BitBay - Największa Polska giełda cyfrowych walut

Podkategoria: Drukarnie

 • PapierLine - salon papierniczy, handel hurtowy :: papiery i koperty ozdobne »

  PapierLine - salon papierniczy, handel hurtowy :: papiery i koperty ozdobne

  Z papierem pracujemy już wiele lat i wiemy jak trudno dopasować odpowiedni materiał do własnych potrzeb oraz do potrzeb klienta. Dlatego wszystkie najlepsze rodzaje papieru zgromadziliśmy w jednym miejscu. W naszym Salonie Papierniczym znajdziecie Państwo papier na którym będziecie mogli wyrazić wszystkie swoje myśli i emocje, a szeroka oferta pozwoli dobrać produkt na każdą okazję.

  Ekskluzywne zaproszenie, podziękowanie wymaga odpowiedniego opakowania a takim jest niewątpliwie koperta. Zapewniamy Państwu najszerszy wybór kopert ozdobnych w Rzeszowie. Wszyscy odwiedzający to miejsce mogą liczyć na fachowe doradztwo w doborze odpowiedniego materiału.

  Naszą ofertę uzupełnia szeroka gama materiałów biurowo-szkolnych. Posiadamy bogaty wybór artykułów piśmiennych, prowadzimy sprzedaż zeszytów i bloków. W bieżącej sprzedaży posiadamy druki akcydensowe. Można u nas znaleźć produkty piśmiennicze, artykuły szkolne, biurowe i komputerowe, zabawki kreatywne, galanterię papierniczą oraz farby i materiały do prac kreatywnych, hobbistycznych i dekoracyjnych.

  Data dodania: 24 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Nadruki na odzieży »

  Nadruki na odzieży

  Do dekorowania grubszych materiałów firma Poliart użytkuje haft komputerowy umożliwiający uzyskać znakomite rezultaty. Metoda nadruku reklamowego łączona jest indywidualnie do każdego zlecenia, z uwzględnieniem potrzeb i wymagań Klientów.
  Nadruki na odzieży wykonywane są przy wykorzystaniu nowoczesnych metod - sitodruku, technik termotransferowych, druku fotorealistycznego i innych. Ich atutem jest wysoka trwałość, odporność na ścieranie oraz precyzja i estetyczny wygląd. Nadruki reklamowe to domena firmy Poliart.

  Data dodania: 25 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Plotlider - druk wielkoformatowy »

  Plotlider - druk wielkoformatowy

  W drukarni Plotlider specjalizujemy się w drukowaniu, kserowaniu oraz skanowaniu wielkoformatowym. Oferujemy szybką realizację zamówień i konkurencyjne ceny.

  Przyjmujemy zlecenia we wszelkich formatach zapisu plików. Przyjmujemy zamówienia w formacie CAD, TIFF, PDF itd. Skany zapisujemy do formatu PDF, TIFF lub JPG.

  Świadczymy usługi wynajmu samochodowych i rowerowych przyczep promocyjnych. Przestrzeń reklamowa przyczep samochodowych to 16m2. Możliwość najmu z kierowcą lub bez.

  Data dodania: 11 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Nadrukuj24 - Tanie gadżety reklamowe »

  Nadrukuj24 - Tanie gadżety reklamowe

  Próbowałeś kiedyś zamówić firmowe gadżety z nadrukiem i zawiodłeś się na jakości? Z nami się to nie powtórzy. Dzięki nowoczesnym maszynom i wysokowydajnym technikom druku możemy przygotować dla ciebie naprawdę dowolne tanie nadruki: na koszulkach, czapkach, na folii flex, folii flock, możemy przygotować fotokubki, także magiczne, puzzle albo podkładki pod mysz. Dzięki takim gadżetom możesz wyraźnie zwiększyć rozpoznawalność marki, a ponieważ nasze tanie nadruki są trwałe, możesz być pewien, że nie zejdą po pierwszym praniu koszulki albo po przetarciu kubka gąbką. Taki nadruk może ozdobić też prezenty dla kontrahentów lub pracowników, z którymi łatwo zbudujesz pozytywną relację w myśl zasady "mała rzecz, a cieszy". Specjalnie dla ciebie przygotujemy także dowolnej wielkości piktogramy różnego typu, dzięki którym oznaczysz drogi ewakuacyjne, ważne miejsca w budynku albo punkty ewakuacji poza nim.

  Data dodania: 07 05 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Drukarnie

Drukarnie - nowa strona:

Adres: