BitBay - Największa Polska giełda cyfrowych walut

Biuro projektowe inżynierii środowiska BSB Zielona Góra

Biuro projektowe inżynierii środowiska BSB Zielona Góra
Przedsiębiorstwo Inżynierii Środowiska BSB Szymański spółka jawna. Biuro projektowe z Zielonej Góry działające na terenie centralnej i zachodniej Polski. Zajmujemy się sporządzaniem dokumentacji technicznej i formalno-prawnej dla inwestycji związanych z budownictwem i inżynierią środowiska. Biuro projektów posiada bogate doświadczenie z zakresu projektowania i uzgadniania:- przyłącza i sieci wodociągowe,- przyłącza (przykanaliki) i sieci kanalizacyjne (grawitacyjne, ciśnieniowe, podciśnieniowe),- przyłącza i sieci gazowe średniego i niskiego ciśnienia,- gazociągi wysokiego ciśnienia,- ropociągi,- rurociągi międzyobiektowe,- obiekty i instalacje technologiczne. Niemal od początku istnienia biura bierzemy udział przy realizacji inwestycji związanych z eksploatacją złóż ropy i gazu. Nasze biuro opracowuje następujące typy dokumentacji:- koncepcje, projekty bazowe,- projekty budowlane,- projekty wykonawcze,- operaty wodnoprawne,- operaty wycinki drzew,- raporty oddziaływania przedsięwzięcia na środowisko,- projekty organizacji ruchu,- przedmiary robót,- kosztorysy. Zajmujemy się uzyskiwaniem wszelkich uzgodnień na każdym etapie realizacji inwestycji, w tym:- decyzja lokalizacyjna lub mpzp,- decyzja środowiskowa,- pozwolenie wodnoprawne,- pozwolenie na wycinkę drzew,- pozwolenie zintegrowane,- pozwolenie na budowę.

Szczegóły strony www.bsb.zgora.pl:

Podlinkuj stronę www.bsb.zgora.pl:

Biuro projektowe inżynierii środowiska BSB Zielona Góra

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 1 Odwiedziny googlebot 220

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Www.pracowniaminiatur.pl »

  Www.pracowniaminiatur.pl

  Na stronie internetowej pracowniaminaitur.pl możemy znaleźć pracownię, która zajmuje się wykonywaniem różnego rodzaju makiet. W pracowni tej można zamówić makiety takie jak: makiety architektoniczne w skalach 1:50, 1:100, 1:150, 1:200 czy 1:250. A także makiety urbanistyczne w skalach 1:500, 1:1000, a nawet 1:1800. Jeśli potrzebujemy miniatury na przykład samochodu można zamówić wersję w skali 1:10 czy 1:15. Oferta pracowni miniatur obejmuje wiele różnorodnych usług w dziedzinie tworzenia makiet. A dzięki wieloletniemu doświadczeniu gwarantuje precyzyjne wykończenie prac oraz wysoką profesjonalność działania.

  Data dodania: 03 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Worek »

  Worek

  Firma Garden Flora ma zaszczyt przedstawić Państwu swą ofertę na danej stronie. Trudnimy się zaopatrzeniem sklepów oraz hurtowni ogrodniczo - przemysłowych. Worek polipropylenowy sprzedajemy po wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Mamy siatki na ptaki oraz folie ogrodnicze zrobione z najwyższej jakości materiałów. Proponujemy odzież roboczą oraz artykuły BHP różnorakiego rodzaju. Jesteśmy jednym z głównych dystrybutorów nasion traw gazonowych. W celu lepszego zaznajomienia się z naszą propozycją, zapraszamy do serwisu.

  Data dodania: 17 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Projekty 3d - Maxdreamstudio »

  Projekty 3d - Maxdreamstudio

  Chcesz pokazać swój produkt w nowej trówymiarowej perspektywie? Oferta prezentowanej firmy "Maxdreamstudio" będzie idealnym wyborem, ponieważ od lat wykonujemy projekty 3d odzwierciedlające na najwyższym poziomie rzeczywistość. Trudnimy się projektowaniem wizualizacji wnętrz mieszkań, modelowaniem samochodów lub innych przedmiotów takich ja meble, wykonywaniem animacji z działających układów technicznych.

  Data dodania: 08 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Debastor.com »

  Debastor.com

  Wiadomo od dawna, że okno jest jakoby wizytówką własnego domu, więc od jego urządzenia zależy w znacznym stopniu efekt całości. Jest to zwłaszcza widoczne w nowoczesnej architekturze, gdzie coraz powszechnie stosuje się całe szklane ściany. Prezentuje się to niezwykle efektownie, ale wymaga wykorzystania odpowiedniej ochrony przed promieniami słonecznymi. Również w przypadku okien tradycyjnych oraz nowoczesnych, doskonale sprawdzają się rolety jako ochrona przed słońcem. Ich montaż nie jest trudny, a duży wybór rodzajów środków i wzornictwa, pozwoli na swobodne dopasowanie do konkretnego wnętrza. Podobną rolę pełnią żaluzje, znane od dawna, dostępne również w różnych odmianach, nadające się do instalacji wewnątrz, jak również na zewnątrz budynku (tak zwane żaluzje fasadowe). Bardzo modne stają się także ostatnio urocze markizy, które nie tylko chronią przed słońcem klientów kawiarnianych ogródków, ale również pełnią funkcję dekoracyjną w odniesieniu do pejzażu miasta.

