Karty pobytu i zezwolenia na pracę cudzoziemców Łódź

Karty pobytu i zezwolenia na pracę cudzoziemców Łódź
UNDERGROUND Jacek Winiarski świadczy usługi administracyjne w zakresie legalizacji pobytu i pracy cudzoziemców w Polsce. Cudzoziemców i ich pracodawców wspieramy w zakresie uzyskiwania zezwoleń na pracę oraz jednolitych zezwoleń na pobyt czasowych i pracę. Służymy wsparciem również w zakresie uzyskiwania zezwoleń na pobyt stały, zezwoleń na pobyt rezydenta długoterminowego Unii Europejskiej oraz w procesie ubiegania się o obywatelstwo polskie.Bazując na naszej wiedzy i wieloletnim doświadczeniu w pracy w administracji publicznej staramy się, by proces ubiegania się o zezwolenia pobytowe był jak najmniej kłopotliwy zarówno dla przedsiębiorców oraz ich pracowników. Specjalizujemy się przede wszystkim w obsłudze obywateli Ukrainy.
Naszym klientom proponujemy kompleksową usługę, polegającą na pełnym zastępstwie procesowym w postępowaniach administracyjnych prowadzonych przed wojewodą łódzkim i innymi wojewodami. Z naszym udziałem ubieganie się o kartę pobytu można ograniczyć w przypadku cudzoziemca do dwóch wizyt w urzędzie (w momencie składania wniosku obecność cudzoziemca jest niezbędna z uwagi na konieczność pobrania linii papilarnych; druga wizyta ma miejsce już po zakończeniu postępowania administracyjnego i wiąże się z odbiorem karty pobytu). W przypadku pracodawcy nasz udział w postępowaniu pozwala na uniknięcie wizyt w urzędzie zarówno w przypadku ubiegania się przez pracownika o kartę pobytu jak i w przypadku wystąpienia do wojewody o udzielenie zezwolenia na pracę.

Szczegóły strony www.kartypobytu.com:

Podlinkuj stronę www.kartypobytu.com:

Karty pobytu i zezwolenia na pracę cudzoziemców Łódź

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 9

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Porady prawne »

  Porady prawne

  Kancelaria adwokacka Marioli Świderskiej świadczy pomoc prawną w sprawach karnych, gospodarczych, cywilnych, rodzinnych, spadkowych i z prawa pracy. Udziela porad prawnych (także on-line, e-mail zwrotny z odpowiedzią już w 24 godziny), prowadzi sprawy przed sądem lub urzędem, sporządza opinie prawne, pisma procesowe (np. pozwy, zażalenia, apelacje), sporządza wzory umów (np. umowa najmu). Opłaty są niewysokie i przystosowane do sytuacji finansowej klienta.
  Porady prawne

  Data dodania: 30 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Adwokaci Toruń - Porady prawne »

  Adwokaci Toruń - Porady prawne

  Serwis Adwokaci Toruń to internetowy serwis poświęcony tematyce prawnej. Zawiera wzory pism, teksty aktów prawnych i artykuły z poradami. Dzięki portalowi można także zamówić poradę prawną profesjonalnego prawnika, opinię prawną a nawet zlecić prowadzenie sprawy. Porady prawne można zamawiać 24h na dobę za pomocą formularza kontaktowego.
  Porady prawne udzielane są z zakresu spraw rodzinnych, spadkowych, rozwodowych, alimentacyjnych, spraw konsumenckich a także z zakresu prawa pracy oraz w prostych sprawach o wykroczenia.

  Data dodania: 09 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Księgowa Rzeszów »

  Księgowa Rzeszów

  Witryna profesjonalnego biura księgowych znajdującego się w gminie Rzeszów. Profesjonalna księgowa gwarantuje Państwu bardzo dobrą jakość wykonywanych usług. Biuro księgowe znajduje się niedaleko centrum miejscowości Rzeszów oraz bardzo łatwo do niego dojść.

  Rzeszowskie biuro rachunkowe realizuje takie prace jak ewidencja ryczałtowa i rozliczenia PIT i CIT. Wszystkie obowiązki wykonujemy z najwyższą sumiennością, w związku z tym Państwa finanse znajdą się w godziwych rękach.

  Biuro rachunkowe Rzeszów

  Data dodania: 03 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik gdansk, radca prawny gdansk »

  Prawnik gdansk, radca prawny gdansk

  Pomoc prawna a może pomoc w zakresie prawa cywilnego? Jeżeli szukasz fachowego i rzetelnego wsparcia z każdej dziedziny prawa to dobrze trafiłeś. Nasza kancelaria radcy prawnego świadczy usługi zarówno dla osób fizycznych, jak i przedsiębiorców oraz wspólnot mieszkaniowych. Dla każdego nasze poparcie będzie trafne oraz skuteczne. Posiadamy wszelkie uprawnienia, które pozwalają nam na prowadzenie danej działalności. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu każdy z naszych prawników specjalizuje się w innej dziedzinie prawa, co pozwala na lepsze oferowanie naszych usług przy zachowaniu wysokiego standardu. Naszą pracę opieramy na konkretnych fundamentach, dzięki którym każdy klient nie musi się obawiać o zachowanie tajemnicy zawodowej. Zaufaj sprawdzonej i rzetelnej kancelarii prawnej.

  Data dodania: 22 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rejestracja spółek »

  Rejestracja spółek

  Jako E-spółka - sprawdzony usługodawca, proponujemy Państwu szybki i prosty zakup czystej spółki z o.o. Długoletnie doświadczenie w branży gwarantuje najwyższą jakość świadczonych usług. Oferowane spółki są nowe, nigdy nie prowadziły działalności, nie są zadłużone czy nie posiadają praowników. Procedura sprzedaży jest szybka i prosta. Szybka obecność u nas i w ciągu kilkudziesięciu minut mogą Państwo prowadzić własną spółkę. Trudnimy się również sprzedażą spółek w karju i za granicą. Bogata oferta proponowanych przez nas usług pozwoli też Państwu wynająć adres na prowadzenie działalności, wirtualne biuro, salę konferencyjną lub biurko na godziny. Nasi pracownicy czekają na Ciebie.

  Data dodania: 02 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Druki Gofin - darmowy program »

  Druki Gofin - darmowy program

  Druki.Gofin.pl to bezpłatny dostęp do ponad 500 aktywnych druków, formularzy, wzorów umów, deklaracji z możliwością wypełnienia, wydrukowania i zapisania. Druki i wzory umów podzielone są tematycznie m.in. na: podatki dochodowe, VAT, akcyza, rachunkowość, prawo pracy, składki ZUS, spółki i KRS, BHP.

  Data dodania: 20 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Terminale Płatnicze PaySquare - niskie prowizje dostępne »

  Terminale Płatnicze PaySquare - niskie prowizje dostępne

  Nowelizacja ustawy o prowizjach Interchange Fee pozwoliła na nowe najniższe w Polsce stawki prowizji które nalicza PaySquare.Proponujemy system wynajmu terminala płatniczego, polegający na usłudze dostarczonej do firmy bezpośrednio przez PaySquare.? Najniższe prowizje od transakcji kartami Visa i MasterCard? Tylko nowoczesne modele Ingenico serii 250? 30 dni testu dla każdej firmyZapraszamy tel 691894788www.pay-square.pl???

  DLACZEGO WŁAŚNIE PaySquare?
  Jako jedyna firma oferujemy sprawdzenie naszej usługi - 30 dni na bezpłatny TEST
  Umowa nie ma żadnych kosztów ukrytych, gwiazdek, haczyków i innych przykrych niespodzianek - czytelne warunki
  Zainwestowaliśmy w terminale Ingenico serii 250 terminale z kolorowymi wyświetlaczami i czytnikami zbliżeniowymi
  Niskie ceny najmu najnowocześniejszych terminali najszybszych na rynku
  Jedna umowa na terminal i rozliczanie - bez pośredników
  Brak opłaty za obowiązkowe certyfikaty PCI, utrzymanie danych, niski obrót miesięczny etc.
  Faktura VAT na najem i prowizje - firma zarejestrowana w Polsce
  Dedykowany znakomicie wyszkolony opiekun handlowy - szybki kontakt, szybka pomoc
  Minimum formalności przy zawieraniu umowy, szybka instalacja w kilka dni
  Szybki transfer środków 2-3 dni robocze
  Klienci, którzy wybrali PaySquare lub zmienili operatora na naszą firmę są bardzo zadowoleni - to daje nam motywację do działania!

  Terminale płatnicze PaySquare ??? najlepsza oferta niskie prowizje! Dzwoń 691 894 788. Warszawa i cała Polska szybka instalacja

  Data dodania: 02 12 2014 · szczegóły wpisu »