Karty pobytu i zezwolenia na pracę cudzoziemców Łódź

Karty pobytu i zezwolenia na pracę cudzoziemców Łódź
UNDERGROUND Jacek Winiarski świadczy usługi administracyjne w zakresie legalizacji pobytu i pracy cudzoziemców w Polsce. Cudzoziemców i ich pracodawców wspieramy w zakresie uzyskiwania zezwoleń na pracę oraz jednolitych zezwoleń na pobyt czasowych i pracę. Służymy wsparciem również w zakresie uzyskiwania zezwoleń na pobyt stały, zezwoleń na pobyt rezydenta długoterminowego Unii Europejskiej oraz w procesie ubiegania się o obywatelstwo polskie.Bazując na naszej wiedzy i wieloletnim doświadczeniu w pracy w administracji publicznej staramy się, by proces ubiegania się o zezwolenia pobytowe był jak najmniej kłopotliwy zarówno dla przedsiębiorców oraz ich pracowników. Specjalizujemy się przede wszystkim w obsłudze obywateli Ukrainy.
Naszym klientom proponujemy kompleksową usługę, polegającą na pełnym zastępstwie procesowym w postępowaniach administracyjnych prowadzonych przed wojewodą łódzkim i innymi wojewodami. Z naszym udziałem ubieganie się o kartę pobytu można ograniczyć w przypadku cudzoziemca do dwóch wizyt w urzędzie (w momencie składania wniosku obecność cudzoziemca jest niezbędna z uwagi na konieczność pobrania linii papilarnych; druga wizyta ma miejsce już po zakończeniu postępowania administracyjnego i wiąże się z odbiorem karty pobytu). W przypadku pracodawcy nasz udział w postępowaniu pozwala na uniknięcie wizyt w urzędzie zarówno w przypadku ubiegania się przez pracownika o kartę pobytu jak i w przypadku wystąpienia do wojewody o udzielenie zezwolenia na pracę.

Szczegóły strony www.kartypobytu.com:

Podlinkuj stronę www.kartypobytu.com:

Karty pobytu i zezwolenia na pracę cudzoziemców Łódź

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 1 Odwiedziny googlebot 69

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kancelaria prawna Będzin »

  Kancelaria prawna Będzin

  Kancelaria Prawna Joanny Krzyk zajmuje się udzielaniem profesjonalnych porad prawnych. Jest to idealne wyjście wprost dla osób poszukujących odpowiedniego doradztwa. Zasadami, którymi posługuje się ta kancelaria prawna jest: profesjonalizm, fachowość, uczciwość, uczciwe postępowanie, bezwzględne unikanie konfliktu interesów, konkurencyjne ceny i bezwzględne zachowywanie tajemnicy radcowskiej. Zachęcamy wszystkich do odwiedzenia witryny a także zapoznania się bogatą ofertą porad prawnych.

  Data dodania: 28 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • RADCA PRAWNY WARSZAWA URSUS »

  RADCA PRAWNY WARSZAWA URSUS

  FHF Kancelaria Prawna Radca Prawny Piotr Flatow
  ul. Bohaterów Warszawy 10 lok. 34
  02-495 Warszawa
  tel. 501-683-319
  tel. 600-264-237

  Kancelaria Prawna FHF Radcy Prawnego Piotra Flatow świadczy profesjonalną pomoc prawną dla klientów indywidualnych oraz prowadzi kompleksową obsługę prawną podmiotów gospodarczych.
  Kancelaria prowadzi sprawy z zakresu prawa cywilnego (odszkodowania, spadki, rozwody, separacje, pozwy o zapłatę, windykacja należności), gospodarczego (spory między przedsiębiorcami), administracyjnego (reprywatyzacja, grunty warszawskie, odzyskiwanie nieruchomości), handlowego (rejestracja spółek, KRS, obsługa korporacyjna), pracy (wszelkie spory ze stosunku pracy), ubezpieczeń społecznych oraz inne, w zależności od potrzeb naszych klientów.
  Kancelaria stoi na stanowisku, że profesjonalna pomoc prawna nie musi być droga, nawet w Warszawie.

  Data dodania: 01 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Znak towarowy »

  Znak towarowy

  Nie ulega wątpliwości, że każda szanująca się firma musi dbać o swój wizerunek na rynku pracy. Jednym ze sposobów osiągnięcia tego celu jest ustanowienie i zastrzeżenie sobie charakterystycznych etykiet, symboli oraz kształtów. Kancelaria patentowa LECH zajmuje się ochroną znaków towarowych oraz wzorów przemysłowych. Rejestrujemy je w odpowiednich urzędach (na terenie Polski ? w Urzędzie Patentowym w Warszawie), dzięki czemu zaczynają podlegać ochronie prawnej na okres dziesięciu lat. W zakres usług naszej kancelarii wchodzi również zgłaszanie i zastrzeganie praw do wynalazków oraz wzorów użytkowych. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 18 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Druki Gofin - darmowy program »

  Druki Gofin - darmowy program

  Druki.Gofin.pl to bezpłatny dostęp do ponad 500 aktywnych druków, formularzy, wzorów umów, deklaracji z możliwością wypełnienia, wydrukowania i zapisania. Druki i wzory umów podzielone są tematycznie m.in. na: podatki dochodowe, VAT, akcyza, rachunkowość, prawo pracy, składki ZUS, spółki i KRS, BHP.

  Data dodania: 20 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania Szczecin »

  Odszkodowania Szczecin

  Firma Kameleon zajmuje się profesjonalną pomocą w uzyskaniu odszkodowań od firm ubezpieczeniowych. Do jej zadań należy reprezentowanie klientów przed zakładami ubezpieczeniowymi. Zespół profesjonalistów trudni się uzyskiwaniem roszczeń, dotyczących szkód majątkowych, komunikacyjnych oraz osobowych. Pomagamy uzyskać odszkodowania osobom poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych, osobom które poniosły szkodę w następstwie błędu lekarskiego itp. Firma zapewnia fachowe podejście do każdego klienta jak również przejrzyste zasady współpracy.

  Data dodania: 19 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Czyste spółki poznań »

  Czyste spółki poznań

  Od lat kilku paramy się komercyjną sprzedażą nowych, ?czystych? spółek z o.o. Ich zakup to chyba najszybszy i bezproblemowy sposób na zainicjowanie własnej działalności gospodarczej. Spółki takie: nie prowadziły dotąd jakiejkolwiek działalności operacyjnej: nie sprzedawały ani nie kupowały niczego, nie zatrudniały pracowników itd.; są prawidłowo ukształtowanymi podmiotami prawnymi (siedziba, nazwa, kapitał zakładowy wysokości 5000 zł, numery KRS, NIP i REGON; mają prestiżowy adres rejestrowy w Warszawie, Krakowie, Poznaniu bądź w Katowicach; zostały objęte pełną rejestracją podatkową (CIT, VAT i VAT-UE); mają wszechstronnie zdefiniowany zakres działalności; są niedrogie (zasadnicza opłata: 4000 zł) i dostępne właściwie od zaraz. Nowe spółki z o.o. należałoby nabywać od wyspecjalizowanych, sprawdzonych sprzedawców. Nasz zespół zupełnie spełnia te oczekiwania, dlatego też grono zadowolonych Klientów naszych spółek systematycznie się rozrasta!

  Data dodania: 03 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Czas pracy - normy i wymiar czasu pracy »

  Czas pracy - normy i wymiar czasu pracy

  Serwis Czas-Pracy.pl to profesjonalny serwis zawierający darmowe porady ekspertów z zakresu rozliczania czasu pracy. Poszczególne działy serwisu to: systemy i rozkłady czasu pracy, praca w godzinach nadliczbowych i w porze nocnej oraz czas pracy kierowców. Szczególnie opisuje tematy takie jak: wybór właściwego systemu czasu pracy, jakie są normy czasu pracy?, metodyka ustalania wymiaru czasu pracy, prawo do odpoczynku dobowego i tygodniowego, osoby objęte zakazem pracy w porze nocnej, praca ponadnormatywna głównego księgowego, dodatek za pracę w porze nocnej, praca w godzinach nadliczbowych, kompensata za nadgodziny, rozliczanie nadgodzin, limit godzin nadliczbowych, wynagrodzenie za pracę w nadgodzinach, systemy czasu pracy kierowców, dobowy i tygodniowy odpoczynek kierowców, odpoczynek tygodniowy dla pracownika zatrudnionego na stanowisku łączącym pracę kierowcy z inną pracą, czas jazdy kierowców i jego ograniczenia, ograniczenia związane z nocną pracą kierowców i inne. Serwis zawiera przepisy prawne, przykłady i wzory druków oraz wskaźniki i kalkulatory.

  Data dodania: 22 10 2013 · szczegóły wpisu »