BitBay - Największa Polska giełda cyfrowych walut

Mega Ogrody - Wiaty Garażowe Śląsk

Mega Ogrody - Wiaty Garażowe Śląsk
Zajmujemy się produkcją wyrobów z drewna do ogrodu, m.in. altan ogrodowych, pergol, donic, domków narzędziowych, ogrodzeń, ambon myśliwskich, wiat garażowych. Wszystkie produkty są wykonywane przy zachowaniu wyśrubowanych norm gwarantujących wysoką jakość naszych wyrobów. Produkujemy także bezpieczne place zabaw dla dzieci.Realizujemy indywidualne zamówienia naszych klientów, którzy mogą samodzielnie stworzyć własny zestaw ogrodowy, wybierając konstrukcję i rodzaj wyposażenia. Zamówienia przyjmujemy bezpośrednio w firmie lub w punktach sprzedaży. Wszystkie produkty dostarczane są bezpośrednio do klienta i na jego życzenie również montowane przez wykwalifikowaną grupę montażową. Jesteśmy także przygotowani do produkcji i montażu domów z drewna i drewnianych domów letniskowych.

altany ogrodowe,
pergole, donice
domki narzędziowe
ogrodzenia
ambony myśliwskie
wiaty garażowe
place zabaw

P.P.H. Mega Barbara Spychalska

Ul. Chopina 38
59-830 Olszyna
Tel/fax : (075) 721-22-96
E-mail: mega_ogrody@onet.eu

NIP: 6940009023

Szczegóły strony mega-ogrody.eu:

Podlinkuj stronę mega-ogrody.eu:

Mega Ogrody - Wiaty Garażowe Śląsk

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 37

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Baliczek Trockenbau »

  Baliczek Trockenbau

  Nasza firma Baliczek Trockenbau gwarantuje Państwu niskie ceny, solidną jakość i szybki czas realizacji zlecenia. Instalujemy solidnej jakości garaże blaszane, razem z przygotowaniem odpowiedniego podłoża pod garaż. Czynności związane z transportem organizujemy we własnym zakresie a Ty jako nasz petent nie musisz trwonić swojego wartościowego czasu. Garaże blaszane wykonujemy dodatkowo w formatach indywidualnych na zlecenie ponadto proponujemy wymiary standardowe.

  Data dodania: 24 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sauny Lublin »

  Sauny Lublin

  Marka SAUNALAND, istnieje na rynku od 2001 roku. Zajmuje się przede wszystkim produkcją i montażem łaźni, czyli trudnimy się całościową obudową saun oraz wyposażeniem obiektów zastosowanych na sauny, a również specjalistycznym wsparciem w ramach planu projektowego. W dodatku proponujemy na rynku: piece do sauny suchej i sauny parowej, promienniki podczerwieni, generatory pary, balie i wanny z drewna, światłowodowe systemy, dodatki do sauny i łaźni parowej. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą propozycją. Zapraszamy spersonalizowanych nabywców, jak i podmiotów gospodarczych prowadzących marka gospodarczą na naszą stronę internetową WWW i do siedziby korporacji w Łodzi, ul. Grażyny 4b, jakkolwiek polecamy serwisy w naszym kraju, polecając przykładowo: sauny Rzeszów, sauny Lublin, sauny Bydgoszcz.

  Data dodania: 15 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Architekt wnętrz Kraków »

  Architekt wnętrz Kraków

  Dorota Kwaśniewicz-Michalik jest profesjonalnym architektem wnętrz. Kieruje własną firmą, której biuro mieści się pod Krakowem, we wsi Bibice. Ars Form istnieje na rynku od 2004 roku. Swoją propozycję adresuje zarówno do klientów indywidualnych jak i różnych firm oraz instytucji publicznych. Zajmuje się oryginalnym aranżowaniem pomieszczeń. W pracy wykorzystuje innowacyjne rozwiązania i dba o każdy, najmniejszy detal. Na stronie www.arsform.pl jest dostępna kompletna oferta firmy.

  Data dodania: 24 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Schody drewniane Lublin »

  Schody drewniane Lublin

  DREWIT specjalizuje się przede wszystkim w produkcji drewnianych schodów i balustrad. Posiadamy długoletnie doświadczenie w realizacji prac związanych ze stolarką. Produkujemy solidne schody drewniane. Zakres oferowanych usług obejmuje także budowę drewnianych domów letniskowych. Wykonujemy zlecenia na podstawie projektów własnych, bądź przekazanych przez klienta. W naszej ofercie znajdują się ponadto altany ogrodowe. Zapewniamy kompleksową obsługę obejmującą m.in. wycenę, realizację, serwis pogwarancyjny.

