BitBay - Największa Polska giełda cyfrowych walut

Angielski Białołęka

Angielski Białołęka
Językownia - Szkoła językowa Warszawa. Jesteśmy młodym i energicznym zespołem, który należycie realizuje misję szkoły i stosuje ujednolicone metody.
Poza wykształceniem kierunkowym, doświadczeniem w nauczaniu oraz umiejętnościami pedagogicznymi, posiadamy szereg cech osobowościowych, które są bardzo istotne w wykonywaniu naszej pracy należycie, są to: empatia, kultura osobista, zaangażowanie, chęć rozwoju, kreatywność, poczucie humoru.
Nieustannie się szkolimy, aby być skuteczni i móc wprowadzać świeżość na prowadzonych przez nas zajęciach.

Naszym głównym celem jest nie uczyć, ale przede wszystkim NAUCZYĆ.W kameralnych grupach do 8 osób wyróżniamy się indywidualnym podejściem do każdego ucznia. W naszej szkole uczymy języków tj. Angielski, Hiszpański, Niemiecki. Zajęcia prowadzimy dla dzieci i młodzieży metodą Total Immersion.
Podaruj swemu dziecku lepszą przyszłość! Serdecznie Zapraszamy.

Odwiedź naszą stronę i poznaj metody których używamy podczas nauki języków obcych. Zobacz jak przyjemna może być nauka.

Szczegóły strony www.jezykownia.net:

Podlinkuj stronę www.jezykownia.net:

Angielski Białołęka

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 31

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Szkoła języków obcych Katowice »

  Szkoła języków obcych Katowice

  Sukces, każdy z nas jego pragnie. Kluczem jest samodoskonalenie w tym również nauka języka angielskiego. Często szkoła czy praca nie gwarantują dostępu do wiedzy na odpowiednim poziomie, dlatego postanowiłem przedstawić wszystkim szkołę języków obcych w Katowicach. Jest to nowatorska szkoła, która pomaga w prosty i szybki sposób zwiększyć Twoje zdolności. Wystarczy, że dzisiaj wejdziesz na stronę callan,katowice.pl a sam przekonasz się jakie proste jest zaczęcie nauki. Nic nie ryzykujesz więc nie zwlekaj.

  Data dodania: 12 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nauka języka chińskiego »

  Nauka języka chińskiego

  Kształcenie się w dziedzinie języków obcych obecnie jest podstawą wykształcenia. Pomocna jest nie tylko w trakcie wycieczek. Gdy chce się być bardziej wartościowym dla kadr, trzeba umieć się wyróżnić.

  Znajomość jęzka angielskiego jest już czymś zwyczajnym i drugim 'ojczystym' językiem wielkiej liczby Polaków. Obecnie, a także w następnych latach, wyszukiwane będą osoby ze znajomością innych, częstokroć rzedziej spotykanych języków, np. językami dalekiego wschodu, tj. japoński czy chiński. Przyszli pracodawcy uznają znajomość chińskiego jako atut, a już w najbliższej przyszłości może ona zostać wymogiem, jaki będzie stawiany przed kandydatami na stanowiska takie jak specjalista do spraw logistyki.

  W reakcji na wzrastające zainteresowanie, w kraju powstaje coraz większa liczba szkół językowych prowadzących kurs chińskiego. Proponują one zajęcia na licznych stopniach oraz kursy wyjazdowe.

  Pragnąłbyś wyszkolić zdolność porozumiewania się w języku chińskim, lecz aktualnie nie stać Cię na wykupienie kursu w tradycyjnej szkole? Lub w sąsiedztwie Twojego mieszkania potrzebnej placówki nie ma? Ewentualnie nie jesteś pewny, czy nauka chińskiego przypadnie Ci do gustu. Lub normalnie brak Ci chęci na cotygodniowe warsztaty. Mógłbyś jednak na co dzień przeznaczyć 15 - 20 minut na naukę kilku kolejnych słów albo wyrażeń.

  Witryna prezentuje alternatywę dla początkujących oraz posiadających już podstawy języka.Kursy multimedialne prezentujące j chiński przystępnie oraz praktycznie, dzięki czemu nauka może odbywać się w wolnych chwilach. Kursy multimedialne przystosowują się do Twojej dyspozycyjności, a ich uniwersalność sprawi, iż także w natłoku innych zajęć zdołasz przeznaczyć odrobinę czasu na naukę języka chińskiego.

  Zapraszam do zaznajomienia się z propozycjami różnych firm wydawniczych z zakresu język chiński.

  Data dodania: 09 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kurs Angielskiego Poznań »

  Kurs Angielskiego Poznań

  Alfa Direct to szkoła językowa. Oferujemy między innymi kurs angielskiego oraz hiszpańskiego w Poznaniu. Gwaratuje profesjonalną jakość proponowanych kursów językowych. Nabyte doświadcznie gwarantuje wykfalifikowana kadra lektorska. Dużym atutem szkoły jest idealne zaplecze metodyczne i lokalowe. Dlaczego wybrać naszą szkołę? Uczymy do czterech razy lepiej, mamy wyśmienite wrunki dla każdego klienta, jednocześnie zapewniamy indywidualne podejście. Dla studentów mamy obniżki na cały rok.

  Data dodania: 29 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kursy polskiego dla obcokrajowców warszawa »

  Kursy polskiego dla obcokrajowców warszawa

  Oferujemy wysoce wyspecjalizowane, profesjonalne kursy języka polskiego dla obcokrajowców. Nasze kursy prowadzone są przez wykwalifikowanych nauczycieli z wieloletnim doświadczeniem i referencjami. Kursom towarzyszy autorski program nauczania.

  Data dodania: 30 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kursy angielskiego Warszawa »

  Kursy angielskiego Warszawa

  Mobilelanguage prowadzi kursy angielskiego na terenie miasta Warszawa. Gwarantujemy dojazd do klienta, wysoki poziom kształcenia oraz bardzo atrakcyjne ceny. Naszą specjalnością jest nauczanie języka angielskiego. W ofercie znajdują się również kursy języka niemieckiego, hiszpańskiego itp. Zatrudniamy wykwalifikowanych native speakerów. Prowadzimy kursy językowe dostosowane do oczekiwań i indywidualnych predyspozycji kursantów. Dokładamy wszelkich trosk, by jakość naszych usług była dla Państwa całkowicie satysfakcjonująca.

  Data dodania: 18 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • OK English Course »

  OK English Course

  Nasza szkoła językowa powstała w roku 1996 w Skórzewie. Od tego czasu prowadzimy kursy dla dzieci, młodzieży i dorosłych, zarówno General English jak i przygotowujące do egzaminu gimnazjalnego oraz matury. Wprowadzamy angielski już w zerówce. Oferujemy również zajęcia z języka francuskiego i niemieckiego. Dzięki zainstalowanej tablicy interaktywnej zajęcia prowadzone są ciekawie i dynamicznie, co zwiększa motywację kursantów oraz podnosi skuteczność i jakość nauczania. Nasi lektorzy są pełni pasji, zaangażowania i chęci do pracy, stale doskonalą swoje umiejętności w zakresie metodyki nauczania języka angielskiego, biorą udział w różnego rodzaju konferencjach, seminariach, kursach i szkoleniach. Praca nauczycieli jest nieustannie monitorowana poprzez opracowany przez dyrektora metodycznego szkoły system hospitacji zajęć.

  Data dodania: 12 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kursy, tłumaczenia - język niemiecki »

  Kursy, tłumaczenia - język niemiecki

  Macie Państwo kłopoty z przygotowaniem się do jakiegoś egzaminu czy matury bądź klasówki skorzystajcie z szerokiej usługi kursów z języka niemieckiego. Ćwiczenia mogą odbywać się indywidualne bądź też w grupach w zależności od życzeń klienta. Zawodowi wykładowcy i zarazem trenerzy pomogą przyswoić ci wiedzę i perfekcyjnie przygotują ciebie do egzaminu. Kursy z języka niemieckiego skierowane są również i do osób, które w pracy powinny wykazać się obeznaniem języka niemieckiego. Doświadczenie z językiem niemieckim w zakresie medycznej i budowlanej albo ekonomicznej to wymóg coraz to większej skali firm. Takie kwalifikacje możesz posiąść po prostu dzięki szkoleniom językowym. Identycznie jest z tłumaczeniami. Zamiast ślęczeć godzinami nad książkami, przekaż tłumaczenia zawodowcom. Nieważne czy jest to tekst prywatny, dokument bądź tekst specjalistyczny tłumacz bardzo chętnie przetłumaczy Państwu to, czego potrzebujesz. Potrzebujesz przetłumaczyć instrukcję obsługi, ulotkę zgłoście się do tłumacza. Tłumaczenia z języka niemieckiego na polski nie nie należą do łatwych. Tłumacz dokona zaś tłumaczenia także najbardziej skomplikowanego dokumentu.

  Data dodania: 28 11 2014 · szczegóły wpisu »