  Data dodania: 27 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • MAQ Architektura + Wnętrza, architekt, Gdańsk, Gdynia, Sopot »

  MAQ Architektura + Wnętrza, architekt, Gdańsk, Gdynia, Sopot

  Strona domowa pracowni projektowej MAQ z siedzibą w Gdyni. Oferujemy usługi z zakresu projektowania architektonicznego oraz projektowania wnętrz. Prócz projektów koncepcyjnych (rzutów i wizualizacji) oferujemy również przygotowanie dokumentacji budowlanej oraz projektu wykonawczegoa. Zapraszamy do współpracy. Architekt wnętrz, architekt Marek Waśko

  Data dodania: 18 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Projektowe Arrowana - Projektowanie budynków, wnętrz i aranżacja »

  Biuro Projektowe Arrowana - Projektowanie budynków, wnętrz i aranżacja

  Jesteśmy biurem projektującym budynki oraz ich wnętrza, zajmujemy się również sprzedażą gotowych projektów, jak ich adaptacją do konkretnej działki. W naszym zespole pracują młodzi, kreatywni architekci oraz doświadczeni konstruktorzy, współpracujemy ze sprawdzonymi projektantami branżowymi. W naszym biurze każdy Inwestor, mały czy duży, będzie mógł zaprojektować swój wymarzony dom, biurowiec czy hale produkcyjną. Dzięki naszym radom będą one funkcjonalne i energooszczędne, a nasza aranżacja wnętrza sprawi że użytkownicy będą się czuć swobodnie oraz komfortowo.

  W ramach działalności biura projektowego, wykonujemy:

  koncepcje architektoniczne,
  projekty architektoniczno- budowlane budynków mieszkalnych, usługowych, użyteczności publicznej, produkcyjnych,
  projekty budowlano- wykonawcze budynków mieszkalnych, usługowych, użyteczności publicznej, produkcyjnych,
  projekty wszelkiego rodzaju rozbudowy, nadbudowy oraz przebudowy,
  projekty i aranżacje wnętrz mieszkalnych, usługowych, użyteczności publicznej, biur (nawet pojedyncze pomieszczenia),
  projekty przestrzeni publicznych,
  inwentaryzacje budowlane,
  podziały nieruchomości,
  zmiany sposobu użytkowania oraz projekty zamienne,
  sprzedaż projektów gotowych,
  adaptację projektu gotowego na działce Klienta (z możliwymi zmianami w projekcie).


  W imieniu Inwestora prowadzimy postępowania administracyjne związane z uzyskaniem:

  Decyzji o warunkach zabudowy,
  Decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach,
  Decyzji o pozwoleniu na budowę,
  Decyzji o pozwoleniu na rozbiórkę,
  Zgłoszenia robót budowlanych,
  Innych pozwoleń, uzgodnień koniecznych w procesie inwestycyjnym.


  Ponadto oferujemy:

  Nadzór autorski nad realizacją projektu,
  Projekty wnętrz "pod klucz" - powiązany w jedną usługę projekt i wykonawstwo - rozwiązanie dla Klientów ceniących sobie swój czas i wygodę.

  Data dodania: 24 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Www.gigaarchitekci.pl »

  Www.gigaarchitekci.pl

  Szukasz biura architektonicznego, które stworzy dla Ciebie projekt domu bądź wnętrza? Gigaarchitekci realizuje nietuzinkowe projekty. Zatrudniamy doświadczonych architektów którzy tworzą projekty domów jednorodzinnych i wielorodzinnych, jak również aranżacje wnętrz. Tychy, Łaziska Górne, Orzesze, Katowice w tych miastach można sprawdzić nasze dotychczasowe realizacje. Nasze projekty wykonujemy dla klientów indywidualnych jak i firm. Tworzymy projekty użyteczności publicznej, obiektów przemysłowych, tworzymy ciekawe i funkcjonalne aranżacje wnętrz. Jako doświadczone biuro architektoniczne mamy architekta, który tworzy projekty i końcowe schematy projektowe. Przykładowe realizacje dostępne są na naszej stronie internetowej. Dbamy o budżety, terminy oraz jakość dostarczanych Inwestorom produktów. Projektujemy z pasją i zawsze indywidualnie. Wybierz najlepsze biuro architektoniczne na śląsku. Nasza architekt służy pomocą i pełnym doradztwem w trakcie całego etapu przebiegu prac wykonawczych.

  Data dodania: 19 09 2018 · szczegóły wpisu »