FINANSOWANIE.gda.pl - Z nami możesz Więcej

FINANSOWANIE.gda.pl - Z nami możesz Więcej
W odróżnieniu od większości działających w tej branży podmiotów cechuje nas całkowita niezależność od banków dzięki czemu możemy zachować obiektywizm i znaleźć rozwiązania najbardziej korzystne dla klientów.

Dzięki nam już nie musisz samodzielnie zbierać i analizować wielu ofert. Nasz doradca finansowy przedstawi najkorzystniejsze oferty, skompletuje dokumentację oraz przygotuje i złoży wnioski.
Odpowiednie instrumenty finansowe dopasowujemy z szerokiej oferty ponad 25 banków, firm leasingowych i faktoringowych oraz instytucji finansowych pozabankowych z którymi współpracujemy.

Proponowane przez nas rozwiązania finansowe obejmują następujące produkty:

- KREDYT HIPOTECZNY: Planujesz zakup mieszkania? budowę domu? Zapytaj na jaką dopłatę MdM możesz liczyć? Na co zwrócić uwagę? Chcesz wiedzieć więcej? Zadzwoń.

- KREDYT GOTÓWKOWY: Najlepsze oferty kredytów gotówkowych w jednym miejscu. Bezpłatne doradztwo. Obiektywizm. Uproszczone procedury.

- KREDYTY DLA ROZPOCZYNAJĄCYCH DZIAŁALNOŚĆ: Możliwość otrzymania finansowania już pierwszego dnia prowadzenia działalności.

- KREDYTY NA BIEŻĄCĄ DZIAŁALNOŚĆ: Niezabezpieczone jak i zabezpieczone kredyty obrotowe lub ratalne na dowolny cel związany z prowadzoną działalnością, które zapewnią płynność finansową.

- KREDYTY INWESTYCYJNE: Zabezpieczone i niezabezpieczone kredyty, które pozwolą sfinansować plany długoterminowe. Potrzebujesz zakupić nową nieruchomość przeprowadzić jej rozbudowę, modernizację, zakupić maszynę, środek transportu, urządzenia, linie technologiczne, zrefinansować kredyt, a może masz Inny pomysł na biznes?

- LEASING OPERACYJNY, FINANSOWY,ZWROTNY: na zakup samochodu osobowego, ciężarowego, autobusu, maszyny, sprzętu medycznego, nieruchomości lub jachtu. Znajdziemy rozwiązanie również w sektorze agro.

- FAKTORING: aby firma otrzymywała pieniądze ze wystawione faktury zaraz po dokonaniu sprzedaży towarów lub usług a także aby wydłużyć termin płatności faktur kosztowych.

- DOFINANSOWANIE z UE dla MŚP: nawet do 85%. Oferujemy wsparcie przy opracowaniu niezbędnej dokumentacji, monitorowaniu procesu oceny wniosku oraz co najważniejsze prawidłowym jego rozliczeniu.

- UBEZPIECZENIA: Nasz doradca pomoże wybrać rodzaj i zakres ochrony. Wskaże, które ubezpieczenie jest najlepsze i czy spełnia Twoje oczekiwania, Przeanalizuje wysokość składki i warunki umowy.

- FINANSOWANIE POZABANKOWE: Finansowanie w instytucjach pozabankowych, których największą zaletą jest ich dostępność i krótki czas oczekiwania na decyzję.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej ? spotkajmy się i zastanówmy, co dokładnie możemy Ci zaoferować.
Nasi doradcy, a także ich doświadczenie i wiedza pozostają do Twojej dyspozycji.

Szczegóły strony www.FINANSOWANIE.gda.pl:

Podlinkuj stronę www.FINANSOWANIE.gda.pl:

FINANSOWANIE.gda.pl - Z nami możesz Więcej

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 44

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kancelaria Toruń »

  Kancelaria Toruń

  SUPREMUS to kancelaria prawna z Torunia, w skład której wchodzą trzej radcy prawni oraz pięciu aplikantów. Zespół specjalizuje się w trzech zakresach działalności: kompleksowej obsłudze przedsiębiorców (obsługa prawna podmiotów gospodarczych, zakładanie spółek, windykacja), sprawach cywilnych osób fizycznych (prowadzenie spraw rozwodowych oraz o podział majątku), dochodzeniu odszkodowań i zadośćuczynień (pozwy zbiorowe). Naszym atutem jest doświadczenie oraz zaangażowanie w sprawy klienta, a celem korzystne rozwiązanie jego problemów.
  Więcej informacji znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej

  Data dodania: 09 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Open Leasing - leasing dla rolników »

  Open Leasing - leasing dla rolników

  OpenLeasing to kompletne rozwiązanie biznesowe dla przedsiębiorstw zamierzających sfinansować inwestycje w sprzęt lub urządzenia przy pomocy leasingu. Naszą ofertę kierujemy dla różnych typów odbiorców m.in dla rolników. Open Leasing wyszukuje dla swoich Klientów najlepsze oferty leasingowe w Polsce oraz negocjuje ceny u dostawców. W naszej ofercie znajdziesz m.in leasing dla rolników, operacyjny, zwrotny oraz wiele innych. Dojeżdżamy do klientów: Wałbrzych, Świdnica, Kłodzko oraz cały Dolny Śląsk i okolice.

  Data dodania: 12 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Finnmark »

  Księgowość Finnmark

  Doradztwo w dziedzinie Księgowości, podatków, prowadzenia firmy w Norwegii.Każda firma, która działa na rynku norweskim musi zająć się formalną częścią swojego biznesu. Jeśli mieszkasz w okolicach Finnmark, a księgowość jest dla Ciebie problemem, jesteśmy gotowi zająć się formalną obsługą Twojej norweskiej firmy.Jeśli jesteś samoukiem i nie zamierzasz korzystać z biura rachunkowego, polecamy Ci odwiedzić naszą stronę internetową. W zakładce wideo możesz znajdziesz sporo informacji odnośnie prowadzenia firmy w Norwegii i podstawowych zagadnień dotyczących norweskiej księgowości.Finnemak nie znajduje się blisko naszej siedzimy, ale dostęp do internetu i poczty tradycyjnej zupełnie wystarczy.

  Data dodania: 23 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Łódź »

  Biuro Rachunkowe Łódź

  Technologia informatyczna potrzebna do prowadzenia księgowości przez Internet znana jest od dawna. Już w 2001 roku pojawiły się na rynku rozwiązania znane pod nazwą ASP (Application Service Provider) polegające na udostępnianiu przez Internet aplikacji biznesowych i biurowych po opłaceniu stałego abonamentu. W taki sam sposób działa jedna z aplikacji udostępniana na tej stronie internetowej pod nazwą #8222;Samodzielna Księgowość Madar.Inbira#8221; dostarczona przez Internetowe Biuro Rachunkowe #8222;BIZNES-EKSPERT#8221;.

  Data dodania: 13 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Systemy automatycznego inwestowania »

  Systemy automatycznego inwestowania

  Założeniem spółki EmiSoft jest rozwijanie technologii automatycznego inwestowania na krajowym rynku finansowym oraz udzielanie tego oprogramowania klientom indywidualnym. Dotychczas technologia ta była dostępna jedynie dla znacznych firm takich jak fundusze inwestycyjne a także dla niewielkiej grupy zapaleńców o wysokich umiejętnościach programowania. Naszą misją jest zmiana tego stanu rzeczy i oddanie do dyspozycji inwestorom indywidualnym użytecznych narzędzi pomagających w automatycznym inwestowaniu na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Dzięki temu oprogramowaniu analiza techniczna będzie w zasięgu każdego klienta. Nasz zespół składa się zarówno z pracowników dysponujących specjalistyczną wiedzą na temat rynków finansowych, tudzież w budowaniu automatycznych systemów inwestycyjnych, jak i z najlepszych programistów.

  Data dodania: 11 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rzeczoznawca majątkowy Warszawa »

  Rzeczoznawca majątkowy Warszawa

  Na polecanej stronie online swoją ciekawą propozycję udostępnił ciągle podnoszący swoje kwalifikacje, rzetelny rzeczoznawca, Paweł Janiszewski. Głównym przedmiotem jego pracy są wyceny nieruchomości, które sporządza dla potrzeb między innymi zabezpieczenia wierzytelności kredytowych czy sprawozdań finansowych. Oferuje świadczenia zleceniodawcom z całego kraju. Janiszewski gwarantuje zarówno zadowalającą obsługę, jak i krótkie terminy realizacji zadań. Zachęcamy gorąco do przejrzenia oferty.

  Data dodania: 11 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Rozliczenia podatkowe »

  Rozliczenia podatkowe

  Rozliczenia podatkowe w wyjaśnieniach ekspertów. Rozliczenie podatku dochodowego i podatku VAT. Prawo do korzystania ze zwolnienia podatkowego. Ulgi podatkowe w podatku dochodowym. Zasady rozliczania ulg i odliczeń.

  Data dodania: 19 11 2013 · szczegóły wpisu »