BitBay - Największa Polska giełda cyfrowych walut

Biuro Rachunkowe Jaworzno

Biuro Rachunkowe Jaworzno
Oferujemy Państwu profesjonalną obsługę księgową i podatkową spółek prawa handlowego i osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą w zakresie:- Księgi handlowe spółek i osób fizycznych (pełna księgowość)- Podatkowa księga przychodów i rozchodów- Ryczałt od przychodów ewidencjonowanych- Zeznania podatkowe (PIT) dla osób fizycznych nieprowadzących działalności gospodarczej.W zakresie naszych usług oferujemy:- zakładanie firmy i wybór najkorzystniejszej formy opodatkowania- weryfikacja dokumentów księgowych pod względem rachunkowo-podatkowym- prowadzenie ewidencji przychodów i kosztów- rejestrowanie i księgowanie wszystkich dowodów księgowych- prowadzenie rejestrów do celów podatku VAT- przygotowanie i wysyłkę Jednolitego Pliku Kontrolnego zgodnie z wymogami Ministra Finansów- prowadzenie ewidencji środków trwałych i wyposażenia- sporządzanie deklaracji podatkowych- sporządzanie sprawozdań finansowych- kadry, płace, ZUS- reprezentowanie podatnika przed Urzędem Skarbowym i ZUS- prowadzenie obsługi kontroli przeprowadzanych przez US, ZUS,PIP oraz inne instytucje- tworzenie polityki rachunkowości oraz instrukcji obiegu dokumentów

Szczegóły strony biurorachunkoweplus.eu:

Podlinkuj stronę biurorachunkoweplus.eu:

Biuro Rachunkowe Jaworzno

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 1 Odwiedziny googlebot 84

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Biuro rachunkowe Mikółów »

  Biuro rachunkowe Mikółów

  Księgowość Tychy. Ośrodek kancelarii znajduje się nieopodal centrum Tych i kierowane jest przez fachową i obytą obsługę finansową. Usługi realizowane przez kancelarię: podatki, kadry i płace, uproszczona i pełna księgowość, ubezpieczenia, wynagrodzenia, składki, rozliczenia ZUS/PIT i mnóstwo innych koiecznych do funkcjonowania Twojego biznesu. Poza miejscowością Tychy biuro obsługuje podmioty z okolic górnego śląska, a przede wszystkim z miasta Racibórz.Przedzwoń już dziś do kancelarii i przekaż nam swoje zadania powiązane z podatkami i finansami.


  Kancelaria Doradztwa Podatkowego Tychy Ilona Janik
  ul. Barona 30/403
  43-100 Tychy

  tel. (32) 788-16-76
  tel. 603-441-909
  tel. 601-439-546
  kancelaria@janik.tychy.pl

  Data dodania: 23 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biura rachunkowe Poznań »

  Biura rachunkowe Poznań

  Każdy przedsiębiorca zetknął się kiedyś z typową ofertą biura rachunkowego. Większość z nich oferuje przede wszystkim prowadzenie księgowości. Biuro rachunkowe ATAcentre Poznań w nieporównanie większym stopniu wychodzi naprzeciw klientom i ich potrzebom. Oprócz prowadzenia szeroko pojętej księgowości, księgowe bezpłatnie udzielą pomocy i porady przy rejestracji działalności gospodarczej.

  Data dodania: 22 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Profiniks Warszawa Białołęka Targówek »

  Biuro rachunkowe Profiniks Warszawa Białołęka Targówek

  Profesjonalna i solidna obsługa finansowo ? księgowa szukasz kompleksowej obsługi podatkowo-rachunkowej?liczysz na miłą i owocną współpracę? nie chcesz wychodzić z domu/biura?oczekujesz profesjonalnych usług w korzystnej cenie?Biuro rachunkowe PROFINIKS świadczy m.in. usługi:? zakładanie działalności gospodarczej/spółki ? prowadzenie ksiąg rachunkowych ? prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów? rozliczanie podatku dochodowego i podatku VAT? wypełnianie deklaracji podatkowych i sprawozdawczych? prowadzenie akt osobowych pracowników? profesjonalna obsługa płac i rozliczeń z ZUS? sporządzanie sprawozdań finansowych Atuty firmy to: profesjonalizm, solidność, zaangażowanie.Możliwość dojazdu do klienta Pomoc w założeniu firmy Kompleksowe usługi (księgowość, ZUS, kadry, PIT, CIT, VAT)

  Data dodania: 20 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro księgowe Kraków »

  Biuro księgowe Kraków

  Skomplikowane przepisy oraz sterty formularzy sprawiają Ci problem? Potrzebny Ci księgowy! Kraków jest miastem, gdzie działa nasza firma świadcząca usługi księgowe. W ofercie mamy całościowe prowadzenie zapisów przychodów i rozchodów oraz dokumentacji kadrowej. Księgowi zatrudnieni w naszym biurze rachunkowym są zawsze na bieżąco z obecnymi regulacjami prawnymi oraz wymogami koniecznymi do wiarygodnego przygotowywania rozliczeń. Ponadto pomocni pracownicy próbują wyjaśniać nawet najbardziej niełatwe problemy.

  Data dodania: 24 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Szczecin »

  Biuro rachunkowe Szczecin

  Kancelaria Doradztwa Podatkowego Marta Dziennik oferuje realizowane na najwyższym poziomie usługi księgowe, a także porady podatkowe i gospodarcze. Profesją Kancelarii jest przekazywanie przelewów składek ubezpieczeniowych, obsługa kontroli podatkowych czy konsultacje podatkowe dotyczące interpretacji przepisów. Usługi pozostałe to rozliczenia roczne oraz wszechstronna oferta zakładania firm dla osób fizycznych. Biuro rachunkowe Szczecin posiada 15-letnią praktykę w sektorze księgowości i podatków. Klientami kancelarii są firmy polskie, jak również zagraniczne oraz osoby fizyczne.

  Data dodania: 23 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro księgowe Lublin »

  Biuro księgowe Lublin

  Biuro księgowe OPTIMA znajduje się w Lublinie przy ulicy Wincentego Witosa 3. Oferuje usługi z obszaru rachunkowości, prowadzenia własnego biznesu i rozliczeń podmiotów o zróżnicowanej formie prawnej. Propozycja biura uwzględnia między innymi prowadzenie dokumentacji kadrowej, przygotowywanie deklaracji podatkowych, ryczałt ewidencjonowany, księgi rachunkowe. OPTIMA zapewnia fachową obsługę oraz całkowitą poufność udostępnionych informacji. Pracownicy chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania.

  Data dodania: 05 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Garde Profit - biuro rachunkowe Poznań / Luboń »

  Garde Profit - biuro rachunkowe Poznań / Luboń

  Biuro rachunkowe Garde Profit zostało założone w 1998 roku i działa na terenie Poznania i okolic. Garde Profit oferuje przede wszystkim kompleksowe usługi księgowe, doradza także firmą, które dopiero rozpoczynają swoją działalność na rynku. W skład usług biura wchodzą m. in. prowadzenie dokumentacji kadrowej, sporządzanie deklaracji podatkowych, przygotowywanie raportów do bieżącej analizy finansowej firmy, przygotowywanie wniosków kredytowych i biznesplanów, reprezentowanie firm w urzędach skarbowych, ZUS jak i podczas kontroli, wystawianie zaświadczeń o osiągniętych przez pracowników dochodach, wykonywanie ewidencji środków trwałych, wyposażenia oraz innych ewidencji wymaganych przez prawo czy też wyprowadzanie zaległości i sprawdzanie poprzednich księgowań oraz organizowanie zasad przepływu dokumentacji księgowej. W ciągu naszego długoletniego pobytu na rynku rachunkowości zdobyliśmy cenne w tej branży doświadczenie, a także wielu stałych i zadowolonych z naszych usług klientów. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług naszego biura rachunkowego!

  Data dodania: 19 01 2015 · szczegóły wpisu »