BitBay - Największa Polska giełda cyfrowych walut

Kancelaria Prawnicza "Ad Rem" w Toruniu

Kancelaria Prawnicza "Ad Rem" w Toruniu
Kancelaria Prawnicza "Ad Rem" K. Sieczko W. Wiśniewski znajdująca się w Toruniu zdobyła bogate doświadczenie w prowadzeniu spraw z zakresu:
- spraw windykacyjnych na każdym etapie postępowania, w szczególności na etapie egzekucji,
- spraw cywilnych, w tym spraw rodzinnych, spadkowych, dochodzenia roszczeń odszkodowawczych
- spraw karnych,
- karno-skarbowych,
- w zakresie przekształceń podmiotów gospodarczych,
- postępowań układowych i upadłościowych,
- sporządzania i zawierania umów.

Podstawą działalności toruńskiej kancelarii "Ad Rem" jest obsługa prawna na zasadzie stałych zleceń świadczona dla osób fizycznych i podmiotów gospodarczych działających w różnych formach prawnych, w tym podmiotów z udziałem kapitału zagranicznego i spółek akcyjnych.

Szczegóły strony www.adrem.boo.pl:

Podlinkuj stronę www.adrem.boo.pl:

Kancelaria Prawnicza "Ad Rem" w Toruniu

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 8 Odwiedziny msnbot 1 Odwiedziny googlebot 218

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kancelaria Prawnicza Marek Poksiński w Toruniu »

  Kancelaria Prawnicza Marek Poksiński w Toruniu

  Kancelaria Prawnicza Marek Pokosiński w Toruniu reprezentuje i doradza w następujących dziedzinach prawa:
  prawo cywilne, prawo gospodarcze, prawo pracy, prawo podatkowe, prawo celne, spedycja.
  Kancelaria świadczy kompleksową obsługę prawną firm oraz pomoc osobom prywatnym, mając na uwadze przede wszystkim sukces i zadowolenie klientów.
  Prawo cywilne:
  skuteczna windykacja należności pieniężnych, sporządzanie i obsługa prawna umów, opinie prawne i odpowiedzi na zapytania prawne, występowanie przed właściwymi sądami w imieniu klienta

  Prawo gospodarcze:
  kompleksowa obsługa podmiotów gospodarczych m.in. negocjacje w imieniu klienta, opinie prawne i odpowiedzi na pytania prawne, występowanie przed właściwymi sądami w imieniu klienta.

  Prawo pracy:
  pełna obsługa z zakresu prawa pracy wraz ze sporządzeniem opinii prawnych lub odpowiedzi na pytania prawne, występowanie przed właściwymi sądami w imieniu klienta.

  Prawo podatkowe:
  sporządzanie odwołań, skarg do WSA, skarg kasacyjnych do NSA, reprezentacja podatnika, płatnika lub inkasenta w postępowaniu podatkowym, opinie prawne i odpowiedzi na zapytania prawne.

  Prawo celne:
  sporządzanie odwołań, skarg do WSA, skarg kasacyjnych do NSA, reprezentacja importera, eksportera lub podmiotów trzecich w postępowaniu celnym, opinie prawne, opiniowanie wniosków do organów celnych oraz składanie wniosków w imieniu klienta.

  Spedycja:
  reprezentacja strony w postępowaniu reklamacyjnym (w tym reprezentacja przed sądem cywilnym).

  Data dodania: 03 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Duraj Reck Kancelaria Adwokacka »

  Duraj Reck Kancelaria Adwokacka

  Naszą misją jest świadczenie kompleksowych usług prawnych w sposób wysoce profesjonalny, mając stale na względzie potrzeby i dobro naszego Klienta. Kancelaria Adwokacka Duraj&Reck i Partnerzy oferuje kompleksowe doradztwo prawne we wszystkich dziedzinach prawa. Nasze usługi kierujemy zarówno do klientów indywidualnych jak i instytucjonalnych.
  Ludzie są bez wątpienia największym atutem naszej Kancelarii. Wiedza i zaangażowanie całego zespołu przesądzają o licznych sukcesach firmy. Poszczególne sprawy prowadzą adwokaci specjalizujący się w określonej dziedzinie prawa.

