BitBay - Największa Polska giełda cyfrowych walut

Karty pobytu i zezwolenia na pracę cudzoziemców Łódź

Karty pobytu i zezwolenia na pracę cudzoziemców Łódź
UNDERGROUND Jacek Winiarski świadczy usługi administracyjne w zakresie legalizacji pobytu i pracy cudzoziemców w Polsce. Cudzoziemców i ich pracodawców wspieramy w zakresie uzyskiwania zezwoleń na pracę oraz jednolitych zezwoleń na pobyt czasowych i pracę. Służymy wsparciem również w zakresie uzyskiwania zezwoleń na pobyt stały, zezwoleń na pobyt rezydenta długoterminowego Unii Europejskiej oraz w procesie ubiegania się o obywatelstwo polskie.Bazując na naszej wiedzy i wieloletnim doświadczeniu w pracy w administracji publicznej staramy się, by proces ubiegania się o zezwolenia pobytowe był jak najmniej kłopotliwy zarówno dla przedsiębiorców oraz ich pracowników. Specjalizujemy się przede wszystkim w obsłudze obywateli Ukrainy.
Naszym klientom proponujemy kompleksową usługę, polegającą na pełnym zastępstwie procesowym w postępowaniach administracyjnych prowadzonych przed wojewodą łódzkim i innymi wojewodami. Z naszym udziałem ubieganie się o kartę pobytu można ograniczyć w przypadku cudzoziemca do dwóch wizyt w urzędzie (w momencie składania wniosku obecność cudzoziemca jest niezbędna z uwagi na konieczność pobrania linii papilarnych; druga wizyta ma miejsce już po zakończeniu postępowania administracyjnego i wiąże się z odbiorem karty pobytu). W przypadku pracodawcy nasz udział w postępowaniu pozwala na uniknięcie wizyt w urzędzie zarówno w przypadku ubiegania się przez pracownika o kartę pobytu jak i w przypadku wystąpienia do wojewody o udzielenie zezwolenia na pracę.

Szczegóły strony www.kartypobytu.com:

Podlinkuj stronę www.kartypobytu.com:

Karty pobytu i zezwolenia na pracę cudzoziemców Łódź

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 1 Odwiedziny googlebot 87

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Niesamowity prawnik Częstochowa »

  Niesamowity prawnik Częstochowa

  Interesanci mogą oczekiwać działań w języku ojczystym, angielskim a także niemieckim.W zakres usług prezentowanych przez kancelarię wchodzą porady i konsultacje prawne, sporządzanie rozmaitych dokumentów takich jak na przykład projekty umów, opinie prawne i inne a także reprezentowanie osobników w sądzie w toku rozpraw.Kontrolujemy także rozmowy handlowe na prośbę interesanta.Mamy ponad dziesięcioletnie doświadczenie w zawodzie prawnika, ze znakomitymi wynikami.

  Data dodania: 18 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Poznań »

  Księgowość Poznań

  Biuro rachunkowe EXACT księgowość ma w jednym palcu. Exact to biuro które działa na terenie całej Wielkopolski. To firma, która powstała z myślą o wszystkich przedsiębiorcach którzy nie mają czasu na zajmowanie się księgowością i rachunkowością w swojej firmie. Jesteśmy, po to aby pomagać na każdym etapie działania firm.

  Data dodania: 21 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawa Kanonicznego »

  Kancelaria Prawa Kanonicznego

  Jak uzyskać rozwód kościelny(unieważnienie małżeństwa-prawidłowa nazwa brzmi stwierdzenie nieważności małżeństwa. Zajmujemy się pisaniem pozwów poradami w zakresie kościelnego prawa małżeńskiego, porady z zakresu prawa rodzinnego. Naszym celem jest doprowadzeniem danej sprawy do rozwiązania małżeństwa. Na początek przeprowadzamy z Państwem konsultację w celu ustalenia szczegółów sprawy. Przed konsultacją prosimy o skompletowanie ważnych oraz niezbędnych dokumentów.Kancelaria Prawa Kanonicznego świadczy pomoc prawną z zakresu: * kanonicznego prawa małżeńskiego * prawa rodzinnegoMając na uwadze ogromne zapotrzebowanie na pomoc prawną z zakresu prawa kanonicznego kancelaria świadczy na stałe swe usługi w Warszawie oraz w Ełku, a także w innych miastach w Polsce, po wcześniejszym uzgodnieniu miejsca i terminu.

  Data dodania: 26 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawnicza Magdaleny Szot »

  Kancelaria Prawnicza Magdaleny Szot

  Kancelaria świadczy pomoc prawną, obejmującą; porady prawne w formie konsultacji osobistych oraz za pośrednictwem poczty elektronicznej, sporządzanie pisemnych opinii oraz analiz prawnych, uczestnictwo w negocjacjach oraz reprezentacja klientów przed sądami, urzędami i innymi instytucjami w sprawach z zakresu prawa cywilnego, prawa gospodarczego i handlowego, prawa pracy, prawa rodzinnego, postępowania egzekucyjnego i prawa karnego.

  Data dodania: 09 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna-Księgowa Prokura »

  Kancelaria Prawna-Księgowa Prokura

  Jesteśmy zespołem specjalistów z zakresu doradztwa prawnego dla firm. Z naszych usług korzystają przedsiębiorstwa, które chcą uzyskać pomoc z zarządzania kryzysowego bądź poszukują prokurentów reprezentujących interesy firmy przed organami administracji państwowej. Na podstawie przeprowadzonego audytu ustalamy najodpowiedniejsze działania. Organizujemy postępowania upadłościowe i naprawcze jeśli wymaga tego sytuacja. W branży prawnej mamy 20-letnie doświadczenie, dlatego zapewniamy skuteczność oraz profesjonalizm.

  Data dodania: 27 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka warszawa »

  Kancelaria adwokacka warszawa

  Jednostki gospodarcze, jakich obiektem zainteresowań bywa windykacja, powstają ostatnio niezwykle intensywnie. To zrozumiałe, skoro należności obywateli naszego kraju w stosunku banków i innych struktur finansowych rośnie, a w tym samym czasie podnosi się w nieubłaganie stopa bezrobocia. O ile ich sposoby postępowania nie stoją w sprzeczności z prawem, wszystko jest w okey.

  Data dodania: 22 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kadry i płace »

  Kadry i płace

  Firma oferuje profesjonalne usługi z zakresu finansów oraz księgowości. W zakres usług firmy wchodzi kompleksowe doradztwo, obejmujące np. kadry i płace. Oferta gwarantuje obsługę w dziedzinie prowadzenia ksiąg rachunkowych. Firma współtworzona jest przez biegłych i doświadczonych rewidentów. Proponuje ona organizację szkoleń w zakresie branży, w której działa. Firma wykonuje profesjonalne audyty, np. unijne czy wewnętrzne na potrzeby zarządu. ABES wykonuje przykładowo ekspertyzy, np. w postępowaniach podatkowych.

  Data dodania: 11 04 2013 · szczegóły wpisu »