BitBay - Największa Polska giełda cyfrowych walut

Angielski Białołęka

Angielski Białołęka
Językownia - Szkoła językowa Warszawa. Jesteśmy młodym i energicznym zespołem, który należycie realizuje misję szkoły i stosuje ujednolicone metody.
Poza wykształceniem kierunkowym, doświadczeniem w nauczaniu oraz umiejętnościami pedagogicznymi, posiadamy szereg cech osobowościowych, które są bardzo istotne w wykonywaniu naszej pracy należycie, są to: empatia, kultura osobista, zaangażowanie, chęć rozwoju, kreatywność, poczucie humoru.
Nieustannie się szkolimy, aby być skuteczni i móc wprowadzać świeżość na prowadzonych przez nas zajęciach.

Naszym głównym celem jest nie uczyć, ale przede wszystkim NAUCZYĆ.W kameralnych grupach do 8 osób wyróżniamy się indywidualnym podejściem do każdego ucznia. W naszej szkole uczymy języków tj. Angielski, Hiszpański, Niemiecki. Zajęcia prowadzimy dla dzieci i młodzieży metodą Total Immersion.
Podaruj swemu dziecku lepszą przyszłość! Serdecznie Zapraszamy.

Odwiedź naszą stronę i poznaj metody których używamy podczas nauki języków obcych. Zobacz jak przyjemna może być nauka.

Szczegóły strony www.jezykownia.net:

Podlinkuj stronę www.jezykownia.net:

Angielski Białołęka

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 33

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Angielski dla dzieci Olsztyn »

  Angielski dla dzieci Olsztyn

  Modern School to nowoczesna szkoła języka angielskiego, która istnieje na olsztyńskim rynku od 2004r. - jednak pod taką nazwą pracujemy dopiero od 1 grudnia 2011r., kiedy to rozszerzyliśmy działalność Szkoły(wcześniej Join School of English). Współpracujemy z licznymi firmami szkoląc prezesów, dyrektorów, menedżerów oraz pracowników niższego szczebla. Do grona naszych uczniów należą: dorośli, młodzież i dzieci. Stosujemy nowoczesne metody nauczania, dlatego nasi uczniowie mówią po angielsku już od pierwszych zajęć oraz uzyskują wysokie wyniki na egzaminach. Realizujemy projekty unijne zarówno z firmami prywatnymi jak i instytucjami państwowymi.

  Data dodania: 25 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kurs Angielskiego Poznań »

  Kurs Angielskiego Poznań

  Alfa Direct to szkoła językowa. Oferujemy między innymi kurs angielskiego oraz hiszpańskiego w Poznaniu. Gwaratuje profesjonalną jakość proponowanych kursów językowych. Nabyte doświadcznie gwarantuje wykfalifikowana kadra lektorska. Dużym atutem szkoły jest idealne zaplecze metodyczne i lokalowe. Dlaczego wybrać naszą szkołę? Uczymy do czterech razy lepiej, mamy wyśmienite wrunki dla każdego klienta, jednocześnie zapewniamy indywidualne podejście. Dla studentów mamy obniżki na cały rok.

  Data dodania: 29 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kursy polskiego dla obcokrajowców warszawa »

  Kursy polskiego dla obcokrajowców warszawa

  Oferujemy wysoce wyspecjalizowane, profesjonalne kursy języka polskiego dla obcokrajowców. Nasze kursy prowadzone są przez wykwalifikowanych nauczycieli z wieloletnim doświadczeniem i referencjami. Kursom towarzyszy autorski program nauczania.

  Data dodania: 30 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkoły językowe Łódź »

  Szkoły językowe Łódź

  Progresywne ważność znajomości języków obcych posiada swoje odbicie nie tylko w życiu prywatnym, lecz również i zawodowym. Najbardziej popularnym językiem obcym jest dzisiaj język angielski. Dzieje się tak, dlatego, że spora spora większość osób na ziemskim globie posługuje się tym właśnie językiem. Jest on popularny w wielu gałęzi życia od komunikacji między ludźmi do trudnych instrukcji technologicznych. Szkoły językowe Łódź są odpowiedzią na wzrastające potrzeby rynku. Dzięki nam doskonale opanujesz dowolnie wybrany język. Mężczyźni i kobiety, jakie dodatnio ukończyły Nasze kursy językowe Łódź są znacznie zadowolone z zdobytych wyników. Nic zaskakującego. Prace badawcze przeprowadzone na oczekiwania rozwoju rynku pracy wykazują, że mężczyźni i kobiety, jakie władają bardzo prawidłowo językiem innym niż ojczystym posiadają znacznie większe możliwości na dostanie dobrze opłacanej pracy. Równocześnie ich wynagrodzenie jest wyższe niż u ludzi, jakie innego języka nie znają. Dane statystyczne mówią same za siebie. Jeżeli zależy Inni ludzie, by zagwarantować korzystniejszą przyszłe lata sobie albo swoim familii - ulokuj w kursy językowe w Łodzi przeprowadzane przez moją firmę. Przekonasz się na własnej skórze, że optymalna realna inwestycja to inwestycja we personalny rozwój.

  Data dodania: 27 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kursy angielskiego Warszawa »

  Kursy angielskiego Warszawa

  Mobilelanguage prowadzi kursy angielskiego na terenie miasta Warszawa. Gwarantujemy dojazd do klienta, wysoki poziom kształcenia oraz bardzo atrakcyjne ceny. Naszą specjalnością jest nauczanie języka angielskiego. W ofercie znajdują się również kursy języka niemieckiego, hiszpańskiego itp. Zatrudniamy wykwalifikowanych native speakerów. Prowadzimy kursy językowe dostosowane do oczekiwań i indywidualnych predyspozycji kursantów. Dokładamy wszelkich trosk, by jakość naszych usług była dla Państwa całkowicie satysfakcjonująca.

  Data dodania: 18 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła Języków Veronacj »

  Szkoła Języków Veronacj

  W dzisiejszym świecie ciężko sobie wyobrazić osiągnięcie sukcesu zawodowego bez, chociażby podstawowej, znajomości języka angielskiego. Jeżeli zależy ci na rozwoju osobistym, czy też po prostu potrzebujesz angielskiego, by poszerzyć horyzonty, to zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową. Verona Centrum językowe to szkoła językowa w której uczymy angielskiego. Lekcje języka odbywają się w nielicznych grupach lub indywidualnie, nasi lektorzy kładą szczególny nacisk na komunikację. Zapraszamy do naszej szkoły!

  Data dodania: 19 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • OFERTA - SZKOŁA JĘZYKOWA Open Lingua »

  OFERTA - SZKOŁA JĘZYKOWA Open Lingua

  OFERTA szkoły open-lingua
  ? KURSY JĘZYKOWE
  - ANGIELSKI
  - NIEMIECKI
  - FRANCUSKI
  NA WIELU POZIOMACH od najbardziej podstawowych po zaawansowane. Także od zera.
  Nasze kursy prowadzą nauczyciele licealni, gimnazjalni oraz szkół podstawowych z wieloletnim doświadczeniem.
  Oprócz omówionych już prac - Liceum, Gimnazjum, uczyłam informatyków przez 3 lata w Instytucie Inform. w Warszawie, usytuowanym na terenach byłych Zakładów Ursus.
  ? PRZYGOTOWANIA DO EGZAMINÓW Maturalnych, gimnazjalnych, FCE, CAE, CPE, BFC
  ? TŁUMACZENIA- angielskie - niemieckie - francuskie
  Zajęcia prowadzone są w godzinach 13.00 - 20.00
  SZKOŁA JĘZYKOWA Open Lingua
  Na Laski 4205-827 Grodzisk Mazowiecki tel. 500-333-458 Uczymy angielskiego, niemieckieg oraz francuskiego z najnowszych podręczników, wykorzystujemy najprzyjaźniejsze kursantom techniki nauki.
  Z nami na pewno nauczysz się języka perfekt, oferujemy materiały pomocnicze i wsparcie dydaktyczne cierpliwych nauczycieli
  Zapraszamy do zapisów pod numerem telefonu 500-333-458

  Data dodania: 07 10 2014 · szczegóły wpisu »