BitBay - Największa Polska giełda cyfrowych walut

Asenizacyjne24.pl- Przepychanie kanalizacji łódź

Asenizacyjne24.pl- Przepychanie kanalizacji łódź
W momencie gdy czyszczenie kanalizacji staje się koniecznością, jedyną słuszną decyzją jest zwrócenie się o pomoc do fachowców. Nasza firma oferuje szeroki wybór usług związanych z asenizacją, posiadamy także cenne doświadczenie w swojej branży. Czynności takie jak przepychanie kanalizacji albo czyszczenie tłuszczowników to dla nas pestka! W zakresie naszych kompetencji jest także wywóz nieczystości płynnych i czyszczenie przepompowni. Obszarem naszej działalności jest Łódź i okolice, gdzie obsługujemy zarówno przedsiębiorców jak i klientów indywidualnych, zawsze pozostawiając profesjonalne wrażeni. W momencie gdy czyszczenie kanalizacji staje się koniecznością, jedyną słuszną decyzją jest zwrócenie się o pomoc do fachowców. Nasza firma oferuje szeroki wybór usług związanych z asenizacją, posiadamy także cenne doświadczenie w swojej branży. Czynności takie jak przepychanie kanalizacji albo czyszczenie tłuszczowników to dla nas pestka! W zakresie naszych kompetencji jest także wywóz nieczystości płynnych i czyszczenie przepompowni. Obszarem naszej działalności jest Łódź i okolice, gdzie obsługujemy zarówno przedsiębiorców jak i klientów indywidualnych, zawsze pozostawiając profesjonalne wrażeni.

Szczegóły strony asenizacyjne24.pl:

Podlinkuj stronę asenizacyjne24.pl:

Asenizacyjne24.pl- Przepychanie kanalizacji łódź

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 82

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Czyszczenie dywanów Kraków »

  Czyszczenie dywanów Kraków

  Teraz już nikt nie szuka jakiejkolwiek firmy do sprzątania. Wszyscy wykorzystują prace firmy Pan czyścik. Jest ona najlepszą z wszystkich dostępnych na rynku. Realizuje ona praktycznie wszystkie usługi w temacie czyszczenia. Pełne kompleksowe działanie. Takie możliwości daje ci jedynie firma Pan czyścik. Lepszej usługi nie znajdziesz nigdzie indziej. Dlatego, też nawet nie szukaj. Tylko Pan czyścik jest w stanie wykonania każdej usługi na temat mycia, czyszczenia oraz usuwania plam.

  Data dodania: 20 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Firma sprzątająca Ligensa & Partner »

  Firma sprzątająca Ligensa & Partner

  Ligensa Partner: profesjonalnie posprzątamy twój dom, mieszkanie, czy też biuro. Możemy działać kompleksowo lub wykonać tylko pojedyncze prace: umyć okna, wyprać dywan, skosić trawę, posprzątać po remoncie itp. Dbamy zarówno o wnętrza pomieszczeń jak i ich otoczenie. Podczas pracy stosujemy odpowiednie środki czystości i sprzęty.

  Data dodania: 17 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sprzątanie Kraków »

  Sprzątanie Kraków

  Firma Prof-us zajmuje się fachowym sprzątaniem różnego typu przestrzeni ? biur, prywatnych domów, sporych magazynów. Działą już od kilku lat na rynku i bezbłędnie zna zapotrzebowanie na takiego wariantu potrzeby interesantów. Do pracy korzysta ze sztabu wielu fachowców, którzy stosują innowacyjne techniki, tak aby wszystko było zrealizowane odpowiednio z polecanymi przepisami. Prócz usługi sprzątania, spełnia także dodatkowe czynności takie jak administracja, czyszczenie żaluzji i rolet metodą ultradźwięków, usuwanie graffiti i zabezpieczanie ścian. Do usług Prof-us należy także utrzymywanie czystości przez cały rok, obsługa techniczna, pomoc administracyjna oraz szkolenia z obszaru ochrony środowiska. Firma Prof.-us zajmuje się również ochroną mienia na terenie prywatnym oraz służbowym, obstawę fizyczną budynków, i zabezpieczenia techniczne oraz montowanie alarmu. Usługi swe realizuje w szczególności na terenie wielu dużych miast takich jak Warszawa, Kraków, Wrocław, Katowice, Zakopane, Poznań.

  Grupa PROF-US
  ul. Kościuszki 86
  30-114 Kraków

  Data dodania: 14 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Firma sprzątająca "eXclean" w Warszawie. »

  Firma sprzątająca "eXclean" w Warszawie.

  Firma sprzątająca eXclean Warszawa jest nowoczesnym, kompetentnym oraz elastycznym dostawcą usług sprzątających.Zakres wykonywanych usług:

  Sprzątanie podstawowe
  Sprzątanie placów po budowie
  Sprzątanie poremontowe mieszkań i domów
  Sprzątanie strychów, piwnic
  Sprzątanie parkingów
  Sprzątanie terenów zewnętrznych
  Mycie kostki brukowej
  Mycie szyb i okien
  Usuwanie graffiti
  Sprzątanie klatek schodowych
  Sprzątanie powierzchni przemysłowych
  Czyszczenie powierzchni reklamowych
  Sprzątanie otwartych przestrzeni.
  W OKRESIE ZIMOWYM ODŚNIEŻANIE.
  +48 733 462 603; +48 792 485 305. biuro@exclean.pl

  Data dodania: 27 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • ECOmobi - Pranie dywanów Kalisz, Pranie tapicerki »

  ECOmobi - Pranie dywanów Kalisz, Pranie tapicerki

  ECOmobi - Kalisz każdego dnia robi krok naprzód. Każdy dzień to nowe doświadczenia i zdobywanie wiedzy. Jesteśmy młodą siecią pralniczą o nazwie ECOmobi. Specjalizujemy się w dywanach a właściwie w ich praniu. Pierzemy dwoma metodami. Poza dywanami pierzemy również tapicerkę samochodową oraz meble tapicerowane. Usługi związane z dywanami wykonujemy w siedzibie naszej firmy. Odbieramy i przywozimy dywany pod wskazany adres bez ponoszenia dodatkowych kosztów przez klienta. Meble tapicerowane pierzemy z dojazdem do klienta również bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Tapicerkę samochodową wraz z całkowitym czyszczeniem wnętrza samochodu wykonujemy pod wskazanym adresem. Usługa trwa około pięciu godzin. Oferujemy Państwu dwie metody prania. Metodę ekstrakcyjną, czyli taką która polega na spryskaniu powierzchni środkiem prespray, który ma za zadanie rozpuścić brud. Następnie przy użyciu odkurzacza ekstrakcyjnego płuczemy i wciągamy zabrudzenia. Druga metoda, którą oferujemy to metoda suchej piany, polega ona na wtarciu w czyszczoną powierzchnię gęstej piany, która rozpuszcza zabrudzenia, następnie jest odsysana odkurzaczem. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 29 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Czystości - interesuje nas efekt »

  Centrum Czystości - interesuje nas efekt

  Centrum Czystości to firma sprzątająca w z województwa pomorskiego, która świadczy kompleksowe, profesjonalne usługi z zakresu sprzątania: obiektów biurowych, handlowych, przemysłowych i produkcyjnych, użyteczności publicznej; doczyszczania i konserwacji posadzek wszelkiego typu, doczyszczania obiektów pobudowlanych, mycia witryn szklanych i okien, mycia elewacji, usług doraźnych, pielęgnacji terenów zielonych (koszenie trawy, sprzątania placów i chodników, usuwania śniegu i lodu), a także dostarczania materiałów higienicznych (papier toaletowy, ręczniki papierowe, worki na śmieci, odświeżacze powietrza), dozowniki (mydła i papieru) i specjalistycznej chemii do sprzątania: obiektów wielkopowierzchniowych, obiektów biurowych i handlowych, obiektów gastronomicznych i hotelowych, serwisów samochodowych i myjni.Dysponujemy wykwalifikowanym personelem. Zapewniamy konkurencyjne ceny i najwyższą jakość oferowanych usług.Skontaktuj się z nami poprzez telefon: 58 561-50-22, fax: 58 561-50-21 lub e mail:biuro@centrum-czystosci.pl.

  Data dodania: 22 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Wash Planner »

  Wash Planner

  Washplanner to aplikacja, która pozwoli Ci wyszukać najlepsze oferty firm zajmujących się czyszczeniem ubrań, dywanów, mebli tapicerowanych, a nawet samochodów. Do tej pory klienci na własną rękę zawozili rzeczy do pralni, co było nie tylko czasochłonne, ale też wiązało się z dużymi kosztami. W Washplanner zamawiasz usługę prania lub czyszczenia bez wychodzenia z domu. W wyznaczonym przez Ciebie terminie kurier odbiera rzeczy, a następnie przywozi gotowe zamówienie. W przypadku czyszczenia samochodów, odbywa się ono na miejscu ? na parkingu lub posesji. Dzięki aplikacji masz możliwość porównania cen i wybrania oferty, która najbardziej Ci odpowiada. Możesz też łatwo sprawdzić jakość obsługi, ponieważ widzisz oceny i komentarze innych klientów.Zachęcamy do pobrania i zainstalowania darmowej aplikacji na swoim telefonie. Washplanner to wygodne narzędzie, które ułatwi Ci wybór odpowiedniej pralni.

  Jak to działa?
  1. Klient podaje adres, a washplanner sprawdza, czy w jego okolicy znajdują się firmy, które świadczą usługi prania z dostawą do domu.
  2. Klient określa, co chce wyprać: ubrania, dywany, meble tapicerowane albo samochody.
  3. Klient porównuje oferty, firmy oraz ceny. Wybiera firmę i wskazuje termin, w którym ma zostać wykonane czyszczenie.
  4. Następuje realizacja zlecenia.

  ul. Płomyka 56A 02-491 Warszawa, tel: +48 695 023 426

  Data dodania: 27 04 2018 · szczegóły wpisu »