BitBay - Największa Polska giełda cyfrowych walut

Balustrady ze stali nierdzewnej

Balustrady ze stali nierdzewnej
Nasza firma specjalizuje się we wszelkim co jest powiązane ze metalami, oznacza to konstruuje z nich artykuły, oraz je przetwarza. Do tego proponujemy wszelkie posługi powiązane z obróbką metali - spawanie, cięcie, gięcie blach, i obróbka skrawaniem. Wszystkie towary, które wykonujemy są zrealizowane z największą dbałością o wszystkie elementy, które muszą pozostać dopieszczone.

Szczegóły strony bio-tech.com.pl:

Podlinkuj stronę bio-tech.com.pl:

Balustrady ze stali nierdzewnej

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 1 Odwiedziny googlebot 171

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Domena Plus Toruń »

  Domena Plus Toruń

  Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "Domena plus" z siedzibą w Toruniu oferuje państwu::

  - kamień budowlany, kostki granitowe, kamień ogrodowy,
  - płyty kamienne w różnych wielkościach i grubościach cięte pod wymiar,
  - rury stalowe do odwiertów, przewiertów i konstrukcji,
  - usługi koparko-ładowarką,
  - transport ciężarowy.

  Domena Plus Toruń

  Data dodania: 09 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Firma Austenit Import, Toruń »

  Firma Austenit Import, Toruń

  Firma Austenit Import, z siedzibą w Toruniu, specjalizuje się w dystrybucji stali kwasoodpornych, nierdzewnych, kotłowych, oraz stali specjalnych. Działamy wyłącznie w oparciu o polski kapitał.
  Powołanie w 2001 r. działów eksportu i importu umożliwiło nam pozyskiwanie szerokiej rzeszy odbiorców na rynkach zagranicznych.
  Firma Austenit Import, Toruń

  Data dodania: 09 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Centrostal Toruń S.A. »

  Centrostal Toruń S.A.

  Firma Centrostal Toruń S.A., z siedzibą w Toruniu, zajmuje się handlem materiałami hutniczymi. Wiedza oraz umiejętności naszych pracowników wykorzystywane są w celu zapewnienia satysfakcji naszych Klientów. Kilkunastoletnie doświadczenie w realizacji dostaw dla największych zakładów produkcyjnych z Torunia i całej Polski gwarantuje pewną i pełną obsługę Klienta.
  Centrostal Toruń S.A.

  Data dodania: 03 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Nova Trading S.A., Toruń »

  Nova Trading S.A., Toruń

  Nova Trading, z siedzibą w Toruniu, to największy dystrybutor stali nierdzewnej w Polsce. Pierwsze polskie centrum serwisowe poświęcone stalom nierdzewnym i aluminium. Oferujemy blachy gorąco i zimnowalcowane, rury, profile, pręty, kształtowniki i armaturę oraz usługi m.in. cięcie zwojów blach na arkusze i taśmy, szlifowanie i szczotkowanie blach.
  Nova Trading S.A., Toruń

  Data dodania: 03 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Stalhandel - wyroby hutnicze Toruń »

  Stalhandel - wyroby hutnicze Toruń

  Przedsiębiorstwo STALHANDEL, z siedzibą w Toruniu, zajmuje się produkcją i handlem wyrobami hutniczymi oraz świadczy usługi w zakresie obróbki mechanicznej stali.
  Promocja i akwizycja prowadzone przez nas, pozwalają na realizację zamówień klientów w oparciu o możliwości wytwórcze samego przedsiębiorstwa oraz kooperację z partnerami krajowymi i zagranicznymi.
  W naszej ofercie znajduje się szeroki asortyment stali, począwszy od półwyrobów do dalszej przeróbki plastycznej przez wyroby gorącowalcowane po odkuwki matrycowe i swobodnie kute, dla przemysłu kuziennego, maszynowego, stoczniowego, wydobywczego i samochodowego.
  Stalhandel - wyroby hutnicze Toruń

  Data dodania: 03 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Beutelfolien »

  Beutelfolien

  Tworzymy folie barierowe za sprawą najnowocześniejszych technologii produkcyjnych. W nowoczesnym a także bogato wyposażonym laboratorium posiadamy możliwość wykonywania symulacji parametrów produkcyjnych a także testowania właściwości opakowań. Nasze opakowania elastyczne są zaprojektowane jedynie przy użyciu klejów bezrozpuszczalnikowych. Na żądanie klientów jesteśmy w stanie ściśle sprawdzać poszczególne parametry naszych wyrobów. Kluczowym zadaniem jest dla nas całkowite poświęcenie oczekiwaniom naszych Klientów a także zaspokojenie spośród opracowywania rozwiązań dostosowanych do wymagań nabywców z wykorzystaniem bliskiej współpracy.

  Data dodania: 03 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Komprex.com.pl - osuszacze powietrza »

  Komprex.com.pl - osuszacze powietrza

  Firma KOMPREX powstała w 1998 roku.

  Wieloletni okres działalności w branży zajmującej się obsługą kompresorów pozwolił nam na zorganizowanie pracy tak, iż potrafimy sprostać wszytkim wymaganiom naszych klientów.

  Udało nam się zgromadzić grupę doświadczonych profesjonalistów. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić najwyższy poziom usług, począwszy od bieżących przeglądów, skończywszy zaś na remontach głównych wszelkiego typu sprężarek.Zdobyliśmy wiele nagród i wyróżnień m.in. na Targach np. Medal Międzynarodowych Targów Katowickich -HPS 2004, Wyróżnienie miesięcznika "Napęy i Sterowanie" i Targów Katowice we współpracy z Politechniką Śląską,AGH i Politechniką Wrocławską w kategorii "Zarządzanie Bezpieczeństwem"-2005r.
  - Certyfikat "NAJWYZSZA JAKOŚĆ"- 2008,2010r.
  - Certyfikat "SOLIDNA FIRMA" ? 2008,2010r.
  - Certyfikat KRD.
  - Certyfikat Autoryzacji CompAir.
  - Podziekowanie BEKO Technologies.
  - Złota Odznaka Honorowa za zasługi dla woj.śląskiego ? 2009r.
  - i wiele innych.

  Data dodania: 22 09 2011 · szczegóły wpisu »