BitBay - Największa Polska giełda cyfrowych walut

Angielski Białołęka

Angielski Białołęka
Językownia - Szkoła językowa Warszawa. Jesteśmy młodym i energicznym zespołem, który należycie realizuje misję szkoły i stosuje ujednolicone metody.
Poza wykształceniem kierunkowym, doświadczeniem w nauczaniu oraz umiejętnościami pedagogicznymi, posiadamy szereg cech osobowościowych, które są bardzo istotne w wykonywaniu naszej pracy należycie, są to: empatia, kultura osobista, zaangażowanie, chęć rozwoju, kreatywność, poczucie humoru.
Nieustannie się szkolimy, aby być skuteczni i móc wprowadzać świeżość na prowadzonych przez nas zajęciach.

Naszym głównym celem jest nie uczyć, ale przede wszystkim NAUCZYĆ.W kameralnych grupach do 8 osób wyróżniamy się indywidualnym podejściem do każdego ucznia. W naszej szkole uczymy języków tj. Angielski, Hiszpański, Niemiecki. Zajęcia prowadzimy dla dzieci i młodzieży metodą Total Immersion.
Podaruj swemu dziecku lepszą przyszłość! Serdecznie Zapraszamy.

Odwiedź naszą stronę i poznaj metody których używamy podczas nauki języków obcych. Zobacz jak przyjemna może być nauka.

Szczegóły strony www.jezykownia.net:

Podlinkuj stronę www.jezykownia.net:

Angielski Białołęka

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 32

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Www.mentes.edu.pl - Witamy na stronie »

  Www.mentes.edu.pl - Witamy na stronie

  Mentes to nowa szkoła językowa w Bielsku-Białej. Zapewniamy najwyższy poziom nauczania. Zatrudniamy wyłącznie nauczycieli o wysokim poziomie wykształcenia i przygotowania zawodowego. Naszym atutem są konkurencyjne ceny. Oprócz płatności w ratach oferujemy szereg atrakcyjnych zniżek Zajęcia odbywają się w kameralnych warunkach, w małych grupach, dzięki czemu uczniowie mogą skutecznie i bezstresowo rozwijać swoje predyspozycje językowe. Gwarantujemy najlepsze nauczanie języka angielskiego w Bielsku-Białej.

  Data dodania: 26 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Angielski Kraków »

  Angielski Kraków

  Szkoła angielskiego Accent, działająca na terenie Krakowa, oferuje różne kursy języka angielskiego, w tym kursy FCE oraz CAE. Tworzenie małych grup, co stosuje Accent, ma pozytywnie wpłynąć na efekty nauki. Każdy uczestnik kursu kierowany jest do odpowiedniej grupy po napisaniu testu wstępnego. Także poprzez właściwy dobór i stały nadzór współpracujących lektorów, szkoła językowa Accent stara się wpłynąć na zadowolenie uczniów.

  Data dodania: 16 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Best4You angielski kielce »

  Best4You angielski kielce

  Nauka języka obcego jest bywa trudnym i żmudnym procesem, na który poświęcamy mnóstwo czasu. W rzeczywistości nie musi tak być przy odpowiednim podejściu, metodyce, a w szczególności z pomocą kogoś kto doskonale wie co robić, od czego zacząć i w jakim kierunku zmierzać. Dlatego oferta Best4You jest korzystna dla każdego kursanta z Kielc. W zaganianej codzienności ciężko jest znaleźć czas dla siebie, rodziny, aby wypocząć, tym trudniej rozwijać się po za pracą. Ale remedium na to jest mobilna szkoła, która oferuje naukę u siebie w siedzibie lub z dojazdem pod wskazany adres do kursanta. Forma nauki oferowana przez Best4You daj przewagę nad standardowym modelem z pracami domowymi. Z Best4You nauka odbywa się przez ciągłą pracę w parach i szlifowanie umiejętności posługiwania się językiem angielskim.

  Data dodania: 04 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Angielski dla firm »

  Angielski dla firm

  LINGUA NOVA to renomowana szkoła językowa funkcjonująca w 1991 roku. Odbiorcami naszej oferty są firmy z różnych branż. Polecamy angielski dla firm prowadzony innowacyjną metodą Lingua Optima. Jesteśmy grupą doświadczonych lektorów specjalizujących się w różnych dyscyplinach naukowych. Przygotowujemy oferty na miarę potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Prowadzimy szkolenia ogólne i specjalistyczne w postaci lekcji stacjonarnych lub wyjazdowych zarówno w Polsce, jak i za granicą.

  Data dodania: 22 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • OK English Course »

  OK English Course

  Nasza szkoła językowa powstała w roku 1996 w Skórzewie. Od tego czasu prowadzimy kursy dla dzieci, młodzieży i dorosłych, zarówno General English jak i przygotowujące do egzaminu gimnazjalnego oraz matury. Wprowadzamy angielski już w zerówce. Oferujemy również zajęcia z języka francuskiego i niemieckiego. Dzięki zainstalowanej tablicy interaktywnej zajęcia prowadzone są ciekawie i dynamicznie, co zwiększa motywację kursantów oraz podnosi skuteczność i jakość nauczania. Nasi lektorzy są pełni pasji, zaangażowania i chęci do pracy, stale doskonalą swoje umiejętności w zakresie metodyki nauczania języka angielskiego, biorą udział w różnego rodzaju konferencjach, seminariach, kursach i szkoleniach. Praca nauczycieli jest nieustannie monitorowana poprzez opracowany przez dyrektora metodycznego szkoły system hospitacji zajęć.

  Data dodania: 12 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • OFERTA - SZKOŁA JĘZYKOWA Open Lingua »

  OFERTA - SZKOŁA JĘZYKOWA Open Lingua

  OFERTA szkoły open-lingua
  ? KURSY JĘZYKOWE
  - ANGIELSKI
  - NIEMIECKI
  - FRANCUSKI
  NA WIELU POZIOMACH od najbardziej podstawowych po zaawansowane. Także od zera.
  Nasze kursy prowadzą nauczyciele licealni, gimnazjalni oraz szkół podstawowych z wieloletnim doświadczeniem.
  Oprócz omówionych już prac - Liceum, Gimnazjum, uczyłam informatyków przez 3 lata w Instytucie Inform. w Warszawie, usytuowanym na terenach byłych Zakładów Ursus.
  ? PRZYGOTOWANIA DO EGZAMINÓW Maturalnych, gimnazjalnych, FCE, CAE, CPE, BFC
  ? TŁUMACZENIA- angielskie - niemieckie - francuskie
  Zajęcia prowadzone są w godzinach 13.00 - 20.00
  SZKOŁA JĘZYKOWA Open Lingua
  Na Laski 4205-827 Grodzisk Mazowiecki tel. 500-333-458 Uczymy angielskiego, niemieckieg oraz francuskiego z najnowszych podręczników, wykorzystujemy najprzyjaźniejsze kursantom techniki nauki.
  Z nami na pewno nauczysz się języka perfekt, oferujemy materiały pomocnicze i wsparcie dydaktyczne cierpliwych nauczycieli
  Zapraszamy do zapisów pod numerem telefonu 500-333-458

  Data dodania: 07 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Nauka angielskiego online »

  Nauka angielskiego online

  Internetowy kurs angielskiego online który możemy zaoferować naszym kursantom został przemyślany tak aby spełnić wszystkie twoje oczekiwania metodyczne, nawet te najbardziej wygórowane. Oczywiście nie ma żadnego znaczenia czy potrzebujesz lekcje na poziomie początkującym, średnio-zaawansowanym czy też zaawansowanym ponieważ nauka angielskiego u nas gwarantuje sukces. Nasze lekcje angielskiego online wyróżniają się na tle innych szkół językowych wygodą uczenia się i komfortem nauki we własnym domu. Na pewno przyswoisz więcej materiałów niż na tradycyjnym kursie co wynika z lepszego zarządzania czasem w trakcie kursu. Sprawdzeni wykładowcy i nauczyciele to niewątpliwie najlepsza droga do sukcesu. Jeżeli chcesz się zapisać to musisz zrobić to szybko bo ilość miejsc jest ograniczona. Lekcje angielskiego online dla ciebie i twojej rodziny to starannie przygotowana nauka angielskiego online w wersji unowocześnionej. Jeżeli chciałbyś się dowiedzieć który kurs angielskiego online jest dla ciebie najodpowiedniejszy wykonaj nasz bezpłatny test zanim przystąpisz do nauki.

  Data dodania: 03 05 2016 · szczegóły wpisu »