BitBay - Największa Polska giełda cyfrowych walut

Podkategoria: Astrolodzy i wróżbici

 • Wróżby »

  Wróżby

  Każdy pragnie poznać sekret przyszłości. Chęć ta towarzyszy człowiekowi od chwili, gdy nauczyliśmy się myśleć i marzyć. To wróżby pomagają nam patrzeć wprzód na to, co nas czeka. Nie wiadomo gdzie i kiedy powstały wróżby, ale korzystały z nich najstarsze cywilizacje świata. Miały one swoje własne rodzaje wróżb i własne sposoby wróżenia.
  Przykładowo magiczna talia kart, jaką jest tarot umożliwia określenie w jakiej aktualnie sytuacji życiowej jesteśmy oraz co do takiej sytuacji doprowadziło. Tarot służy też poznaniu samego siebie.
  Z kolei horoskop zakłada, że człowiek przybiera pewne rysy charakteru, ma zespół sprecyzowanych cech oraz stały temperament.

  Data dodania: 17 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tarot free »

  Tarot free

  Magia Online .pl jest magicznym miejsciem w którym przeplatają się wzajemnie tarot oraz numerologia. Tarot free dla każdego. Poznaj tajniki jakie kryje za sobą czarna magia oraz biała magia. Dowiedz się co kryją gwiazdy i jak przyszłość jest Ci w nich zapisana. Skontaktuj się z naszymi wróżkami i poznaj swój horoskop indywidualny.

  Data dodania: 17 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wróżka Tarnów »

  Wróżka Tarnów

  Moja życiowa pasja to stawianie tarota i pomaganie innym. Mój dar zrodził się wiele lat temu i na początku nie wiedziałam co z nim zrobić. Na początku stawiałam tarota moim znajomym, lecz po jakimś czasie ludzie zaczęli sami do mnie przychodzić i prosić o rady. Największym szczęściem jest to, że dzięki mojej pasji mogę pomagać innym. Zajmuje się także ziołami, które chronią nas i nasze rodziny. Zioła uwalniają nasz dom od negatywnej energii i uwalniają nas od zmartwień i trosk. Zajmuje się stawianiem tarota: Arkana Małe, Arkana Duże, Karty Aniołów. Mówią na mnie wróżka Marii - pomagam innym nie tylko w Polsce, ale również Londynie. Pochodzę z okolic Tarnowa. Zapraszam Was serdecznie do przeczytania mojej historii na stronie internetowej Wróżka Tarnów. Znajdziecie tam wszystkie informacje o mnie oraz kontakt telefoniczny pod którym zawsze jestem dostępna. Pragnę, pomagać innym, a tym samym codziennie uczyć się czegoś nowego o ludziach i świecie. Zapraszam Was serdecznie - wróżka Tarnów.

  Data dodania: 12 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Horoskop finansowy »

  Horoskop finansowy

  Dziś moce wróżbiarskie dają olbrzymie możliwości. Czas przyszły to tak w rzeczywistości gniewny czas, którego nie zna nikt. Gdy zapoznamy chociaż jedną przepowiednię - wówczas w tej groźnej otchłani pojawia się rozbłysk otuchy. W następstwie tego tarot oraz karciane przepowiednie nie powinny być lekceważone. Warto czytać horoskop i udać się do wróżki, która doskonale zna się na dyscyplinie ezoterycznej. W ostateczności wróżby to właśnie ezoteryka. Nikt pod żadnym pozorem nie ma prawa tego negować, nikt pod żadnym pozorem nie ma prawa wojować z przeznaczeniem - jeśli Ty również nie chcesz tego podważać, zapraszamy na stworzony przez nas portal, gdzie dowiesz się znacznie więcej na temat przyszłość.

  Data dodania: 25 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wróżby Online »

  Wróżby Online

  Prawie każdy z nas, marzy o tym, by dowiedzieć się co czeka nas w przyszłości . Równie często boimy się tej prawdy, mimo to jednak jesteśmy ciekawi tego, co nam się wydarzy. Lubimy bowiem móc decydować o swym życiu, mieć wiele wariantów i możliwości. Wiele osób, często ma do podjęcia bardzo trudne decyzje, mnóstwo jest spraw z przeszłości, których dziś żałuja. Na własnym koncie mają ogrom niepoprawnych decyzji. Gdybyśmy zapytali wcześniej Tarota, to z całą pewnością pomógł by podjąć najlepsze metodyTo właśnie Wy- moi klienci, doradziliście mi, przekonaliście mnie na wróżby SMS.Miałam spore obawy przed takim działaniem, nie wyobrażałam sobie wróżenia przez sms- bez fizycznego kontaktu z klientem, bez przekładania kart. Dziś widzę, że wirtualna wróżka SMS, może zdziałać zupełnie to samo. Moje wróżby przynoszą dokładnie te same rezultaty i są tak samo wiarygodne i prawdziwe. Zapraszam zatem na moję stronę internetową, gdzie przeczytać można bardzo wiele ciekawostek. Istotnie przejrzeć można cotygodniowy horoskop, poznać znaczenie swego imienia, czy znak zodiaku. Wiele jest również informacji o wpływie numerologii, a także gwiazd i planet na nasze życie.

  Data dodania: 20 01 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Astrolodzy i wróżbici

Astrolodzy i wróżbici - nowa strona:

Adres: