Mega Ogrody - Wiaty Garażowe Śląsk

Mega Ogrody - Wiaty Garażowe Śląsk
Zajmujemy się produkcją wyrobów z drewna do ogrodu, m.in. altan ogrodowych, pergol, donic, domków narzędziowych, ogrodzeń, ambon myśliwskich, wiat garażowych. Wszystkie produkty są wykonywane przy zachowaniu wyśrubowanych norm gwarantujących wysoką jakość naszych wyrobów. Produkujemy także bezpieczne place zabaw dla dzieci.Realizujemy indywidualne zamówienia naszych klientów, którzy mogą samodzielnie stworzyć własny zestaw ogrodowy, wybierając konstrukcję i rodzaj wyposażenia. Zamówienia przyjmujemy bezpośrednio w firmie lub w punktach sprzedaży. Wszystkie produkty dostarczane są bezpośrednio do klienta i na jego życzenie również montowane przez wykwalifikowaną grupę montażową. Jesteśmy także przygotowani do produkcji i montażu domów z drewna i drewnianych domów letniskowych.

altany ogrodowe,
pergole, donice
domki narzędziowe
ogrodzenia
ambony myśliwskie
wiaty garażowe
place zabaw

P.P.H. Mega Barbara Spychalska

Ul. Chopina 38
59-830 Olszyna
Tel/fax : (075) 721-22-96
E-mail: mega_ogrody@onet.eu

NIP: 6940009023

Szczegóły strony mega-ogrody.eu:

Podlinkuj stronę mega-ogrody.eu:

Mega Ogrody - Wiaty Garażowe Śląsk

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 21

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Stojaki ekspozycyjne »

  Stojaki ekspozycyjne

  Zajmujemy się szeroko zrozumianą wytwórczością wyrobów z drutu. Wyposażamy sklepy również markety w kosze sklepowe, stojaki reklamowe, zawieszki perforacyjne. Wytwarzamy tak jak typowe fragmenty jak na przykład kosze sterowane, kosze z drutu, ekspozycyjne, zawieszki z drutu a dodatkowo części zlecane indywidualnie za sprawą Interesanta. Własne artykuły cechuje wysoka forma oraz. Zapraszamy na naszą stronę, gdzie znajdziecie Państwo sklep w którym prezentujemy nasze wybrane produkty.

  Data dodania: 27 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przeprowadzki magazynów »

  Przeprowadzki magazynów

  Kompleksowy montaż, demontaż regałów i automatyki magazynowej to podstawowa specjalność umiejscowionego w Zabrzu zakładu Heavy Duty Construction, którego walorem jest fachowa obsługa, terminowe wykonywanie prac. Proponuje instalację nie tylko wszelkiego rodzaju układnic czy przenośników, ale również regałów wjezdnych lub rozmaitych antresol. Co więcej zajmuje się przeprowadzkami magazynów i okresowymi przeglądami magazynowych półek. Do dotychczasowych zleceniodawców Heavy Duty Construction wlicza się DHL, Real.

  Data dodania: 17 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Schody drewniane Lublin »

  Schody drewniane Lublin

  DREWIT specjalizuje się przede wszystkim w produkcji drewnianych schodów i balustrad. Posiadamy długoletnie doświadczenie w realizacji prac związanych ze stolarką. Produkujemy solidne schody drewniane. Zakres oferowanych usług obejmuje także budowę drewnianych domów letniskowych. Wykonujemy zlecenia na podstawie projektów własnych, bądź przekazanych przez klienta. W naszej ofercie znajdują się ponadto altany ogrodowe. Zapewniamy kompleksową obsługę obejmującą m.in. wycenę, realizację, serwis pogwarancyjny.

  Data dodania: 09 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Bruk Kraków »

  Bruk Kraków

  BRUK-MAR świadczy wszechstronne usługi w dziedzinie brukarstwa. Wysokiej klasy bruk dostępny jest przede wszystkim w miejscowości Kraków. W ofercie znaleźć można kompleksowe prace ziemne oraz podbudowę. Wykonywane prace oraz oferowane produkty objęte zostały gwarancją. Powyższa strona zawiera galerię przedstawiającą realizacje inwestycji. Przedsiębiorstwo to dysponuje własnym, zaawansowanym zapleczem technicznym. Główną specjalnością omawianej firmy stała się kostka granitowa. Firma współpracuje z wieloma wiodącymi producentami z branży.

  Data dodania: 13 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Emjot »

  Emjot

  Ile budynków oraz pomieszczeń firmowych, tyle różnych sposobów na zagospodarowanie przestrzeni przyokiennych. Żaluzje, rolety, markizy, czyli wszystko to, co aplikujemy na nasze okna w celu zaciemnienia pomieszczeń, powinny być dopasowane do stylu wnętrza, by nie burzyć istniejącej w nim harmonii. Powinny również dobrze spełniać swoją rolę. Mamy zaszczyt zaproponować Państwu okienne elementy zaciemniające najwyższej jakości. Znajdą Państwo u nas wielki wybór wewnętrznych oraz zewnętrznych żaluzji, markiz, rolet, osłon fasadowych, zrobionych z najróżniejszych materiałów ? z drewna, aluminium, tkanin tekstylnych, skóry, itp. Dodatkowo, mamy do zaproponowania drzwi antywłamaniowe, okna PCV, specjalne konstrukcje umożliwiające założenie ogrodu zimowego, a także dobrej jakości zadaszenia wolnostojące. Na tejże stronie internetowej znajdą Państwo wszystkie niezbędne informacje na temat naszych usług. Obejrzą też Państwo zdjęcia wyjątkowych produktów, które znajdują się w naszej ofercie. Naszą domeną jest marka oraz terminowość. Przykładamy wszelkich starań, by nasz kontrahent był w pełni usatysfakcjonowany z naszych usług. Współpracujemy zarówno z firmami, kiedy również z klientami indywidualnymi.

  Data dodania: 16 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Hydraulik Warszawa »

  Hydraulik Warszawa

  Podobno hydraulik Warszawa nie ma wcale tak łatwo z znalezieniem pracy. Szuka, szuka a tu pracy podczas gdy na lekarstwo, a wszak to poszukiwany zawód. Ma możliwość w innym mieście niż stołecznym. Słyszałem, że wymaganie hydraulika Gdańsk w innym mieście ma możliwość znakomity byłby Poznań niemniej jednak tam nie spróbuję. Hydraulik Katowice myślę, że jest ciut niedoceniany. Prawdopodobnie w krótkim czasie się to zmieni i znowu będzie łatwiej odnaleźć pracę. Rozważać można żeby długo niemniej jednak nie o to tu rozchodzi się, że aby pisać tylko o to aby potrzeby hydraulik Bydgoszcz zostały zauważone.
   

  Data dodania: 06 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Usługi remontowo wykończeniowe »

  Usługi remontowo wykończeniowe

  Gruntowanie, flizowanie w Krakowie, zrywanie paneli, czy montaż; sufitów podwieszonych kraków ó to tylko przykłady prac remontowych, jakie ma w ofercie firma wykończeniowa w Krakowie promująca się na omawianej stronie. Nie od dzisiaj wiadomo, ż;e to, jak mieszkamy i jakie towarzyszą temu warunki, moż;e istotnie wpływać na nasze codzienne funkcjonowanie. Stad też; kluczowe jest, aby aranż;acja wnętrz była zaplanowana w jak najbardziej przemyślany sposób. O ile niektóre prace remontowe jak chociaż;by malowanie ścian, moż;emy wykonać samodzielnie, o tyle jest szereg prac, jakie moż;e zrobić jedynie obeznany fachowiec z dobrym wyposaż;eniem. Na stronie znajduje się szeroka oferta uwzględniająca remonty wnętrz w Krakowie, dlatego warto tu wejść i sprawdzić kontakt do firmy, by zacząć remont w domu. Jeśli potrzebny jest nam glazurnik Kraków lub jeśli potrzebny jest nam montaż; ścian nośnych, na stronie znajdziemy odniesienie właśnie do wszystkich takich usług.To jak często trzeba robić remonty, zależ;y przede wszystkim od tego, czy poszczególne elementy, takie jak ściany czy też; podłogi są już; widocznie zniszczone, ale takż;e od tego, czy my sami dobrze czujemy się w naszym holu czy sypialni. Z czasem bowiem moż;emy odczuć niesłabnące znuż;enie otoczeniem i wówczas również; dobrze jest zdecydować się na remont. Wówczas warto odwiedzić opisywaną stronę i zweryfikować, jakiego typu prace moż;emy zlecić fachowcom. W dodatku moż;emy sprawdzić galerię dotychczas zrealizowanych przez firmę prac, co pozwoli nam mieć większe rozeznanie w zakresie efektywności jej działania.Oczywiście każ;da firma remontowa Kraków ma opracowany również; cennik w obrębie którego poszczególne prace mogą być wykonane. Jeśli zamawiając ze strony remont mieszkań cennik również; nas interesuje, wyszukamy tu oddzielną zakładkę, w jakiej znajdują się podstawowe zasady wyceny. Cena uzależ;niona jest bowiem od najróż;niejszych czynników: między innymi od charakteru pracy, jaka ma zostać zrealizowana, ale również; od rozmiarów powierzchni, z którą będzie się pracować, czy rzecz jasna od terminu realizacji. Warto więc o tym pamiętać, weryfikując budż;et, który przeznaczymy na prace remontowe.

  Data dodania: 04 12 2016 · szczegóły wpisu »