Podkategoria: Baseny i fontanny

 • Wanny SPA promocje »

  Wanny SPA promocje

  Firma to zespół zajmujący się wykonawstwem, sprzedażą i montażem basenów kąpielowych oraz zadaszeniami do basenów. Celem firmy jest kompleksowa i szybka obsługa klienta pod kątem zaprojektowania i wykonania basenu najwyższej klasy. Ogromne doświadczenie w swojej branży gwarantuje najwyższą jakość usług. Jako jedyna firma w Polsce projektujemy i produkujemy baseny z izolacją. Są one sprzedawane są również w innych krajach Unii Europejskiej. Obecne doświadczenia zawodowe to w pełni wystarczające narzędzia pozwalające sprostać najwyższym wymaganiom naszych klientów. Bazujemy na doświadczeniu zdobytym na rynku nie tylko lokalnym, ale również i europejskim. To zapewnia szybki dostęp do najnowszych technologii co pozwala dopasować się do potrzeb wszystkich zainteresowanych produktami. Baseny charakteryzuje duża odporność na warunki atmosferyczne, starzeniowe, czynniki agresywne oraz wysokie mechaniczne parametry. Wszystkie baseny charakteryzują się dokładnością i wysokim standardem, wykonane są z wysokiej jakości żywic i włókna szklanego, które użyte są do produkcji w odpowiednich proporcjach. Dodatkowo baseny posiadają także specjalne metalowe wzmocnienia po bokach, które potęgują stabilność i trwałość. Tylko my na naszym rynku wykonujemy piankowanie zewnętrznej strony wyrobów pianką poliuretanową natryskową. Dzięki temu jest zwiększenie wytrzymałości wyrobu oraz jego ocieplenie.

  Data dodania: 02 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Ogrody Toruń »

  Ogrody Toruń

  Harasimowicz Architektura Krajobrazu to pracownia projektowa w Toruniu wykonująca ogrody przydomowe w stylu dopasowanym do oczekiwań klienta. Projektowanie ogrodów to podstawowa działalność firmy Harasimowicz. Zrealizowane przez nas ogrody w Toruniu i okolicach można zobaczyć na naszej stronie.

  Piękne ogrody są ozdobą każdego budynku. Warto by były zaprojektowane przez prawdziwych projektantów małej architektury. Pracownia projektowa Harasimowicz to zespół doświadczonych projektantek.
  Zapraszamy do obejrzenia portfolio umieszczonego na naszej stronie, znajdą tam Państwo najciekawsze ogrody wykonane w Toruniu i okolicach.

  Data dodania: 23 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • Budowa basenów »

  Budowa basenów

  Gorąco namawiamy potencjalnych lub obecnych odbiorców do dokładniejszego zaznajomienia się z paletą usług przedsiębiorstwa POOLEX, cenionego na polskim czy europejskim rynku wykonawcy lub projektanta wszelkiego typu basenów: baseny kryte czy otwarte, brodziki, baseny rehabilitacyjne czy baseny hotelowe. Wykonujemy baseny prywatne jak i komercyjne z najwyższej klasy materiałów, tak aby służyły użytkownikom przez szereg lat. Zapewniamy odbiorcom całościowe podejście do wykonywanych realizacji ? oferujemy projektowanie basenów łącznie ze specjalistycznym doradztwem - sugestiami odnośnie aranżacji terenu położonego wokół basenu. W obszarze firmowej działalności z domeny budowa basenów wykonujemy projekty biorąc pod uwagę zweryfikowane światowe wzorce ? trzonem naszego asortymentu wdrożeń są nowatorskie baseny ze skimmerami, z rynnami przelewowymi albo najwyższej klasy baseny prefabrykowane pochodzące od cenionych wytwórców, które doskonale służą jako baseny prywatne czy baseny rehabilitacyjne.

  Data dodania: 04 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie zieleni Poznań »

  Projektowanie zieleni Poznań

  Naszym kluczowym walorem stało się planowanie placów zabaw a także akompaniującej temu zieloności. Stworzyliśmy bez liku schematów na trenie miasta Poznań jak również w województwie wielkopolskim.

  Proponujemy szeroki wachlarz usług z obrębu architektury krajobrazu, ogrodnictwa, planowania, aranżowania, utrzymania jak również pielęgnacji zieleni miejskiej jak również na sferach prywatnych; karczowania, frezowania pniaków, przesadzania, planowania placów zabaw a także tworzenia użytków ekologicznych, rewitalizacji, urządzania łąk, stawów.

  PHU Abies kieruje swoją aktywność od 1999 roku i zajmuje znaczącą pozycję na obszarze województwa wielkopolskiego. To dobrze zorganizowany oddział zawodowców. Rutyna oraz wiedza połączone z zamiłowaniem pozwalają nam usługiwać Państwu profesjonalnym doradztwem, zaś rozbudowane zaplecze techniczne, sprawnie wprowadzać w życie projekty. Pracujemy, wykorzystując współczesne techniki ogrodnicze, wysokiej próby artykuły, a także specjalistyczny ekwipunek ogrodniczy i budowlany, co stanowi gwarancję jakości usług jak również szybkiego terminu wykonania.

  Data dodania: 08 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Baseny ogrodowe »

  Baseny ogrodowe

  P.H.U. ANITA to firma o międzynarodowym zasięgu. Jej domeną są baseny ogrodowe oraz powiązane z nimi akcesoria, a także wanny z hydromasażem. P.H.U. ANITA ceni sobie jakość, dlatego błyskawicznie i kompleksowo obsługuje swoich klientów. W ofercie firmy znajduje się tak transport jak i montaż zamówionych towarów. A oferowane produkty to m.in. Magic Spa, nowa generacja zewnętrznych mini basenów oraz nowoczesne wanny z hydromasażem. Warto spenetrować całą ofertę firmy i wytypować coś dla siebie.

  Data dodania: 12 09 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Baseny i fontanny

Baseny i fontanny - nowa strona:

Adres: