Biuro Rachunkowe Jaworzno

Biuro Rachunkowe Jaworzno
Oferujemy Państwu profesjonalną obsługę księgową i podatkową spółek prawa handlowego i osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą w zakresie:- Księgi handlowe spółek i osób fizycznych (pełna księgowość)- Podatkowa księga przychodów i rozchodów- Ryczałt od przychodów ewidencjonowanych- Zeznania podatkowe (PIT) dla osób fizycznych nieprowadzących działalności gospodarczej.W zakresie naszych usług oferujemy:- zakładanie firmy i wybór najkorzystniejszej formy opodatkowania- weryfikacja dokumentów księgowych pod względem rachunkowo-podatkowym- prowadzenie ewidencji przychodów i kosztów- rejestrowanie i księgowanie wszystkich dowodów księgowych- prowadzenie rejestrów do celów podatku VAT- przygotowanie i wysyłkę Jednolitego Pliku Kontrolnego zgodnie z wymogami Ministra Finansów- prowadzenie ewidencji środków trwałych i wyposażenia- sporządzanie deklaracji podatkowych- sporządzanie sprawozdań finansowych- kadry, płace, ZUS- reprezentowanie podatnika przed Urzędem Skarbowym i ZUS- prowadzenie obsługi kontroli przeprowadzanych przez US, ZUS,PIP oraz inne instytucje- tworzenie polityki rachunkowości oraz instrukcji obiegu dokumentów

Szczegóły strony biurorachunkoweplus.eu:

Podlinkuj stronę biurorachunkoweplus.eu:

Biuro Rachunkowe Jaworzno

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 1 Odwiedziny googlebot 78

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Biuro rachunkowe Poznań »

  Biuro rachunkowe Poznań

  Biuro rachunkowe TAX dział w branży usługowej, a jej głównym profilem działalności są usługi rachunkowo-księgowe. Jesteśmy profesjonalnym, młodym zespołem dobrze znającym się na prawie podatkowym. Oferujemy kompleksowe usługi księgowe dla dużych i małych firm. Działamy na terenie całego kraju. W celu zapoznania się z szerszą ofertą naszej firmy zapraszamy do odwiedzenia naszego biura rachunkowego, które mieści się w Poznaniu.

  Data dodania: 27 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Łódź »

  Biuro rachunkowe Łódź

  Oferujemy profesjonalne usługi księgowe oraz zapewniamy indywidualne podejście do każdego klienta. Zapewniamy fachową obsługę dla spółek prawa handlowego, spółek cywilnych, stowarzyszeń, wspólnot mieszkaniowych oraz osób fizycznych. Prowadzimy podatkowe księgi przychodów i rozchodów, ewidencje ryczałtowe oraz pełną księgowość a także obsługę kadrowo-płacową oraz rozliczenia z ZUS i Urzędem Skarbowym. Usługi księgowe prowadzone są profesjonalnie na podstawie certyfikatu księgowego wydanego przez Departament Rachunkowości Ministerstwa Finansów RP. Firma posiada ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej za szkody wyrządzone w związku z prowadzoną działalnością zgodnie z obowiązującymi przepisami. Oddaj księgowość swojej firmy w ręce rzetelnego Biura rachunkowo-podatkowego, w którym kadra pracownicza posiada wyższe wykształcenie, wieloletnie doświadczenie a kultura osobista ułatwia współpracę z klientami. Serdecznie zapraszamy - 94-104 Łódź ul.Obywatelska 128/152 lok. 11.

  Data dodania: 12 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe w Warszawie »

  Biuro rachunkowe w Warszawie

  Kancelaria Podatkowa Biuro Rachunkowe ENTER działa w branży niemal 20 lat - na terenie Warszawy. Pracę Biura Rachunkowego cechuje solidność i duże zaangażowanie. Oferta usług Biura ENTER jest kompleksowa. Zawiera nie tylko prowadzenie księgowości, ale również pełny zakres usług kadrowych i płacowych, doradztwo podatkowe, efektywne wsparcie dla biznesu. Biuro Rachunkowe ENTER stawia na przyjazną obsługę oraz fachowość wykonywanych usług. Dodatkowe zalety Firmy to obsługa w jęz. obcych oraz dojazd do Klienta po dokumenty.

  Data dodania: 17 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Bydgoszcz »

  Biuro rachunkowe Bydgoszcz

  Reklamowana witryna zawiera ofertę biura rachunkowego o nazwie Zaksiegujemy.pl. Bydgoszcz i okolice to miejsce, gdzie to biuro rachunkowe prowadzi swą działalność. Jedną ze specjalności firmy jest odbiór dokumentów i ich sprawne księgowanie. Nad jakością obsługi czuwają specjaliści z dziedziny np. ekonomii. Szczególne miejsce wśród usług zajmuje wypełnianie deklaracji podatkowych. Omawiane biuro dysponuje niezbędnymi licencjami i ubezpieczeniami. Oferta skierowana jest zarówno do małych, jak i średnich przedsiębiorstw.

  Data dodania: 17 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Usługi księgowe w Ursusie »

  Usługi księgowe w Ursusie

  Niewielkie biznesy nie mają zazwyczaj dostępu do ogromnych funduszy, dlatego już na starcie chcą obniżenia kosztów uruchomienia firmy.Liczy się w takich chwilach dosłownie wszystko tzn. czas, brak formalności, pomoc specjalistyczne.W sam raz doskonałe tym potrzebom odpowiada biurem rachunkowym Ursus rachunkowe Ursus.

  Wypada pamiętać, że biuro rachunkowe Ursus posiada aktywne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej. Naturalnie za wszelkie błędy i tak ponosisz odpowiedzialność jako właściciel przedsięwzięcia, pomimo tego zwroty szkód są wpisane w taką współpracę.Trzeba stawiać zatem tylko i tylko na wartościowych, doświadczonych specjalistów, ażeby ustrzec się nieporozumień w trakcie kontaktów urzędowych i potencjalnych kontroli.

  Rozważanie uruchomienia aktywności gospodarczej to trudna kwestia. Mieści się bodaj w dwóch łącznych rozmiarach.Pierwszym z nich jest szablonowa rejestracja, zaspokojenie reguły oficjalnych, ustawowych ogólnie, a drugą wypracowanie i dopasowanie biznesplanu do realiów ekonomicznych.

  W Polsce każdy biznesmen ma obowiązek kontrolowania i zatwierdzania transakcji, prawidłowo z literą księgowości.Na samym początku wypada dobrać aspekt podatkowy.biura rachunkowego Ursus rachunkowe Ursus bardzo dobrze wie, co będzie dla ciebie najważniejsze.

  Data dodania: 26 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Rachunkowość-weryfikacja »

  Rachunkowość-weryfikacja

  Z wielką przyjemnością zapraszamy do współpracy z naszym biurem rachunkowym. Prowadzimy wszystkie podstawowe jak i zaawansowane operacje w przedsiębiorstwach o w zasadzie zróżnicowanym profilu za sprawą oparcia naszej działalności o uznany i profesjonalny program księgowy Comarch. Korzystanie z niego poprawia efektywność naszej usługi, przyśpiesza wykonywanie zadań i daje nam pewność, że mamy prawidłowy kontakt z firmą. Jeszcze raz zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatąofertą, najlepiej poprzez kontakt bezpośrednio z naszym zespołem. Podczas rozmowy będziemy mogli szczegółowo przedstawić nasze bogate doświadczenie, kwalifikacje zespołu księgowego, a przede wszystkim omówimy warunki współpracy i wysłuchamy Państwa wymagania. Doświadczenie nauczyło nas bowiem, że nie ma dwóch identycznych przedsiębiorstw i dla każdego klienta zawsze przygotowujemy program usług skrojony na miarę.

  Data dodania: 18 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe | Poznań | Piątkowo | Umultowska »

  Biuro Rachunkowe | Poznań | Piątkowo | Umultowska

  Biuro rachunkowe prowadzi księgowość małym i średnim firmom. Przejmujemy ciężar odpowiedzialności firmy przed urzędami skarbowymi i ZUS. Doradzamy w sprawach podatkowych i sposobach zatrudniania pracowników. Prowadzimy PIT, Vat, kadry, płace, Zus. Nasi klienci to firmy jednoosobowe, spółki cywilne, jawne oraz spółki z o.o. Obsługujemy firmy różnych specjalności w tym budowlane z terenu Poznania, Piatkowa i Wielkopolski.

  Data dodania: 28 02 2014 · szczegóły wpisu »