BitBay - Największa Polska giełda cyfrowych walut

Angielski Białołęka

Angielski Białołęka
Językownia - Szkoła językowa Warszawa. Jesteśmy młodym i energicznym zespołem, który należycie realizuje misję szkoły i stosuje ujednolicone metody.
Poza wykształceniem kierunkowym, doświadczeniem w nauczaniu oraz umiejętnościami pedagogicznymi, posiadamy szereg cech osobowościowych, które są bardzo istotne w wykonywaniu naszej pracy należycie, są to: empatia, kultura osobista, zaangażowanie, chęć rozwoju, kreatywność, poczucie humoru.
Nieustannie się szkolimy, aby być skuteczni i móc wprowadzać świeżość na prowadzonych przez nas zajęciach.

Naszym głównym celem jest nie uczyć, ale przede wszystkim NAUCZYĆ.W kameralnych grupach do 8 osób wyróżniamy się indywidualnym podejściem do każdego ucznia. W naszej szkole uczymy języków tj. Angielski, Hiszpański, Niemiecki. Zajęcia prowadzimy dla dzieci i młodzieży metodą Total Immersion.
Podaruj swemu dziecku lepszą przyszłość! Serdecznie Zapraszamy.

Odwiedź naszą stronę i poznaj metody których używamy podczas nauki języków obcych. Zobacz jak przyjemna może być nauka.

Szczegóły strony www.jezykownia.net:

Podlinkuj stronę www.jezykownia.net:

Angielski Białołęka

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 34

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Angielski Kraków »

  Angielski Kraków

  Szkoła angielskiego Accent, działająca na terenie Krakowa, oferuje różne kursy języka angielskiego, w tym kursy FCE oraz CAE. Tworzenie małych grup, co stosuje Accent, ma pozytywnie wpłynąć na efekty nauki. Każdy uczestnik kursu kierowany jest do odpowiedniej grupy po napisaniu testu wstępnego. Także poprzez właściwy dobór i stały nadzór współpracujących lektorów, szkoła językowa Accent stara się wpłynąć na zadowolenie uczniów.

  Data dodania: 16 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nauka języka chińskiego »

  Nauka języka chińskiego

  Kształcenie się w dziedzinie języków obcych obecnie jest podstawą wykształcenia. Pomocna jest nie tylko w trakcie wycieczek. Gdy chce się być bardziej wartościowym dla kadr, trzeba umieć się wyróżnić.

  Znajomość jęzka angielskiego jest już czymś zwyczajnym i drugim 'ojczystym' językiem wielkiej liczby Polaków. Obecnie, a także w następnych latach, wyszukiwane będą osoby ze znajomością innych, częstokroć rzedziej spotykanych języków, np. językami dalekiego wschodu, tj. japoński czy chiński. Przyszli pracodawcy uznają znajomość chińskiego jako atut, a już w najbliższej przyszłości może ona zostać wymogiem, jaki będzie stawiany przed kandydatami na stanowiska takie jak specjalista do spraw logistyki.

  W reakcji na wzrastające zainteresowanie, w kraju powstaje coraz większa liczba szkół językowych prowadzących kurs chińskiego. Proponują one zajęcia na licznych stopniach oraz kursy wyjazdowe.

  Pragnąłbyś wyszkolić zdolność porozumiewania się w języku chińskim, lecz aktualnie nie stać Cię na wykupienie kursu w tradycyjnej szkole? Lub w sąsiedztwie Twojego mieszkania potrzebnej placówki nie ma? Ewentualnie nie jesteś pewny, czy nauka chińskiego przypadnie Ci do gustu. Lub normalnie brak Ci chęci na cotygodniowe warsztaty. Mógłbyś jednak na co dzień przeznaczyć 15 - 20 minut na naukę kilku kolejnych słów albo wyrażeń.

  Witryna prezentuje alternatywę dla początkujących oraz posiadających już podstawy języka.Kursy multimedialne prezentujące j chiński przystępnie oraz praktycznie, dzięki czemu nauka może odbywać się w wolnych chwilach. Kursy multimedialne przystosowują się do Twojej dyspozycyjności, a ich uniwersalność sprawi, iż także w natłoku innych zajęć zdołasz przeznaczyć odrobinę czasu na naukę języka chińskiego.

  Zapraszam do zaznajomienia się z propozycjami różnych firm wydawniczych z zakresu język chiński.

  Data dodania: 09 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Angielski Kraków »

  Angielski Kraków

  Szkoła angielskiego Accent, która znajduje się w Krakowie, prowadzi różne kursy językowe skierowane do dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Są to m.in.: kursy CAE, FCE oraz kursy przygotowujące do matury. Szkole zależy na wysokim poziomie nauczania angielskiego. W tym celu podejmuje odpowiednie środki, chociażby staranny dobór współpracujących lektorów i tworzenie małych grup. Szkoła językowa Accent działa już od 14 lat, a zdobyte w tym czasie doświadczenie może wykorzystywać w dalszej pracy.

  Data dodania: 08 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kursy polskiego dla obcokrajowców warszawa »

  Kursy polskiego dla obcokrajowców warszawa

  Oferujemy wysoce wyspecjalizowane, profesjonalne kursy języka polskiego dla obcokrajowców. Nasze kursy prowadzone są przez wykwalifikowanych nauczycieli z wieloletnim doświadczeniem i referencjami. Kursom towarzyszy autorski program nauczania.

  Data dodania: 30 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkoły językowe Łódź »

  Szkoły językowe Łódź

  Progresywne ważność znajomości języków obcych posiada swoje odbicie nie tylko w życiu prywatnym, lecz również i zawodowym. Najbardziej popularnym językiem obcym jest dzisiaj język angielski. Dzieje się tak, dlatego, że spora spora większość osób na ziemskim globie posługuje się tym właśnie językiem. Jest on popularny w wielu gałęzi życia od komunikacji między ludźmi do trudnych instrukcji technologicznych. Szkoły językowe Łódź są odpowiedzią na wzrastające potrzeby rynku. Dzięki nam doskonale opanujesz dowolnie wybrany język. Mężczyźni i kobiety, jakie dodatnio ukończyły Nasze kursy językowe Łódź są znacznie zadowolone z zdobytych wyników. Nic zaskakującego. Prace badawcze przeprowadzone na oczekiwania rozwoju rynku pracy wykazują, że mężczyźni i kobiety, jakie władają bardzo prawidłowo językiem innym niż ojczystym posiadają znacznie większe możliwości na dostanie dobrze opłacanej pracy. Równocześnie ich wynagrodzenie jest wyższe niż u ludzi, jakie innego języka nie znają. Dane statystyczne mówią same za siebie. Jeżeli zależy Inni ludzie, by zagwarantować korzystniejszą przyszłe lata sobie albo swoim familii - ulokuj w kursy językowe w Łodzi przeprowadzane przez moją firmę. Przekonasz się na własnej skórze, że optymalna realna inwestycja to inwestycja we personalny rozwój.

  Data dodania: 27 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Angielski dla firm »

  Angielski dla firm

  LINGUA NOVA to renomowana szkoła językowa funkcjonująca w 1991 roku. Odbiorcami naszej oferty są firmy z różnych branż. Polecamy angielski dla firm prowadzony innowacyjną metodą Lingua Optima. Jesteśmy grupą doświadczonych lektorów specjalizujących się w różnych dyscyplinach naukowych. Przygotowujemy oferty na miarę potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Prowadzimy szkolenia ogólne i specjalistyczne w postaci lekcji stacjonarnych lub wyjazdowych zarówno w Polsce, jak i za granicą.

  Data dodania: 22 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Nauka angielskiego online »

  Nauka angielskiego online

  Internetowy kurs angielskiego online który możemy zaoferować naszym kursantom został przemyślany tak aby spełnić wszystkie twoje oczekiwania metodyczne, nawet te najbardziej wygórowane. Oczywiście nie ma żadnego znaczenia czy potrzebujesz lekcje na poziomie początkującym, średnio-zaawansowanym czy też zaawansowanym ponieważ nauka angielskiego u nas gwarantuje sukces. Nasze lekcje angielskiego online wyróżniają się na tle innych szkół językowych wygodą uczenia się i komfortem nauki we własnym domu. Na pewno przyswoisz więcej materiałów niż na tradycyjnym kursie co wynika z lepszego zarządzania czasem w trakcie kursu. Sprawdzeni wykładowcy i nauczyciele to niewątpliwie najlepsza droga do sukcesu. Jeżeli chcesz się zapisać to musisz zrobić to szybko bo ilość miejsc jest ograniczona. Lekcje angielskiego online dla ciebie i twojej rodziny to starannie przygotowana nauka angielskiego online w wersji unowocześnionej. Jeżeli chciałbyś się dowiedzieć który kurs angielskiego online jest dla ciebie najodpowiedniejszy wykonaj nasz bezpłatny test zanim przystąpisz do nauki.

  Data dodania: 03 05 2016 · szczegóły wpisu »