BitBay - Największa Polska giełda cyfrowych walut

Blog o kredytach i pożyczkach

Blog o kredytach i pożyczkach
Każdy kredytobiorca znajdzie na blogu wRatach.pl, zbiór ważnych dla siebie informacji. To strona, która zawiera masę artykułów traktujących o zasadach udzielania i spłacania kredytów, które respektują banki i które sprawią, że twój portfel będzie mógł nieco odetchnąć po ich zastosowaniu. Dzięki lekturze wpisów na tym blogu poznasz narzędzia, ułatwiające spłacanie długów, jak np. restrukturyzacja kredytu. Dowiesz się również o oszczędnych metodach regulowania zadłużenia zaciągniętego w obcej walucie. Poczytasz również o ofertach firm pożyczkowych i na co trzeba uważać przy zaciąganiu tzw. chwilówek. Blog wRatach.pl pomoże ci zadłużyć się bez ryzyka dużego uszczerbku na twoim domowym budżecie.

Szczegóły strony wratach.pl:

Podlinkuj stronę wratach.pl:

Blog o kredytach i pożyczkach

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 1 Odwiedziny googlebot 116

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Pamiętnik Pauliny P. »

  Pamiętnik Pauliny P.

  Prezentowana strona jest blogiem, jak i również pamiętnikiem, na którym umieszczam swoje miłe i złe chwile, zabawne i przykre sytuacje życiowe, ważne dla mnie wydarzenia z każdego dnia a także obrazy wykonane przeze mnie, które obrazują urywek z mojego dnia. Pamiętnik internetowy jest dla mnie miejscem, gdzie mogę ?wylać? swoje problemy. Dzięki takiemu portalowi moi znajomi a także inni internauci mogą dowiedzieć co mnie danego dnia przytrafiło co doznałam, w jakim jestem nastroju a także mają możliwość wyrażenia swojej opinii na temat mojej wzmianki.

  Data dodania: 17 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Blog pokerowy - darmowy kapitał, rakeback, szkolenia pokerowe, najlepsze pokerroomy. »

  Blog pokerowy - darmowy kapitał, rakeback, szkolenia pokerowe, najlepsze pokerroomy.

  Blog kierowany jest do osób zainteresowanych pokerem zarówno amatorsko jak i sportowo. Przedstawiono słownik pojęć pokerowych, komentarze gier, opisy strategii oraz cenne wskazówki, które będą pomocne każdemu pasjonatowi pokera Profesjonaliści z Polishpros.pl pomagają graczom w kwestiach rakebacku, coachingu, a także w kwestiach rozwoju osobistego.Czytelnik bloga dotrze do wskazówek dlaczego coaching i posiadanie mentora jest bardzo ważnym elementem doskonalenia się, gdzie najlepiej lokować swoje środki oraz w jaki sposób zarządzać czasem i własnymi emocjami. Oprócz cennych informacji na temat strategii, na stronie przedstawiono recenzje najciekawszych książek pokerowych. Dzięki radom zamieszczonym na blogu przyswoisz reguły pokerowe, zdobędziesz wiadomości o darmowych turniejach pokerowych. Polishpros to serwis pokerowy, który rozpoczął działalność początkiem 2010 roku. Pracę nad blogiem zaczął player z Królewskiego Miasta Krakowa, który oprócz tego, że jest przedsiębiorcą, jest również pokerzystą. Dzięki temu portal jest pełen analogii pokera sportowego oraz przedsiębiorczości. Ważnym elementem jednakowoż w pokerze, jak i w biznesie jest konsekwencja, niwelowanie stresu, a także strategia i planowanie, stąd blog jest przepełniony analogiami pomiędzy wzrostem w pokerze oraz przeskakiwaniem nowych barier w biznesie. Poza tym w portalu znajdują się informacje o tym, jak radzić sobie podczas downswingu, jak reagować na tilt oraz jak doskonalić swoje kompetencje, aby być coraz lepszym playerem i lepszym człowiekiem.

  Data dodania: 05 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Egipt »

  Egipt

  Nasza strona internetowa jest dedykowana Wam osobom, które chcą wyjechać do Egiptu. Przedstawiamy rzetelne informacje, które dotyczą między innymi sposobu uzyskania wizy w Egipcie. Gwarantujemy informacje i porady o hotelach egipskich. Prezentujemy bezpieczne sposoby konwersji walut. Prezentujemy sposobów spędzenia wolnego czasu w Egipcie zarówno w ramach wycieczek fakultatywnych, W jaki sposób także dla osób, które pragną aktywny wypoczynek. Zapraszamy do zapoznania się z widokami na nadchodzące lata mojej strony internetowej WWW i do odwiedzin!

  Data dodania: 21 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Przemiana osobowości »

  Przemiana osobowości

  Wiele uczuć w Twoim życiu! Lepsze związki międzyludzkie! Awans zawodowy dla Ciebie! Nierzeczywiste? Nie, jeśli tylko chcesz wykonywać pracę nad sobą, dążyć do osiągnięcia sukcesów w różnych sferach życia. Dołącz do ciągle zwiększającej się grupy wszystkich, którzy pragną zmienić świat na lepszy poprzez przeistoczenie samego siebie. Metanoja znaczy przemiana. Dokonaj jej z nami!

  Data dodania: 30 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Blog o kursach walut »

  Blog o kursach walut

  Wszystkie osoby zainteresowane zagadnieniami walutowymi, powinny zapoznać się z treścią nowego blogu w sieci, KursNaWaluty.pl. Artykuły publikowane na tej stronie, sprawdzają wszystko, co wiąże się z problematyką dewiz. Są to tematy od kursów walut, przez wpływ obcych walut na polską gospodarkę, po wymianę dewiz na okoliczność wakacyjnego wyjazdu. Blog KursNaWaluty.pl podaje ci wiele interesujących informacji o rynku walutowym w bardzo przystępny sposób. Nie trzeba być fachowcem w tematyce obcych dewiz, aby łatwo przyswajać treści z naszego blogu. Dzięki nim dowiesz się więcej o walutach i będziesz mógł wykorzystać tę wiedzę w życiu codziennym.

  Data dodania: 21 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Bezpieczeństwo ładunków w transporcie »

  Bezpieczeństwo ładunków w transporcie

  Dla wszystkich, którym transport, spedycja i logistyka nie są obce, przeznaczono Blog bezpieczneladunki.pl. Na łamach tej strony czytelnicy dowiadują się o różnorodnych tematach branżowych i otrzymują konkretne odpowiedzi na wiele pytań np.: dlaczego katalog uszkodzeń może uchronić przed przykrymi niespodziankami finansowym wynajmu pojazdów?, czy wszystkie niemieckie drogi będą płatne od 2016 roku i kogo obejmą opłaty?, co zrobić gdy dostaniemy kropki za wykroczenie drogowe w Niemczech?, jakie mogą być kruczki w OCP dla transportu do 3,5 ton?, dlaczego wzrastają zlecenia na przewozy drobnicowe w Polsce?, gdzie najlepiej znaleźć wolne ładunki?, w jakich krajach nie jest wymagane dodatkowe OC czyli zielona karta?, jak wyglądają puste przebiegi w Europie?, jak działa windykacja w przypadku firm transportowych leasingujących pojazdy? co zrobić, gdy ciężarówka miała wypadek drogowy w Niemczech? etc. Ten blog transportowy to publikacja zasługująca na uwagę wszystkich uczestników łańcucha dostaw.

  Data dodania: 13 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Transport europejski »

  Transport europejski

  Poradnik o transporcie europejskim wyjaśnia między innymi, że transport europejski towarów to przewóz ładunków, których trasa przebiega pomiędzy co najmniej dwoma krajami Unii Europejskiej. Niektórzy podatnicy mają pewne problemy co do ustalenia stawki podatku VAT przy usługach transportowych w tym rodzaju przewozów. Najważniejszym wydaje się być zatem określenie miejsca świadczenia usługi. Gdy nabywca usługi transportowej jest zarejestrowany jak podatnik VAT, to właściwym miejscem opodatkowania jest siedziba firmy usługobiorcy lub stałe miejsce prowadzenia przez niego działalności gospodarczej. Z kolei, gdy nabywcą jest podmiot nie będący podatnikiem VAT, usługa transportowa podlega opodatkowaniu w miejscu, gdzie transport faktycznie się rozpoczął. Jeżeli transport rozpoczyna się na terytorium Polski stosuje się VAT w wysokości 23%, jeśli jednak rodzima firma świadczy usługę, która ma swój początek w innym kraju UE, nie podlega ona opodatkowaniu. Transport europejski podlega zatem opodatkowaniu w zależności od statusu podatkowego usługobiorcy.

  Data dodania: 13 08 2014 · szczegóły wpisu »