BitBay - Największa Polska giełda cyfrowych walut

Domy drewniane

Domy drewniane
Renomowana firma Mój-Dom oferuje atrakcyjne projekty architektoniczne. Specjalnością pracowni są projekty obejmujące domy drewniane, między innymi w konstrukcji szkieletowej. Pracownia projektuje nie tylko domy, ale i inne obiekty, np. gospodarcze. Poza projektowaniem pracownia zajmuje się też nadzorami budowlanymi. Oferowane przez pracownię domy jednorodzinne są parterowe, jak i piętrowe. Oprócz gotowych projektów, wykonywane są też projekty indywidualne. Firma oferuje wszelkiego rodzaju przeróbki swoich gotowych projektów.

Szczegóły strony www.moj-dom.pl:

Podlinkuj stronę www.moj-dom.pl:

Domy drewniane

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 3 Odwiedziny googlebot 64

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Domy drewniane Wielkopolska »

  Domy drewniane Wielkopolska

  Firma EcoHouse zajmuje się budowaniem ciekawych domów z drewna. Wielkopolska to obszar, na którym odnajdą Państwo wspaniałe domy drewniane. Proponowane przez nas obiekty są stawiane w technologii szkieletowej. Nasza firma jest innowacyjna, stawiamy na ekologię i energooszczędność. Zalecane rozwiązania są bardzo wydajne i korzystne. Satysfakcja każdego klienta jest dla nas kwestią najważniejszą. Specjalizujemy się również w wykonywaniu rozmaitego typu prac wykończeniowych. Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszej bogatej oferty.

  Data dodania: 17 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Jagram »

  Jagram

  ?Jagram-Pro? S.A. jest wiodącym, europejskim producentem elementów gięto-klejonych. Elastyczność wobec potrzeb klienta, indywidualne podejście do realizacji zleceń, krótkie terminy realizacji oraz ogromna różnorodność asortymentu, to główne elementy strategii firmy.Obecne możliwości produkcyjne firmy to 180 tys. sztuk łuków miesięcznie, 1000 różnych form i kształtów, od 40 cm długości do 15 m ? najmniejszy promień gięcia to R-15 cm!

  Data dodania: 07 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • MAKAOZ ­ drewniane domy całoroczne i letniskowe »

  MAKAOZ ­ drewniane domy całoroczne i letniskowe

  Oferujemy Państwu drewniane domy całoroczne w technologii szkieletowej oraz z bali, a także piękne domki letniskowe. Budowane domy posiadają wymagane atesty i spełniają wysokie normy, którymi charakteryzują się domy energooszczędne. Zobacz linię produktów MAKAOZ / DOM­M.

  Data dodania: 24 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Schody wspornikowe »

  Schody wspornikowe

  Firma Yarkwood oferuje bardzo szeroki zakres usług stolarskich związanych z produkcją różnego typu schodów drewnianych. Schody to tylko jeden z produktów firmy. Posiada ona duże doświadczenie w wykonywaniu różnych projektów z drewna. Możesz sprawdzić ofertę firmy na stronie internetowej aby przekonać się że jest to świetna firma której oferta bazuje na jakości dostarczanych dla klienta produktów. Zachęcam Cię do zapoznania się oraz do skorzystania z oferty firmy Yarkwood. Jestem pewny że będziesz zadowolony.

  Data dodania: 08 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Domy z drewna, domy z bali »

  Domy z drewna, domy z bali

  Firma "Wojdyła" jest firmą opartą na tradycjach rodzinnych. Budujemy domki ogrodowe, letniskowe oraz mieszkalne według projektów własnych jak i inwestorskich o konstrukcji szkieletowej oraz z bali. Wykonujemy również usługi ogólnobudowlane co pozwala nam na wykonawstwo od stanu surowego, pod klucz. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.Firma "Wojdyła" jest firmą opartą na tradycjach rodzinnych. Budujemy domki ogrodowe, letniskowe oraz mieszkalne według projektów własnych jak i inwestorskich o konstrukcji szkieletowej oraz z bali. Wykonujemy również usługi ogólnobudowlane co pozwala nam na wykonawstwo od stanu surowego, pod klucz. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.Firma "Wojdyła" jest firmą opartą na tradycjach rodzinnych. Budujemy domki ogrodowe, letniskowe oraz mieszkalne według projektów własnych jak i inwestorskich o konstrukcji szkieletowej oraz z bali. Wykonujemy również usługi ogólnobudowlane co pozwala nam na wykonawstwo od stanu surowego, pod klucz. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 17 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Tartak Stanmark Poznań - drewno kominkowe i budowlane, altany »

  Tartak Stanmark Poznań - drewno kominkowe i budowlane, altany

  Tartak STANMARK specjalizuje się w produkcji elementów konstrukcyjnych więźb dachowych, tarcicy obrzynanej, nieobrzynanej, łat, kontrłat jak również boazeri podbitkowej. Towary robimy spośród surowca drzewnego uzyskiwanego w Polskich Lasach Państwowych prowadzących działalność zgodną ze standardami "Dobre Gospodarki Leśnej" z certyfikatem FSC (Forest Stewardship Council).

  Podzespoły konstrukcyjne wykonywane są według dostarczonej specyfikacji konsumenta, a nasz transport zapewnia bezpieczną i terminową dostawę zlecenia na plac budowy. W ciągłej sprzedaży mamy drzewo kominkowe.

  Tartak Stanmark stanowi rodzinny biznes, jaki w roku 1996 założył a także prowadził Stanisław Hałas. Znajdujemy się w wielkopolsce, w odległości 30 km na północ od Poznania. Zalążek działalności przedsiębiorstwa powiązany był z produkowaniem trzonków sosnowych o różnych długościach i średnicach. Rozrost przedsiębiorstwa na poważne rozszerzenie oferty handlowej a także obszaru realizowanych usług. Chcąc podołać wysokim wymaganiom krajowych Kontrahentów dotyczących jakości jak również terminów realizacji przedłożyliśmy szereg inwestycji.

  Obok stałego poszerzania oraz adaptowania parku maszynowego wprowadziliśmy Zakładową Kontrolę Produkcji, na skutek której cały proces wytwórczy drewna konstrukcyjnego jest dozorowany podług odpowiednich wzorców a także procesów. 29.12.2011 roku zakład pracy STANMARK Stanisław Hałas przeobraziła się w spółkę cywilną, której współwłaścicielem obok Stanisława Hałasa został syn Michał Hałas. Jako spółka cywilna kontynuowane są inwestycje mające na celu podnoszenie zdolności produkcyjnych jak również norm, tak ażeby mieć warunki podołać nawet w najwyższym stopniu wymagającym Konsumentom.

  Oferujemy elementy więźb dachowych oraz szkielety drewniane ścian chałup, garaży, wiat, daszki tarasów, altanki. Spośród drewna sosnowego jako artykuł szorstki lub heblowany. Więźba stanowi wsparcie i podstawę dla reszty budulców używanych w ciągu sporządzenia dachu. Wobec tego znaczącym składnikiem jest pochodzenie jak również próba użytkowanego drzewa. Oferujemy także kominkowe drzewo pocięte na 30 lub 40 cm jak również połupane. Przy zamówieniach w promieniu 30 km spedycja za darmo. W sprzedaży: dąb, buk, grab, brzoza. Realizujemy także niestandardowe zamówienia według osobistych wskazań Interesanta.

  Data dodania: 25 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Tartak Izbica zaprasza Klientów z miast: Włocławek, Toruń, Bydgoszcz, Inowrocław, Płock, Konin »

  Tartak Izbica zaprasza Klientów z miast: Włocławek, Toruń, Bydgoszcz, Inowrocław, Płock, Konin

  Tartak w Izbicy obsługuje klientów na terenie całej Polski, szczególnie z Włocławka, Bydgoszczy, Inowrocławia, Płocka, Torunia, Konina. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą drewna konstrukcyjnego: drewno budowlane jak więźba dachowa, tarcica (sucha) liściasta i iglasta, deska podłogowa.

  tartakizbica.pl - firma z 60-letnią tradycją, znana w kraju za sprawą wysokiej jakości produktów, solidności dostaw i terminowości.

  Zamówienia indywidualne oraz niestandardowe, fachowe doradztwo oraz najszybszy transport z możliwością odbioru osobistego - tym właśnie charakteryzuje się Tartak Izbica.

  Tartak Izbica zachęca do skorzystania z oferty - najszerszy wybór drewna do wyboru, najlepsza oferta drewna konstrukcyjnego, możliwość negocjacji cen - i tak już od 60 lat.

  Tartak w Izbicy obsługuje klientów na terenie całej Polski, szczególnie z Włocławka, Bydgoszczy, Inowrocławia, Płocka, Torunia, Konina. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą drewna konstrukcyjnego: drewno budowlane jak więźba dachowa, tarcica (sucha) liściasta i iglasta, deska podłogowa.

  Data dodania: 07 10 2015 · szczegóły wpisu »