BitBay - Największa Polska giełda cyfrowych walut

Gabinet rehabilitacji funkcjonalnej mgr Bartosz Dutka

Gabinet rehabilitacji funkcjonalnej mgr Bartosz Dutka
Oferujemy Państwu kompleksową, nowoczesną fizjoterapię. Zajmujemy się w głównej mierze terapią manualną, ponieważ zalicza się ona do najbardziej skutecznych metod leczenia nieprawidłowości i schorzeń w obrębie narządu ruchu. Stosujemy również wiele metod fizjoterapeutycznych dających szeroki wachlarz możliwości terapeutycznych. Prowadzimy terapię indywidualną, która składa sie z wywiadu, badania manualnego, zabiegów manualnych oraz nauki autoterapii.

Podczas nauki autoterapii uczymy indywidualnych ćwiczeń utrwalających rezultaty zabiegu, wykonywania samodzielnej terapii w sytuacji pojawienia się dolegliwości a także profilaktyki.

Najistotniejszy dla nas jest stan zdrowia naszych Pacjentów, dlatego dużo czasu przeznaczamy na rozwój własnych umiejętności. Jesteśmy uczestnikami różnych kursów specjalistycznych, sympozjów, wykładów by móc sprostać nawet najbardziej wymagającym przypadkom.

W terapii z pacjentami korzystamy z metod:
- Mulligan
- McKenzie
- Medical Taping
- NDT Bobath
- PNF
- Terapia Manualna Holistyczna (potwierdzone certyfikatami)
Gabinet rehabilitacji funkcjonalnej mgr Bartosz Dutka

Szczegóły strony www.rehabilitacja-bielsko.pl:

Podlinkuj stronę www.rehabilitacja-bielsko.pl:

Gabinet rehabilitacji funkcjonalnej mgr Bartosz Dutka

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 2 Odwiedziny msnbot 1 Odwiedziny googlebot 191

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kursy masażu »

  Kursy masażu

  Serdecznie zapraszamy Państwa na stronę firmową wyjątkowej Akademii Masażu, która została założona w 2003 roku. Nasza akademia masażu została utworzona z pomysłów prawdziwych pasjonatów, pionierów w płaszczyźnie masaży orientalnych w Polsce, posiadających ponad 15-letnie doświadczenie. Skupiamy się na unikatowych w naszej ojczyźnie kursach masażu i terapiach orientalnych wywodzących się z Ajurwendy. Oferowane przez nas kursy masażu dają sposobność naszym klientom na znalezienie ciekawej pracy w gabinetach i ośrodkach masażu i SPA.

  Data dodania: 02 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Turnusy rehabilitacyjne Opole »

  Turnusy rehabilitacyjne Opole

  Neuro-reha - turnusy rehabilitacyjne. Prowadzimy specjalistyczną terapię neurologiczną i funkcjonalną u dzieci i dorosłych z takimi schorzeniami jak: udar mózgu, uraz czaszko-mózgowy, uraz rdzenia kręgowego, mózgowe porażenie dziecięce (MPDZ), skoliozy, wady postawy, przepuklina oponowo -rdzeniowa, kręcz szyi, zaburzenia ośrodkowej koordynacji nerwowej (ZOKN), dysplazja. Po kilkunastu latach praktyki w roku 2006 połączyliśmy nasze siły i rozpoczęliśmy budowę profesjonalnego zespołu terapeutycznego. Po 4 latach działania w zespole na terenie województwa opolskiego jesteśmy przygotowani do rozszerzenia naszej oferty kierując ją do Pacjentów wraz z opiekunami z terenu całej Polski. Chcielibyśmy serdecznie zaprosić Państwa na turnusy rehabilitacyjne w naszym ośrodku. Turnusy rehabilitacyjne to doskonały pomysł dla dzieci potrzebujących pomocy od specjalistów z najwyższej rangi . Tylko w opolu cudowne turnusy rehabilitacyjne . Zapraszamy

  Data dodania: 29 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ceragem »

  Ceragem

  Motywacją naszej aktywności jest rozpowszechnianie poprawy jakości życia i stanu zdrowia tak więc pod nazwą handlową weLLgra sprzedajemy jedynie najlepsze, sprawdzone towary charakteryzujące się znakomitym stosunkiem jakości do ceny. Nasze łóżka masujące i maty nefrytowe i inne artykuły zdrowotne współcześnie są wyprzedawane w ponad 500 punktach w wielu krajach i co do wielkości sprzedaży zajmujemy drugą lokatę. Nasze artykuły są sporządzane na japońskiej linii wytwórczej (Panasonic) oraz w kooperacji wariantu joint-venture z koreańską firmą Shenpix. Natomiast kwestie fizjoterapeutyczne konsultujemy z prestiżowym centrum fizjoterapeutycznym.