  Jesteśmy kancelarią adwokacką świadczącą usługi z zakresu prawa cywilnego, karnego, gospodarczego i administracyjnego.
  Duraj Reck Kancelaria Adwokacka

  Data dodania: 03 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Porady prawne, prawnicy »

  Porady prawne, prawnicy

  Możliwość skorzystania z porad prawnych przez Internet. Bez konieczności umawiania się na wizytę z prawnikiem możliwość uzyskania fachowej porady z wielu dziedzin prawa m. in. prawo rodzinne, prawo cywilne i gospodarcze. Prawnicy z kancelarii, to osoby o bogatym doświadczeniu praktycznym w stosowaniu prawa, co zapewnia najskuteczniejsze rozwiązania prawne.

  Data dodania: 25 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowanie po wypadku »

  Odszkodowanie po wypadku

  Odszkodowania z tytułu wypadków i szkód - komunikacyjne, szkody rzeczowe, szkody osobowe, w pracy i w drodze do pracy, zaniedbania ze stron urzędów, majątkowe, katastrofy budowlane, rolnicze, likwidacja polis posagowych, wypadki na terenie Niemiec.

  Data dodania: 29 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Szczecin »

  Adwokat Szczecin

  Masz firmę i chciałbyś pomocy prawnej? Marta Madej świadczy szeroki zakres usług dla Przedsiębiorców- zarówno pomoc jednorazową w danej sprawie jak i stałą obsługę firmy. Adwokat udziela porad prawnych z prawa gospodarczego, handlowego, prawa pracy, prawa cywilnego i prawa karnego. Porady prawne można uzyskać także drogą on-line, mail zwrotny z odpowiedzią tego samego dnia.

  Data dodania: 22 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Łódź - Adwokat Andrzej Świąder »

  Kancelaria Adwokacka Łódź - Adwokat Andrzej Świąder

  Kancelaria Adwokacka Andrzeja Świąder oferuje kompleksową obsługę prawną przedsiębiorców i osób indywidualnych. Jednym z zasadniczych obszarów działalności Kancelarii jest doradztwo prawne we wszystkich kwestiach mających związek z postępowaniem upadłościowym i naprawczym, a także upadłością konsumencką. Specjalizujemy się również w doradztwie z zakresu prawa egzekucyjnego oraz administracyjnego postępowania egzekucyjnego.

  Data dodania: 01 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rozwód kościelny, unieważnienie małżeństwa »

  Rozwód kościelny, unieważnienie małżeństwa


  Kancelaria Kanoniczna Poczmański świadczy usługi prawne w zakresie nie tylko stwierdzenie nieważności małżeństwa, ale także dyspensy od małżeństwa zawartego, a niedopełnionego oraz zagadnień związanych z rozwodem cywilnym według polskiego prawa cywilnego.
  Pomoc ta jest kompleksowa, obejmuje zarówno wstępną poradę prawną, jak też przygotowanie sprawy, złożenie jej do odpowiedniego sądu oraz pomoc w prowadzeniu sprawy.
  Wiemy, że każda sprawa jest inna, dlatego podchodzimy do każdej z nich indywidualnie.
  Nasza kancelaria specjalizuje się w sprawach dotyczących stwierdzenia nieważności małżeństwa prowadzonych przed Trybunałami Kościelnymi w całej Polsce (według procedury prawa kanonicznego) oraz w postępowaniu rozwodowym (według prawa cywilnego).
  Nasze doświadczenie i wiedza pozwalają nam skutecznie działać w zarówno w obrębie prawa kanonicznego, jak też prawa cywilnego.
  Aby móc zawrzeć powtórnie ślub kościelny niezbędne jest przeprowadzenie procesu o stwierdzenie nieważności małżeństwa lub otrzymanie dyspensy od małżeństwa zawartego, a niedopełnionego.
  Stwierdzenie nieważności małżeństwa (czasem można się spotkać z niepoprawnymi stwierdzeniami ?rozwód kościelny?, ?unieważnienie małżeństwa?, ?unieważnienie sakramentu małżeństwa?, ?wziąć rozwód kościelny?, ?unieważnić sobie małżeństwo?) to instytucja prawna, która pozwala na zweryfikowanie tego, czy małżeństwo zostało zawarte zgodnie ze wszystkimi normami prawa kanonicznego, czy zostało ważnie zawarte. Weryfikacja ta odbywa się w formie procesu przed odpowiednim Trybunałem Kościelnym. W momencie, gdy potwierdzi on, że faktycznie małżeństwo zostało nieważnie zawarte można powtórnie zawrzeć sakrament małżeństwa, zgodne z Nauką Kościoła Katolickiego i własnym sumieniem.
  Najczęściej wśród zlecanych nam zadań są:
  ? Udzielenie ogólnej porady prawnej ? na podstawie formularza wstępnego zapoznajemy się ze sprawą, staramy się wstępnie określić szanse na powodzenie procesu.
  ? Ustalenie podstawy prawnej ? na podstawie zebranych informacji określamy tytuł prawny w oparciu o który zostanie skierowana sprawa do Trybuału.
  ? Zebranie, ocena i selekcja materiału dowodowego - w zależności od ustalonego tytułu prawnego zbieramy i selekcjonujemy dokumentacje medyczne, dokumenty prawne i prywatne, rozmawiamy z potencjalnymi świadkami, oceniając ich wiarygodność oraz posiadaną wiedzę.
  ? Sporządzenie skargi powodowej ? w oparciu o zebrany materiał dowodowy przygotowujemy skargę powodową, która po złożeniu w Trybunale rozpoczyna proces o stwierdzenie nieważności małżeństwa.
  ? Reprezentacja strony przed Trybunałem Kościelnym w charakterze pełnomocnika.
  ? Sporządzanie pism procesowych ? w trakcie procesu koniecznym jest aby szybko i właściwie reagować na nowy sytuacje procesowe. Proces o stwierdzenie nieważności małżeństwa jest procesem pisemnym, a więc większość czynności jest załatwiana poprzez przesłanie odpowiedniego pisma. Pomagamy naszym Klientom redagować takie pisma, doradzamy jak najlepiej jest się zachować w dane sytuacji, pomagamy skutecznie przechodzić poszczególne stadia procesu.
  Wiemy, że każda sprawa jest inna, dlatego podchodzimy do każdej indywidualnie. Aby przedstawić nam swój problem prosimy pobrać Formularz Wstępny, wypełnić go, a następnie przesłać na nasz adres: biuro@kancelaria-kanoniczna.pl. Zapoznamy się ze sprawą i odpowiemy w ciągu 2 dni.
  Pomagamy w sprawach prowadzonych przed następującymi Trybunałami:


  Nasza działalność oparta jest na świadczeniu pomocy prawnej w 3 podstawowych zagadnieniach: procesie o stwierdzenie nieważności małżeństwa, procesie dot. rozwiązania małżeństwa, oraz na postępowaniu o dyspensę od małżeństwa niedopełnionego

  Kancelaria Kanoniczna świadczy pomoc w procesie rozwodu kościelnego, dotyczącym rozwiązania małżeństwa kościelnego i otrzymania unieważnienia ślubu kościelnego.

  Kancelaria Kanoniczna oferuje pomoc prawną w zakresie prowadzenia procesów o orzeczenie nieważności małżeństwa, tzw. rozwód kościelny. Ponadto świadczy kompleksową obsługę prawną w sprawach o stwierdzenie nieważności małżeństwa.

  Kancelaria Kanoniczna. Pomoc powodom i pozwanym w procesie o nieważność małżeństwa.

  Rozwody kościelne, stwierdzenie nieważności małżeństwa - kompleksowa pomoc powodom i pozwanym w procesie o nieważność małżeństwa.

  Kancelaria Kanoniczna w Warszawie. Proces o stwierdzenie nieważności małżeństwa, sporządzanie prośby o dyspensę i apelacji do Roty Rzymskiej. Konsultacja sprawy, obsługa i porady prawne z zakresu prawa rodzinnego i opiekuńczego. Kancelaria prowadzi sprawy o stwierdzenie nieważności małżeństwa, czyli tzw. rozwód kościelny czy unieważnienie małżeństwa. Porady prawne Warszawa - przyczyny nieważności małżeństwa, jak uzyskać rozwód kościelny. Skarga powodów czyli pismo wszczynające. Poczucie bezpieczeństwa i pełnej dyskrecji.


  Kancelaria Kanoniczna to eksperci prawa kanonicznego. Nasza działalność oparta jest na świadczeniu pomocy prawnej w 3 podstawowych zagadnieniach: procesie o stwierdzenie nieważności małżeństwa, procesie dot. rozwiązania małżeństwa, oraz na postępowaniu o dyspensę od małżeństwa niedopełnionego. Zapraszamy do kontaktu.
  Kancelaria Kanoniczna świadczy pomoc w procesie rozwodu kościelnego, dotyczącym stwierdzenia nieważności ślubu kościelnego i otrzymania unieważnienia małżeństwa. Kancelaria Kanoniczna oferuje pomoc prawną w zakresie prowadzenia procesów o orzeczenie nieważności małżeństwa, tzw. rozwód kościelny. Świadczy kompleksową obsługę prawną w sprawach o stwierdzenie nieważności małżeństwa.

  Data dodania: 24 02 2012 · szczegóły wpisu »