BitBay - Największa Polska giełda cyfrowych walut

Mega Ogrody - Wiaty Garażowe Śląsk

Mega Ogrody - Wiaty Garażowe Śląsk
Zajmujemy się produkcją wyrobów z drewna do ogrodu, m.in. altan ogrodowych, pergol, donic, domków narzędziowych, ogrodzeń, ambon myśliwskich, wiat garażowych. Wszystkie produkty są wykonywane przy zachowaniu wyśrubowanych norm gwarantujących wysoką jakość naszych wyrobów. Produkujemy także bezpieczne place zabaw dla dzieci.Realizujemy indywidualne zamówienia naszych klientów, którzy mogą samodzielnie stworzyć własny zestaw ogrodowy, wybierając konstrukcję i rodzaj wyposażenia. Zamówienia przyjmujemy bezpośrednio w firmie lub w punktach sprzedaży. Wszystkie produkty dostarczane są bezpośrednio do klienta i na jego życzenie również montowane przez wykwalifikowaną grupę montażową. Jesteśmy także przygotowani do produkcji i montażu domów z drewna i drewnianych domów letniskowych.

altany ogrodowe,
pergole, donice
domki narzędziowe
ogrodzenia
ambony myśliwskie
wiaty garażowe
place zabaw

P.P.H. Mega Barbara Spychalska

Ul. Chopina 38
59-830 Olszyna
Tel/fax : (075) 721-22-96
E-mail: mega_ogrody@onet.eu

NIP: 6940009023

Szczegóły strony mega-ogrody.eu:

Podlinkuj stronę mega-ogrody.eu:

Mega Ogrody - Wiaty Garażowe Śląsk

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 47

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Zabezpieczenia przed ptakami »

  Zabezpieczenia przed ptakami

  Co to sa prace na wysokościach? To różnoego rodzaju roboty które są możliwe dzieki dostępowi linowemu. Często bywa też że ta droga bywa tańsza skuteczniejsza i szybsza.Dlatego warto zapoznać się z ofertą firmy ALPIN-zone która zawiera np. montaż instalacji odgromowych, mycie hal przemysłowych, okien, elewacji, montaż kabli grzewczych, kolce na gołebie oraz wiele innych. Nasze prace wykonujemy z największą starannością oraz zawsze kończymy w terminie zostawiając gwarancje wysokiej jakości wykonanych prac.

  Data dodania: 28 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Hydraulik Warszawa »

  Hydraulik Warszawa

  EKO-TECH to firma, która została otwarta w 1993 roku. Wykonuję zlecenia głownie na terenie zabytkowego miasta jakim jest Warszawa oraz w leżących w pobliżu miasteczkach. Świadczę specjalistyczne usługi hydrauliczne, takie jak: "biały montaż", instalacje hydrauliczne, instalacje wodno-kanalizacyjne czy sprawdzanie szczelności instalacji gazowych przeglądy instalacji i urządzeń gazowych. W tym roku rozbudowałem ofertę o nawadnianie terenów zielonych, odwodnienia liniowe budynków czy osuszanie. Dzięki długiemu doświadczeniu oferuję fachowe, uczciwe i szybkie zrealizowanie usługi. Poza tym gwarantuję nad wyrazatrakcyjne ceny.

  Data dodania: 03 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przetargi budowlane »

  Przetargi budowlane

  Zapraszamy do obejrzenia witryny eurobudowa.pl ? Budowlanego Informatora Przetargowego. Jeśli interesujesz się przetargami, poszukujesz: Zlecenia budowlane Podkarpackie ? ta witryna jest dla Ciebie! Nasza marka istnieje od 2004 roku i nieprzerwanie publikuje informacje o przetargach, zamówieniach budowlanych, konkursach czy zleceniach publicznych. Informacje prezentowane na stronie są codziennie zdobywane z wielu źródeł. Od lat odnajdujemy się w tej branży, a efektem naszej pracy jest zadowolenie klientów. Na przejrzystej witrynie możesz wyszukiwać interesujące zagadnienia, z uwzględnieniem na miasta oraz kategorie. Dostępny jest także katalog korporacji, których szukanie nie będzie problemem. Poza tym przedstawiamy inwestycje budowlane, odbywające się w całej Polsce. Prócz tego możesz odwiedzić nasz blog, na którym publikujemy ciekawostki z naszej dziedziny. Za naszą jakość niech świadczy fakt, iż współpracujemy z takimi stronami jak money.pl czy gratka.pl. Klientami naszej firmy są m.in. PKP Energetyka, Kreistel, Bolix czy Leroy Merlin.

