BitBay - Największa Polska giełda cyfrowych walut

Biuro rachunkowe Toruń cennik

Biuro rachunkowe Toruń cennik
Biuro rachunkowe Poltax oferuje przedsiębiorcom z Torunia usługi księgowo rachunkowe i kadrowo płacowe. Personel zatrudniony w naszym biurze rachunkowym posiada doświadczenie i niezbędne kwalifikacje do profesjonalnego i rzetelnego prowadzenia usług rachunkowych. Stawiamy przede wszystkim na rzetelność i sprawne działanie, co potwierdzają referencje wielu naszych klientów. Biuro rachunkowe Poltax kieruje swą ofertę do przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą w mieście Toruń oraz okolicach Torunia. Pośród firm, którym prowadzimy księgowość znajdują się zarówno duże spółki jak i mniejsze firmy oraz mikroprzedsiębiorstwa, oraz lekarze prowadzący indywidualną praktykę medyczną pracujący na kontraktach ze szpitalami. Nasz cennik z pewnością przyciągnie Państwa uwagę. Ceny naszych usług są na prawdę bardzo atrakcyjne. Oferta biura Poltax to najlepsza oferta biura rachunkowego w Toruniu!

Szczegóły strony www.poltax.net:

Podlinkuj stronę www.poltax.net:

Biuro rachunkowe Toruń cennik

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 14 Odwiedziny googlebot 500

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Biuro rachunkowe Łódź »

  Biuro rachunkowe Łódź

  Oferujemy profesjonalne usługi księgowe oraz zapewniamy indywidualne podejście do każdego klienta. Zapewniamy fachową obsługę dla spółek prawa handlowego, spółek cywilnych, stowarzyszeń, wspólnot mieszkaniowych oraz osób fizycznych. Prowadzimy podatkowe księgi przychodów i rozchodów, ewidencje ryczałtowe oraz pełną księgowość a także obsługę kadrowo-płacową oraz rozliczenia z ZUS i Urzędem Skarbowym. Usługi księgowe prowadzone są profesjonalnie na podstawie certyfikatu księgowego wydanego przez Departament Rachunkowości Ministerstwa Finansów RP. Firma posiada ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej za szkody wyrządzone w związku z prowadzoną działalnością zgodnie z obowiązującymi przepisami. Oddaj księgowość swojej firmy w ręce rzetelnego Biura rachunkowo-podatkowego, w którym kadra pracownicza posiada wyższe wykształcenie, wieloletnie doświadczenie a kultura osobista ułatwia współpracę z klientami. Serdecznie zapraszamy - 94-104 Łódź ul.Obywatelska 128/152 lok. 11.

  Data dodania: 12 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Kielce »

  Biuro rachunkowe Kielce

  Biuro rachunkowe BILANS-SERVIS w Kielcach prowadzi działalność usługową skupiającą się na prowadzeniu ksiąg handlowych (pełna księgowość), podatkowej księgi przychodów i rozchodów, ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych, karty podatkowej, obsługi kadrowej i płacowej, rozliczeniach podatkowych. Biuro ksiegowe spełnia wszelkie wymogi prawne zezwalające do prowadzenia działalności. Księgowość i sprawy podatkowe naszych klientów załatwiamy z należytą starannością

  Data dodania: 08 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro księgowe w Krakowie »

  Biuro księgowe w Krakowie

  Biuro Rachunkowe z Krakowa o nazwie PODATNIK obsługuje rozmaite podmioty, w tym spółki, firmy i klientów indywidualnych. Proponowane usługi księgowe stoją na wysokim poziomie. Perfekcyjna księgowość oraz kadry i płace w Krakowie dla każdego. Pośród usług między innymi deklaracje ZUS, VAT, księgi handlowe, przychodów i rozchodów, salda i bilanse i wiele więcej. Biuro Księgowe PODATNIK z Krakowa zapewnia Państwu bezpieczeństwo usług ? o czym świadczy ubezpieczenie OC oraz certyfikat księgowy. Klienci mogą dodatkowo liczyć na korzystne promocje. Przyjdź i sprawdź! Zachęcamy do współpracy!

  Data dodania: 24 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Kielce »

  Biuro rachunkowe Kielce

  Biuro swą działalność rozpoczęło w 1997 roku. Do maja 2008 r. mieliśmy swoją siedzibę przy ul. Wesołej 37 w Kielcach obecnie zapraszamy do nowej siedziby przy ul. Św. Leonarda 1/26. Zajmujemy się kompleksową obsługą księgową i kadrowo-płacową firm, jak również świadczymy usługi dla osób fizycznych nie prowadzących działalności gospodarczej. Zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę, stale podnosząc swoje kwalifikacje, uczestnicząc w różnego typu specjalistycznych kursach i szkoleniach. Poważne i profesjonalne traktowanie każdego klienta pozwala nam stale rozwijać się i świadczyć usługi dla coraz większej liczby klientów.

  Data dodania: 19 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Katowice »

  Biuro rachunkowe Katowice

  Nie możesz znaleźć ciekawej i interesującej oferty biura rachunkowego w Katowicach? jeśli tak właśnie jest, to z pewnością nie trafiłeś jeszcze na biuro rachunkowe Audyt Ekspert, ponieważ jest to bardzo dobre biuro rachunkowe Katowice, które zatrudnia wykwalifikowane i z ogromnym doświadczeniem osoby na stanowiska księgowe. Polecam zapoznać się z ofertą.

  Data dodania: 23 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Zabrze »

  Biuro rachunkowe Zabrze

  Biuro rachunkowe Degra ma przyjemność pokazać Państwu swą ofertę. Biuro rachunkowe znajdujące się w miejscowości Zabrze, zapewnia bezpieczeństwo. Oferujemy wszystkie usługi w bardzo dogodnych cenach. Nasza kadra posiada bardzo długie doświadczenie w prowadzeniu księgowości. Zapewniamy bardzo wysoką klasę świadczonych usług. Nasza działalność objęta jest ubezpieczeniem od odpowiedzialności cywilnej. Jest możność skontaktowania się z nami poprzez Internet, telefon i faks. W celu lepszego poznania naszej propozycji, zapraszamy do odwiedzenia naszego serwisu.

  Data dodania: 23 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Warszawa Bemowo »

  Biuro rachunkowe Warszawa Bemowo

  Zajmujemy się kompleksową obsługą podatkowo-finansową zarówno przedsiębiorstw, osób fizycznych jak również obsługą rachunkową wspólnot mieszkaniowych. Wieloletnie doświadczenie jakie zdobyliśmy w dotychczasowej naszej pracy pozwala nam zachować wysoki poziom świadczonych przez nas usług. Z naszych usług skorzystało już wiele firm, cenimy sobie długotrwałą współpracę z klientami i zaufanie jakim nas obdarzyli. Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę www.tnrachunki.pl. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 17 07 2013 · szczegóły wpisu »