Celestyna Kusa-Gajur - Kancelaria adwokacka Jarosław

Celestyna Kusa-Gajur - Kancelaria adwokacka Jarosław
Adwokat Celestyna Kusa-Gajur oferuje swoje usługi z zakresu pomocy prawnej dla przedsiębiorców, osób fizycznych jak i stowarzyszeń. Adwokaci w Jarosławiu występują jako obrońcy w sprawach karnych, skarbowych o wykroczenia jak i pełnomocnik w sprawach cywilnych. Kancelaria skupia swoją działalność na skutecznej ochronie prawnej Klientów przed sądem. Prawnik Celestyna Kusa-Gajur stara się prowadzić sprawy karne tak, aby uniknąć zbędnych kosztów postępowania i sprawnie przeprowadzić postępowanie. Kancelaria adwokacka Jarosław współpracuje z wieloma specjalistami. Dodatkowo w ofercie znajdą Państwo darmowe porady prawne w wybrane dni tygodnia. Kancelaria wszystkie sprawy wykonuje w pełnej dyskrecji, zachowując wszystkie poufne informacje. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu adwokaci w Jarosławiu wykonują swoje usługi na najwyższym poziomie, podchodząc do każdej ze spraw z pełnym profesjonalizmem. Dokładne informacje na temat działalności kancelarii adwokackiej znajdują się na stronie internetowej.

Szczegóły strony www.adwokatkusagajur.pl:

Podlinkuj stronę www.adwokatkusagajur.pl:

Celestyna Kusa-Gajur - Kancelaria adwokacka Jarosław

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 1 Odwiedziny googlebot 38

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kancelaria Adwokacka - adwokat Adam TUSCH »

  Kancelaria Adwokacka - adwokat Adam TUSCH

  Adwokat Adam Tusch, Kancelaria Adwokacka (Toruń) prowadzi procesy sądowe, obrony w sprawach karnych, usługi z zakresu: zastępstwa procesowego, doradztwa prawnego, przygotowywania umów i obsługi prawnej przedsiębiorców. Kancelaria adwokacka w Toruniu - Adam TUSCH wyspecjalizowała się w następujących dziedzinach: prawo karne, karno-skarbowe, prawo rodzinne i osobowe, prawo cywilne, prawo spadkowe, prawo obrotu nieruchomościami, prawo administracyjne, prawo celne.

  Data dodania: 03 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Jakub Kaminski »

  Kancelaria Adwokacka Jakub Kaminski

  Kancelaria Adwokacka Jakuba Kamińskiego z siedzibą w Toruniu zajmuje się obsługą prawną klientów indywidualnych i biznesowych, stowarzyszeń, instytucji non-profit oraz instytucji samorządowych.
  Biuro zajmuje się udzielaniem porad prawnych, przygotowuje i opiniuje projekty umów oraz prowadzi sprawy sądowe.
  W ramach usług dla biznesu Kancelaria zajmuje się doradztwem na etapie tworzenia podmiotów (start-up) oraz w ramach bieżącej działalności.
  Kancelaria współpracuje z biurami prawnymi z Poznania, Bydgoszczy i Gdańska.
  Kancelaria świadczy usługi m.in. z zakresu prawa cywilnego, prawa gospodarczego, prawa ochrony konsumentów i prawa egzekucyjnego, prawa rodzinnego i spadkowego, prawa pracy oraz prawa karnego i prawa karnego-gospodarczego.

  Data dodania: 23 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka Poznań »

  Kancelaria adwokacka Poznań

  Kancelaria adwokacka na terenie Poznania. Jasne ustalanie spraw honorarium. Wynagrodzenie ryczałtowe, podawane już przed podjęciem sprawy. Klient na początku poznaje możliwość wygranej i ewentualny koszt usługi. Sprawy nadzoruje specjalista od prawa cywilnego, rodzinnego i opiekuńczego. Pomoże w kwestiach rozdzielności majątkowej czy walce o alimenty. Zajmie się też sprawami karnymi i wykroczeniami. Zdobył aplikację sędziowską i praktykę w tej materii.

  Data dodania: 24 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wojciech Kowalski Adwokat »

  Wojciech Kowalski Adwokat

  /Kancelaria Adwokacka Wojciecha Kowalskiego oferuje Państwu profesjonalną obsługę prawną. Świadczymy usługi dla osób fizycznych jak również dla podmiotów gospodarczych z siedzibą w Bydgoszczy oraz na terenie całego kraju. Atutem Kancelarii jest 10 - letnie doświadczenie wyniesione z pracy w sektorze wymiaru sprawiedliwości, dzięki czemu mają Państwo pewność, że powierzają swoje problemy prawne w dobre ręce.Każda sprawa jest dla nas indywidualnym zagadnieniem, do którego podchodzimy z zaangażowaniem i zrozumieniem. Oferujemy wysoki poziom merytoryczny świadczonych usług, jak również zaangażowanie w sprawy Klientów, kreatywne podejście, dokładność, rzetelność i terminowość. Jednocześnie Kancelaria jest gwarantem pełnej poufności i dyskrecji w zakresie powierzonych spraw.Państwa satysfakcja jest dla nas najważniejsza.

  Data dodania: 21 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Małgorzata Jurewicz »

  Adwokat Małgorzata Jurewicz

  Strona internetowa kancelarii adwokackiej mieszczącej się w Gdańsku i Wejherowie oferującej kompleksową obsługę prawną osób prywatnych oraz przedsiębiorstw w tym zakładania firm za granicą, przegotowywaniem umów oraz prowadzeniem negocjacji. Nasza specjalność: prawo cywilne, rodzinne i pracy.

  Data dodania: 03 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Rozwód kościelny, unieważnienie małżeństwa »

  Rozwód kościelny, unieważnienie małżeństwa


  Kancelaria Kanoniczna Poczmański świadczy usługi prawne w zakresie nie tylko stwierdzenie nieważności małżeństwa, ale także dyspensy od małżeństwa zawartego, a niedopełnionego oraz zagadnień związanych z rozwodem cywilnym według polskiego prawa cywilnego.
  Pomoc ta jest kompleksowa, obejmuje zarówno wstępną poradę prawną, jak też przygotowanie sprawy, złożenie jej do odpowiedniego sądu oraz pomoc w prowadzeniu sprawy.
  Wiemy, że każda sprawa jest inna, dlatego podchodzimy do każdej z nich indywidualnie.
  Nasza kancelaria specjalizuje się w sprawach dotyczących stwierdzenia nieważności małżeństwa prowadzonych przed Trybunałami Kościelnymi w całej Polsce (według procedury prawa kanonicznego) oraz w postępowaniu rozwodowym (według prawa cywilnego).
  Nasze doświadczenie i wiedza pozwalają nam skutecznie działać w zarówno w obrębie prawa kanonicznego, jak też prawa cywilnego.
  Aby móc zawrzeć powtórnie ślub kościelny niezbędne jest przeprowadzenie procesu o stwierdzenie nieważności małżeństwa lub otrzymanie dyspensy od małżeństwa zawartego, a niedopełnionego.
  Stwierdzenie nieważności małżeństwa (czasem można się spotkać z niepoprawnymi stwierdzeniami ?rozwód kościelny?, ?unieważnienie małżeństwa?, ?unieważnienie sakramentu małżeństwa?, ?wziąć rozwód kościelny?, ?unieważnić sobie małżeństwo?) to instytucja prawna, która pozwala na zweryfikowanie tego, czy małżeństwo zostało zawarte zgodnie ze wszystkimi normami prawa kanonicznego, czy zostało ważnie zawarte. Weryfikacja ta odbywa się w formie procesu przed odpowiednim Trybunałem Kościelnym. W momencie, gdy potwierdzi on, że faktycznie małżeństwo zostało nieważnie zawarte można powtórnie zawrzeć sakrament małżeństwa, zgodne z Nauką Kościoła Katolickiego i własnym sumieniem.
  Najczęściej wśród zlecanych nam zadań są:
  ? Udzielenie ogólnej porady prawnej ? na podstawie formularza wstępnego zapoznajemy się ze sprawą, staramy się wstępnie określić szanse na powodzenie procesu.
  ? Ustalenie podstawy prawnej ? na podstawie zebranych informacji określamy tytuł prawny w oparciu o który zostanie skierowana sprawa do Trybuału.
  ? Zebranie, ocena i selekcja materiału dowodowego - w zależności od ustalonego tytułu prawnego zbieramy i selekcjonujemy dokumentacje medyczne, dokumenty prawne i prywatne, rozmawiamy z potencjalnymi świadkami, oceniając ich wiarygodność oraz posiadaną wiedzę.
  ? Sporządzenie skargi powodowej ? w oparciu o zebrany materiał dowodowy przygotowujemy skargę powodową, która po złożeniu w Trybunale rozpoczyna proces o stwierdzenie nieważności małżeństwa.
  ? Reprezentacja strony przed Trybunałem Kościelnym w charakterze pełnomocnika.
  ? Sporządzanie pism procesowych ? w trakcie procesu koniecznym jest aby szybko i właściwie reagować na nowy sytuacje procesowe. Proces o stwierdzenie nieważności małżeństwa jest procesem pisemnym, a więc większość czynności jest załatwiana poprzez przesłanie odpowiedniego pisma. Pomagamy naszym Klientom redagować takie pisma, doradzamy jak najlepiej jest się zachować w dane sytuacji, pomagamy skutecznie przechodzić poszczególne stadia procesu.
  Wiemy, że każda sprawa jest inna, dlatego podchodzimy do każdej indywidualnie. Aby przedstawić nam swój problem prosimy pobrać Formularz Wstępny, wypełnić go, a następnie przesłać na nasz adres: biuro@kancelaria-kanoniczna.pl. Zapoznamy się ze sprawą i odpowiemy w ciągu 2 dni.
  Pomagamy w sprawach prowadzonych przed następującymi Trybunałami:


  Nasza działalność oparta jest na świadczeniu pomocy prawnej w 3 podstawowych zagadnieniach: procesie o stwierdzenie nieważności małżeństwa, procesie dot. rozwiązania małżeństwa, oraz na postępowaniu o dyspensę od małżeństwa niedopełnionego

  Kancelaria Kanoniczna świadczy pomoc w procesie rozwodu kościelnego, dotyczącym rozwiązania małżeństwa kościelnego i otrzymania unieważnienia ślubu kościelnego.

  Kancelaria Kanoniczna oferuje pomoc prawną w zakresie prowadzenia procesów o orzeczenie nieważności małżeństwa, tzw. rozwód kościelny. Ponadto świadczy kompleksową obsługę prawną w sprawach o stwierdzenie nieważności małżeństwa.

  Kancelaria Kanoniczna. Pomoc powodom i pozwanym w procesie o nieważność małżeństwa.

  Rozwody kościelne, stwierdzenie nieważności małżeństwa - kompleksowa pomoc powodom i pozwanym w procesie o nieważność małżeństwa.

  Kancelaria Kanoniczna w Warszawie. Proces o stwierdzenie nieważności małżeństwa, sporządzanie prośby o dyspensę i apelacji do Roty Rzymskiej. Konsultacja sprawy, obsługa i porady prawne z zakresu prawa rodzinnego i opiekuńczego. Kancelaria prowadzi sprawy o stwierdzenie nieważności małżeństwa, czyli tzw. rozwód kościelny czy unieważnienie małżeństwa. Porady prawne Warszawa - przyczyny nieważności małżeństwa, jak uzyskać rozwód kościelny. Skarga powodów czyli pismo wszczynające. Poczucie bezpieczeństwa i pełnej dyskrecji.


  Kancelaria Kanoniczna to eksperci prawa kanonicznego. Nasza działalność oparta jest na świadczeniu pomocy prawnej w 3 podstawowych zagadnieniach: procesie o stwierdzenie nieważności małżeństwa, procesie dot. rozwiązania małżeństwa, oraz na postępowaniu o dyspensę od małżeństwa niedopełnionego. Zapraszamy do kontaktu.
  Kancelaria Kanoniczna świadczy pomoc w procesie rozwodu kościelnego, dotyczącym stwierdzenia nieważności ślubu kościelnego i otrzymania unieważnienia małżeństwa. Kancelaria Kanoniczna oferuje pomoc prawną w zakresie prowadzenia procesów o orzeczenie nieważności małżeństwa, tzw. rozwód kościelny. Świadczy kompleksową obsługę prawną w sprawach o stwierdzenie nieważności małżeństwa.

  Data dodania: 24 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokaci gdańsk »

  Adwokaci gdańsk

  Zagadnienia z prawem dotyczą dużą część społeczeństwa, niezależnie od pozycji społecznej czy wielkości portfela. Egzystujemy w kraju dużego urzędu prawnego ? dlatego nierzadko zbyt trudno poruszać się nam wokół zagadnień prawnych. Zatrudniamy więc specjalistów, ekspertów, prawników znających się na rzeczy, wyszkolonych adwokatów. Taką osobą jest prawnik Dorota Mączewska-Ptak, która we własnej kancelarii doradczej służy poradą potrzebującym. Jej spółka oferuje porady w różnych tematach, od przepisów rodzinnych, przez zasady tyczące się opieki czy rozwodami. Zwracając się o pomoc do omawianej zespołu adwokackiego możemy być pewni mądrości i doświadczenia adwokatów.

  Data dodania: 09 05 2012 · szczegóły wpisu »