otoinwestycje jak inwestować pieniądze

Podkategoria: Domy drewniane

 • Tartak Wrocław »

  Tartak Wrocław

  DrewPartner zajmuje się rozprowadzaniem materiałów budowlanych, a dokładniej drewnopochodnych. Na witrynie internetowej przedstawione są podstawowe wiadomości o podmiocie gospodarczym, aktualne promocje, informacje o drewnie, a także bieżąca oferta:produkty strugane profilowanedrewno ogólnego wykorzystaniadrewno konstrukcyjnepłyty drewnopochodnechemia do drewna.Dla wykonywania szybkich zamówień organizacja posiada dużą sieć składów drewna. Oferuje swoje dobra hurtowniom i firmom budowlanym, przemysłowi drzewnemu, jak i klientom detalicznym. Dla weryfikacji jakości sprzedawanego asortymentu, firma może zaprezentować stosowne certyfikaty.

  Data dodania: 14 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Jagram »

  Jagram

  ?Jagram-Pro? S.A. jest wiodącym, europejskim producentem elementów gięto-klejonych. Elastyczność wobec potrzeb klienta, indywidualne podejście do realizacji zleceń, krótkie terminy realizacji oraz ogromna różnorodność asortymentu, to główne elementy strategii firmy.Obecne możliwości produkcyjne firmy to 180 tys. sztuk łuków miesięcznie, 1000 różnych form i kształtów, od 40 cm długości do 15 m ? najmniejszy promień gięcia to R-15 cm!

  Data dodania: 07 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Domy drewniane Wielkopolska »

  Domy drewniane Wielkopolska

  Firma EcoHouse zajmuje się budowaniem ciekawych domów z drewna. Wielkopolska to obszar, na którym odnajdą Państwo wspaniałe domy drewniane. Proponowane przez nas obiekty są stawiane w technologii szkieletowej. Nasza firma jest innowacyjna, stawiamy na ekologię i energooszczędność. Zalecane rozwiązania są bardzo wydajne i korzystne. Satysfakcja każdego klienta jest dla nas kwestią najważniejszą. Specjalizujemy się również w wykonywaniu rozmaitego typu prac wykończeniowych. Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszej bogatej oferty.

  Data dodania: 17 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Domy drewniane »

  Domy drewniane

  Renomowana firma Mój-Dom oferuje atrakcyjne projekty architektoniczne. Specjalnością pracowni są projekty obejmujące domy drewniane, między innymi w konstrukcji szkieletowej. Pracownia projektuje nie tylko domy, ale i inne obiekty, np. gospodarcze. Poza projektowaniem pracownia zajmuje się też nadzorami budowlanymi. Oferowane przez pracownię domy jednorodzinne są parterowe, jak i piętrowe. Oprócz gotowych projektów, wykonywane są też projekty indywidualne. Firma oferuje wszelkiego rodzaju przeróbki swoich gotowych projektów.

  Data dodania: 18 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • MAKAOZ ­ drewniane domy całoroczne i letniskowe »

  MAKAOZ ­ drewniane domy całoroczne i letniskowe

  Oferujemy Państwu drewniane domy całoroczne w technologii szkieletowej oraz z bali, a także piękne domki letniskowe. Budowane domy posiadają wymagane atesty i spełniają wysokie normy, którymi charakteryzują się domy energooszczędne. Zobacz linię produktów MAKAOZ / DOM­M.

  Data dodania: 24 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Domy z drewna, domy z bali »

  Domy z drewna, domy z bali

  Firma "Wojdyła" jest firmą opartą na tradycjach rodzinnych. Budujemy domki ogrodowe, letniskowe oraz mieszkalne według projektów własnych jak i inwestorskich o konstrukcji szkieletowej oraz z bali. Wykonujemy również usługi ogólnobudowlane co pozwala nam na wykonawstwo od stanu surowego, pod klucz. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.Firma "Wojdyła" jest firmą opartą na tradycjach rodzinnych. Budujemy domki ogrodowe, letniskowe oraz mieszkalne według projektów własnych jak i inwestorskich o konstrukcji szkieletowej oraz z bali. Wykonujemy również usługi ogólnobudowlane co pozwala nam na wykonawstwo od stanu surowego, pod klucz. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.Firma "Wojdyła" jest firmą opartą na tradycjach rodzinnych. Budujemy domki ogrodowe, letniskowe oraz mieszkalne według projektów własnych jak i inwestorskich o konstrukcji szkieletowej oraz z bali. Wykonujemy również usługi ogólnobudowlane co pozwala nam na wykonawstwo od stanu surowego, pod klucz. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 17 07 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Domy drewniane

Domy drewniane - nowa strona:

Adres: