BitBay - Największa Polska giełda cyfrowych walut

Kancelaria Notarialna Bożena Nowińska

Kancelaria Notarialna Bożena Nowińska
Wrocławska Kancelaria Notarialna funkcjonuje od 1995 roku. Kilkunastoletnie doświadczenie i obszerna wiedza jest podstawą oraz gwarancją rzetelnej realizacji usług notarialnych. Notariusz powołany do dokonywania czynności notarialnych, zobowiązany jest do zachowania tajemnicy okoliczności sprawy, którą prowadzi. Jest osobą zaufania publicznego, a wszelkie działania, które podejmuje posiadają wszelkie znamiona dokumentu urzędowego.

Do głównych czynności wrocławskiej Kancelarii Notarialnej należy m.in. sporządzanie aktów notarialnych, w tym aktów poświadczenia dziedziczenia, spisywanie protokołów, poświadczeń, wypisów, wyciągów dokumentów. Notariusz jest zobowiązany również do sporządzania projektów aktów i pozostałych istotnych dokumentów na żądanie stron.
Obowiązkiem notariusza jest sprawowanie pieczy nad właściwym zabezpieczeniem słusznych interesów oraz praw osób, które pragną skorzystać z usług Kancelarii Notarialnej. Warto mieć pewność, że odpowiedni wybór doświadczonego specjalisty przesłuży się należycie przeprowadzonej czynności notarialnej.

Szczegóły strony www.notariuszwroclaw.net:

Podlinkuj stronę www.notariuszwroclaw.net:

Kancelaria Notarialna Bożena Nowińska

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 303

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kancelaria Notarialna Płotkowski Krzysztof Notariusz »

  Kancelaria Notarialna Płotkowski Krzysztof Notariusz

  Kancelaria Notarialna Krzysztof Płotkowski notariusz w Toruniu jest czynna od poniedziałku do czwartku od godz. 8:30 do 16:30, piątek od godz. 8:30 do 15:00. Zgodnie z ustawą z dnia 14 lutego 1991 roku Prawo o notariacie notariusz jest powołany do dokonywania czynności, którym strony pragną nadać formę notarialną lub są do tego zobowiązane. Notariusz w zakresie swoich uprawnień działa jako osoba zaufania publicznego, korzystając z ochrony przysługującej funkcjonariuszom publicznym.Czynności notarialne, dokonane przez notariusza zgodnie z prawem, mają charakter dokumentu urzędowego. Czynności notarialnych notariusz dokonuje w kancelarii notarialnej. Wyjątkowo może dokonać tego w innym miejscu, jeżeli przemawia za tym charakter czynności lub szczególne okoliczności. Notariusz dokonuje następujących czynności: 1) sporządza akty notarialne; 2) sporządza akty poświadczenia dziedziczenia; 3) sporządza poświadczenia; 4) doręcza oświadczenia; 5) spisuje protokoły; 6) sporządza protesty weksli i czeków; 7) przyjmuje na przechowanie dokumenty, pieniądze i papiery wartościowe; 8) sporządza wypisy, odpisy i wyciągi dokumentów; 9) sporządza, na żądanie stron, projekty aktów, oświadczeń i innych dokumentów; 10) sporządza inne czynności wynikające z odrębnych przepisów;

  Data dodania: 30 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Umowa darowizny »

  Umowa darowizny

  Właśnie poszukałeś profesjonalną notarialną kancelarię. Nie surfuj dalej, jesteśmy liderami w mieście Poznań, zajmujemy się następującymi elementami prawnymi jak: dziedziczenie, umowy darowizny, zakładanie spółki, poświadczenia, umowy sprzedaży, akty notarialne oraz wszystko co z tym związane. Serdecznie zapraszam zainteresowane osoby. Niezwykły profesjonalizm oraz wieloletnie doświadczenie zapewnia doskonałe rozwiązania w każdej sytuacji. Dodatkowe informacje uzyskać można za pośrednictwem Naszej strony internetowej.

  Data dodania: 02 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Wrocław »

  Notariusz Wrocław

  W centrum Wrocławia przy ulicy Św.Mikołaja swoje usługi świadczy kancelaria notarialna Iwony Krędzińskiej. Nasza kancelaria realizuje czynności w następujących obszarach: obrót nieruchomościami: najem okazjonalny, umowy sprzedaży, darowizny, zamiany, dożywocia, zniesienia współwłasności, ustanowienia odrębnej własności lokalu, hipoteki, służebności, użytkowanie, umowy przedwstępne; prawo spółdzielcze: umowy sprzedaży, darowizny, zamiany, działu spadku, przekształcenia spółdzielczych praw do lokali w odrębną własność, hipoteki, użytkowanie, obrót ekspektatywą odrębnej własności lokalu, umowy przedwstępne; spółki: akty założycielskie i umowy spółek, protokoły zgromadzeń, wzory podpisów; spadki: testamenty (otwarcie i ogłoszenie testamentu), spadki (w tym: oświadczenia o przyjęciu lub odrzuceniu spadku, umowy działu spadku, umowy zrzeczenia się dziedziczenia, umowy zbycia spadku, poświadczenie dziedziczenia); majątkowe stosunki małżeńskie i inne.

  Data dodania: 23 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Kraków »

  Notariusz Kraków

  Na polecanej stronie została zamieszczona oferta kancelarii notarialnej. Reklamowany notariusz, uznaje za główny obszar świadczenia usług Kraków. Pracownicy firmy szczegółowo informują o koniecznych do danej czynności dokumentach. Można tam nawet oddać na przechowanie dokumenty i inne wartościowe rzeczy. Kancelaria oferuje spisywanie protokołów, np. z różnego rodzaju zebrań. Dzięki tej kancelarii możemy uzyskać wyciąg lub odpis każdego dokumentu. W zakres usług kancelarii wchodzi sporządzanie różnych aktów notarialnych.

  Data dodania: 11 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz »

  Notariusz

  Kancelaria Adwokacka Sokalska Sroczyńska
  Notariusz posiada pełnomocnictwo osoby zaufania publicznego, wykorzystuje on też z ochrony przysługującej funkcjonariuszom publicznym. Notariusz dysponuje wykształcenie prawnicze i prawo do przygotowania aktów notarialnych, jakie dostał od ministra sprawiedliwości. Do zakresu obowiązków notariusza należą: robienie aktów notarialnych, doręczanie i robienie różnego rodzaju oświadczeń, sporządzanie pism. Obowiązki notariusza reguluje prawo notarialne.

  Data dodania: 05 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz-ekiert.pl »

  Notariusz-ekiert.pl

  Na pewno każdy ma świadomość tego, że usługi oferowane przez doświadczonego notariusza mogą być niezbędne w wielu różnych sytuacjach. Jeśli ktoś w takim razie potrzebuje idealnej oferty dla siebie związanej z czymś takim, to opisywana tu strona będzie dla niego świetną propozycją. Należy ona do profesjonalnej kancelarii notarialnej prowadzącej swoją działalność w Gorzowie Wielkopolskim, która posiada bardzo szeroką ofertę obejmującą absolutnie wszystkie usługi tego typu, jakich tylko może potrzebować ktokolwiek z nas. Każdy klient będzie mógł się tu oczywiście spotkać z bardzo wysokim poziomem profesjonalizmu i w pełni indywidualnym podejściem do wszelkich jego potrzeb, zatem współpraca taka absolutnie zawsze przyniesie nam w pełni zadowalające efekty. Naprawdę warto zapoznać się z nią nieco bliżej, bowiem tak wykwalifikowany notariusz niewątpliwie będzie w stanie pomóc nam w każdej sytuacji, w jakiej tylko potrzebujemy takich właśnie usług.

  Data dodania: 12 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz katowice Paszek&Paszek »

  Notariusz katowice Paszek&Paszek

  Jeżeli potrzebny ci notariusz, Katowice służą pomocą ? to właśnie tam swoją siedzibę na uznana na całym Śląsku kancelaria notarialna Paszek & Paszek, która w ciągu kilku lat swojej działalności zyskała już bardzo szerokie grono zadowolonych klientów. Wszystkie osoby, które pragną usług notarialnych na najwyższym poziomie, niezależnie od swoich potrzeb, gorąco polecamy tego właśnie notariusza. Katowice, dzięki firmie Paszek & Paszek, są bardzo często odwiedzane przez wszystkie te osoby, które potrzebują pomocy przy sporządzaniu wszelkiego rodzaju aktów notarialnych, takich jak testamenty, dokumenty związane z kupnem mieszkania czy też wszelkie umowy cywilno-prawne. Zatrudnia ona wyłącznie doświadczonych i doskonale wykształconych specjalistów, którzy z ogromnym zaangażowaniem podchodzą do wszystkich stawianych przed nimi zadaniami. Jeżeli notariusz i Ruda Śląska, to tylko kancelaria notarialna Paszek & Paszek! Katowice zapraszają wszystkie te osoby, które zawiodły się na usługach notarialnych, z których korzystali do tej pory oraz te, które chcą otrzymać usługę na najwyższym poziomie.

  Data dodania: 11 09 2014 · szczegóły wpisu »