BitBay - Największa Polska giełda cyfrowych walut

FINANSOWANIE.gda.pl - Z nami możesz Więcej

FINANSOWANIE.gda.pl - Z nami możesz Więcej
W odróżnieniu od większości działających w tej branży podmiotów cechuje nas całkowita niezależność od banków dzięki czemu możemy zachować obiektywizm i znaleźć rozwiązania najbardziej korzystne dla klientów.

Dzięki nam już nie musisz samodzielnie zbierać i analizować wielu ofert. Nasz doradca finansowy przedstawi najkorzystniejsze oferty, skompletuje dokumentację oraz przygotuje i złoży wnioski.
Odpowiednie instrumenty finansowe dopasowujemy z szerokiej oferty ponad 25 banków, firm leasingowych i faktoringowych oraz instytucji finansowych pozabankowych z którymi współpracujemy.

Proponowane przez nas rozwiązania finansowe obejmują następujące produkty:

- KREDYT HIPOTECZNY: Planujesz zakup mieszkania? budowę domu? Zapytaj na jaką dopłatę MdM możesz liczyć? Na co zwrócić uwagę? Chcesz wiedzieć więcej? Zadzwoń.

- KREDYT GOTÓWKOWY: Najlepsze oferty kredytów gotówkowych w jednym miejscu. Bezpłatne doradztwo. Obiektywizm. Uproszczone procedury.

- KREDYTY DLA ROZPOCZYNAJĄCYCH DZIAŁALNOŚĆ: Możliwość otrzymania finansowania już pierwszego dnia prowadzenia działalności.

- KREDYTY NA BIEŻĄCĄ DZIAŁALNOŚĆ: Niezabezpieczone jak i zabezpieczone kredyty obrotowe lub ratalne na dowolny cel związany z prowadzoną działalnością, które zapewnią płynność finansową.

- KREDYTY INWESTYCYJNE: Zabezpieczone i niezabezpieczone kredyty, które pozwolą sfinansować plany długoterminowe. Potrzebujesz zakupić nową nieruchomość przeprowadzić jej rozbudowę, modernizację, zakupić maszynę, środek transportu, urządzenia, linie technologiczne, zrefinansować kredyt, a może masz Inny pomysł na biznes?

- LEASING OPERACYJNY, FINANSOWY,ZWROTNY: na zakup samochodu osobowego, ciężarowego, autobusu, maszyny, sprzętu medycznego, nieruchomości lub jachtu. Znajdziemy rozwiązanie również w sektorze agro.

- FAKTORING: aby firma otrzymywała pieniądze ze wystawione faktury zaraz po dokonaniu sprzedaży towarów lub usług a także aby wydłużyć termin płatności faktur kosztowych.

- DOFINANSOWANIE z UE dla MŚP: nawet do 85%. Oferujemy wsparcie przy opracowaniu niezbędnej dokumentacji, monitorowaniu procesu oceny wniosku oraz co najważniejsze prawidłowym jego rozliczeniu.

- UBEZPIECZENIA: Nasz doradca pomoże wybrać rodzaj i zakres ochrony. Wskaże, które ubezpieczenie jest najlepsze i czy spełnia Twoje oczekiwania, Przeanalizuje wysokość składki i warunki umowy.

- FINANSOWANIE POZABANKOWE: Finansowanie w instytucjach pozabankowych, których największą zaletą jest ich dostępność i krótki czas oczekiwania na decyzję.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej ? spotkajmy się i zastanówmy, co dokładnie możemy Ci zaoferować.
Nasi doradcy, a także ich doświadczenie i wiedza pozostają do Twojej dyspozycji.

Szczegóły strony www.FINANSOWANIE.gda.pl:

Podlinkuj stronę www.FINANSOWANIE.gda.pl:

FINANSOWANIE.gda.pl - Z nami możesz Więcej

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 1 Odwiedziny googlebot 44

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kancelaria Toruń »

  Kancelaria Toruń

  SUPREMUS to kancelaria prawna z Torunia, w skład której wchodzą trzej radcy prawni oraz pięciu aplikantów. Zespół specjalizuje się w trzech zakresach działalności: kompleksowej obsłudze przedsiębiorców (obsługa prawna podmiotów gospodarczych, zakładanie spółek, windykacja), sprawach cywilnych osób fizycznych (prowadzenie spraw rozwodowych oraz o podział majątku), dochodzeniu odszkodowań i zadośćuczynień (pozwy zbiorowe). Naszym atutem jest doświadczenie oraz zaangażowanie w sprawy klienta, a celem korzystne rozwiązanie jego problemów.
  Więcej informacji znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej

  Data dodania: 09 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • DebiutyNC.pl ? portal o rynku NewConnect »

  DebiutyNC.pl ? portal o rynku NewConnect

  Debiutync.pl to Portal finansowy publikujący informacje o debiutach spółek na Newconnect oraz emisjach papierów wartościowych na Alternatywnym Rynku Obrotu organizowanym przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie S.A.

  Data dodania: 12 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Łódź »

  Biuro Rachunkowe Łódź

  Technologia informatyczna potrzebna do prowadzenia księgowości przez Internet znana jest od dawna. Już w 2001 roku pojawiły się na rynku rozwiązania znane pod nazwą ASP (Application Service Provider) polegające na udostępnianiu przez Internet aplikacji biznesowych i biurowych po opłaceniu stałego abonamentu. W taki sam sposób działa jedna z aplikacji udostępniana na tej stronie internetowej pod nazwą #8222;Samodzielna Księgowość Madar.Inbira#8221; dostarczona przez Internetowe Biuro Rachunkowe #8222;BIZNES-EKSPERT#8221;.

  Data dodania: 13 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zarządzanie majątkiem »

  Zarządzanie majątkiem

  Jako prestiżowa firma zajmująca się bankowością inwestycyjną, polecamy Państwu szereg usług powiązanych z doradztwem inwestycyjnym. Zarządzanie majątkiem klienta to jeden z aspektów naszych działań. Nad wykonawstwem procesów transakcyjnych czuwa wykwalifikowany personel pracowniczy. Nasz zespół tworzą wysokiej klasy maklerzy, doradcy finansowi, eksperci ds. rynków akcji i długów i wielu innych wybitnych specjalistów. Sporządzamy strategie zarządzania finansami w oparciu o nasze wieloletnie doświadczenie oraz gruntowną wiedzę branżową.

  Data dodania: 16 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia Łańcut i okolice - Niech Twoje pieniądze pracują dla Ciebie »

  Ubezpieczenia Łańcut i okolice - Niech Twoje pieniądze pracują dla Ciebie

  W naszej ofercie posiadamy specjalnie wyselekcjonowane produkty finansowe, które możemy przedstawić naszym Klientom. Nie jesteśmy przedstawicielem żadnej z firm ubezpieczeniowych a jedynie pośrednikiem, który wybiera najlepsze i najkorzystniejsze rozwiązania.

  Z pośród ogromnej liczby produktów finansowych dostępnych na rynku wybieramy te, które naszym zdaniem dadzą najlepsze korzyści Klientom. Analizując potrzeby i sytuację Klienta jesteśmy w stanie przedstawić rozwiązanie w pełni dostosowane do jego potrzeb i wymagań.

  W naszej ofercie znajdziesz:

  Ubezpieczenia komunikacyjne OC, AC, NNW, Asistance
  Ubezpieczenia domów i mieszkań
  Oszczędności krótko i długoterminowe
  Inwestycje długoterminowe
  Fundusze inwestycyjne
  Ubezpieczenia od utraty dochodu
  Emerytury IKZE
  Ubezpieczenia NNW
  Ubezpieczenia turystyczne
  Ubezpieczenia dla rolników
  Ubezpieczenia dla firm
  Bezpłatne Doradztwo finansowe oraz doradztwo ubezpieczeniowe

  Sprawdź nasze aktualne promocje!
  Zadzwoń i umów się na spotkanie!

  Data dodania: 09 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Lyoness »

  Lyoness

  Nie wyobrażasz obecnie sobie zakupów bez korzystania z sieci? Uważasz, że to perfekcyjny, najbardziej wygodny oraz niezmiernie szybki sposób na osiągnięcie tego, co w danej chwili jest ci przydatne? Bardzo słusznie. Specjalnie powstała ta strona, na jakiej również w ramach programu partnerskiego Lyoness będziesz mógł dokonywać kupowania online.Coraz więcej z nas nabywa w sieci. To niezmiernie użyteczne wyjście, dające rozległą swobodę kupowania. Nie krępuje nas już ani przestrzeń ani czas. Także Lyoness daje opcje robienia zakupów tą drogą. oferta, prosty sposób finalizowania transakcji i przyciągające dodatki czynią, że wiele osób, które zdobywają tym sposobem, cały czas się zwiększa.Nabywaj online z Lyoness! Ten program partnerski zapewnia ci niepowtarzalną szansę, aby podczas zakupów online u wybranych partnerów dostawać zwrot części wydanej sumy. Natomiast wybór jest faktycznie wielgachny. W dodatku, korzystając z projektu, wspieramy fundacje dbając o opiekętroskę środowiska i dostęp do edukacji.

  Data dodania: 18 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Lyoness »

  Lyoness

  Poruszamy portal projektu partnerskiego zwrócony dosłownie do każdego. Konsumenci znajdą tu duży wybór produktów z rozlicznych specjalności oraz interesujące załączniki towarzyszące uczestnictwu zwrot wydatków sprawunku, korzystne rabaty i okolicznościowe okazje. Sprzedawcy uzyskają okazję zaprezentowania i sprzedaży swoich artykułów w szybszy i prostszy tryb oraz dotarcia do ogromnej liczby możliwych delikwentów.O ile tytuł Lyoness jszcze nic ci nie mówi, to trzeba to jak najprędzej zmienić oraz zrozumieć bliżej ów największy program partnerski na świecie. Dzięki stronie dowiesz się, iż banalne sprawunki mogą zapewnić różnorodne korzyści, a ty możesz w końcu przestać się zastanawiać czy kupić ową czy tamtą rzecz będziesz pewien, że stać cię na obie. Oraz iż kupując je, trochę pieniędzy wróci na twoje konto..Co oferuje Lyoness? Stały zwrot wydatków podczas zakupów, i do tego
  okazjonalne wyprzedaże, okazyjne rabaty, alternatywa prospołecznego postępowania, tworzenie grupy zakupowej, potrzebne użytkownikowi gadżety (np. magazyn,, telewizja internetowa) i niemało innych.
  Ewentualne korzyści dotyczą nieograniczonej liczbie specjalności i produktów, co nadaje nieniniejszemu programowi istotnie ogólny charakter.

  Data dodania: 14 11 2014 · szczegóły wpisu »