  Data dodania: 18 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Badanie powietrza »

  Badanie powietrza

  Firma mykologiczna Ciak wykonuje badania powietrze pod względem ilości zarodników grzybów pleśniowych, wykonujemy także badania powietrza określające ich różnorodności gatunkowej, ze wskazaniem na gatunki patogenne. Wykonując badania powietrza wysyłamy próbki do samodzielnego poboru przez klienta z dołączonym szczegółowym instruktarzem odnośnie metod poboru próbek. Dzięki czemu jesteśmy w stanie działać na terenie całego kraju. Po odesłaniu próbek do naszego laboratorium, inkubujemy próbki w odpowiednich warunkach i już po 7-10 dniach wysyłamy wyniki do klienta. Po dokonaniu przez nas wizji lokalnej,zebraniu próbek, inkubacji wyniki badań są przeciętnie już po upływie 7-10 dni. Wyniki badania powietrza oraz ich analiza pomagają wykazać czy w badanym powietrzu nie jest przekroczona dopuszczalna ilość zarodników grzybów pleśniowych. Zapraszamy na stronę naszej firmy mykologicznej. Tam uzyskają Państwo szczegółowe informacje o tym jak wykonuje się badanie powietrza na obecność zarodników grzybów.

  Data dodania: 15 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Norma Expert kursy »

  Norma Expert kursy

  Wraz z zakupem programu kosztorysowego Norma STANDARD, warto też od razu zamówić kurs kosztorysowania w tym programie. Szkolenie z kosztorysowania oferuje okazję poznania programu i nauczenia się jego obsługi, która dla osoby niewprawnej może sprawić trudność. Oprogramowanie zawiera w sobie funkcje dodawania pozycji kosztorysowych, szczegółowej edycji robocizny, materiału i sprzętu oraz regulowania parametrów narzutów. Tego wszystkiego dotyczą dwa dni podstawowe, szkolenia dotyczącego programu kosztorysowego Norma. Co więcej jest dodatkowo możliwość uczestnictwa w szkoleniu teoretycznym ? wykładzie na temat kosztorysowania oraz w dniu dla doświadczonych uczestników, chcących poznać dodatkowe opcje oprogramowania.KOMAKO jest przedsiębiorstwem, które organizuje takie szkolenia, ale też zajmuje się dystrybucją programów z serii Norma.

  Data dodania: 27 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Strona główna - konserwacja orlika, konserwacja boiska Tarnów, Rzeszów, Kraków »

  Strona główna - konserwacja orlika, konserwacja boiska Tarnów, Rzeszów, Kraków

  Firma WAKBUD oferuje usługi czyszczenia boisk ze sztuczna nawierzchnią, konserwację oraz uzupełnianie ich piaskiem lub granulatem specjalnie do tego przeznaczonym. W pielęgnacji boisk ze sztuczna nawierzchnią niezbędna jest regularna konserwacja orlika przeprowadzana przez profesjonalna i doświadczoną firmę. Konserwacja przedłuża żywotność sztucznej trawy oraz zapewnia komfort użytkowania jej przez wiele sezonów sportowych. Usługa konserwacji orlika lub innego boiska ze sztuczną nawierzchnią wygląda następująco: Pierwszym i najważniejszym etapem jest sprawdzenie boiska przez profesjonalistów w celu stwierdzenia ewentualnych uszkodzeń sztucznej trawy i wyznaczenie kolejnych etapów pracy. Następnie pracownicy usuwają wszelkie zanieczyszczenia poza boiskiem i na terenie boiska. Następnie wypełnia się boisko, czyli tzw. spulchnianie nawierzchni, które znacznie poprawia jakość i walory podłoża. Należy pamiętać o uzupełnianiu sztucznej trawy granulatem, najpierw następuje czyszczenie dotychczasowego granulatu, a następnie uzupełnienie niedoboru granulatu, i zaczesanie go, aby nawierzchnia była równa i spełniała swoje zadanie w 100 procentach. Zapraszamy do współpracy z nami.

  Data dodania: 10 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Winda i podnośnik dla niepełnosprawnych »

  Winda i podnośnik dla niepełnosprawnych

  Głównym celem naszej firmy jest pomoc osobom niepełnosprawnym w codziennym ich życiu. Dlatego naszym klientom dostarczamy takie rozwiązania jak podnośnik dla niepełnosprawnych, platformy dla niepełnosprawnych. Bowiem zależy nam na tym aby wszyscy ludzie z różnego rodzaju ograniczeniami ruchowymi mieli możliwość bezpiecznego przemieszczania. Oferowany przez naszą firmą podnośnik dla niepełnosprawnych jest wykonany solidnie i posiada certyfikat bezpieczeństwa. Nasz sukces na polskim rynku potwierdza ilość wykonanych projektów, które mogliśmy dotychczas zrealizować. Jesteśmy firmą z 15 letnim stażem którą tworzy grupa wyspecjalizowanych fachowców. Służymy fachową poradą w kwestii wyboru odpowiedniej windy i jej użytkowania. Oferujemy najlepsze rozwiązania urbanistyczne dla osób z niepełnosprawnością. Tylko u nas znajdziesz szeroki wybór profesjonalnych produktów. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony celem zapoznania się z ofertą naszych projektów http://www.windydlaniepelnosprawnych.com.pl/

  Data dodania: 31 05 2017 · szczegóły wpisu »