Biuro Rachunkowe Jaworzno

Biuro Rachunkowe Jaworzno
Oferujemy Państwu profesjonalną obsługę księgową i podatkową spółek prawa handlowego i osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą w zakresie:- Księgi handlowe spółek i osób fizycznych (pełna księgowość)- Podatkowa księga przychodów i rozchodów- Ryczałt od przychodów ewidencjonowanych- Zeznania podatkowe (PIT) dla osób fizycznych nieprowadzących działalności gospodarczej.W zakresie naszych usług oferujemy:- zakładanie firmy i wybór najkorzystniejszej formy opodatkowania- weryfikacja dokumentów księgowych pod względem rachunkowo-podatkowym- prowadzenie ewidencji przychodów i kosztów- rejestrowanie i księgowanie wszystkich dowodów księgowych- prowadzenie rejestrów do celów podatku VAT- przygotowanie i wysyłkę Jednolitego Pliku Kontrolnego zgodnie z wymogami Ministra Finansów- prowadzenie ewidencji środków trwałych i wyposażenia- sporządzanie deklaracji podatkowych- sporządzanie sprawozdań finansowych- kadry, płace, ZUS- reprezentowanie podatnika przed Urzędem Skarbowym i ZUS- prowadzenie obsługi kontroli przeprowadzanych przez US, ZUS,PIP oraz inne instytucje- tworzenie polityki rachunkowości oraz instrukcji obiegu dokumentów

Szczegóły strony biurorachunkoweplus.eu:

Podlinkuj stronę biurorachunkoweplus.eu:

Biuro Rachunkowe Jaworzno

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 1 Odwiedziny googlebot 82

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Biuro rachunkowe Sosnowiec »

  Biuro rachunkowe Sosnowiec

  Profit - Z nami rozliczenia to przyjemnosć. Nasza firma zaczeło swoja działalność w 2006 roku. Zajmujemy się obsługą prawną firm z rejonu Bedzina, Sosnowca oraz Dąbrowy Górniczej.

  Zaprasza do skorzystania z usług:

  Prowadzenia ksiąg przychodów, rozliczeń ZUS, pomocy w prowadzeniu działalności, zwrotu podatku vat z materiałów budowlanych, rocznego zeznania podatkowego

  Nasze biuro znajduje się w Sosnowcu na ulicy Mireckiego 28b/5. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 12 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Poznań »

  Biuro rachunkowe Poznań

  Biuro rachunkowe to prawdopodobnie jeden z najważniejszych partnerów każdej firmy. Bez niego funkcjonalność jest znacznie trudniejsza. Biuro rachunkowe wylicza zobowiązania podatkowe, koresponduje z US oraz sporządza wiele dodatkowych czynności, które normalnie musiałby zorganizować zatrudniony człowiek. Nasze biuro rachunkowe wykonuje swoje zdania w lokalizacji prowadzenia przez Państwa działalności gospodarczej. Może również prowadzić usługi rachunkowości online lub bezpośrednio w biurze na ulicy Głównej w Poznaniu. Jeśli chcesz mieć gwarancje, że Twoje przedsiębiorstwo jest bezpieczna zobacz naszą stronę www.

  Data dodania: 24 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe pabianice »

  Biuro rachunkowe pabianice

  Biuro rachunkowe ACOMA już od 1992 roku oferuje usługi w zakresie kompleksowej obsługi kadrowo-księgowej firm. Doświadczenie zdobyte przez 20 lat pozwala nam zapewnić najwyższy standard świadczonych usług doradczo - księgowych przy zachowaniu pełnej dyskrecji oraz bezpieczeństwa gwarantowanego przez ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej doradców podatkowych. Powołaniem naszego biura jest pomaganie podmiotom gospodarczym w borykaniu się z problemami rachunkowo ? podatkowymi. Biuro rachunkowe ACOMA jest partnerem dla małych i średnich przedsiębiorstw, który rozumie ich potrzeby i wspiera w prowadzeniu działalności gospodarczej

  Data dodania: 03 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Kielce »

  Biuro rachunkowe Kielce

  Biuro swą działalność rozpoczęło w 1997 roku. Do maja 2008 r. mieliśmy swoją siedzibę przy ul. Wesołej 37 w Kielcach obecnie zapraszamy do nowej siedziby przy ul. Św. Leonarda 1/26. Zajmujemy się kompleksową obsługą księgową i kadrowo-płacową firm, jak również świadczymy usługi dla osób fizycznych nie prowadzących działalności gospodarczej. Zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę, stale podnosząc swoje kwalifikacje, uczestnicząc w różnego typu specjalistycznych kursach i szkoleniach. Poważne i profesjonalne traktowanie każdego klienta pozwala nam stale rozwijać się i świadczyć usługi dla coraz większej liczby klientów.

  Data dodania: 19 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Bilans biuro rachunkowe poznań »

  Bilans biuro rachunkowe poznań

  Biuro rachunkowe bilans mieści się w Poznaniu. Zajmujemy się rozliczeniami księgowymi firm i osób prywatnych. Jeśli prowadzisz własną firmę i potrzebujesz firmy rozliczeniowej zwróć się do naszej firmy. Gwarantujemy rzetelne rozliczenie wszystkich faktur i rachunków. Wykonujemy całoroczne rozliczenia PIT. Dla stałych klientów oferujemy bardzo atrakcyjne ceny. Posiadamy najbardziej wykwalifikowane kadrę w mieście. Oddając swoje sprawy w nasze ręce możesz spokojnie zająć się prowadzeniem firmy. Zapraszamy do współpracy z naszą firmą.

  Data dodania: 29 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Warszawa »

  Biuro rachunkowe Warszawa

  Doświadczone biuro rachunkowe eRachuba działa na obszarze Warszawy. Agencja trudni się między innymi prowadzeniem ksiąg, rozliczaniem z urzędem skarbowym, reprezentowaniem podatników przed odpowiednimi instytucjami i kwestiami kadrowo-płacowymi. Poza tym biuro oferuje wsparcie przy rozpoczynaniu działalności i doradztwo. Na witrynie internetowej umieszczono listę klientów, a także cennik usług. W zdobyciu bardziej szczegółowych informacji pomoże wysłanie formularza zapytań. Zapraszamy do kontaktowania się z konsultantami.

  Data dodania: 15 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Perfect-Plus »

  Biuro Rachunkowe Perfect-Plus

  Biuro rachunkowe w Łodzi Perfect Plus świadczy usługi kadrowe, księgowe i płacowe. Usługi dla firm a także osób fizycznych. Zapewniamy miłą i profesjonalną obsługę firm i osób fizycznych. Wyróżnia nas zaangażowanie w sprawy klienta, kreatywność, terminowość i dokładność. Przekonajcie się Państwo o tym przychodząc do naszego biura i stając się klientami naszego biura. Perfect Plus działa od 1994 roku. Oferujemy usługi na bardzo wysokim poziomie w oparciu o wymagania ustawy o rachunkowości, rozporządzeń Ministra Finansów. Nasze biuro jest ubezpieczone od odpowiedzialności cywilnej. Kompleksowo obsługujemy firmy pod względem kadrowo-księgowo-płacowym. Zajmujemy się aktualnie obsługą wielu firm polskich i firm z kapitałem zagranicznym. Obsługujemy spółki prawa handlowego, spółki cywilne oraz przedsiębiorstwa osób fizycznych.
  Prowadzimy księgi przchodów i rozchodów, ewidencje ryczałtu, obsługę kadrowo-płacową, księgi rachunkowe spółek i osób fizycznych.

  Data dodania: 21 10 2013 · szczegóły wpisu »