BitBay - Największa Polska giełda cyfrowych walut

Podkategoria: Archiwizacja i niszczenie dokumentów

 • SYSTEM Archiwizacja dokumentów »

  SYSTEM Archiwizacja dokumentów

  Archiwizacja dokumentów jest naszym wyzwaniem od 12 lat. W tym czasie współpracowaliśmy z blisko 1000 podmiotów gospodarczych oraz administracją państwową, samorządową, innymi jednostkami publicznymi. Olbrzymie doświadczenie (o czym świadczą nasze referencje) umożliwia wszystkim naszym klientom zaproponowanie przez nas optymalnego i efektywnego systemu archiwizacji dokumentów, dostosowanego do indywidualnych potrzeb, możliwości oraz regulacji prawnych obowiązujących w Polsce. Nasze działania obejmują w szczególności:? Archiwizacja i porządkowanie dokumentów? Organizacja Archiwów Zakładowych i Składnic Akt? Przechowywanie dokumentów? Opracowanie normatywów kancelaryjno-archiwalnych: instrukcja kancelaryjna, jednolity rzeczowy wykaz akt, instrukcja archiwalna? Brakowanie, niszczenie dokumentów? Dystrybucja materiałów biurowych właściwych do archiwizacji dokumentów ? pudełka i teczki bezkwasowe.

  Data dodania: 20 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Spis z natury »

  Spis z natury

  Ustawy prawne o finansach określają szereg wytycznych, które muszą być stosowane przez wszystkie osoby posiadające swój biznes. Są to przykładowo inwentaryzacje. Przeprowadzenie inwentury wymaga skrupulatnego przygotowania wykazu (spis z natury) towarów, oraz zasobów magazynowych. Jakim sposobem odszukać korporację, oferującą usługi z obrębu inwentury? Sprawdzonym rozwiązaniem będzie wykorzystanie Google. Wystarczy jedynie wpisać odpowiednie słowa typu: "inwentaryzacja - oferta" bądź "remanent - usługi", żeby błyskawicznie znaleźć spółki, jakie poprowadzą inwentaryzację. Orientacyjną ofertę odnajdziemy na stronie internetowej: remanent-polska.com. Owa firma zajmuje się realizowaniem świadczeń z branży inwentaryzacyjnej. Skrupulatnie, bezproblemowo, a co najważniejsze wyjątkowo kompetentnie zorganizuje proces inwentaryzacji. Inwentaryzacja magazynu i zasobów produktów pod opieką wykwalifikowanych pracowników jest miarą prawidłowości działań każdej firmy. Inwentaryzacja końcowa, ciągła, cykliczna, wyrywkowa itp. - dokładnie to znajdziesz w propozycji wskazanej firmy!

  Data dodania: 06 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Artykuły biurowe Warszawa »

  Artykuły biurowe Warszawa

  Nad wyraz dużo sklepów oferuje w sprzedaży artykuły biurowe Warszawa. Ponieważ są to rzeczy niezbędne w każdej firmie to oferta jest tym samym niepomiernie różnorodna. Na dodatek przy hurtowym kupnie nabywcy otrzymują wysokie upusty. Dziś handlowanie takimi przedmiotami to ogromnie dochodowy interes.

  Data dodania: 19 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • PRIME-PROGRESS - archiwizacja dokumentów »

  PRIME-PROGRESS - archiwizacja dokumentów

  Nasza firma weszła na rynek odpowiadając na wygórowane ceny za usługi archiwizacyjne, aby zaproponować swoją ofertę na miarę Państwa potrzeb i możliwości, równocześnie minimalizując Państwa koszty. Nie tracąc przy tym na solidności, profesjonalizmie, szybkości i jakości wykonanej usługi.
  Jak to możliwe? Dowiedz się więcej

  Oferujemy Państwu:
  1. archiwizację i porządkowanie dokumentów z ewidencją elektroniczną
  2. wprowadzanie danych do komputera
  3. brakowanie i niszczenie dokumentów zakończone wystawieniem certyfikatu zniszczenia
  4. obsługę archiwum u klienta
  5. doradztwo w sprawie przechowalnictwa
  6. materiały archiwizacyjne (pudła, teczki, klipsy?)
  7. Gwarancję na wykonaną usługę

  - Nasze usługi wykonywane są nowocześnie, dogodnie i przyjaźnie dla Klienta
  - Szanując czas Klienta dostosowujemy się do Jego potrzeb (równocześnie z zachowaniem obowiązujących przepisów i aktów prawnych)
  - Młody, nowoczesny, doświadczony zespół
  - Gwarancja na wykonaną usługę
  - Profesjonalnie, szybko, konkurencyjnie

  To tylko niektóre zalety wyboru naszej firmy
  Archiwizacja, brakowanie, przechowywanie, obsługa archiwum, materiały

  http://www.prime-progress.pl/
  e-mail: biuro@prime-progress.pl
  tel. 883 066 070
  Paweł Wrzosek

  Data dodania: 27 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Archiwizacja akt »

  Archiwizacja akt

  Właściwe archiwizowanie dokumentów firmowych jest bardzo istotne w każdej księgowości. Jest to niezbędne zwłaszcza w większych firmach gdzie wymogi prowadzenia księgowości nakładają obowiązek długoletniego przechowywania dokumentacji. Jak wiadomo nie każdy chce przeznaczać największe dostępne pokoje do przechowywania dokumentów księgowości czy też ogólnej dokumentacji firmy z wielu poprzednich lat - dla większości archiwum jest to pięć lat. Idealnym rozwiązaniem było by umieszczenie tych setek tysięcy stron faktur, umów, dowodów księgowych i innych druków w miejscu suchym odpowiednio wentylowanym i zabezpieczonym

  Data dodania: 26 11 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Archiwizacja i niszczenie dokumentów

Archiwizacja i niszczenie dokumentów - nowa strona:

Adres: