BitBay - Największa Polska giełda cyfrowych walut

Podkategoria: Maszyny i urządzenia dla rolnictwa

 • MARDAR »

  MARDAR


  Firma założona została w 1992 roku. Jej właścicielem jest dr Leszek Mardarowicz, specjalista z zakresu ZOOHIGIENY, wieloletni pracownik Akademii Rolniczej w Lublinie.Od samego początku była to firma innowacyjna. Łączyliśmy naukę z praktyką hodowlaną. Świadczyliśmy polskiemu hodowcy nie tylko usługi handlowe lecz również uczyliśmy go.
  Głównym celem firmy jest rzetelne i sprawne zaspokajanie potrzeb naszych klientów i nieustanne poszukiwanie nowych produktów i źródeł zaopatrzenia.

  Data dodania: 12 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Przenośniki Ślimakowe, Przenośniki Taśmowe -produkcja i montaż »

  Przenośniki Ślimakowe, Przenośniki Taśmowe -produkcja i montaż

  Zajmujemy się produkcją maszyn rolniczych, specjalizując się w przenośnikach ślimakowych i taśmowych. Służą one do transportu różnego rodzaju materiałów. Nasza firma posiada długoletnią tradycję i doświadczenie, dzięki czemu nasze maszyny posiadają najwyższą jakość. Zapewniamy montaż i indywidualne dopasowanie rozmiaru maszyn do potrzeb klienta. Standardowe wymiary produkowanych maszyn to : średnica 1000 mm przy przenośnikach ślimakowych, a szerokość przenośników taśmowych to 2000 mm. Oferujemy również maszyny do produkcji pieczarek czy do hodowli zwierząt futerkowych oraz inne urządzenia do potrzeb przemysłu. Wiedza obejmująca tematykę rolnictwa i maszyn potrzebnych do transportu, hodowli i produkcji jest przekazywana w naszej firmie od pokoleń, ponieważ istnieje już od 1922 roku. To najlepsza gwarancja dla naszych maszyn i ich jakości. Polecamy zapoznanie się z owocami naszej pracy na stronie internetowej i zapraszamy do współpracy! Zaufanie tak wielu klientów to najlepsza wizytówka dla firmy.

  Data dodania: 01 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Linie do soków owocowych »

  Linie do soków owocowych

  Sea Group oferuje maszyny i linie produkcyjne służące do rozdrabniania przetwarzania i sortowania warzyw i owoców. Sea-Group dostarcza kompleksowe rozwiązania dla przemysłu spożywczego. Producenci pragnący zaopatrzyć swoje fabryki w nowoczesne linie do soków owocowych, mają możliwość skorzystania z bardzo atrakcyjnej oferty. Sea Group jest firmą z krajowej czołówki dystrybutorów linii do produkcji soków owocowych.
  Automatyzacja produkcji soków daje wymierne korzyści. Oferujemy chłodnie i mroźnie, linie do suszenia, a także obieraczki oraz płuczki do ważyw i owoców. W ofercie firmy Sea Group znajdują się także linie do produkcjipuree i frytek

  Data dodania: 27 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • REDIS »

  REDIS

  REDIS to firma dynamicznie rozwijająca się, która łączy w sobie ambicję, rzetelność i doświadczenie. W kadrach naszej firmy zasiada wieloletni pracownik Akademii Rolniczej o ponad dwudziestoletnim doświadczeniu, który służy swoją wiedzą i radą.Jednym z ważniejszych kierunków działania jest dystrybucja oraz serwis dozowników GATOR XL. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem na całą Europę. Doradzamy i instalujemy elementy wyposażenia budynków inwentarskich.Z naszymi klientami współpracujemy wielopłaszczyznowo; począwszy od projektu, poprzez realizację aż po pomoc w zakresie uzupełniania żywienia zwierząt, czy dezynfekcję.

  Data dodania: 12 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Rolmako producent maszyn rolniczych »

  Rolmako producent maszyn rolniczych

  Rolmako jest dynamicznie rozwijającym się producentem maszyn rolniczych oraz części zamiennych. Firma świadczy również kompleksowe usługi z zakresu obróbki blach oraz realizuje zamówienia indywidualne na części nietypowe, także do maszyn produkcji zagranicznej. Przyjęta przez firmę strategia, wieloletnie doświadczenie i wysoko wykwalifikowani specjaliści pozwalają na elastyczne poszerzanie oferty zgodnie ze zmieniającymi się oczekiwaniami rynku. Głównym celem naszego przedsiębiorstwa jest dostarczanie rozwiązań z zakresu mechanizacji rolnictwa,które pozwolą naszym Klientom zredukować koszty produkcji rolnej, osiągnąć maksymalne korzyści oraz szybki zwrot poniesionych inwestycji. Maszyny Rolmako to sprawdzone rozwiązania rolnicze, nowoczesna technika produkcji, prosta zarazem bardzo solidna budowa, wysokiej jakości wyroby hutnicze, niezwykle trwała powłoka lakiernicza oraz niskie koszty eksploatacji - wszystko to czyni nas godnym zaufania partnerem. Zapraszamy bardzo serdecznie na naszą stronę

  Data dodania: 10 08 2015 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Maszyny i urządzenia dla rolnictwa

Maszyny i urządzenia dla rolnictwa - nowa strona:

Adres: