BitBay - Największa Polska giełda cyfrowych walut

Podkategoria: Baseny

 • Balticdive.pl »

  Balticdive.pl

  kursy nurkowania techniczne, rekreacyjne, specjalistyczne juz od 12 roku zycia dla kadego bez wzgledu na plec wiek. Zajecia basenowe, wyjazdyintegracyjne. Wszystko po najnizszych cenach. wejdz na strone i sprawdz nas

  Data dodania: 31 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Turystyka Uniejów - Niezależny Portal Informacyjny »

  Turystyka Uniejów - Niezależny Portal Informacyjny

  Uniejów słynie z posiadania wód geotermalnych o temperaturze ok. 68 st. C, które znajdują się na głębokości ponad 2000 m. Woda ma właściwości kojące, relaksujące i odprężające. Korzystnie działa przy schorzeniach ortopedycznych, układu krążenia i nerwowego. W lipcu 2008 roku otwarto kompleks składający się z trzech obiektów: Basenów, Gastronomi oraz Kasztelu Rycerskiego.W maju 2012 roku otwarto powiększony zespół Termalno-Basenowy.Zapraszamy!

  Data dodania: 11 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Baseny ogrodowe »

  Baseny ogrodowe

  Baseny-Kraków to sklep internetowy proponujący baseny ogrodowe (przykładowo baseny rozporowe), dodatki basenowe czy istotną chemię basenową. Chociaż katalog sklepu tego - możliwe do zakupu są też: materace dmuchane, artykuły plażowe czy zabawki ogrodowe (np. dmuchane place zabaw).

  Data dodania: 22 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Basen Jaworzno »

  Basen Jaworzno

  Szkoła pływania aqua uczy pływać na Krytej Pływalni w Chrzanowie, zarówno dorosłych jak i dzieci. Specjalnie przygotowany program korekcyjny pomaga dzieciom w nabraniu prawidłowej sylwetki. Dla dorosłych posiadamy w swojej ofercie pływanie rekreacyjne, dzięki któremu łatwiej będzie dorosłemu pokonać barierę woda-ziemia i na otwartych akwenach będą mogli spokojnie i bezpiecznie pływać. Dla najmłodszych czyli dzieci pomiędzy 4 a 5 rokiem życia mamy przygotowaną ofertę, która ma na celu dzięki zabawie wprowadzić w tajniki pływactwa. Zapewniamy miłą i fachową atmosferę, gdyż nasi instruktorzy są wykwalifikowani z zakresu nauki wychowania fizycznego. Oferujemy zarówno zajęcia indywidualne, dzięki którym instruktor uczy jedną osobę, jak i grupowe w których nauka przebiega zespołowo.

  Data dodania: 27 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • SWIM TEAM - szkoła pływania, Kraków, Nowa Huta »

  SWIM TEAM - szkoła pływania, Kraków, Nowa Huta

  SWIM TEAM - to szkoła pływania mieszcząca się na terenie miasta Kraków. Pracujemy w Hotelu Orient przy ul. Sołtysowskiej 25B. Wykształcona i doświadczona załoga instruktorska zapewni Państwu całkowicie profesjonalne zajęcia w spokojnej i sympatycznej atmosferze. Zapraszamy na naukę i doskonalenie pływania, naukę pływania z elementami korekcji wad postawy, zajęcia aqua aerobik czy baby swim. Zapraszamy zainteresowanych niezależnie od wieku czy płci. Mamy najniższe ceny w Krakowie! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

  Data dodania: 16 07 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Baseny

Baseny - nowa strona:

Adres: