BitBay - Największa Polska giełda cyfrowych walut

Biuro rachunkowe Toruń cennik

Biuro rachunkowe Toruń cennik
Biuro rachunkowe Poltax oferuje przedsiębiorcom z Torunia usługi księgowo rachunkowe i kadrowo płacowe. Personel zatrudniony w naszym biurze rachunkowym posiada doświadczenie i niezbędne kwalifikacje do profesjonalnego i rzetelnego prowadzenia usług rachunkowych. Stawiamy przede wszystkim na rzetelność i sprawne działanie, co potwierdzają referencje wielu naszych klientów. Biuro rachunkowe Poltax kieruje swą ofertę do przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą w mieście Toruń oraz okolicach Torunia. Pośród firm, którym prowadzimy księgowość znajdują się zarówno duże spółki jak i mniejsze firmy oraz mikroprzedsiębiorstwa, oraz lekarze prowadzący indywidualną praktykę medyczną pracujący na kontraktach ze szpitalami. Nasz cennik z pewnością przyciągnie Państwa uwagę. Ceny naszych usług są na prawdę bardzo atrakcyjne. Oferta biura Poltax to najlepsza oferta biura rachunkowego w Toruniu!

Szczegóły strony www.poltax.net:

Podlinkuj stronę www.poltax.net:

Biuro rachunkowe Toruń cennik

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 14 Odwiedziny googlebot 571

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Rekord Ratusz - oprogramowanie dla administracji »

  Rekord Ratusz - oprogramowanie dla administracji

  Firma Rekord Systemy Informatyczne jest autorem oprogramowania Ratusz przeznaczone jest dla urzędów i administracji publicznej.System Ratusz został stworzony przy współpracy z samorządami, tak aby jego funkcje były dopasowane do potrzeb rynkowych. System Ratusz jest nowoczesnym oprogramowaniem, na które wdrożenie zdecydowało się już ponad 300 urzędów mast i gmin.

  Data dodania: 01 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Łódź »

  Biuro rachunkowe Łódź

  Oferujemy profesjonalne usługi księgowe oraz zapewniamy indywidualne podejście do każdego klienta. Zapewniamy fachową obsługę dla spółek prawa handlowego, spółek cywilnych, stowarzyszeń, wspólnot mieszkaniowych oraz osób fizycznych. Prowadzimy podatkowe księgi przychodów i rozchodów, ewidencje ryczałtowe oraz pełną księgowość a także obsługę kadrowo-płacową oraz rozliczenia z ZUS i Urzędem Skarbowym. Usługi księgowe prowadzone są profesjonalnie na podstawie certyfikatu księgowego wydanego przez Departament Rachunkowości Ministerstwa Finansów RP. Firma posiada ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej za szkody wyrządzone w związku z prowadzoną działalnością zgodnie z obowiązującymi przepisami. Oddaj księgowość swojej firmy w ręce rzetelnego Biura rachunkowo-podatkowego, w którym kadra pracownicza posiada wyższe wykształcenie, wieloletnie doświadczenie a kultura osobista ułatwia współpracę z klientami. Serdecznie zapraszamy - 94-104 Łódź ul.Obywatelska 128/152 lok. 11.

  Data dodania: 12 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biurokucia.pl-Biuro Rachunkowe Katowice »

  Biurokucia.pl-Biuro Rachunkowe Katowice

  Biuro Rachunkowe - Bożena Kucia,powstało w 1998 roku i od początku zajmuje się usługami księgowymi.
  Biuro specjalizuje się w kompleksowej obsłudze księgowej oraz kadrowo płacowej. W ramach działalności świadczy
  pomoc w zakresie: rejestracji działalności gospodarczej, wyboru formy opodatkowania, obsługi kontroli podatkowych, przygotowania
  wniosków o rozłożenie zaległości podatkowych na raty, wypełnienie wniosków kredytowych, prowadzenie gospodarki magazynowej, doradztwa
  w zakresie prowadzenia działalności, porad i wyjaśnień księgowo-podatkowych.Szkolenia oraz wiedza praktyczna nabyta na
  przestrzeni lat pozwala nam dostarczyć usługi Klientom działającym w wielu branżach. Obsługujemy podmioty działające między innymi
  w branży usług medycznych, budowlanej, transportowej, gastronomicznej, informatycznej i turystycznej.
  Biuro Rachunkowe mieści się w Katowicach.

  Data dodania: 21 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe pabianice »

  Biuro rachunkowe pabianice

  Biuro rachunkowe ACOMA już od 1992 roku oferuje usługi w zakresie kompleksowej obsługi kadrowo-księgowej firm. Doświadczenie zdobyte przez 20 lat pozwala nam zapewnić najwyższy standard świadczonych usług doradczo - księgowych przy zachowaniu pełnej dyskrecji oraz bezpieczeństwa gwarantowanego przez ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej doradców podatkowych. Powołaniem naszego biura jest pomaganie podmiotom gospodarczym w borykaniu się z problemami rachunkowo ? podatkowymi. Biuro rachunkowe ACOMA jest partnerem dla małych i średnich przedsiębiorstw, który rozumie ich potrzeby i wspiera w prowadzeniu działalności gospodarczej

  Data dodania: 03 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro i usługi rachunkowe Lublin »

  Biuro i usługi rachunkowe Lublin

  Biuro księgowe i rachunkowe asset Lublin oferuje swoje usługi w zakresie prowadzenia księgowości, Rozliczanie składek ZUS, przygotowywanie sprawozdań finansowych, usługi rachunkowe i księgowe dla wszystkich przedsiębiorców Z Lublina i okolic.

  Data dodania: 12 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe | Poznań | Piątkowo | Umultowska »

  Biuro Rachunkowe | Poznań | Piątkowo | Umultowska

  Biuro rachunkowe prowadzi księgowość małym i średnim firmom. Przejmujemy ciężar odpowiedzialności firmy przed urzędami skarbowymi i ZUS. Doradzamy w sprawach podatkowych i sposobach zatrudniania pracowników. Prowadzimy PIT, Vat, kadry, płace, Zus. Nasi klienci to firmy jednoosobowe, spółki cywilne, jawne oraz spółki z o.o. Obsługujemy firmy różnych specjalności w tym budowlane z terenu Poznania, Piatkowa i Wielkopolski.

  Data dodania: 28 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Odwiedź »

  Odwiedź

  Firma Supreme wykonuje porady podatkowe w oparciu o licencję na zawodowe wykonywanie usług doradztwa podatkowego. Obsługujemy podmioty prawne z rejonu: Kielce, Szydłowiec i okolice. Zajmujemy się też księgowością. Fachowość oraz jakość usług to nasz cel. Prowadzimy pełną dokumentację, aby wybrać jak najlepszą optymalizację finansową dla Państwa firmy. Pełen opis naszej działalności znajdziesz na stronie firmowej Kancelarii Podatkowej. Zapraszamy do odwiedzin i czekamy na kontakt z Państwa strony.

  Data dodania: 08 05 2014 · szczegóły wpisu »