  Data dodania: 10 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Na rany i blizny »

  Na rany i blizny

  Na to oczekuje ktokolwiek, kto posiada kłopoty z bliznami. Gojenie blizn to nie jest wszelako postępowanie, które zachodzi tak bardzo ekspresowo i tak sprawnie. Wygląda, że winniśmy brać pod wagę pewne trudności. Gojenie blizn może być przeszkodą dla ludzi, którzy nie posiadają opatrunku lub nie dbają o ranę i bliznę. Podczas gdy osłabiamy naruszone miejsce - gojenie blizn się nie okaże skuteczne lub będzie trwało sporo dłużej. W krańcowych wypadkach blizna pod żadnym pozorem się nie zagoi, a to dalszy cios. W takim razie warto jest darować dla naszego ciała odrobinę czasu i relaksu. Zaledwie w taki sposób pozbędziemy się owego, co nie jest całkiem takie ładne.

  Data dodania: 25 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Logopeda Lublin »

  Logopeda Lublin

  Jedną z najważniejszych umiejętności dla człowieka jest możliwość porozumiewania się ze światem. Dzięki mówieniu można przekazywać swoje spostrzeżenia, myśli, pragnienia. Od dawana wiadomo, że jedną z głównych przyczyn trudności i niepowodzeń w kontakcie z drugą osobą są zaburzenia mowy. Logopeda Eliza Brzezińska zapewnia profesjonalną diagnozę oraz terapię dobraną do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta. Terapia dla osób po udarach oraz neurologicznych urazach mózgu. Rehabilitacja osób laryngektomowanych (rak krtani) Terapia dla dzieci z zaburzeniami mowy.

  Data dodania: 09 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Inik.pl - 1% podatku »

  Inik.pl - 1% podatku

  Ćwiczenia są w szczególności istotne, szczególnie dla ludzi niepełnosprawnych fizycznie takich jak ja. Choruję na MPD, czyli mózgowe porażenie dziecięce, nie zważając na to jestem osobą wytrwale dążącą do celu, korzystnie myślącą i optymistycznie usposobioną do świata. Na swojej stronie piszę o swoich zmaganiach z chorobą, osiągnięcia jakie zrealizowałem mimo tysiąca przeciwności. Jestem zmuszony codziennie ćwiczyć, żeby moja kondycja fizyczna nie cofała się. Koszty na turnusy rehabilitacyjne są ponad moje możliwości finansowe, ale należy w jakiś sposób szukać rozwiązania. Ze względu na to od niedawna mam imienne konto w fundacji posiadającej status OPP żeby za jej pomocą pozyskiwać 1% z podatków. Na swoim blogu umieściłem wskazówki jak przekazać mi 1% podatku dochodowego lub przekazać darowiznę. Nie sprawi mi kłopotu odpisanie na wszelakie pytania. Udostępniajcie moją stronę, pomoże mi to trochę w pozyskiwaniu 1% z podatku o którym już wspomniałem. Mniejsza o to czy termin składania deklaracji podatkowych minął, mamy przyszłe lata żeby ponownie to zrobić.

  Data dodania: 31 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Tatiana Grabowska »

  Gabinet Tatiana Grabowska

  Pracownia rehabilitacji ?W zdrowym ciele? Tatiana Grabowska to najnowocześniejszy gabinet i najlepsza domowa fizjoterapia. Rybnik, Wodzisław Śląski, Radlin, Pszów, Rydułtowy to te z miast, w których można skorzystać z pomocy w postaci domowej fizjoterapii. Po operacjach, dla sportowców ? jeżeli wskazana jest fizjoterapia, Wodzisław Śląski oraz okoliczne miejscowości to obszar, w którym warto skorzystać z pomocy gabinetu ?W zdrowym ciele? w ramach wizyty domowej. Gabinet zlokalizowany jest w Ośrodku Zdrowia w miejscowości Rydułtowy. Oferta gabinetu to między innymi: kompleksowa rehabilitacja ? Wodzisław Śląski i okolice, Terapia McKenziego, terapia manualna ? Wodzisław Śląski i okolice, laseroterapia, dzienne SPA, w tym masaż ? Rybnik i okolice, leczenie skolioz. W gabinecie stosowane są nowoczesne i sprawdzone metody umożliwiające szybkie pozbycie się bólu oraz poprawę sprawności. To zarówno rehabilitcja, jak i terapia manualna oraz inne usługi w zakresie SPA poprawiające samopoczucie pacjentów. Dzięki swojej bogatej wiedzy, wieloletniemu doświadczeniu oraz ciągłemu doszkalaniu się właścicielka gabinetu Tatiana Grabowska jest gotowa do niesienia pomocy każdemu swojemu pacjentowi.

  Data dodania: 23 05 2017 · szczegóły wpisu »