BitBay - Największa Polska giełda cyfrowych walut

Podkategoria: Chirurg

 • Chirurgia plastyczna w CM Medicos »

  Chirurgia plastyczna w CM Medicos

  Centrum Medyczne Medicos oferuje zabiegi chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej w ramach umowy NFZ oraz odpłatnie. Wykonujemy rekonstrukcje piersi, korekcje wad wrodzonych oraz wiele zabiegów na skórę. Dodatkowo płatne zabiegi to wszelkie zabiegi medycyny estetycznej i dermatologii. Zapraszamy na operacje zaćmy. Zajmujemy się chirurgicznym leczeniem chrapania.

  Data dodania: 21 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Chirurgia plastyczna »

  Chirurgia plastyczna

  Najczęściej wykonywane operacje ze wskazań estetycznych to korekcje powiek, małżowin usznych, operacje kształtu nosa, podniesienia piersi, korekcja powłok brzusznych. Ostatnio wykonuje się także coraz więcej zabiegów nieoperacyjnych w celu poprawienia urody. Są to pilingi, zabiegi laserowe, wstrzykiwanie materiałów wypełniających (botox, kwas hialuronowy. Nasz gabinet chirurgii plastycznej znajduje się w Bielanach Wrocławskich. Szefem kliniki jest dr n. med. Marek Węgrzyn, specjalista chirurgii ogólnej, zastępca ordynatora Oddziału Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej Dolnośląskiego Szpitala Specjalistycznego. Zapraszamy serdecznie!

  Data dodania: 23 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Laserowe operacje zylakow ? chirurgia naczyniowa »

  Laserowe operacje zylakow ? chirurgia naczyniowa

  Dr nadzwyczajny medycyny Adam Zieliński oferuje zabiegi w zakresie chirurgii ogólnej oraz naczyniowej.Konsultacje w zakresie chirurgii naczyniowej obejmują m.in.: Laserowe operacje żylaków, do których jest używany najnowocześniejszy operacyjny laser, Teleangiektazje i wenulektazje (pękające naczynka na skórze), Naczyniaki.Zabiegi ambulatoryjne z zakresu chirurgii naczyniowej uwzględniają m.in.: Skleroterapię oraz Wycinanie małych naczyniaków na skórze.Zabiegi medyczne w zakresie chirurgii naczyniowej uwzględniają m.in.: Laserowe operacje żylaków i typowe usuwanie żylaków.Laserowe operacje żylaków opierają się na zamknięciu jednej z żył o większej średnicy układu powierzchownego kończyny dolnej przy użyciu energii wydzielanej przez światłowód laserowy. Ta energia jest transmitowana do krwi oraz ściany żyły zmienionej żylakowato. Pod wpływem oddziaływania energii laserowej budowa ściany naczynia ulega przemianom i żyła nieodwracalnie włóknieje. Stanowi to podstawę do pozbawienia pacjenta choroby żylakowej.Laserowe zamykanie żylaków jest zabiegiem który przeprowadza chirurg naczyniowy w warunkach Sali operacyjnej,z zastosowaniem znieczulenia miejscowego, które opiera się na podaniu płynu obkurczającego żyłę w okolicy laserowo operowanej żyły.Zabieg opisany powyżej jest najnowszą, lecz także sprawdzoną w znanych placówkach na całym świecie, techniką operacyjną żylaków. Jest to znaczna przewaga nad do tej pory stosowanymi technikami laserowego zamykania żylaków została potwierdzona wieloma testami naukowymi z przodujących ośrodków chirurgicznych.

  Data dodania: 02 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Operacje Kręgosłupa »

  Operacje Kręgosłupa

  Leczenie skoliozy - zaplanuj ten istotny krok w jedyny możliwy sposób. Profesjonalna opieka medyczna, przystosowana sala zabiegowa, duża wiedza doktora - wszystko to umożliwia wykonanie zabiegu ekspresowo i efektywnie. Pomoc w okresie rehabilitacji i zaawansowane układy ćwiczeń McKenziego dają pewność wyleczenia problemu.

  Data dodania: 12 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Operacje plastyczne uszu »

  Operacje plastyczne uszu

  Przychodnia ?Chirurgia Plastyczna H. Knakiewicz? z sukcesem funkcjonuje na rynku od kilkunastu lat i nadal dynamicznie się rozrasta, zdobywając zaufanie kolejnych klientów. Oferta zawiera obszerną gamę świadczeń zarówno inwazyjnych, jak i z zakresu medycyny kosmetycznej. Wykonasz tu na przykład: liposukcję ud, abdominoplastykę, powiększanie piersi, korekcję ust. Osobom bojącym się skalpela chirurga lekarze proponują mezoterapię czy botox. Zachęcamy gorąco do zaznajomienia się z cenami oraz galerią fotografii.

  Data dodania: 02 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Powiększenie członka »

  Powiększenie członka

  Kompleks za małego penisa występuje dzisiaj u faktycznie wielu mężczyzn. W sieci przeczytać można dzisiaj całe mnóstwo materiałów, które tyczą się tematu powiększania członków. Opisywane jest całe mnóstwo ?fantastycznych? metod, dzięki którym mężczyzna może wpłynąć na rozmiar swojego członka, i dzięki temu wprowadzić do swojego życia erotycznego ogromne zmiany. Czy domowe metody na uzyskanie dodatkowych centymetrów w długości czy też obwodzie penisa, okazują się skuteczne? Odwiedź naszą stronę i dowiedz się całej prawdy opisanej przez naszego eksperta.

  Data dodania: 05 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Chirurgia ręki - dr n. med Mariusz Pytlasiński »

  Chirurgia ręki - dr n. med Mariusz Pytlasiński

  W ciągu całego życia nasze ciało nękają nie tylko rozmaite choroby, lecz też kontuzje, które w większości wypadków odnoszą się do narządów ruchu. Nic dziwnego zatem, że jednym spośród najbardziej wziętych lekarzy jest ortopeda, a działem medycyny chirurgia ręki. Większość urazów, z którymi mają do czynienia lekarze ortopedzi, dotyczy bowiem właśnie kończyn górnych. Spotykają nas nie tylko zwichnięcia czy złamania, ale też zmiany zwyrodnieniowe, uszkodzenia mięśni i ścięgien, przykurcze i deformacje. Ortopedia i traumatologia narządów ruchu, to branże, w jakich specjalizuje się lekarz prowadzący Gabinet Ortopedyczno ? Urazowy i Chirurgii Ręki. Dolegliwości, których leczeniem zajmuje się tutaj lekarz specjalista, to między innymi, zmiany zwyrodnieniowe w zakresie narządów ruchu, bóle kręgosłupa, urazy oraz wrodzone i nabyte wady kończyn. Jeżeli wskazany jest nam ortopeda dziecięcy, również znajdziemy tutaj fachową pomoc medyczną. W wypadku zaistnienia dość często spotykanej dysplazji stawów biodrowych u noworodków, mamy możliwość wykonania badania usg bioderek u noworodków. Ponadto lekarz ortopeda wykonuje szereg operacji chirurgicznych narządów ruchu.

  Data dodania: 06 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Korekcja nosa Poznań »

  Korekcja nosa Poznań

  Klinika chirurgii estetycznej z Poznania oferuje korekcję nosa i uszu, poprawę kształtu piersi (podniesienie, zmniejszenie, powiększenie), kształtowanie sylwetki ciała (odsysanie tkanki tłuszczowej ? liposuction), plastykę brzucha, podbródka, ramion, pośladków, ud, kolan, łydek oraz likwidację łysiny - przeszczep pojedynczych włosów, a także operacje ginekomastii. Wszystkie operacje przeprowadzane są z zachowaniem najnowszych standardów i procedur lekarskich.

  Data dodania: 17 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Klinika chirurgii plastycznej w Poznań »

  Klinika chirurgii plastycznej w Poznań

  Nasz klinika świadczy szeroki zakres usług chirurgi plastycznej. Posiadamy nowoczesny gabinet, wyspacjalizowany personel.
  Polecamy usługi: przeszczep tłuszczu, liposukcja poznań i korekta nosa.
  Nasze klientki są zadowolone i polacają nas swoim znajomym. Dbamy o komfort i bezpieczeństwo podczas wykonywania zabiegów.
  Operacje są bezbolesne a ich efekt jest widoczny po kilku dniach od zabiegu.
  Prof. nadzw. dr hab. med. Henryk Witmanowski, specjalista chirurgii plastycznej, Kierownik Katedry i Kliniki Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej UMK w Toruniu.
  Główne zainteresowania prof. Witmanowskiego to: chirurgia plastyczna, korekta nosa, plastyka piersi, liposukcja, przeszczep tłuszczu, rekonstrukcje chirurgiczne, chirurgia estetyczn, plastyka powiek oraz wypełniacze.
  Zapraszamy na naszą stronę plastic-surgery.pl i zapoznanie się ze szczegółową ofertą wykonywanych zabiegów i cennikiem.Liposukcja: Zabieg polega na usunięciu nadmiaru tkanki tłuszczowej z wybranych okolic ciała przy użyciu systemu pomp ssących i sond. Rodzaj użytego urządzenia nie ma zasadniczego znaczenia dla przebiegu operacji. Zabieg wykonujemy metodą tumescencji, polegającej na nasączeniu operowanej okolicy płynem o składzie umożliwiającym dobre znieczulenie okolicy, zmniejszającym krwawienie i możliwość wystąpienia późniejszych następstw w postaci obrzęku czy zasinienia. Do zabiegu najbardziej predysponowane są osoby o jędrnej, sprężystej skórze, które posiadają nadmiar tkanki tłuszczowej zlokalizowany w określonych miejscach. Osoby otyłe lub za skórą zwiotczałą i pełną rozstępów dla uzyskania optymalnego efektu kosmetycznego muszą niekiedy poddać się dodatkowym zabiegom korekcyjnym. Z małego cięcia (2-3 mm) wprowadza się sondę odsysającą do tkanki podskórnej, skąd tkanka tłuszczowa odprowadzana jest do pojemnika, w którym dokładnie kontrolujemy ilość odessanej tkanki tłuszczowej. W czasie 1-go zabiegu odsysamy ok. 50 ml tkanki tłuszczowej na 1 kg masy ciała i jest to objętość bezpieczna dla operowanej osoby. Po zabiegu zakładamy opatrunek na miejsca, przez które wkładamy sondę i zakładamy pas uciskowy, który nosimy nieprzerwanie przez okres 4 tygodni.

