BitBay - Największa Polska giełda cyfrowych walut

Podkategoria: Kluby

 • DJ Jacek Bydgoszcz Gdańsk »

  DJ Jacek Bydgoszcz Gdańsk

  Marzy Ci się oryginalne wesele i potrzebujesz oryginalnej muzyki? Poznaj mnie i moją muzykę. Możesz połączyć wesele tradycyjne, którego oczekuje starsza część Waszych gości weselnych oraz przyjęcie nowoczesne na którym lepiej czują się osoby młodsze. Organizacja przyjęcia weselnego wymaga przede wszystkim oprawy muzycznej. To muzyka decyduje w dużej mierze o tym, jak bawią się goście. Zobacz filmy z wesel i imprez na których miałem przyjemność zagrać. Zapraszam też na moją stronę www, gdzie dowiecie się Państwo informacji o mnie i ofercie jaką mam przyjemność Wam zaprezentować. Gwarantuję Państwu doskonałą zabawę dzięki niezwykle zróżnicowanemu repertuarowi, który możemy również na Państwa prośbę poszerzyć o dowolne przeboje. Setki czy nawet tysiące zorganizowanych imprez pozwoliły na wypracowanie własnego, niepowtarzalnego stylu prowadzenia wspólnej zabawy. Zapewniam nie tylko profesjonalną oprawę muzyczną ale także gwarantujemy wspaniałą i niezapomnianą zabawę.Jako DJ pracuję w miastach Toruń, Bydgoszcz, Włocławek, Gdańsk, Gdynia, Sopot

  Data dodania: 28 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • Paintball laserowy Toruń »

  Paintball laserowy Toruń

  Gra w Paintball laserowy swoimi zasadami przypomina zwykły paintball na kulki, dlatego też często na lasertag używana jest nazwa laserowy paintball.

  Zasady laser tag są proste, na początku każdy gracz otrzymuje łatwą do dopasowania kamizelkę oraz broń. Karabin do paintballu jest stosunkowo lekki. Nie strzela on bolesnymi kulkami tak jak ma to miejsce w zwykłym paintballu. Karabiny laser tag strzelają wiązką światła, która po trafieniu w innego gracza odejmuje mu punkty życia. Dzięki temu gra w paintball laserowy idealnie nadaje się zarówno dla dorosłych oraz dla dzieci. Każda z kamizelek, które zakładają gracze, posiada system czujników, które w czasie gry rejestrują wszystkie trafienia. Po zakończeniu rozgrywki oraz w jej trakcie można dokładnie sprawdzić kto i kogo ile razy trafił.
  W naszej sali gier na arenie może uczestniczyć maksymalnie 20 osób.

  Gra odbywa się w Toruniu na specjalnie przygotowanej, dużej i bezpiecznej dla graczy arenie. Zapraszamy na naszą stronę w celu zapoznania się z cennikiem oraz warunkami rezerwacji.

  Data dodania: 03 08 2018 · szczegóły wpisu »
 • Urodziny dla dziecka »

  Urodziny dla dziecka

  Balbambini jest przedsiębiorstwem animującą przyjęcia urodzinowe dla dzieci. W naszej ofercie mamy duży wybór scenariuszy urodzinowych. Nasi animatorzy mogą zorganizować przyjęcie urodzinowe dla dzieci o tematyce kosmicznej, pirackiej, Little Pony i wiele innych. Do tego, podczas wspaniałej, kolorowej, niezapomnianej zabawy urodzinowej, animatorzy mogą pomalować dzieciom buzie, stworzyć różne zwierzątka z baloników lub przygotować smaczny poczestunek.Każde dziecko znajdzie tu coś dla siebie.Zapraszamy na wymarzone przyjęcie urodzinowe, zorganizowane przez animatorów Balbambini.

  Data dodania: 20 11 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Kluby

cena (3), cennik (1), Toruń (1), osiemnastki (1), ceny (6), bydgoszcz (7), koszt (2), dj (5), paintball (4), laser (4), (2), event (1), paintball laserowy (1), paint ball (1), atrakcje (6), Polska (1), paintball laserowy Toruń (1)

Kluby - nowa strona:

Adres: