BitBay - Największa Polska giełda cyfrowych walut

Podkategoria: Architektura, biura projektów

 • Hibner Studio - Projektowanie ogrodów Warszawa »

  Hibner Studio - Projektowanie ogrodów Warszawa

  Hibner Studio to pracownia architektury krajobrazu, która jest zespołem wykwalifikowanych i doświadczonych architektów krajobrazu, artystów, ogrodników. Architektura krajobrazu oraz projektowanie ogrodów to nasza pasja wraz ze zdobytą wiedzą i naszymi umiejętnościami tworzymy nieszablonowe projekty.

  Nasza nowoczesna pracownia nastawiona jest na projekty funkcjonalne i nietuzinkowe. Ogród jest przedłużeniem domu, aby jego charakter odzwierciedlał Państwa styl życia i osobowość, wsłuchujemy się z uwagą w Państwa potrzeby i upodobania, aby ogród spełniał wszelkie stawiane mu oczekiwania.

  Sporządzamy projekty terenów zieleni dla indywidualnych klientów oraz instytucji publicznych m.in.: ogrody przy rezydencjach, domkach jednorodzinnych, projekty tarasów, balkonów, zieleni we wnętrzach, ogrody zimowe jak i większe przestrzenie zieleni; projekty terenów przy firmach i instytucjach publicznych.

  Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie z jednakową starannością.

  Kompleksowe opracowania projektowe z zakresu architektury krajobrazu.

  Projektujemy, realizujemy i pielęgnujemy:
  ogrody przydomowe,
  ogrody przy rezydencjach,
  ogrody miejskie i publiczne,
  aranżacje zieleni na tarasach,
  balkonach,
  zieleń we wnętrzach,
  tereny przy firmach i instytucjach,zieleń osiedlową,
  parki i skwery,tereny sportowe,
  place zabaw,
  projekty małej architektury (m.in. pergole, altany, tarasy, zbiorniki wodne)
  instalacje artystyczne,
  wizualizacje komputerowe projektu 3D,

  Ponadto w ofercie: profesjonalne konsultacje i doradztwo w sprawie terenów zieleni i małej architektury,przekształcenia istniejących projektów,inwentaryzacja stanu roślinności,nadzór autorski nad realizacją projektu.

  Nowoczesna pracownia architektury krajobrazu oferuje projektowanie ogrodów Warszawa, Płock, Włocławek, Toruń, profesjonalne projekty ogrodów, aranżacje wnętrz.

  Data dodania: 20 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Hibner Studio - Projektowanie ogrodów włocławek »

  Hibner Studio - Projektowanie ogrodów włocławek

  Hibner Studio to pracownia architektury krajobrazu, która jest zespołem wykwalifikowanych i doświadczonych architektów krajobrazu, artystów, ogrodników. Architektura krajobrazu oraz pprojektowanie ogrodów to nasza pasja wraz ze zdobytą wiedzą i naszymi umiejętnościami tworzymy nieszablonowe projekty.

  Nasza nowoczesna pracownia nastawiona jest na projekty funkcjonalne i nietuzinkowe. Ogród jest przedłużeniem domu, aby jego charakter odzwierciedlał Państwa styl życia i osobowość, wsłuchujemy się z uwagą w Państwa potrzeby i upodobania, aby ogród spełniał wszelkie stawiane mu oczekiwania.

  Sporządzamy projekty terenów zieleni dla indywidualnych klientów oraz instytucji publicznych m.in.: ogrody przy rezydencjach, domkach jednorodzinnych, projekty tarasów, balkonów, zieleni we wnętrzach, ogrody zimowe jak i większe przestrzenie zieleni; projekty terenów przy firmach i instytucjach publicznych.Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie z jednakową starannością.

  Kompleksowe opracowania projektowe z zakresu architektury krajobrazu.

  Projektujemy, realizujemy i pielęgnujemy:
  - ogrody przydomowe,
  - ogrody przy rezydencjach,
  - ogrody miejskie i publiczne,
  - aranżacje zieleni na tarasach, balkonach,
  - zieleń we wnętrzach,
  - tereny przy firmach i instytucjach,zieleń osiedlową,
  - parki i skwery,tereny sportowe,
  - place zabaw,
  - projekty małej architektury (m.in. pergole, altany, tarasy, zbiorniki wodne)
  - instalacje artystyczne,
  - wizualizacje komputerowe projektu 3D,

  Ponadto w ofercie: profesjonalne konsultacje i doradztwo w sprawie terenów zieleni i małej architektury,przekształcenia istniejących projektów,inwentaryzacja stanu roślinności,nadzór autorski nad realizacją projektu.

  Nowoczesna pracownia architektury krajobrazu oferuje projektowanie ogrodów Warszawa, Płock, Włocławek, Toruń, profesjonalne projekty ogrodów, aranżacje wnętrz.

