niepełnosprawnością tudzież pełnosprawnych o niepełnosprawności.
  Uczymy między innymi, jak porozumieć się za pomocą różnych metod komunikacji takich jak np. alfabet Lorma, alfabet Braille?a czy Polski Język Migowy oraz jak zachować się w stosunku do osób z różnymi niepełnosprawnościami, a także, w jaki sposób efektywnie i profesjonalnie przeprowadzić obsługę klienta niepełnosprawnego.


  Szkolimy osoby niepełnosprawne ? zarówno z obsługi komputera czy sprzętu specjalistycznego, jak i z obsługi programów specjalistycznych, a także m.in. z zakresu rozwoju osobistego, zakładania i prowadzenia działalności gospodarczej, poszukiwania pracy, pisania pism urzędowych.


  Prowadzimy szkolenia na terenie całego kraju ? zarówno w salach wykładowych, jak i w miejscu zamieszkania kursantów.

  Data dodania: 23 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • CoachClub.com.pl -Zmień swoje życie na lepsze już dziś!CoachClub | Coaching- zmień swoje życie na lepsze już dziś. »

  CoachClub.com.pl -Zmień swoje życie na lepsze już dziś!CoachClub | Coaching- zmień swoje życie na lepsze już dziś.

  CoachClub.com.pl -Zmień swoje życie na lepsze już dziś! Coaching pomaga w odkryciu tego, co jest istotą szczęśliwego, harmonijnego i wartościowego życia. Nie jest doradztwem ani psychoterapią, a jednak dzięki coachingowi Twoje życie będzie lepsze. Odkryjesz drzemiące w Tobie zasoby i możliwości, nauczysz się pokonywać własne lęki i ograniczenia.
  Jako coach i socjolog specjalizuję się w coachingu holistycznym, który uwzględnia, iż na zachowanie człowieka składa się coś więcej niż tylko wiedza i umiejętności. Osobiście wierzę, iż nie jesteśmy bezwolnymi jednostkami skazanymi na borykanie się z losem. Każdy może podporządkować sobie własny umysł i wykorzystać jego możliwości do osiągania niemożliwego. Coaching uczy świadomości, a bycie świadomym to pierwszy krok do głębokich, odkrywczych wglądów. Zanim sięgniesz po sukces musisz bowiem zgłębić sam siebie. Własne marzenia, cele, możliwości, kompleksy i przeszkody.
  Zapraszam do pierwszego bezpłatnego spotkania, na którym zobaczysz czym jest coaching i jak możesz go wykorzystać do osiągnięcia własnych celów.

  Data dodania: 20 08 2015 · szczegóły wpisu »