BitBay - Największa Polska giełda cyfrowych walut

Certyfikat GOST-R. Certyfikacja w Rosji

Certyfikat GOST-R. Certyfikacja w Rosji
Dzięki pomocy naszej firmy mogą Państwo szybko i skutecznie uzyskać Certyfikat GOST-R, czyli dokument wymagany przy eksporcie do Rosji, który potwierdza jakość towaru lub usługi.
Zakres usług naszej firmy jest bardzo szeroki: pomagamy w uzyskaniu każdego rodzaju certyfikatów które są wymagane zgodnie z przepisami Rosji, dla produkcji i wyrobów eksportowanych na tereny Wschodu.
Zaoszczędzisz czas i pieniądze. Zaufało nam już wiele firm przy uzyskaniu Certyfikatów niezbędnych w Federacji Rosyjskiej.

Szczegóły strony www.gost-standards.com:

Podlinkuj stronę www.gost-standards.com:

Certyfikat GOST-R. Certyfikacja w Rosji

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny msnbot 1 Odwiedziny googlebot 187

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Certyfikacja GOST-R »

  Certyfikacja GOST-R

  Jesteśmy akredytowaną jednostką certyfikującą posiadającą AKREDYTACJĘ ROSYJSKIEGO CENTRUM CERTYFIKACJI I METROLOGII oraz współpracującą z GOSSTANDART ROSJI, GOSSANEPIDNADZOR ROSJI, GOSSTROJ ROSJI, GOSGORTECHNADZOR ROSJI, Ministerstwem Zdrowia ROSJI, UKRSEPRO Ukrainy co uprawnia nas do prowadzenia certyfikacji zgodności wyrobów i usług w zakresie : ? Certyfikat GOST-R dla produkcji seryjnej na jeden rok, dwa lata lub trzy lata ? Świadectwo sanitarno higieniczne (certyfikat higieniczny)? Certyfikat zgodności z normami Rosji? Certyfikat zgodności z normami Ukraińskimi ? UkrSeproWWW.certyfikacja.biz

  Data dodania: 18 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Certification Quality Conformity »

  Certification Quality Conformity

  Certification Quality Conformity Sp. z o.o. jest jedynym oficjalnym przedstawicielem Rosyjskiego Centrum Certyfikacji w Petersburgu. Posiada duże doświadczenie w branży certyfikacji towarów eksportowanych do Rosji, na Ukrainę, Białoruś i do Kazachstanu.Na Białorusi znajduje się na stałe specjalista firmy Certification Quality Conformity, który zajmuje się każdą certyfikacją indywidualnie współpracując z państwowymi organami higienicznymi, MINZDRAVem i wieloma innymi na wprost. Własne laboratorium oraz akredytacja znacznie podwyższają poziom świadczonych usług, ułatwia to pracę również dla naszych pracowników, którzy mogą zająć się Państwa zleceniem tu i teraz.Jeżeli eksportują Państwo swoje towary do Rosji, Kazachstanu, na Ukrainę czy Białoruś, potrzebują Państwo certyfikatu czy porady w zakresie unormowań obowiązujących w wymienionych krajach, zachęcamy do kontaktu, zawsze fachowo doradzimy i wykonamy każde Państwa zlecenie z najbardziej należytą starannością.

  Zajmujemy się: certyfikacją w Rosji, certyfikat zgodności, certyfikat GOST-R, certyfikat pożarowy, certyfikat higieniczny, państwowa rejestracja, certyfikaty białoruskie, rosyjskie certyfikaty zgodności, rosyjskie certyfikaty, certyfikaty ukraińskie, certyfikat jakości, certyfikat gost r, certyfikacja, ocena zgodności, normy gost, certyfikacja w Mińsku, badania laboratoryjne w Rosji, akredytowana jednostka, certyfikat bezpieczeństwa pożarowego, certyfikat Ex-Proof, list odmowny, dobrowolny certyfikat, deklaracja zgodności GOST-R, rejestracja medyczna, certyfikat UkrSepro, gost-standard, rosyjskie organy certyfikacji, świadectwo rejestracji, zezwolenie ROSTECHNADZOR, rejestracja w ROSPOTREBNADZOR, certyfikat z rospotrebnadzor, certyfikat zgodności z reglamentami technicznymi, certyfikat zgodności z reglamentem technicznym, rejestracja Wyrobów medycznych w Rosji, certyfikat BAD, homologacja, certyfikat metrologiczny, reglamenty techniczne, rejestracja w MINZDRAVie, certyfikacja na Białorusi.

  Data dodania: 07 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Warszawa »

  Księgowość Warszawa

  Prowadzisz własną firmę? Szukasz odpowiedniego biura księgowego na terenie województwa mazowieckiego? Polecam skorzystać z biura rachunkowego Aksson Tax. Biuro świadczy profesjonalne usługi w zakresie pełnej obsługi finansowo-księgowej i kadrowo-płacowej.

  Data dodania: 27 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kompetencje kluczowe »

  Kompetencje kluczowe

  Większość ludzi w świecie Zachodu przychyla się, że zbiorowa edukacja to na pewno potrzebna i ważna sprawa. Gdy jednak przyjdzie do ustalenia, czego ostro szkoła powinna uczyć, znajdują się problemy. Próbę podjął kilka lat temu Parlament Europejski. W upublicznionym przez niego dokumencie znalazły się kompetencje kluczowe, które mają obowiązek być rozwijane w trakcie edukacji. Oczywiście PE nie dyktuje żadnych sposobów ich nauki, oświadcza wyłącznie, że każdy powinien je w procesie szkolnym osiągać. Same kompetencje kluczowe definiowane są jako wiedza i umiejętności, których każda osoba potrzebuje do samorealizacji i rozwoju osobistego, integracji społecznej i zatrudnienia oraz bycia aktywnym obywatelem. Już po tej globalnej charakterystyce widać, że nabycie konkretnych uprawnień w szkole jest nieosiągalne. PE miarkuje jednak, że kształcimy się przez wszelkie życie i ostatecznie uda nam się konkretną umiejętność i kompetencji zdobyć, a szkoła ma decydować kluczowy dla tego pozyskiwania etap. Pora widocznie ostatecznie wskazać dane kompetencje kluczowe. Jest owych tylko (aż?) osiem: porozumiewanie się w języku ojczystym, porozumiewanie się w językach obcych, kompetencje matematyczne i podstawowe naukowo-techniczne, kompetencje informatyczne, umiejętność uczenia się, kompetencje społeczne i obywatelskie, inicjatywność i przedsiębiorczość, świadomość i ekspresja kulturalna. Proszę Państwa, nawet zakładając, że szkoła ma te właśnie zdolności wyłącznie poszerzać, a nie w całości wbić uczniom do mózgu, to obserwując owe założenia i przykładając je z polską szkolną rzeczywistością łapie człowieka przerażenie, że dużo jest jeszcze do zmienienia w naszym szkolnictwie.

  Data dodania: 09 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość PKR »

  Księgowość PKR

  PKR Rzeszów to profesjonalne biuro księgowe proponujące duży obręb całościowych usług. Zajmujemy się księgowością uproszczoną i pełną oraz prowadzimy księgi handlowe. Z entuzjazmem służymy pomocą naszym firmom w zaczynaniu działalności gospodarczej oraz udzielamy korzystne rady biznesowe. Reprezentujemy również przedsiębiorstwa przed jednostkami urzędowymi i tworzymy formularze urzędowe. Nasze aplikacje są zaufane, za sprawą czego wszystkie dokumenty są zabezpieczone. Jesteśmy ubezpieczeni OC.

  Data dodania: 05 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Agencja Celna SPED-TRANS II Barbara Kapusta, Kraków - O firmie »

  Agencja Celna SPED-TRANS II Barbara Kapusta, Kraków - O firmie

  Agencja Celna SPED-TRANS II z siedzibą w Krakowie przy ul. Nad Drwiną 10 oferuje m.in. usługi w zakresie deklaracji INTRASTAT (WDT, WNT), dokonywanie odpraw celnych, doradztwo w zakresie przepisów celnych, przygotowanie Deklaracji Akcyzowych AKC-U.Odroczony VAT, najtaniej.
  ferta czynności związanych z dokonywaniem obrotu towarowego z zagranicą:

  Reprezentowanie podmiotów gospodarczych przed Urzędem Celnym i Izbą Celną w Krakowie,
  Dokonywanie odpraw celnych we wszystkich procedurach celnych (cło, VAT, akcyza) np. import, eksport, odprawy czasowe, procedury gospodarcze, odprawy uproszczone, odprawy z odroczonym VAT, itd,
  Zabezpieczenie długu celnego,
  Przygotowanie dodatkowych dokumentów np. świadectw pochodzenia, listów przewozowych, itp,
  Wypełnianie - otwieranie karnetów TIR,
  Wnoszenie odwołań i innych wniosków podlegających rozpatrzeniu przez Organy Celne,
  Doradztwo w zakresie przepisów celnych,
  Przygotowanie Deklaracji Akcyzowych AKC-U od samochodów sprowadzanych z UE,
  Reprezentacja podmiotów zagranicznych przed polskimi Organami Celnymi oraz Organami Podatkowymi,
  Kompleksowa obsługa w zakresie deklaracji statystycznych INTRASTAT (WDT, WNT),
  Rzetelne i terminowe przygotowanie deklaracji do Urzędu Celnego,
  Tłumaczenia dokumentów,
  Certyfikat AEO.

  Data dodania: 16 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • TR Ubezpieczenia | Ubezpieczenia komunikacjne i ubezpieczenia majątkowe Gorlice »

  TR Ubezpieczenia | Ubezpieczenia komunikacjne i ubezpieczenia majątkowe Gorlice

  Firma TR Ubezpieczenia powstała w roku 2000. Długoletnia działalność w branży ubezpieczeń komunikacyjnych oraz ubezpieczeń majątkowych powoduje, że posiadamy duże doświadczenie na rynku i dobrze wykwalifikowaną kadrę pracowniczą.Daje to możliwości wykonywania usług na określonym, wysokim poziomie, zaś nasze hasło przewodnie ?Dążymy do perfekcji? świadczy o ciągłym dążeniu w kierunku podnoszenia standardów pracy i obsługi klienta.W sprzedaży chcemy działać prokliencko, celem jest uświadamianie, edukowanie i pomoc klientowi w poruszaniu się po trudnym i skomplikowanym rynku ubezpieczeniowym. Chcemy dbać o wysokie standardy pracy. Pożądane wśród pracowników są takie cechy jak kreatywność, profesjonalizm, umiejętności sprzedażowe, czy chęć rozwoju zawodowego. Wspieramy działania marketingowe (promocje, rabaty itp.) ? wszystko po to, aby dbać o długoterminowe, wzajemne relacje, a klient mógł się czuć zadowolony.Prowadzona działalność swoim zakresem obejmuje obsługę ubezpieczeń z podziałem na następujące linie sprzedażowe:Ubezpieczenia komunikacyjneUbezpiecznia OC, ubezpieczenia NNW, ubezpieczenia AC, ubezpieczenia ASS komunikacyjne + dodatkowe opcjeUbezpieczenia budynkówBudynki wraz z wyposażeniem, gospodarstwa rolneUbezpieczenia firmowemajątek, floty samochodoweUbezpieczenia zdrowotnekoszty leczenia, NNW

  Data dodania: 18 09 2015 · szczegóły wpisu »