  Data dodania: 20 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Meble na wymiar Kraków »

  Meble na wymiar Kraków

  Oferta naszej przedsiębiorstwa zawiera projektowanie wnętrz prywatnych i komercyjnych, mebli oraz kompleksowe wykonawstwo. Niesamowity nacisk stawiamy na jakość, formę oraz ergonomiczność proponowanych rozwiązań. Wyróżnia nas kompleksowość proponowanych usług.Przeprowadzimy Państwa poprzez zupełny proces uzyskiwania finalnego wizerunku Waszego nowego wnętrza. Rozpocząwszy od projektu koncepcyjnego przez dobór i zakup materiałów wykończeniowych po fachowe wykonawstwo naszego projektu czy stworzenie zaprojektowanych mebli. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 11 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Aranżacje Wnętrz Warszawa »

  Aranżacje Wnętrz Warszawa

  Dom, a raczej wnętrze domu to miejsce które powinno być ładne i funkcjonalne. Aranżacje wnętrz warszawa to nowoczesny design pomieszczenia który oprócz piękna powinno być również użyteczne.

  Architektura wnętrz warszawa MODIFY to zachowanie trzech trzech ważnych zasad:

  - trwałość
  - użyteczność
  - piękno

  Dlatego też dążymy do tego aby nasze projekty wnętrz zachowały te zasady, a dzięki temu, że architektura wnętrz oprócz pracy jest również naszą wieloletnią pasją nasze prace tworzone są z "sercem" co daje oczekiwany efekt końcowy, a Klienci są zadowoleni.

  projektowanie mieszkań Warszawa - Jak pracujemy:

  - 1 etap - koncepcyjny

  Podczas pierwszych spotkań wspólnie z inwestorem ustalamy charakter wnętrz i ich funkcje. Poznajemy Klienta i jego oczekiwania co jest bardzo aby móc przedstawić propozycję dopasowaną do potrzeb jak i oczekiwań Klienta. Przedstawiamy propozycje układu funkcjonalnego na rzutach, natomiast po dopracowaniu rzutów przechodzimy do wykonania wizualizacji. Wspólnie z Klientem dobieramy kolorystykę, oświetlenie, meble itp.

  - 2 etap - wykonawczy

  Drugim etapem jest przygotowanie rysunków technicznych wyburzeń, instalacji elektrycznej, klimatyzacji, posadzek, audio, instalacji wod-kan itd., stanowiących podstawę dla wykonawców do zrealizowania ustalonych w etapie koncepcyjnym decyzji. W zakres etapu wchodzą również wszystkie rysunki zabudów stolarskich oraz elementów ślusarskich. Przedstawiamy szczegółową wycenę dotyczącą realizacji projektu (stolarz, ekipa budowlana, cena mebli, ceny lamp itp.).
  Proponujemy sprawdzonych i godnych zaufania wykonawców poszczególnych części projektu, przedstawiamy próbki materiałów, objaśniamy technologię, pomagamy w składaniu zamówień w sklepach.

  - 3 etap - nadzór autorski

  To kontakt z wykonawcami, ustalenie harmonogramu wykonywanych prac, objaśnienie ewentualnych problemów. W trosce o prawidłową realizację projektu wizytujemy budowy przynajmniej raz w tygodniu.

  Projektant wnętrz warszawa - Beata Napierała.

  Data dodania: 24 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Http://www.losiaksiwiak.pl »

  Http://www.losiaksiwiak.pl

  Jako architekci wierzymy w proste, funkcjonalne, ale i niebanalne produkowanie wnętrz, oparte o najnowsze trendy. Staramy się dobrze poznać klienta, zarówno prywatnego, jak również komercyjnego, ażeby projekt odzwierciedlał jego osobowość, potrzeby i wizję. Nasze kilkunastoletnie praktykę pozwala nam zbudować projekty wnętrz mieszkalnych, biurowych, domów, a oprócz tego obiektów funkcjonalności publicznej na najwyższym poziomie. Biuro architektoniczne Łosiak Siwiak to gwarancja zaprojektowania wymarzonej przestrzeni do życia i pracy. Zapraszamy na stronę, do portfolio naszych projektów: http://www.losiaksiwiak.pl/.

  Data dodania: 24 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro projektowe Konstruktor »

  Biuro projektowe Konstruktor

  Biuro Projektowe KONSTRUKTOR prowadzi kompleksowe działania w zakresie projektowania budowlanego oraz wszystkich niezbędnych czynności związanych z przygotowaniem inwestycji budowlanych - od koncepcji, aż do uzyskania pozwolenia na budowę.Biuro działa od roku 1991 w zakresie projektowania architektonicznego, budowlanego, konstrukcyjnego i instalacyjnego wszelkich obiektów budowlanych, przemysłowych i inżynieryjnych.Jest pełno branżową jednostką projektową realizującą w pełnym zakresie wszelkie inwestycje budowlane.Kompleksowo projektujemy wszelkie obiekty kubaturowe, inżynieryjne, wraz z uzyskiwaniem stosownych decyzji, zezwoleń, wykonywaniem procedur administracyjnych, w tym wykonujemy również miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego. Specjalizujemy się w budownictwie mieszkalnym, przemysłowym realizujemy również projekty w zakresie budownictwa usługowego, handlowego i inżynierii lądowej, ekspertyz budowlanych.Kompleksowa obsługa budów w zakresie Nadzoru Kierownika budowy, nadzoru Inspektora nadzoru obsługi geodezyjnej budów w tym tyczenia oraz inwentaryzacji geodezyjno powykonawczej. Wykonujemy również świadectwa charakterystyki energetycznej.Jeżeli jesteś inwestorem i szukasz profesjonalnej obsługi swojej budowy, dobrze Trafiłeś, zgłoś się do Nas. Udzielamy informacji na temat procedur związanych z budową i oddaniem obiektu do użytkowania.Posiadamy wszelkie uprawnienia budowlane, instalacyjne, rzeczoznawcze, inżynieryjne oraz wpisy do stosownych izb, ubezpieczenia i zabezpieczenia.Posiadamy nowoczesną bazę techniczną, własny nowoczesny budynek, doświadczoną kadrę inżynieryjną, możliwość wykonywania skomplikowanych zadań w standardach UE. Wdrażamy system zapewnienia jakości ISO 9000.

  Data dodania: 05 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • SSC Architekci - Projektowanie LEED »

  SSC Architekci - Projektowanie LEED

  Podejmując się realizacji nowej inwestycji, warto już na etapie projektowania skorzystać z porad prawdziwych znawców i uznanej firmy. Takie właśnie, profesjonalne i na najwyższym stopniu usługi projektowe we wszystkich branżach i specjalnościach, oferuje nasza pracownia skupiająca profesjonalnych i rzetelnych architektów. Współpraca z klientem zaczyna się już w momencie konsultacji przed rozpoczęciem projektu i trwa przez cały proces inwestycyjny. Zgodnie z wymogami współczesności, ważną część naszej działalności stanowią projekty budynków energooszczędnych, które prowadzone są zgodnie z wymogami koniecznymi do uzyskania dopłaty z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska. Niezbędnym narzędziem naszej działalności jest realizowanie LEED, więc z uwzględnieniem tak istotnych dzisiaj parametrów, jak oszczędność energii, racjonalne zużycie wody, ograniczenie emisji dwutlenku węgla. Nasza działalność jest wówczas zgodna ze wszystkimi kryteriami projektowania BREEAM, stanowiącego standard europejski i światowy, jeżeli chodzi o całą branżę budownictwa i nieruchomości. Wyrazem naszej dbałości o środowisko jest również współpraca z organizacjami zajmującymi się zielonym budownictwem.

  Data dodania: 03 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Projekty Domów Parterowych GALERIA DOMÓW »

  Projekty Domów Parterowych GALERIA DOMÓW

  Galeria Domów jest popularną wśród inwestorów marką. Uznanie klientów zdobyła dzięki swojej staranności oraz dbałości o jakość. Specjalistyczne wykształcenie oraz wiedza nabyta podczas realizacji zleceń inwestorów pozwoliły stworzyć szeroką ofertę projektów gotowych domów mieszkalnych. W swojej bazie posiada domy parterowe, z poddaszem użytkowym, dwupokoleniowe, piętrowe oraz domy z funkcją usługową. Dzięki połączeniu rozwiązań tradycyjnych z nowoczesnymi uzyskano wyjątkowy, niepowtarzalny wachlarz ofert. W swojej pracy Galeria Domów wykorzystuje sprawdzone, stabilne rozwiązania oraz nowatorskie koncepcje, co pozwala uzyskać zaskakujące rezultaty. Najnowsze trendy w budownictwie pozwoliły wzbogacić projekty o nowoczesne elementy.

  Gustownie dobrana jasna kolorystyka domów, klasyczne kształty dachów, szykowne lukarny, przeszklone wykusze oraz ozdobne balkony nadają domom przytulnego, gościnnego charakteru. Domy o nieskomplikowanej konstrukcji oraz prostej bryle pozwalają na łatwą i szybką realizację oraz obniżają koszty późniejszej eksploatacji. Zachowanie harmonijnego związku z tradycją i nowoczesnością sprawia, że domy wkomponują się w każdy krajobraz. Domy pracowni mają wyraziste linie i zdecydowane kształty. Pracownia Galeria Domów stawia na funkcjonalność, projektując budynki o dobrze dobranej proporcji oraz skali oraz tworząc klarowny układ przestrzenny, co pozwala na komfortowe użytkowanie.

  Domy zaprojektowane przez Galerię Domów spodobają się bez wątpienia inwestorom preferującym czytelnie rozwiązania oraz tradycyjną architekturę wzbogaconą nowoczesnymi elementami.

  Data dodania: 08 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro architektoniczne, pracownia architektoniczna »

  Biuro architektoniczne, pracownia architektoniczna

  Projektowanie wnętrz to nie tylko nasza praca, to pasja i powołanie. Prawdziwy architekt wnętrz rozumie, że jedynie faktycznie dobrze wyprodukowane wnętrze, z troską o wygodę i funkcjonalność, spełniać będzie wymagania kontrahentów. Nasze biuro architektoniczne z powodzeniem, od wielu lat zajmuje się zleceniami typu: wytwarzanie wnętrz domów jednorodzinnych, budynki użyteczności publicznej, przebudowy lub modernizacje budynków istniejących. Tworzymy projekty w oparciu o spersonalizowane preferencje zamawiającego, wiodące trendy na rynku oraz własne, bogate doświadczenia. Podejmiemy się wyzwania, które przed nami postawisz- nie wahaj się, sprawdź naszą ofertę!

  Data dodania: 07 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Fachowe projekty domów parterowych oraz inne »

  Fachowe projekty domów parterowych oraz inne

  Zastanawiałeś się niekiedy jak będą wyglądać Twoje następne lata? Mniemasz, że posiadasz wpływ na nią, czy nie jesteś tego pewien? Jeśli przeznaczysz mi sekundę wytłumaczę Ci, że posiadasz moc, aby zmieniać to. Wyraźnie masz możliwość tą przyszłość konstruować.
  Każdy z nas dawniej zamierzał posiadać swój dom, swoje cztery kąty. Fantazjowałeś jak on może mieć wygląd? Może zacząłeś już całkiem serio brać te plany, ale nie wiesz od czego rozpocząć. My Ci w tym odciążymy. Jesteśmy jednostką zajmującą się projektowaniem domów. Zdajemy sobie sprawę, że każdy nasz projekt to czyjś późniejszy dom, nadchodzące życie, dlatego czynimy to najlepiej jak potrafimy. Zbierane eksperiencje na przestrzeni lat poczyniły, że pracę wykonujemy bezbłędnie, co do joty. Zawsze kierujemy się ergonomią i bezpieczeństwem zatrzymując równocześnie zarys naszego konsumenta. Kooperacja z naszą firmą jest z tego względu nader przyjacielska. Wypróbuj http://www.duda.info.pl - daną witrynę. Jeżeli jesteś zaciekawiony sprawą to na pewno odkryjesz coś cennego. Gdy nie jesteś obeznany, a chciałbyś czegoś więcej dowiedzieć się na owe zagadnienie, odnajdziesz u nas dyrektywy, które Cię naprowadzą. Nasz sztab zawodowców dodatkowo reaguje na pytania, dlatego nie wahaj się pytać. Dbamy o naszych klientów poprzez wysoką jakość wykonywanej przez nas pracy, jak i kulturę oraz etyka pracy wobec własnych konsumentów.
  Nasza propozycja jest wielce różnorodna. Zobaczysz u nas projekty mieszkań z zadaszeniem płaskim jak i dwuspadowym, budynki piętrowe też i parterowe, z garażem lub bez. Mniej lub bardziej wymyślne budowle w zależności od żądań przyszłego mieszkańca.
  Zostawienie Twojej przyszłości w naszej kompetencji, a więc partnerstwo z nami gwarantuje Ci, że Twój dom będzie wyglądał jak w Twoich aspiracjach. Nie dowierzasz? Spróbuj. Wszystek modeli robimy z dużą ścisłością i troskliwością o szczegóły, więc możemy to wszystko wprowadzić w życie.

  Data dodania: 18 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Architekt Wrocław »

  Architekt Wrocław

  Pro Studio Architektury od lat projektuje i doradza w danych zagadnieniach: architektury mieszkaniowej jednorodzinnej i wielorodzinnej, usługowej, przemysłowej, użyteczności publicznej, a także architektury na skalę urbanistyczną oraz przebudowy i rozbudowy budynków istniejących w tym również budynków zabytkowych.
  Rozumiemy potrzeby naszych Klientów i doradzamy w podjęciu właściwych decyzji podczas całego procesu projektowego.

  Data dodania: 03 07 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Architektura, biura projektów

Architektura, biura projektów - nowa strona:

Adres: