Biuro rachunkowe Toruń cennik

Biuro rachunkowe Toruń cennik
Biuro rachunkowe Poltax oferuje przedsiębiorcom z Torunia usługi księgowo rachunkowe i kadrowo płacowe. Personel zatrudniony w naszym biurze rachunkowym posiada doświadczenie i niezbędne kwalifikacje do profesjonalnego i rzetelnego prowadzenia usług rachunkowych. Stawiamy przede wszystkim na rzetelność i sprawne działanie, co potwierdzają referencje wielu naszych klientów. Biuro rachunkowe Poltax kieruje swą ofertę do przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą w mieście Toruń oraz okolicach Torunia. Pośród firm, którym prowadzimy księgowość znajdują się zarówno duże spółki jak i mniejsze firmy oraz mikroprzedsiębiorstwa, oraz lekarze prowadzący indywidualną praktykę medyczną pracujący na kontraktach ze szpitalami. Nasz cennik z pewnością przyciągnie Państwa uwagę. Ceny naszych usług są na prawdę bardzo atrakcyjne. Oferta biura Poltax to najlepsza oferta biura rachunkowego w Toruniu!

Szczegóły strony www.poltax.net:

Podlinkuj stronę www.poltax.net:

Biuro rachunkowe Toruń cennik

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 11 Odwiedziny googlebot 220

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Biuro rachunkowe Elbląg »

  Biuro rachunkowe Elbląg

  Na tej witrynie internetowej odnajdziesz listę elbląskich biur rachunkowych. W ofercie każdego biura rachunkowego są takie usługi jak prowadzenie ksiąg rachunkowych, ksiąg przychodów i dochodów, rozliczenia i sporządzanie zeznań podatkowych pracowników, uzyskiwanie zwrotu podatku VAT także naliczanie składki ZUS. Zadanie biura rachunkowego polega na prowadzeniu księgowości firmy lub obsługiwanego klienta.

  Data dodania: 03 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe w Opolu »

  Biuro rachunkowe w Opolu

  Biuro rachunkowe ALFA adresuje swoją ofertę do przedsiębiorstw i osób prywatnych z Opola i miast ościennych. Oferujemy kompletny profil usług księgowych, też pełną księgowość. U nas dostaniesz wszechstronną obsługę i doradztwo finansowe. Wszelkie informacje nam powierzone zostają tajemnicą gwarantowaną na mocy umowy., Specjalizujemy się w obsłudze kadr i płac, ewidencjach ryczałtowych, KPIR, prowadzeniu ksiąg rachunkowych. Jeżeli szukasz jednej firmy, która ureguluje wszystkie problemy rachunkowe, nie musisz już szukać dalej. Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę. Posiadamy wszystkie wymagane uprawnienia, certyfikat Ministra Finansów, oraz ubezpieczenie OC.

  Data dodania: 03 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro księgowe Kraków »

  Biuro księgowe Kraków

  Skomplikowane przepisy oraz sterty formularzy sprawiają Ci problem? Potrzebny Ci księgowy! Kraków jest miastem, gdzie działa nasza firma świadcząca usługi księgowe. W ofercie mamy całościowe prowadzenie zapisów przychodów i rozchodów oraz dokumentacji kadrowej. Księgowi zatrudnieni w naszym biurze rachunkowym są zawsze na bieżąco z obecnymi regulacjami prawnymi oraz wymogami koniecznymi do wiarygodnego przygotowywania rozliczeń. Ponadto pomocni pracownicy próbują wyjaśniać nawet najbardziej niełatwe problemy.

  Data dodania: 24 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro księgowe Warszawa »

  Biuro księgowe Warszawa

  Warte polecenia biuro księgowe w mieście Warszawa.
  Na stronie przedstawiono ofertę biura księgowego o nazwie AFT Office.
  AFT Office gwarantuje profesjonalną obsługę w zakresie kadr i płac.
  Oferta skierowana jest do osób chcących skoncentrować się na rozwoju firm.
  Specjalnością firmy jest prowadzenie między innymi ryczałtu ewidencjonowanego.
  Oferta opisywanego biura obejmuje sporządzanie dokładnych raportów finansowych.
  Dokładny opis świadczonych usług opublikowano na stronce firmy AFT Office.

  Data dodania: 11 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Zabrze »

  Biuro rachunkowe Zabrze

  Biuro rachunkowe Degra ma przyjemność pokazać Państwu swą ofertę. Biuro rachunkowe znajdujące się w miejscowości Zabrze, zapewnia bezpieczeństwo. Oferujemy wszystkie usługi w bardzo dogodnych cenach. Nasza kadra posiada bardzo długie doświadczenie w prowadzeniu księgowości. Zapewniamy bardzo wysoką klasę świadczonych usług. Nasza działalność objęta jest ubezpieczeniem od odpowiedzialności cywilnej. Jest możność skontaktowania się z nami poprzez Internet, telefon i faks. W celu lepszego poznania naszej propozycji, zapraszamy do odwiedzenia naszego serwisu.

  Data dodania: 23 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Księgowe AGIW - Księgowa Szczecin »

  Biuro Rachunkowe Księgowe AGIW - Księgowa Szczecin

  Gdy potrzebujesz zmienić księgową, marzy Ci się solidne biuro księgowo-rachunkowe - zapraszamy do nas do skorzystania z oferty firmy AGIW ze Szczecina. Jako biuro rachunkowe założone w 1995 roku działamy w zawodzie księgowego rzetelnie wypełniając swoje obowiązki względem wielu firm. Zależy nam na jak najlepszej opinii, właściwym odbiorze. Proponujemy stałą współpracę opartą o niezmienny cennik. Zapraszamy do rozliczenia rachunków, faktur, wyliczenia pitów, citów, bilansu rocznego czy założenia ksiag handlowych.

  Data dodania: 04 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe w Łodzi »

  Biuro Rachunkowe w Łodzi

  Biuro rachunkowe Adamiec to usługi księgowo-rachunkowe w Łodzi, rozliczamy ZUS, zajmujemy się doradztwem podatkowym. Pomagamy osobom prowadzącym firmę bez względu na formę prawną i zakres usług.
  Posiadamy duże doświadczenie zawodowe oraz cieszymy się dobrą opinią.
  Świadczymy kompleksowe usługi dla podmiotów gospodarczych o różnych formach prawnych.
  Zakres usług obejmuje:
  Doradztwo podatkowe i gospodarcze prowadzimy w oparciu o uprawnienia doradców podatkowych oraz długoletnią praktykę i doświadczenie zawodowe w różnych branżach gospodarki.
  Przeprowadzanie kontroli wewnętrznych i audytów wewnętrznych realizujemy w oparciu o doświadczenia inspektora kontroli państwowej i długoletnią praktykę prowadzenia audytów wewnętrznych.
  W zakresie usług rachunkowych prowadzimy: księgi rachunkowe, podatkowe księgi przychodów i rozchodów, ewidencje ryczałtu ewidencjonowanego.
  Obsługa kadr i płac obejmuje: prowadzenie dokumentów dla zatrudnionych, jak i zwalnianych pracowników, zgłaszanie i wyrejestrowanie pracowników do ubezpieczenia w ZUS, naliczanie i rozliczanie wynagrodzeń pracowników i zleceniobiorców, sporządzanie informacji RMUA dla pracowników.
  Prowadzenie rozliczeń podatkowych i rozliczeń ZUS to przede wszystkim: ustalanie wyniku finansowego i podatkowego, dokonywanie rozliczeń publiczno-prawnych, sporządzanie informacji, sprawozdań i deklaracji podatkowych dla urzędów skarbowych, sporządzanie informacji i raportów dla ZUS, rozliczanie dotacji unijnych i z Urzędów Pracy.
  Współpracujemy z syndykami prowadząc księgowość podmiotów upadłych wraz z obsługą biurową. Mamy doświadczenie w obsłudze fundacji i stowarzyszeń.
  Gwarantujemy: przeniesienie odpowiedzialności za powierzone czynności na inny podmiot, pewność zachowania tajemnicy zawodowej jako ustawowego obowiązku doradcy podatkowego, fachowość i zaangażowanie w wykonywaniu zleconych czynności gwarantowana korporacyjnym obowiązkiem stałego podwyższania kwalifikacji.
  Nasze wynagrodzenie ustalamy indywidualnie dla każdego klienta, tak aby jego wysokość satysfakcjonowała obydwie strony umowy. Przy ustalaniu ceny bierzemy pod uwagę następujące czynniki: zakres i zasięg działalności firmy, specyfikę działalności firmy, rodzaj ewidencji księgowych, ilość i złożoność zdarzeń gospodarczych oraz wielkość zatrudnienia.

  Data dodania: 18 04 2015 · szczegóły wpisu »