BitBay - Największa Polska giełda cyfrowych walut

Podkategoria: Audyt

 • FSC »

  FSC

  Firma NEPCon przez swoje akcje zmierza do zrównoważonego wykorzystania zasobów naturalnych na całym świecie. Skupiamy się na świadczeniu rozległego wachlarza usług certyfikacyjnych, związanych z zarządzaniem lasem, przemysłem drzewnym oraz handlem drewnem.
  NEPCon jest organizacją typu non ? profit zarejestrowaną w Danii. W skład firmy wchodzi 8 spółek, z siedzibami w Europie i Rosji. Aktywność poszczególnych Spółek precyzyjnie związana jest z misją naszej organizacji. Całość zysków jest jeszcze raz inwestowana w innowacyjne projekty rozwojowe, mające na celu wspieranie naszych celów.
  Wierzymy, że certyfikacja jest bardzo ważnym narzędziem do zapewnienia przykładnego wykorzystania lasów na świecie, z profitem dla społeczności lokalnych, pracowników leśnych i przyrody.
  Audyty robione przez Organizacja NEPCon zapewniają naszym klientom w całym kraju największe na rynku profity finansowe i marketingowe.
  Naszym partnerem w obszarze certyfikacji FSC jest amerykańska organizacja Rainforest Alliance. Na mocy umowy z Rainforest Alliance, zostaliśmy oficjalnymi reprezentantami Smartwood na obszarze Skandynawii, Europy i Rosji. Naszym Klientom oferujemy elitarny znak towarowy Rainforest Alliance CertifiedTM w opcji.
  Przy współpracy z Rainforest Alliance proponujemy podobnie usługi w zakresie weryfikacji legalności oraz projekty związane z emisją CO2.
  W zakresie certyfikacji PEFC CoC NEPCon świadczy usługi w oparciu o swoją zgodę przyznaną przez DANAK.
  NEPCon Sp. z o.o. ma akredytację PCA na certyfikację systemów zarządzania jakością wg normy ISO 9001:2008.

  Data dodania: 19 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Broker ubezpieczeniowy Gdynia »

  Broker ubezpieczeniowy Gdynia

  Nasza kancelaria świadczy usługi pośredniczące w ramach ubezpieczeń. Pracuje na podstawie Zezwolenie Komisji Nadzoru Ubezpieczeń jak i FE (obecnie Komisja Nadzoru Finansowego). Dysponuje obowiązujące polise z racji podejmowania fynkcji na kwotę gwarancyjną 1.500.000 EUR. Działania brokerskie opracowywane przez nas są dla klienta nieodpłatne lubopierają się na pertraktowaniu, zawieraniu oraz wdrażaniu układu ubezpieczenia. Jako pośrednik reprezentujemy transakcje petenta w stosunku do ubezpieczyciela, a nie inaczej, również w sprawach o rekompesaty. Dysponowane doświadczenie umożliwia na właściwe formowanie wymogów ustaleń ubezpieczenia oraz należytego przedziału ochrony ubezpieczeniowej, biorącej pod uwagę drobiazgowe niestereotypowe jej rozszerzenia. Specjalizujemy się w ubezpieczeniach własności, odpowiedzialności cywilnej, materialnych plus innych. Do swoich petentów zaliczamy m.in. zakłady budowlane, projektowe, produkcyjne, zarządców nieruchomości, jak i podmioty indywidualne.

  Data dodania: 20 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Audyt podatkowy Poznań »

  Audyt podatkowy Poznań

  Kancelaria Doradców serdecznie wita na swojej stronie www. Istniejemy na rynku od kilku lat. Między innymi naszą specjalnością outsourcing finansowy. Kładziemy nacisk na średnich i małych klientów. Usługi nasze to: prowadzenie ewidencji. KKP Doradcy kładzie nacisk na zadowolenie klienta. Działamy w zakresie: prawa gospodarczego. U nas znajdziesz usługi profesjonalne.

  Data dodania: 21 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Audyt energetyczny »

  Audyt energetyczny

  Audyt energetyczny budynku do celów termomodernizacji jest jedną z wielu ofert firmy Bene.
  Firma Bene to jest grupą inżynierów, których działania ukierunkowane są na termomodernizację istniejących budynków. - specjalność to audyt energetyczny budynku, audyt remontowy budynku i świadectwo charakterystyki energetycznej.
  Zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowanych specjalistów, posiadających uprawnienia do sporządzania tego typu dokumentów.
  W celu zapoznania się z naszą oferta zapraszamy na naszą stronę www.audytenergetyczny.net

  Data dodania: 15 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Oświetlenie LED »

  Oświetlenie LED

  Firma LEDIKA jest dystrybutorem żarówek ekonomicznych HIGH POWER LED, czyli wysokiej mocy. Diody najnowszej generacji użyte w naszych żarówkach led dają najmocniejsze światło, porównywalne do standardowych żarówek.Żarówki LED pozwalają zaoszczędzić aż 90% energii w stosunku do żarówek standardowych i 30% energii w porównaniu z tzw.świetlówkami kompaktowymi. W chwili obecnej żarówki LED są najbardziej energooszczędnym źródłem światła ponieważ teoretycznie cała dostarczana energia jest zamieniana na światło. High Power LED to żarówki dziesięciokrotnie bardziej energooszczędne od tradycyjnych żarówek i dwukrotnie od żarówek energooszczędnych. Ich niewątpliwą zaletą jest również to, że mogą być z powodzeniem wykorzystywane wewnątrz jak i na zewnątrz budynków są bowiem niezwykle odporne na zmienne warunki atmosferyczne, wstrząsy itp.

  Data dodania: 12 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Audyty seo »

  Audyty seo

  Współczesny świat już w zasadzie wymaga od nas egzystowania w Internecie. Pewne sprawy można załatwić jedynie przy pomocy tego kanału komunikacji. Prywatne przedsiębiorstwa, jeśli chcą dotrzeć do dużej liczby klientów, muszą dysponować swoją stroną internetową. Warto byłoby również wynająć inną firmę, której specjalnością są usługi takie jak audyty seo oraz pozycjonowanie. Jeśli zdecydujemy się na skorzystanie z tego typu usług, to nasza strona będzie o wiele lepiej widzialna w Internecie ? łatwiej będzie do niej trafić potencjalnym klientom. Koszt audytu jak również pozycjonowania jest zależny od stopnia rozbudowania naszej witryny oraz od tego, jak dużo zmian trzeba będzie wprowadzić. Na pewno nie zaszkodzi chociaż zastanowić się nad skorzystaniem z tego typu rozwiązania. Im bardziej będziemy widoczni w Internecie, tym większe jest prawdopodobieństwo, że nasza firma zwiększy obroty i będzie to przynosiło nam więcej zysków. Taki rodzaj reklamy jest nad wyraz skuteczny.

  Data dodania: 07 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia, Wdrożenia ISO 9001, 14001, 27001 CZJ INFOX »

  Szkolenia, Wdrożenia ISO 9001, 14001, 27001 CZJ INFOX

  Spółka Infox dostarcza w swojej ofercie kompleksowe usługi szkoleniowe i doradcze z dziedziny Norm ISO 9001, 14001, 27001. Mianowicie szkolenia ISO, wdrożenia ISO analizy systemu. Wdrażamy zarówno najpopularniejsze systemy: zarządzania jakością wg ISO 9001, zarządzania środowiskowego wg ISO 14001 oraz systemy zarządzania bezpieczeństwem informacji wg ISO 27001. Świadczymy także usługi wdrożenia ISO 9001 w placówkach służby zdrowia. Stale realizujemy szkolenia dla pełnomocników i auditorów ISO 9001,14001. Na rynku firm szkoleniowych i doradczych działamy od ponad 10 lat, co pozwoliło nam na zdobycie wielu kontrahentów, którzy skorzystali z usług naszej firmy. Nasze działania świadczymy na terenie wszystkich województw wśród firm z sektora MŚP, większych korporacji oraz wielu instytucji Państwowych, w tym w urzędach miast, na uczelniach, w urzędach pracy oraz w wielu innych. Realizujemy szkolenia otwarte, zamknięte, dedykowane, przeprowadzamy audyty.

  Data dodania: 28 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Certyfikaty Rosja. Certyfikat GOST R »

  Certyfikaty Rosja. Certyfikat GOST R

  Certyfikacja w Rosji oraz Ukrainie w najbardziej doświadczonych akredytowanych jednostkach. Skupiamy się na najdrobniejszych szczegółach, które niejednokrotnie mają bardzo istotne znaczenie na prawidłowe wystawienie certyfikatu. Już blisko dekadę profesjonalnie zajmujemy się usługami z zakresu Certyfikacji wymaganej przy eksporcie na rynki wschodnie.W całym procesie Certyfikacji oraz na każdym jego etapie gwarantujemy naszym Klientom pełną i rzetelną informację. Od początku naszej działalności przeprowadziliśmy wiele procesów certyfikacji dla małych firm oraz dużych przedsiębiorstw w tym również i z Polski.

  Data dodania: 27 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tajemnica przedsiębiorstwa »

  Tajemnica przedsiębiorstwa

  Firma JDS Consulting trudni się prowadzeniem konferencji dotyczących bezpieczeństwa. Mocną stroną firmy jest organizacja szkoleń z różnych obszarów bezpieczeństwa. Dzięki naszemu profesjonalizmowi tajemnica przedsiębiorstwa będzie skutecznie strzeżona. Rozumiemy dobrze, czym i jak ważna dla firmy jest zaplanowana regulacja bezpieczeństwa. Proponowana przez naszą firmę ochrona danych jest gwarancją nienaruszalności. Narodziliśmy się jako natychmiastowa reakcja na potrzeby polskich firm. Nasi szkoleniowcy posiadają wielkie doświadczenie i dar przekazywania wiedzy.

  Data dodania: 15 05 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Audyt

Audyt - nowa strona:

Adres: