BitBay - Największa Polska giełda cyfrowych walut

Dezynfekcje mieszkań łódź

Dezynfekcje mieszkań łódź
Firma Vector od wielu lat prowadzi działalność usługową polegającą na całościowym sprzątaniu, a dodatkowo wywozie nieczystości i przeprowadzkach. Wyszkolona załoga trudni się w zadaniach nieprostych do wykonania przez ludzi bez odpowiedniego sprzętu. Okres wykonywania zadania bywa uzależniony od ilości powierzonych zadań jednak okazuje się on za każdym razem względnie krótki. Przedsiębiorstwo ma nowoczesną flotę transportową Za sprawą czemu ma możliwość szybko przetransportować przedmioty. Oferta zawiera także sprzątanie po zmarłych oraz dodatkowo przystosowanie pokoi do rewitalizacji.

Szczegóły strony vector-uslugi.pl:

Podlinkuj stronę vector-uslugi.pl:

Dezynfekcje mieszkań łódź

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 1 Odwiedziny googlebot 131

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Transport Ciężarowy hds Gabara Zbigniew wywóz gruzu »

  Transport Ciężarowy hds Gabara Zbigniew wywóz gruzu

  Firma transport Ciężarowy Gabara Zbigniew świadczy usługi transportowe, Typu wywóz gruzu,wywóz śmieci, transport hds, usługi hds. Nasze usługi świadczymy w Łodzi i woj. łódzkim .Oferta skierowana zarówno do osób prywatnych, jak również instytucji firm.

  Data dodania: 15 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przeróbka zdjęć »

  Przeróbka zdjęć

  Jesteśmy serwisem proponującym bogaty wachlarz usług z zakresu obróbki zdjęć online. Posiadamy w swojej ofercie program do przerabiania zdjęć proponujący takie opcje obróbki, jak kadrowanie, zmiana kolorów, opcja sepii, jak również fotografii czarno-białej, wyostrzenie lub zmiękczenie, zmiana rozmiaru, naświetlenie i inne. Nasz program do obróbki zdjęć umożliwia uzyskanie oryginalnych fotografii na portale społecznościowe. Polecamy również edycję zdjęć online w celu poprawienia fotografii na aukcje internetowe ? usunięcia niektórych elementów, kadrowania itp. Polecamy możliwość przerabiania zdjęć i ich przechowywania w portalu, lub zapisywania na własnym komputerze, jak również ich publikację. Oferujemy przeróbkę zdjęć oraz ich zastosowanie do tworzenia na ich podstawie kolaży, pokazów slajdów, kalendarzy biurkowych, ściennych trójdzielnych rozpoczynających się od wybranego miesiąca, a także innych. Oprócz przeróbki zdjęć online polecamy również możliwość prowadzenia w naszym portalu własnego bloga oraz publikowania w nim fotografii oraz wpisów tekstowych. Proponujemy założenie w serwisie własnego konta użytkownika i możliwość przeglądania blogów i opublikowanych zdjęć innych użytkowników.

  Data dodania: 26 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia BHP Poznań »

  Szkolenia BHP Poznań

  Przedsiębiorstwo Seti z Poznania zapewnia znaczną gamę usług związanych ze sprzątaniem. Organizowane jest czyszczenie dywanów, basenów, pielęgnacja terenów zielonych. Każdy obszar posiada odmienny charakter, żąda odmiennej dbałości. Fachowcy potrafią to ocenić i zaplanować właściwy rodzaj sprzątania. Sprzątnie biur zasadza się na nowoczesnych urządzeniach. Można opłacić regularne sprzątanie tych samych pomieszczeń lub przeprowadzane co jakiś czas czyszczenie żaluzji i dywanów. Poza tym są w asortymencie szkolenia BHP. Poprzez nie firmy z Poznania mogą uchronić zatrudnionych przed niepożądanymi wypadkami albo zaznajomić ich jak redukować ich efekty. Usługi porządkowe w Seti koordynowane są systemem zarządzania jakości. To cecha odznaczająca, czyniąca Seti jedną z najbardziej rzetelnych firm sprzatających.

  Data dodania: 27 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wywóz gruzu środa wielkopolska »

  Wywóz gruzu środa wielkopolska

  Firma Nasza zajmuje się takimi dziedzinami jak kontenery na gruz, wywóz gruzu, odpady pobudowlane, wywóz śmieci. Działamy głównie na terenie miast Śrem, Kórnik, Środa Wielkopolska. Jesteśmy profesjonalną firmą, dla której twarda praca jest tym co lubimy. Nieskromnie polecamy Nasze usługi wszystkim, którzy pragną nawiązać współpracę z rzetelną firmą.

  Data dodania: 15 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ogrody Bielsko Biała »

  Ogrody Bielsko Biała

  Jeśli twój ogród jest nudny, nie taki jak tego oczekiwałeś i nie masz projektu jak go upiększyć, to ta oferta jest dla ciebie. Projektowanie ogrodów to ciężka praca, której nie każdy się podejmie, ponieważ sprostać oczekiwaniom klienta nie jest łatwo i w brew pozorom potrzebna jest duża wiedza, dla tego zapraszam do skorzystania z mojej oferty, bo jestem absolwentką Architektury Krajobrazu na Politechnice Krakowskiej, pasjonatką zieloności i natury, której projektowanie ogrodów jest życiową pasją. Oferuję projektowanie ogrodów w Bielsko Biała jak również projektowanie ogrodów w Żywiec.
  Do jakiegokolwiek projektu wnętrza ogrodu podchodzi indywidualnie, stąd każda praca jest odmienna. W zależności od upodobań interesanta, ogród można zaprojektować w różnych stylach.
  Oferta z zakresu usług dla Państwa:
  Projektowania ogrodów przydomowych, zieleni miejskiej, parków, skwerów. Projekty małej architektury (altany, baseny, oczka wodne, stawy, nawierzchnie, tarasy) Realizacja inwentaryzację zieleni.

  Data dodania: 24 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Konteneryrafi.pl »

  Konteneryrafi.pl

  Firma RAFI oferuje usługi z zakresu wywozu gruzu, odpadów pobudowlanych, poremontowych, odpadów wielkogabarytowych a także usługi asenizacyjne. Wszystkie odpady wywożone są na w pełni legalnie działające wysypiska. Sprawdź naszą ofertę!

  Data dodania: 03 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Usługi deratyzacji i dezynfekcji »

  Usługi deratyzacji i dezynfekcji

  Deratyzacja to jedna z bazowych usług oferowanych przez firmę PROPEST z Tychów. Eliminacja uciążliwych szkodników w sposób szybki i fachowy to jest znak rozpoznawczy, jednak wskazane jest odnotować iż działalność przedsiębiorstwa nie ogranicza się tylko do uśmiercania myszy.
  W obszar świadczonych służb wchodzi także eliminowanie kun - w zgodzie z przepisami, bez mordowania! A także działania z specjalności DDD: dezynsekcja i dezynfekcja.
  Okręg działalności firmy to zwłaszcza Śląsk i miasta Tychy, Pszczyna, Mysłowice, Mikołów

  Data dodania: 29 07 2014 · szczegóły wpisu »