BitBay - Największa Polska giełda cyfrowych walut

Biuro Rachunkowe Jaworzno

Biuro Rachunkowe Jaworzno
Oferujemy Państwu profesjonalną obsługę księgową i podatkową spółek prawa handlowego i osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą w zakresie:- Księgi handlowe spółek i osób fizycznych (pełna księgowość)- Podatkowa księga przychodów i rozchodów- Ryczałt od przychodów ewidencjonowanych- Zeznania podatkowe (PIT) dla osób fizycznych nieprowadzących działalności gospodarczej.W zakresie naszych usług oferujemy:- zakładanie firmy i wybór najkorzystniejszej formy opodatkowania- weryfikacja dokumentów księgowych pod względem rachunkowo-podatkowym- prowadzenie ewidencji przychodów i kosztów- rejestrowanie i księgowanie wszystkich dowodów księgowych- prowadzenie rejestrów do celów podatku VAT- przygotowanie i wysyłkę Jednolitego Pliku Kontrolnego zgodnie z wymogami Ministra Finansów- prowadzenie ewidencji środków trwałych i wyposażenia- sporządzanie deklaracji podatkowych- sporządzanie sprawozdań finansowych- kadry, płace, ZUS- reprezentowanie podatnika przed Urzędem Skarbowym i ZUS- prowadzenie obsługi kontroli przeprowadzanych przez US, ZUS,PIP oraz inne instytucje- tworzenie polityki rachunkowości oraz instrukcji obiegu dokumentów

Szczegóły strony biurorachunkoweplus.eu:

Podlinkuj stronę biurorachunkoweplus.eu:

Biuro Rachunkowe Jaworzno

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 1 Odwiedziny googlebot 84

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Biuro rachunkowe Rzeszów »

  Biuro rachunkowe Rzeszów

  Witamy Państwa ciepło. Pragniemy Państwu zaoferować usługi naszej firmy. Biuro Rachunkowe Ksiegowy24.eu w Rzeszowie zaprasza Państwa do zaznajomienia się z zróżnicowaną propozycją usług naszego biura. Mamy do zaoferowania fachowe usługi rachunkowe, księgowe, doradztwo i usługi radcy prawnego. Nasze ceny i znaczna bogata oferta są nadzwyczaj korzystne tak jak dla przedsiębiorstw, jak też osób prywatnych. Mamy do zaoferowania zwłaszcza usługi takie jak: ryczałt ewidencjonowany, prowadzenie księgi przychodów i rozchodów, czy pełną księgowość. Zapraszamy do naszej siedziby w Rzeszowie.

  Data dodania: 03 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Tychy »

  Biuro rachunkowe Tychy

  Sprawne działanie firmy to skuteczna i odpowiedzialna rachunkowość. Zapraszamy do współpracy wszystkie podmioty gospodarcze i osoby fizyczne np rozliczające PIT roczny do współpracy. Proponujemy fachowość i korzystne ceny usług. Atrakcyjne biuro rachunkowe w Chorzowie oraz Tychach. Zapraszamy do zaznajomienia się z nasza ogromną oraz całościową ofertą w zakresie prowadzenia księgowości. Tania oraz fachowa księgowość w zasięgu Twojej firmy - współpracuj wyłącznie z najlepszymi. Odezwij się do nas - wspólnie osiągniemy sukces.

  Data dodania: 15 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Apartamenty Zakopane centrum »

  Apartamenty Zakopane centrum

  Doskonałe miejsce do odpoczynku urządzono w Aparthotel Bellamonte obok centrum Zakopanego. Posiada trzy rodzaje apartamentów ? 1 dla niepełnosprawnych o powierzchni 42m2, 4 z dwiema sypialniami oraz 22 z jedną sypialnią. W każdym apartamencie jest salon, łazienka z wanną lub prysznicem, dobrze wyposażona część kuchenna, ekspres do kawy, TV sat. Z każdego apartamentu bezpośrednie wyjście do ogrodu lub balkon. Na pragnących relaksu czeka komplet masaży, sauna, siłownia i jacuzzi. Pobyt masz możliwość zabukować już teraz online ? atrakcyjne ceny! Nasz gość dostaje w prezencie kartę rabatową 10%.

  Data dodania: 26 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Poznań »

  Biuro Rachunkowe Poznań

  ABC-biuro rachunkowe - tworzą ludzie, którzy chcą pracować dla nas. Dbają o jakość usługi i dokładają starań by sprostać oczekiwaniom klientów. Ofertę naszego biura rachunkowego kierujemy dla wszystkich, tych którzy potrzebują naszej pomocy. Badanie sprawozdań finansowych to jedna z usług jaką proponujemy naszym klientom. Audyt finansowy czy podatkowy często jest wybieraną usługą wśród naszych klientów.

  Data dodania: 02 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro księgowe Warszawa »

  Biuro księgowe Warszawa

  Warte polecenia biuro księgowe w mieście Warszawa.
  Na stronie przedstawiono ofertę biura księgowego o nazwie AFT Office.
  AFT Office gwarantuje profesjonalną obsługę w zakresie kadr i płac.
  Oferta skierowana jest do osób chcących skoncentrować się na rozwoju firm.
  Specjalnością firmy jest prowadzenie między innymi ryczałtu ewidencjonowanego.
  Oferta opisywanego biura obejmuje sporządzanie dokładnych raportów finansowych.
  Dokładny opis świadczonych usług opublikowano na stronce firmy AFT Office.

  Data dodania: 11 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Podatkowa Sterling - Biuro Rachunkowe Rzeszów »

  Kancelaria Podatkowa Sterling - Biuro Rachunkowe Rzeszów

  Naszym celem jest zapewnienie Państwu profesjonalnej i kompleksowej obsługi w zakresie księgowości i obsługi płacowej. Naszą ofertę kierujemy do wszystkich przedsiębiorców polskich i zagranicznych. Obsługujemy spółki osobowe i kapitałowe, jak również osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą oraz osoby prywatne. Prowadzimy księgowość dla spółdzielni, stowarzyszeń oraz fundacji.Oferujemy Państwu szeroki wachlarz usług obejmujący m.in. prowadzenie ksiąg rachunkowych, książkę przychodów i rozchodów, kadry i płace, rozliczenie PIT, CIT, VAT, sporządzanie deklaracji INTRASTAT, obsługę prawną przedsiębiorstwa.Aby ułatwić Państwu wybór optymalnej formy prowadzonej działalności, naszą współpracę możemy rozpocząć już na etapie planowania otwarcia nowej działalności gospodarczej.Nasze kompetencje potwierdza, wydana przez Ministra Finansów, licencja zezwalająca na usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych. Posiadamy również ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu wykonywanych przez nas usług.Jesteśmy elastyczni, co umożliwia dostosowanie godzin i miejsc spotkań do potrzeb naszych Klientów.Nasze biuro znajduje się w samym centrum Rzeszowa, na I piętrze zabytkowej kamienicy mieszczącej się na rogu ulic 3-go Maja i Jagiellońskiej. Usługi oferowane przez nasze biuro rachunkowe:Początek działalności: - rejestracja firmy - tworzenie spółekProwadzenie firmy: - pełna księgowość (księgi rachunkowe) spółek osobowych i kapitałowych, fundacji, stowarzyszeń, spółdzielni i innych podmiotów - książka przychodów i rozchodów - ryczałt ewidencjonowany - karta podatkowa - kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa - rozliczenia podatku VAT dla firmUsługi dodatkowe: - sporządzanie deklaracji INTRASTATOferta dla osób indywidualnych: - sporządzanie rocznych deklaracji PIT-37, PIT-36, PIT-28, PIT-38 i inne zwrot VAT za materiały budowlane VZM-1 - zwrot podatku z Wielkiej Brytanii

  Data dodania: 28 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Odwiedź »

  Odwiedź

  Firma Supreme wykonuje porady podatkowe w oparciu o licencję na zawodowe wykonywanie usług doradztwa podatkowego. Obsługujemy podmioty prawne z rejonu: Kielce, Szydłowiec i okolice. Zajmujemy się też księgowością. Fachowość oraz jakość usług to nasz cel. Prowadzimy pełną dokumentację, aby wybrać jak najlepszą optymalizację finansową dla Państwa firmy. Pełen opis naszej działalności znajdziesz na stronie firmowej Kancelarii Podatkowej. Zapraszamy do odwiedzin i czekamy na kontakt z Państwa strony.

  Data dodania: 08 05 2014 · szczegóły wpisu »