FINANSOWANIE.gda.pl - Z nami możesz Więcej

FINANSOWANIE.gda.pl - Z nami możesz Więcej
W odróżnieniu od większości działających w tej branży podmiotów cechuje nas całkowita niezależność od banków dzięki czemu możemy zachować obiektywizm i znaleźć rozwiązania najbardziej korzystne dla klientów.

Dzięki nam już nie musisz samodzielnie zbierać i analizować wielu ofert. Nasz doradca finansowy przedstawi najkorzystniejsze oferty, skompletuje dokumentację oraz przygotuje i złoży wnioski.
Odpowiednie instrumenty finansowe dopasowujemy z szerokiej oferty ponad 25 banków, firm leasingowych i faktoringowych oraz instytucji finansowych pozabankowych z którymi współpracujemy.

Proponowane przez nas rozwiązania finansowe obejmują następujące produkty:

- KREDYT HIPOTECZNY: Planujesz zakup mieszkania? budowę domu? Zapytaj na jaką dopłatę MdM możesz liczyć? Na co zwrócić uwagę? Chcesz wiedzieć więcej? Zadzwoń.

- KREDYT GOTÓWKOWY: Najlepsze oferty kredytów gotówkowych w jednym miejscu. Bezpłatne doradztwo. Obiektywizm. Uproszczone procedury.

- KREDYTY DLA ROZPOCZYNAJĄCYCH DZIAŁALNOŚĆ: Możliwość otrzymania finansowania już pierwszego dnia prowadzenia działalności.

- KREDYTY NA BIEŻĄCĄ DZIAŁALNOŚĆ: Niezabezpieczone jak i zabezpieczone kredyty obrotowe lub ratalne na dowolny cel związany z prowadzoną działalnością, które zapewnią płynność finansową.

- KREDYTY INWESTYCYJNE: Zabezpieczone i niezabezpieczone kredyty, które pozwolą sfinansować plany długoterminowe. Potrzebujesz zakupić nową nieruchomość przeprowadzić jej rozbudowę, modernizację, zakupić maszynę, środek transportu, urządzenia, linie technologiczne, zrefinansować kredyt, a może masz Inny pomysł na biznes?

- LEASING OPERACYJNY, FINANSOWY,ZWROTNY: na zakup samochodu osobowego, ciężarowego, autobusu, maszyny, sprzętu medycznego, nieruchomości lub jachtu. Znajdziemy rozwiązanie również w sektorze agro.

- FAKTORING: aby firma otrzymywała pieniądze ze wystawione faktury zaraz po dokonaniu sprzedaży towarów lub usług a także aby wydłużyć termin płatności faktur kosztowych.

- DOFINANSOWANIE z UE dla MŚP: nawet do 85%. Oferujemy wsparcie przy opracowaniu niezbędnej dokumentacji, monitorowaniu procesu oceny wniosku oraz co najważniejsze prawidłowym jego rozliczeniu.

- UBEZPIECZENIA: Nasz doradca pomoże wybrać rodzaj i zakres ochrony. Wskaże, które ubezpieczenie jest najlepsze i czy spełnia Twoje oczekiwania, Przeanalizuje wysokość składki i warunki umowy.

- FINANSOWANIE POZABANKOWE: Finansowanie w instytucjach pozabankowych, których największą zaletą jest ich dostępność i krótki czas oczekiwania na decyzję.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej ? spotkajmy się i zastanówmy, co dokładnie możemy Ci zaoferować.
Nasi doradcy, a także ich doświadczenie i wiedza pozostają do Twojej dyspozycji.

Szczegóły strony www.FINANSOWANIE.gda.pl:

Podlinkuj stronę www.FINANSOWANIE.gda.pl:

FINANSOWANIE.gda.pl - Z nami możesz Więcej

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 1 Odwiedziny googlebot 44

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kancelaria Toruń »

  Kancelaria Toruń

  SUPREMUS to kancelaria prawna z Torunia, w skład której wchodzą trzej radcy prawni oraz pięciu aplikantów. Zespół specjalizuje się w trzech zakresach działalności: kompleksowej obsłudze przedsiębiorców (obsługa prawna podmiotów gospodarczych, zakładanie spółek, windykacja), sprawach cywilnych osób fizycznych (prowadzenie spraw rozwodowych oraz o podział majątku), dochodzeniu odszkodowań i zadośćuczynień (pozwy zbiorowe). Naszym atutem jest doświadczenie oraz zaangażowanie w sprawy klienta, a celem korzystne rozwiązanie jego problemów.
  Więcej informacji znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej

  Data dodania: 09 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Mikółów »

  Biuro rachunkowe Mikółów

  Księgowość Tychy. Ośrodek kancelarii znajduje się nieopodal centrum Tych i kierowane jest przez fachową i obytą obsługę finansową. Usługi realizowane przez kancelarię: podatki, kadry i płace, uproszczona i pełna księgowość, ubezpieczenia, wynagrodzenia, składki, rozliczenia ZUS/PIT i mnóstwo innych koiecznych do funkcjonowania Twojego biznesu. Poza miejscowością Tychy biuro obsługuje podmioty z okolic górnego śląska, a przede wszystkim z miasta Racibórz.Przedzwoń już dziś do kancelarii i przekaż nam swoje zadania powiązane z podatkami i finansami.


  Kancelaria Doradztwa Podatkowego Tychy Ilona Janik
  ul. Barona 30/403
  43-100 Tychy

  tel. (32) 788-16-76
  tel. 603-441-909
  tel. 601-439-546
  kancelaria@janik.tychy.pl

  Data dodania: 23 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomości Białystok »

  Nieruchomości Białystok

  Ponieważ występuje niesłychanie wysokie zapotrzebowanie powstają kolejne nieruchomości Białystok. Wyróżniają się niezwykłym układem i przepięknymi wnętrzami. Na dobitkę wyposażone są w pionierskie instalacje. Jest niepomiernie dużo chętnych, jednakowoż ceny są raczej niekorzystne. To jest powodem, że ludzie często nie decydują się na zakup wymarzonego lokum.

  Data dodania: 19 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biznes medyczny »

  Biznes medyczny

  Od przeszło dwudziestu lat z powodzeniem funkcjonujemy na rynku usług medycznych. Zajmujemy się między innymi zarządzaniem, planowaniem strategii rozwoju, ich wykonywaniem, opracowywaniem biznesplanów, restrukturyzacją szpitali i przystosowywaniem ich do aktualnych wymagań sektora medycznego. Naszą propozycję kierujemy do placówek prywatnych i publicznych. Po realizacji działań zapewniamy im nieustanną pomoc doradczą. Współpracujemy też z przedsiębiorcami prywatnymi przy nowych planach, wymagających organizacji struktury, kreowania wizerunku firmy oraz planowania biznesu medycznego od podstaw. Dzięki naszym usługom lekarze mogą realizować swoje powołanie przez skuteczniejszą pomoc pacjentom. Zalety Formedis to profesjonalizm, doświadczenie i wydajność.

  Data dodania: 09 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kowalczykconsulting.pl - industrial management »

  Kowalczykconsulting.pl - industrial management

  Kowalczykconsulting - Oferuję usługi z obszaru interim management, industrial management, zarządzanie operacyjne. Nastawiony na wyniki i kompleksowy kierownik z ponad 25-letnim stażem w internacjonalnych spółkach. Sowite doświadczenie w różnorodnych branżach przemysłu, głównie w specjalności opakowaniowej, papierniczej i motoryzacyjnej. Biegłość w zarządzaniu zakładami wytwórczymi i wielkimi grupami pracowników oraz zrzeszeniami biznesowymi. Doskonałe wyniki w zarządzaniu firmami po przejęciach a także w rozwoju projektów typu greenfield. Koncentracja na wynikach finansowych i dbałość o interesy udziałowców. Wysoki poziom odpowiedzialności za decyzje, działanie zgodne z ustalonymi zasadami i kulturą organizacyjną. Bogate doświadczenie poparte konkretnymi wynikami w restrukturyzacjach i relokacjach zakładów przemysłowych lub ich wydzielonych części. Implementacje systemów jakościowych oraz udoskonalających.

  Data dodania: 03 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia Łańcut i okolice - Niech Twoje pieniądze pracują dla Ciebie »

  Ubezpieczenia Łańcut i okolice - Niech Twoje pieniądze pracują dla Ciebie

  W naszej ofercie posiadamy specjalnie wyselekcjonowane produkty finansowe, które możemy przedstawić naszym Klientom. Nie jesteśmy przedstawicielem żadnej z firm ubezpieczeniowych a jedynie pośrednikiem, który wybiera najlepsze i najkorzystniejsze rozwiązania.

  Z pośród ogromnej liczby produktów finansowych dostępnych na rynku wybieramy te, które naszym zdaniem dadzą najlepsze korzyści Klientom. Analizując potrzeby i sytuację Klienta jesteśmy w stanie przedstawić rozwiązanie w pełni dostosowane do jego potrzeb i wymagań.

  W naszej ofercie znajdziesz:

  Ubezpieczenia komunikacyjne OC, AC, NNW, Asistance
  Ubezpieczenia domów i mieszkań
  Oszczędności krótko i długoterminowe
  Inwestycje długoterminowe
  Fundusze inwestycyjne
  Ubezpieczenia od utraty dochodu
  Emerytury IKZE
  Ubezpieczenia NNW
  Ubezpieczenia turystyczne
  Ubezpieczenia dla rolników
  Ubezpieczenia dla firm
  Bezpłatne Doradztwo finansowe oraz doradztwo ubezpieczeniowe

  Sprawdź nasze aktualne promocje!
  Zadzwoń i umów się na spotkanie!

  Data dodania: 09 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Konsulting Słupsk, Bytów »

  Konsulting Słupsk, Bytów

  Usługi informacyjne, doradztwo, programy szkoleniowe, misje gospodarcze, seminaria, kursy, szkolenia. Udzielaniem porad w zakresie: zarządzania zasobami ludzkimi, zarządzania strategicznego, marketingu, badań rynkowych, finansów (zagadnienia księgowe, biznes plany). Organizujemy i współorganizujemy misje gospodarcze dla polskich przedsiębiorców oraz dla zagranicznych przedsiębiorców przyjeżdżających do Polski.Programy szkoleniowe, seminaria, prezentacje i konferencje na aktualne tematy gospodarcze, prowadzone zarówno przez naszych, jak i zewnętrznych ekspertów z różnych dziedzin.Informacje teleadresowe, kojarzenie partnerów gospodarczych, analizy rynku, raporty handlowe o firmach, informacje prawne, informacje o dostępnych programach pomocowych, informacje o źródłach zewnętrznego finansowania działalności gospodarczej. Stale współpracuję ze Stowarzyszeniem "Wolna Przedsiębiorczość" w Gdańsku. Jestem rzecznikiem Związku Przedsiębiorców i Pracodawców na terenie Powiatu Lęborskiego.

  Data dodania: 22 09 2014 · szczegóły wpisu »