BitBay - Największa Polska giełda cyfrowych walut

Mega Ogrody - Wiaty Garażowe Śląsk

Mega Ogrody - Wiaty Garażowe Śląsk
Zajmujemy się produkcją wyrobów z drewna do ogrodu, m.in. altan ogrodowych, pergol, donic, domków narzędziowych, ogrodzeń, ambon myśliwskich, wiat garażowych. Wszystkie produkty są wykonywane przy zachowaniu wyśrubowanych norm gwarantujących wysoką jakość naszych wyrobów. Produkujemy także bezpieczne place zabaw dla dzieci.Realizujemy indywidualne zamówienia naszych klientów, którzy mogą samodzielnie stworzyć własny zestaw ogrodowy, wybierając konstrukcję i rodzaj wyposażenia. Zamówienia przyjmujemy bezpośrednio w firmie lub w punktach sprzedaży. Wszystkie produkty dostarczane są bezpośrednio do klienta i na jego życzenie również montowane przez wykwalifikowaną grupę montażową. Jesteśmy także przygotowani do produkcji i montażu domów z drewna i drewnianych domów letniskowych.

altany ogrodowe,
pergole, donice
domki narzędziowe
ogrodzenia
ambony myśliwskie
wiaty garażowe
place zabaw

P.P.H. Mega Barbara Spychalska

Ul. Chopina 38
59-830 Olszyna
Tel/fax : (075) 721-22-96
E-mail: mega_ogrody@onet.eu

NIP: 6940009023

Szczegóły strony mega-ogrody.eu:

Podlinkuj stronę mega-ogrody.eu:

Mega Ogrody - Wiaty Garażowe Śląsk

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 55

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Zabezpieczenia przed ptakami »

  Zabezpieczenia przed ptakami

  Co to sa prace na wysokościach? To różnoego rodzaju roboty które są możliwe dzieki dostępowi linowemu. Często bywa też że ta droga bywa tańsza skuteczniejsza i szybsza.Dlatego warto zapoznać się z ofertą firmy ALPIN-zone która zawiera np. montaż instalacji odgromowych, mycie hal przemysłowych, okien, elewacji, montaż kabli grzewczych, kolce na gołebie oraz wiele innych. Nasze prace wykonujemy z największą starannością oraz zawsze kończymy w terminie zostawiając gwarancje wysokiej jakości wykonanych prac.

  Data dodania: 28 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przyssawki do szyb »

  Przyssawki do szyb

  Firma usługowa Viavac zajmuje się świadczeniem zaawansowanych rozwiązań do montażu komponentów elewacji budynków. Jesteśmy jednym z liderów branży i kładziemy nacisk na nieustanny rozwój. Praktycznie od początku naszej działalności - trwającej już przeszło dekadę, nasza oferta powstaje w oparciu o ścisłą współpracę z wykonawcami jak również końcowymi użytkownikami. Oferujemy wysokiej jakości produkty, które poddawane są gruntownym i rygorystycznym testom. Dlatego zastosowanie naszych rozwiązań gwarantuje duże bezpieczeństwo. Nasza oferta obejmuje produkty oraz usługi takie jak na przykład przyssawki do szkła. Nasi wykwalifikowani specjaliści gwarantują także całościowy serwis jak również doradztwo i wsparcie w zakresie wyboru optymalnego sprzętu. Poza tym oferujemy montaż płyt warstwowych. Posiadane przez nas długoletnie doświadczenie sprawia, że jesteśmy gotowi podjąć się realizacji najtrudniejszych a także najbardziej skomplikowanych projektów. Każdy nasz klient może liczyć na kompleksową pomoc, natomiast przy dużych projektach na atrakcyjne rabaty. Dołącz do grona naszych usatysfakcjonowanych klientów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą witryną internetową.

  Data dodania: 26 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Balustrady montaż Kraków »

  Balustrady montaż Kraków

  Posiadamy dla naszych klientów ofertę montażu dowolnych balustrad w bardzo atrakcyjnych cenach. Od wielu lat trudnimy się kompleksowym wyposażeniem domów w balustrady betonowe. Posiadamy również tralki do balustrad. Jeśli chciałbyś skorzystać z naszej oferty zobacz szczegóły umieszczone na witrynie. Naszym nabywcom dajemy możliwość wyboru własnego wymarzonego wzoru balustrad, który zaprojektujemy na specjalne życzenie.

  Data dodania: 15 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Bruk Kraków »

  Bruk Kraków

  BRUK-MAR świadczy wszechstronne usługi w dziedzinie brukarstwa. Wysokiej klasy bruk dostępny jest przede wszystkim w miejscowości Kraków. W ofercie znaleźć można kompleksowe prace ziemne oraz podbudowę. Wykonywane prace oraz oferowane produkty objęte zostały gwarancją. Powyższa strona zawiera galerię przedstawiającą realizacje inwestycji. Przedsiębiorstwo to dysponuje własnym, zaawansowanym zapleczem technicznym. Główną specjalnością omawianej firmy stała się kostka granitowa. Firma współpracuje z wieloma wiodącymi producentami z branży.

  Data dodania: 13 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Www.glassline.pl - Szklane drzwi poznań »

  Www.glassline.pl - Szklane drzwi poznań

  Szkło to piękne tworzywo - naturalne i równocześnie kruche. Jest już od dawna używane przy elementach wykończeniowych naszych domów i mieszkań. Jednakże dawniej szkło było wykorzystywane ledwie w niektórych miejscach, ze względu na swoje własności. Współcześnie dzięki nowoczesnym technologiom możemy wykorzystywać szkło tak naprawdę wszędzie tam, gdzie nam się tylko podoba - na podłodze, na ścianach oraz jako elementy wykończeniowe. Szkło jest niesłychanie wdzięcznym materiałem, można z niego naprawdę czynić cuda. Firma GlassLine zajmuje się realizacją zamówień na wszelkiego rodzaju wyroby szklane. Są to między innymi takie wyroby, jak: panele szklane laminowane, panele szklane malowane, drzwi szklane, kabiny prysznicowe, balustrady samonośne, daszki szklane, przeszklenia balkonów, kabiny prysznicowe, grafiki na szkle i inne wyroby ze szkła (stoliki, skrzydła szaf, półki). Na stronie internetowej można obejrzeć wiele ciekawych realizacji.

  Data dodania: 25 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Norma Expert kursy »

  Norma Expert kursy

  Wraz z zakupem programu kosztorysowego Norma STANDARD, warto też od razu zamówić kurs kosztorysowania w tym programie. Szkolenie z kosztorysowania oferuje okazję poznania programu i nauczenia się jego obsługi, która dla osoby niewprawnej może sprawić trudność. Oprogramowanie zawiera w sobie funkcje dodawania pozycji kosztorysowych, szczegółowej edycji robocizny, materiału i sprzętu oraz regulowania parametrów narzutów. Tego wszystkiego dotyczą dwa dni podstawowe, szkolenia dotyczącego programu kosztorysowego Norma. Co więcej jest dodatkowo możliwość uczestnictwa w szkoleniu teoretycznym ? wykładzie na temat kosztorysowania oraz w dniu dla doświadczonych uczestników, chcących poznać dodatkowe opcje oprogramowania.KOMAKO jest przedsiębiorstwem, które organizuje takie szkolenia, ale też zajmuje się dystrybucją programów z serii Norma.

  Data dodania: 27 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Usługi remontowo wykończeniowe »

  Usługi remontowo wykończeniowe

  Gruntowanie, flizowanie w Krakowie, zrywanie paneli, czy montaż; sufitów podwieszonych kraków ó to tylko przykłady prac remontowych, jakie ma w ofercie firma wykończeniowa w Krakowie promująca się na omawianej stronie. Nie od dzisiaj wiadomo, ż;e to, jak mieszkamy i jakie towarzyszą temu warunki, moż;e istotnie wpływać na nasze codzienne funkcjonowanie. Stad też; kluczowe jest, aby aranż;acja wnętrz była zaplanowana w jak najbardziej przemyślany sposób. O ile niektóre prace remontowe jak chociaż;by malowanie ścian, moż;emy wykonać samodzielnie, o tyle jest szereg prac, jakie moż;e zrobić jedynie obeznany fachowiec z dobrym wyposaż;eniem. Na stronie znajduje się szeroka oferta uwzględniająca remonty wnętrz w Krakowie, dlatego warto tu wejść i sprawdzić kontakt do firmy, by zacząć remont w domu. Jeśli potrzebny jest nam glazurnik Kraków lub jeśli potrzebny jest nam montaż; ścian nośnych, na stronie znajdziemy odniesienie właśnie do wszystkich takich usług.To jak często trzeba robić remonty, zależ;y przede wszystkim od tego, czy poszczególne elementy, takie jak ściany czy też; podłogi są już; widocznie zniszczone, ale takż;e od tego, czy my sami dobrze czujemy się w naszym holu czy sypialni. Z czasem bowiem moż;emy odczuć niesłabnące znuż;enie otoczeniem i wówczas również; dobrze jest zdecydować się na remont. Wówczas warto odwiedzić opisywaną stronę i zweryfikować, jakiego typu prace moż;emy zlecić fachowcom. W dodatku moż;emy sprawdzić galerię dotychczas zrealizowanych przez firmę prac, co pozwoli nam mieć większe rozeznanie w zakresie efektywności jej działania.Oczywiście każ;da firma remontowa Kraków ma opracowany również; cennik w obrębie którego poszczególne prace mogą być wykonane. Jeśli zamawiając ze strony remont mieszkań cennik również; nas interesuje, wyszukamy tu oddzielną zakładkę, w jakiej znajdują się podstawowe zasady wyceny. Cena uzależ;niona jest bowiem od najróż;niejszych czynników: między innymi od charakteru pracy, jaka ma zostać zrealizowana, ale również; od rozmiarów powierzchni, z którą będzie się pracować, czy rzecz jasna od terminu realizacji. Warto więc o tym pamiętać, weryfikując budż;et, który przeznaczymy na prace remontowe.

  Data dodania: 04 12 2016 · szczegóły wpisu »