  Data dodania: 01 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Podniesienie piersi, plastyka piersi -chirurgia plastyczna- Formmed Es »

  Podniesienie piersi, plastyka piersi -chirurgia plastyczna- Formmed Es

  Formmed Es to klinika chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej zlokalizowana w Babicach Nowych pod Warszawą. Wykonywany jest w niej pełen zakres zabiegów z tego zakresu.
  Jednym z najczęściej wykonywanych zabiegów jest plastyka piersi inaczej podniesienie piersi. W wyniku ciąży, karmienia piersią czy też w związku ze starzeniem się następuje opadnięcie piersi, ich zwiotczenie, utrata jędrności. Niekorzystnie wpływa to na psychikę kobiet jak równie często obniża samoocenę. Zabieg podniesienia piersi przywraca piersiom ich młodzieńczy kształt, a także pozwala na ich ujędrnienie. Często w trakcie zabiegu plastyki piersi wykonywane jest jednocześnie wszczepienie implantów.
  Zabiegi operacyjne podniesienia piersi trwają około 2 - 3 godzin i przeprowadzane są w znieczuleniu ogólnym. Po zabiegu plastyki piersi pacjentka pozostaje w szpitalu do 24 godzin.
  W Formmed Es wykonywane są również zabiegi powiększenia piersi, zmniejszenia piersi czy ich profilaktycznego usunięcia. Inne zabiegi to plastyka uszu, plastyka powiek, plastyka nosa, plastyka brzucha, ginekomastia, liftingi twarzy, szyi. Posiadamy również szeroki zakres zabiegów z zakresu medycyny estetycznej i dermatologii ( w tym zabiegi laserowe).

  Data dodania: 24 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Chirurgia dziecięca Warszawa - prywatny szpital »

  Chirurgia dziecięca Warszawa - prywatny szpital

  Główną specjalizacją szpitala Formmed jest Chirurgia dziecięca. Zabiegi operacyjne przeprowadzane są w spełniającej najwyższe wymagania higieniczne i techniczne sali operacyjnej. Zatrudniamy zespół składający się z bardzo doświadczonych chirurgów dziecięcych i anestezjologów oraz wspaniałego zespołu pielęgniarskiego. Na oddziale chirurgii dziecięcej przeprowadzane są zarówno zabiegi operacyjne w znieczuleniu ogólnym jak i miejscowym - od tych najczęściej występujących u dzieci: stulejka, przepuklina, usunięcie i przycięcie migdałków do bardzo skomplikowanych zabiegów z zakresu chirurgii dziecięcej: rozszczepy podniebienia, rozszczepy wargi, usunięcie rozległych znamion, przeszczepy skóry.
  W naszej poradni chirurgicznej oraz w szpitalu i przyjmują posiadający wieloletnie doświadczenie chirurdzy dziecięcy którzy udzielają specjalistycznych konsultacji w sprawach chorób wieku dziecięcego wymagających interwencji chirurgicznych.
  Przy zabiegach z zakresu chirurgii dziecięcej w znieczuleniu ogólnym rodzice do momentu rozpoczęcia procesu znieczulenia przebywają z dzieckiem, natomiast przy zabiegach w znieczuleniu miejscowym rodzice cały czas przebywają z dzieckiem.

  Data dodania: 13 11 2016 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Chirurg

Chirurg - nowa strona:

Adres: