BitBay - Największa Polska giełda cyfrowych walut

Podkategoria: Kardiolog

 • Kardiolog Kraków »

  Kardiolog Kraków

  Kardiolog leczy w dziedzinie kardiologii. Poradnia realizuje darmowe usługi kardiologiczne na podstawie porozumienia z NFZ. Przychodnia przeprowadza także odpłatne dla osób indywidualnych oraz firm. Funkcjonuje opcja wykonania testów w okresie maksymalnie jednego dnia. Rezerwacje realizowane są przez telefon - dni badania ustalane są indywidualnie. Doświadczeni specjaliści i najlepszej jakości urządzenia diagnostyczne umożliwiają ekspresową diagnozę stanu zdrowia pacjenta, a w naglących przypadkach błyskawiczną pomoc. dostarczamy klientom najlepszy standard badań.

  Data dodania: 19 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • CardioTeam Sp. z o.o. »

  CardioTeam Sp. z o.o.

  Jeśli poszukujesz sprawdzonej przychodni medycznej oferującej swoim pacjentom maksimum profesjonalizmu, oferującej kompleksowe badania zarówno podstawowe jak i specjalistyczne, kontakt z lekarzami specjalistami, a także zlokalizowana jest w miejscu blisko centrum miasta, koniecznie sprawdź ofertę jaką przygotowała dla swoich pacjentów przychodnia wielospecjalistyczna CardioTeam sp. z o. o. CardioTeam sp. z o. o posiada także swoją własną stronę internetową na której można przeczytać o szczegółach oferty.

  Szukasz sprawdzonej przychodni? Koniecznie sprawdź ofertę przygotowaną przez przychodnię wielospecjalistyczną CardioTeam sp. z o. o. na stronie internetowej www.cardioteam.pl. CardioTeam sp. z o. o jest przychodnią wielospecjalistyczną zrzeszającą w swoich progach najlepszych specjalistów medycyny - kardiologów, pulmonologów, diabetologów, neurologów i wielu innych. CardioTeam sp. z o. o ponadto oferuje podstawową opiekę medyczną swoim pacjentom, podstawowe badania laboratoryjne i szczepienia. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 15 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • MED PRO - zawał serca, krioablacja, nadciśnienie tętnicze, ablacja, rozrusznik serca, arytmia »

  MED PRO - zawał serca, krioablacja, nadciśnienie tętnicze, ablacja, rozrusznik serca, arytmia

  Zajmujemy się prowadzeniem usług kardiologicznych. Nasze usługi stoją na najwyższym poziomie. Wszystko w następstwie tego, że zatrudniamy fachowych specjalistów oraz dysponujemy znakomitym sprzętem. Na domiar tego stosujemy najnowocześniejsze procedury leczenia. Gwarantujemy naszym pacjentom bezpieczeństwo i całkowitą satysfakcję. W skład naszych usług wchodzą: kardiologia interwencyjna, implantacja, ablacja i kuracja. W 2012 roku parafowaliśmy umowę z NFZ na usługi medyczne ze szczególnym uwzględnieniem kardiologii.

  Data dodania: 11 07 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Kardiolog

Kardiolog - nowa strona:

Adres: