BitBay - Największa Polska giełda cyfrowych walut

Biuro Rachunkowe Jaworzno

Biuro Rachunkowe Jaworzno
Oferujemy Państwu profesjonalną obsługę księgową i podatkową spółek prawa handlowego i osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą w zakresie:- Księgi handlowe spółek i osób fizycznych (pełna księgowość)- Podatkowa księga przychodów i rozchodów- Ryczałt od przychodów ewidencjonowanych- Zeznania podatkowe (PIT) dla osób fizycznych nieprowadzących działalności gospodarczej.W zakresie naszych usług oferujemy:- zakładanie firmy i wybór najkorzystniejszej formy opodatkowania- weryfikacja dokumentów księgowych pod względem rachunkowo-podatkowym- prowadzenie ewidencji przychodów i kosztów- rejestrowanie i księgowanie wszystkich dowodów księgowych- prowadzenie rejestrów do celów podatku VAT- przygotowanie i wysyłkę Jednolitego Pliku Kontrolnego zgodnie z wymogami Ministra Finansów- prowadzenie ewidencji środków trwałych i wyposażenia- sporządzanie deklaracji podatkowych- sporządzanie sprawozdań finansowych- kadry, płace, ZUS- reprezentowanie podatnika przed Urzędem Skarbowym i ZUS- prowadzenie obsługi kontroli przeprowadzanych przez US, ZUS,PIP oraz inne instytucje- tworzenie polityki rachunkowości oraz instrukcji obiegu dokumentów

Szczegóły strony biurorachunkoweplus.eu:

Podlinkuj stronę biurorachunkoweplus.eu:

Biuro Rachunkowe Jaworzno

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 1 Odwiedziny googlebot 84

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Biuro rachunkowe Kraków »

  Biuro rachunkowe Kraków

  Sporządzimy za Ciebie zeznanie podatkowe, deklarację podatkową VAT, PIT, ZUS. Zajmiemy się księgowością Twojej firmy. Pomożemy Ci w zwrocie podatku VAT. Otrzymasz od nas wsparcie w razie kontroli podatkowej przedsiębiorstwa. Pomagamy w rozliczeniach nabycia i dostaw wewnątrz unijnych. Rozliczamy dochody uzyskane za granicą. Ten właśnie doradca podatkowy z Krakowa pomoże Ci w zawiłościach księgowych, rozliczy Cię z urzędem skarbowym oraz wskaże jak poradzić sobie z ubezpieczeniami społecznymi i zdrowotnymi.

  Data dodania: 03 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Rzeszów »

  Biuro rachunkowe Rzeszów

  Poszukujesz księgowej bądź doradcy podatkowego czy prawnego? Już nie musisz szukać. Mamy do zaoferowania naszą korzystną propozycję kompleksowych usług w sferze prowadzenia księgowości, doradztwa finansowego, prawnego oraz rachunkowego. Postaw na kompetencja, natomiast sam zajmij się tym co robisz najlepiej. To najlepsza oraz w największym stopniu efektywna procedura aby firma była bezpieczna oraz osiągała sukces. Zapraszamy do współpracy wszystkie firmy z Polski, zwłaszcza z Rzeszowa. Mamy niezmiernie atrakcyjną propozycję dla osób prywatnych, niedużych firm jak i większych przedsiębiorstw. Wejdź na naszą witrynę internetową oraz zapoznaj się z ofertą.

  Data dodania: 22 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rachunkowość Kraków »

  Rachunkowość Kraków

  MKM Kraków jest to profesjonalne biuro rachunkowe, oferujące pełną obsługę księgową dla przedsiębiorstw. Nasza oferta obejmuje też obsługę kadrowo-płacową. Współpracujemy zarówno z podmiotami o ugruntowanej pozycji na rynku, jak i z nowo powstającymi przedsiębiorstwami, którym proponujemy bezpłatne przygotowanie oraz złożenie dokumentów rejestracyjnych firmy. Nasz personel tworzy kadra doświadczonych oraz dobrze przeszkolonych pracowników. Aby stale podnosić poziom świadczonych usług, współpracujemy z Kancelarią Biegłych Rewidentów, jak również z doradcami prawnymi. Nasza firma prowadzi księgi handlowe oraz podatkowe księgi przychodów i rozchodów. Troszczymy się o bezpieczeństwo naszych Klientów, toteż usługi biura księgowego są ubezpieczone od odpowiedzialności cywilnej. Troszcząc się o to, aby nasi Klienci mogli skupić się na swojej głównej działalności, bierzemy za nich na siebie ciężar kontaktów z Urzędami Skarbowymi i Inspektoratami ZUS.

  Data dodania: 24 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Nowy Sącz »

  Biuro rachunkowe Nowy Sącz

  Prezentowane tu biuro rachunkowe niewątpliwie będzie doskonałą propozycją dla kogoś, kto tylko chciałby korzystać z dotyczących czegoś takiego usług odznaczających się faktycznie wysokim poziomem wykonania. Na stronie www.kancelariapf.pl umieszczono doskonałą ofertę która obejmuje właściwie wszystkie usługi z tego zakresu, jakie tylko mogą być potrzebne komukolwiek z nas. Miejscem działania biura jest Nowy Sącz, więc osoby pochodzące z tych właśnie regionów niewątpliwie powinny się nim zainteresować. Jak najbardziej warto, gdyż dosłownie zawsze spotkamy się tutaj z rzeczywiście wysokim poziomem profesjonalizmu!

  Data dodania: 27 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wirtualne biuro Warszawa »

  Wirtualne biuro Warszawa

  M&B Kancelaria Podatkowa Sp. Z o.o. oferuje szeroki wachlarz usług związanych z obsługą rachunkową firm oraz z prowadzeniem wirtualnych biur. Proponujemy wynajem adresu na potrzeby rejestracji firm. Atrakcyjna lokalizacja, jaką jest Warszawa centrum, bez wątpienia podniesie prestiż Państwa firmy. Wirtualne biuro pozwala na zmniejszenie kosztów związanych z prowadzeniem sekretariatu. W ramach świadczonych usług zajmujemy się również obsługą korespondencji, telefonu, faksu, kuriera oraz zarządzaniem wszelkimi dokumentami. Zapewniamy pełen profesjonalizm oraz konkurencyjne ceny.

  Data dodania: 19 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Szczecin »

  Biuro rachunkowe Szczecin

  Kancelaria Doradztwa Podatkowego Marta Dziennik oferuje realizowane na najwyższym poziomie usługi księgowe, a także porady podatkowe i gospodarcze. Profesją Kancelarii jest przekazywanie przelewów składek ubezpieczeniowych, obsługa kontroli podatkowych czy konsultacje podatkowe dotyczące interpretacji przepisów. Usługi pozostałe to rozliczenia roczne oraz wszechstronna oferta zakładania firm dla osób fizycznych. Biuro rachunkowe Szczecin posiada 15-letnią praktykę w sektorze księgowości i podatków. Klientami kancelarii są firmy polskie, jak również zagraniczne oraz osoby fizyczne.

  Data dodania: 23 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro i usługi rachunkowe Lublin »

  Biuro i usługi rachunkowe Lublin

  Biuro księgowe i rachunkowe asset Lublin oferuje swoje usługi w zakresie prowadzenia księgowości, Rozliczanie składek ZUS, przygotowywanie sprawozdań finansowych, usługi rachunkowe i księgowe dla wszystkich przedsiębiorców Z Lublina i okolic.

  Data dodania: 12 11 2013 · szczegóły wpisu »