BitBay - Największa Polska giełda cyfrowych walut

Biuro rachunkowe Toruń cennik

Biuro rachunkowe Toruń cennik
Biuro rachunkowe Poltax oferuje przedsiębiorcom z Torunia usługi księgowo rachunkowe i kadrowo płacowe. Personel zatrudniony w naszym biurze rachunkowym posiada doświadczenie i niezbędne kwalifikacje do profesjonalnego i rzetelnego prowadzenia usług rachunkowych. Stawiamy przede wszystkim na rzetelność i sprawne działanie, co potwierdzają referencje wielu naszych klientów. Biuro rachunkowe Poltax kieruje swą ofertę do przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą w mieście Toruń oraz okolicach Torunia. Pośród firm, którym prowadzimy księgowość znajdują się zarówno duże spółki jak i mniejsze firmy oraz mikroprzedsiębiorstwa, oraz lekarze prowadzący indywidualną praktykę medyczną pracujący na kontraktach ze szpitalami. Nasz cennik z pewnością przyciągnie Państwa uwagę. Ceny naszych usług są na prawdę bardzo atrakcyjne. Oferta biura Poltax to najlepsza oferta biura rachunkowego w Toruniu!

Szczegóły strony www.poltax.net:

Podlinkuj stronę www.poltax.net:

Biuro rachunkowe Toruń cennik

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 14 Odwiedziny googlebot 667

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Sekocenbud Warszawa »

  Sekocenbud Warszawa

  Sekocenbud Bazy cenowe. Cennik i opis SEKOCENBUD. Dostarczamy najlepsze programy dla budownictwa.W naszej ofercie posiadamy programy dla budownictwa: programy kosztorysowe (Norma PRO, Norma STANDARD), bazy cenowe (Intercenbud, Sekocenbud) programy CAD oraz wiele innych. Prowadzimy również szkolenia Norma PRO oraz kursy kosztorysowania.

  Data dodania: 11 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Starachowice »

  Biuro rachunkowe Starachowice

  Rozliczenia rachunkowe to dla Ciebie problem? Jest proste rozwiązanie problemu. Księgowa wypełni dokumenty i wyliczy za Ciebie wszelkie podatki. Powierzenie tych zadań profesjonalistom to niezwykła ulga, ponieważ możesz wówczas spokojnie zająć się bieżącymi sprawami swojej firmy i jej rozwojem. Nasze biuro rachunkowe w swoim zakresie usług ma: rozliczenia podatkowe i księgowe,rozliczenia ZUS, zajmuje się też sprawami kadrowymi oraz sporządzaniem wniosków o dotacje. Rozliczamy małe i duże przedsiębiorstwa, a także osoby fizyczne nie prowadzące działalności. Do pracy podchodzimy profesjonalnie. Sprawimy, że comiesięczne rozliczanie podatkowe nie będzie zajmowało Twojej uwagi. Ty zajmujesz się spawami funkcjonowania swojego biznesu, a my rozliczeniami podatkowymi. Nasze biuro rachunkowe świadczy profesjonalne i kompleksowe usługi, zadzwoń lub skontaktuj się z nami mailowo. Mamy wielu zadowolonych klientów, dołącz do tego grona. Referencje klientów na temat naszej pracy znajdują się na stronie internetowej.

  Data dodania: 05 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wirtualne biuro Warszawa »

  Wirtualne biuro Warszawa

  M&B Kancelaria Podatkowa Sp. Z o.o. oferuje szeroki wachlarz usług związanych z obsługą rachunkową firm oraz z prowadzeniem wirtualnych biur. Proponujemy wynajem adresu na potrzeby rejestracji firm. Atrakcyjna lokalizacja, jaką jest Warszawa centrum, bez wątpienia podniesie prestiż Państwa firmy. Wirtualne biuro pozwala na zmniejszenie kosztów związanych z prowadzeniem sekretariatu. W ramach świadczonych usług zajmujemy się również obsługą korespondencji, telefonu, faksu, kuriera oraz zarządzaniem wszelkimi dokumentami. Zapewniamy pełen profesjonalizm oraz konkurencyjne ceny.

  Data dodania: 19 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Koncept »

  Biuro rachunkowe Koncept

  Biuro rachunkowe Koncept istnieje na rynku od 1995 roku. Początkowo jego aktywność ograniczała się do Wrocławia, ale obecnie istnieje także oddział Konceptu w Opolu. Firma trudni się profesjonalną obsługą przedsiębiorstw z zakresu tworzenia ksiąg rachunkowych oraz doradztwa podatkowego. Współpracuje z radcą prawnym oraz biegłym rewidentem. Zapewnia pełen profesjonalizm usług oraz rzetelność i dyskrecję. Koncept cieszy się ogromnym zaufaniem swoich klientów, co tylko zachęca firmę do dalszego progresu i doskonalenia się.

  Data dodania: 25 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Usługi rachunkowe z Krakowa »

  Usługi rachunkowe z Krakowa

  Firma Edytor oferuje usługi z zakresu księgowości, rachunkowości i finansów. Biuro firmy czynne siedem dni w tygodniu. Możliwy kontakt telefoniczny, osobisty lub elektroniczny. Stu procentowa uczciwa pomoc w sprawach finansowych.

  Data dodania: 22 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Odwiedź »

  Odwiedź

  Firma Supreme wykonuje porady podatkowe w oparciu o licencję na zawodowe wykonywanie usług doradztwa podatkowego. Obsługujemy podmioty prawne z rejonu: Kielce, Szydłowiec i okolice. Zajmujemy się też księgowością. Fachowość oraz jakość usług to nasz cel. Prowadzimy pełną dokumentację, aby wybrać jak najlepszą optymalizację finansową dla Państwa firmy. Pełen opis naszej działalności znajdziesz na stronie firmowej Kancelarii Podatkowej. Zapraszamy do odwiedzin i czekamy na kontakt z Państwa strony.

  Data dodania: 08 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Jaworzno »

  Biuro Rachunkowe Jaworzno

  Oferujemy Państwu profesjonalną obsługę księgową i podatkową spółek prawa handlowego i osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą w zakresie:- Księgi handlowe spółek i osób fizycznych (pełna księgowość)- Podatkowa księga przychodów i rozchodów- Ryczałt od przychodów ewidencjonowanych- Zeznania podatkowe (PIT) dla osób fizycznych nieprowadzących działalności gospodarczej.W zakresie naszych usług oferujemy:- zakładanie firmy i wybór najkorzystniejszej formy opodatkowania- weryfikacja dokumentów księgowych pod względem rachunkowo-podatkowym- prowadzenie ewidencji przychodów i kosztów- rejestrowanie i księgowanie wszystkich dowodów księgowych- prowadzenie rejestrów do celów podatku VAT- przygotowanie i wysyłkę Jednolitego Pliku Kontrolnego zgodnie z wymogami Ministra Finansów- prowadzenie ewidencji środków trwałych i wyposażenia- sporządzanie deklaracji podatkowych- sporządzanie sprawozdań finansowych- kadry, płace, ZUS- reprezentowanie podatnika przed Urzędem Skarbowym i ZUS- prowadzenie obsługi kontroli przeprowadzanych przez US, ZUS,PIP oraz inne instytucje- tworzenie polityki rachunkowości oraz instrukcji obiegu dokumentów

  Data dodania: 13 11 2017 · szczegóły wpisu »