  Data dodania: 09 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Strona główna - konserwacja orlika, konserwacja boiska Tarnów, Rzeszów, Kraków »

  Strona główna - konserwacja orlika, konserwacja boiska Tarnów, Rzeszów, Kraków

  Firma WAKBUD oferuje usługi czyszczenia boisk ze sztuczna nawierzchnią, konserwację oraz uzupełnianie ich piaskiem lub granulatem specjalnie do tego przeznaczonym. W pielęgnacji boisk ze sztuczna nawierzchnią niezbędna jest regularna konserwacja orlika przeprowadzana przez profesjonalna i doświadczoną firmę. Konserwacja przedłuża żywotność sztucznej trawy oraz zapewnia komfort użytkowania jej przez wiele sezonów sportowych. Usługa konserwacji orlika lub innego boiska ze sztuczną nawierzchnią wygląda następująco: Pierwszym i najważniejszym etapem jest sprawdzenie boiska przez profesjonalistów w celu stwierdzenia ewentualnych uszkodzeń sztucznej trawy i wyznaczenie kolejnych etapów pracy. Następnie pracownicy usuwają wszelkie zanieczyszczenia poza boiskiem i na terenie boiska. Następnie wypełnia się boisko, czyli tzw. spulchnianie nawierzchni, które znacznie poprawia jakość i walory podłoża. Należy pamiętać o uzupełnianiu sztucznej trawy granulatem, najpierw następuje czyszczenie dotychczasowego granulatu, a następnie uzupełnienie niedoboru granulatu, i zaczesanie go, aby nawierzchnia była równa i spełniała swoje zadanie w 100 procentach. Zapraszamy do współpracy z nami.

  Data dodania: 10 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Usługi remontowo wykończeniowe »

  Usługi remontowo wykończeniowe

  Gruntowanie, flizowanie w Krakowie, zrywanie paneli, czy montaż; sufitów podwieszonych kraków ó to tylko przykłady prac remontowych, jakie ma w ofercie firma wykończeniowa w Krakowie promująca się na omawianej stronie. Nie od dzisiaj wiadomo, ż;e to, jak mieszkamy i jakie towarzyszą temu warunki, moż;e istotnie wpływać na nasze codzienne funkcjonowanie. Stad też; kluczowe jest, aby aranż;acja wnętrz była zaplanowana w jak najbardziej przemyślany sposób. O ile niektóre prace remontowe jak chociaż;by malowanie ścian, moż;emy wykonać samodzielnie, o tyle jest szereg prac, jakie moż;e zrobić jedynie obeznany fachowiec z dobrym wyposaż;eniem. Na stronie znajduje się szeroka oferta uwzględniająca remonty wnętrz w Krakowie, dlatego warto tu wejść i sprawdzić kontakt do firmy, by zacząć remont w domu. Jeśli potrzebny jest nam glazurnik Kraków lub jeśli potrzebny jest nam montaż; ścian nośnych, na stronie znajdziemy odniesienie właśnie do wszystkich takich usług.To jak często trzeba robić remonty, zależ;y przede wszystkim od tego, czy poszczególne elementy, takie jak ściany czy też; podłogi są już; widocznie zniszczone, ale takż;e od tego, czy my sami dobrze czujemy się w naszym holu czy sypialni. Z czasem bowiem moż;emy odczuć niesłabnące znuż;enie otoczeniem i wówczas również; dobrze jest zdecydować się na remont. Wówczas warto odwiedzić opisywaną stronę i zweryfikować, jakiego typu prace moż;emy zlecić fachowcom. W dodatku moż;emy sprawdzić galerię dotychczas zrealizowanych przez firmę prac, co pozwoli nam mieć większe rozeznanie w zakresie efektywności jej działania.Oczywiście każ;da firma remontowa Kraków ma opracowany również; cennik w obrębie którego poszczególne prace mogą być wykonane. Jeśli zamawiając ze strony remont mieszkań cennik również; nas interesuje, wyszukamy tu oddzielną zakładkę, w jakiej znajdują się podstawowe zasady wyceny. Cena uzależ;niona jest bowiem od najróż;niejszych czynników: między innymi od charakteru pracy, jaka ma zostać zrealizowana, ale również; od rozmiarów powierzchni, z którą będzie się pracować, czy rzecz jasna od terminu realizacji. Warto więc o tym pamiętać, weryfikując budż;et, który przeznaczymy na prace remontowe.

  Data dodania: 04 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • Winda i podnośnik dla niepełnosprawnych »

  Winda i podnośnik dla niepełnosprawnych

  Głównym celem naszej firmy jest pomoc osobom niepełnosprawnym w codziennym ich życiu. Dlatego naszym klientom dostarczamy takie rozwiązania jak podnośnik dla niepełnosprawnych, platformy dla niepełnosprawnych. Bowiem zależy nam na tym aby wszyscy ludzie z różnego rodzaju ograniczeniami ruchowymi mieli możliwość bezpiecznego przemieszczania. Oferowany przez naszą firmą podnośnik dla niepełnosprawnych jest wykonany solidnie i posiada certyfikat bezpieczeństwa. Nasz sukces na polskim rynku potwierdza ilość wykonanych projektów, które mogliśmy dotychczas zrealizować. Jesteśmy firmą z 15 letnim stażem którą tworzy grupa wyspecjalizowanych fachowców. Służymy fachową poradą w kwestii wyboru odpowiedniej windy i jej użytkowania. Oferujemy najlepsze rozwiązania urbanistyczne dla osób z niepełnosprawnością. Tylko u nas znajdziesz szeroki wybór profesjonalnych produktów. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony celem zapoznania się z ofertą naszych projektów http://www.windydlaniepelnosprawnych.com.pl/

  Data dodania: 31 05 2017 · szczegóły wpisu »