AMAT Poznań - deratyzacja, dezynsekcja i zwalczanie os i szerszeni

AMAT Poznań - deratyzacja, dezynsekcja i zwalczanie os i szerszeni
Nie masz już ochoty na walkę z osami i szerszeniami? Wykonamy to za Ciebie! Firma AMAT oferuje usługi odszczurzania, zwalczania owadów, oraz usuwaniem gniazd os. Oprócz tego zajmujemy się opracowaniem dokumentacji HACCP. Dodatkowo masz pewność, że z naszymi usługami dbasz o swoje miejsce pracy. Działamy na terenie Poznania i okolic. Jeśli jesteś zaciekawiony naszymi świadczeniami, to serdecznie zachęcamy do kontaktu za pomocą adresu e-mail umieszczonego na naszej stronie: www.amat.poznan.pl. Nasze biuro znajduje się w Poznaniu na ul. Grotkowskiej 13B.

Pamiętaj, żeby zadbać o środowisko ww którym praucjesz! Grydzonie roznoszą wiele chorób, które mogą zagrozić Twojemu zdrowiu i zdrowiu Twoich pracowników! Ponadto porzez wykorzystywanie do budowy gniazd papieru, często niszczą magazynowane dokumenty.

Gniazda wybudowane przez owady jak osy czy szerszenie to częsty problem dla działalności przedsiębiorstw w okresach letnich. Nie zwlekaj i skontaktuj się z profesjonalną firmą z branży DDD.

Szczegóły strony www.amat.poznan.pl:

Podlinkuj stronę www.amat.poznan.pl:

AMAT Poznań - deratyzacja, dezynsekcja i zwalczanie os i szerszeni

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 38

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Biuro na godziny Warszawa »

  Biuro na godziny Warszawa

  Na polecanej stronie online swoją atrakcyjną ofertę opublikowała W_spółdzielnia biurowa Biuro 1, która znajduje się w Warszawie. W ramach swojego funkcjonowania rekomenduje coraz modniejszą w różnych krajach świata ideę coworkingu, skierowaną do freelancerów. Trudni się fachowymi usługami związanymi z obsługą działalności gospodarczej. Zapewnia nie tylko szeroką przestrzeń do pracy, ale także księgowość oraz pomoc sekretariatu. Do atutów Biura 1 należy twórcza atmosfera, możliwość nawiązania relacji z rozmaitymi osobami.

  Data dodania: 16 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Świadectwa energetyczne »

  Świadectwa energetyczne

  Przedmiotem działań firmy EKO-GLOB jest wystawianie świadectw charakterystyki energetycznej. Oferujemy świadectwa energetyczne budynków o różnym przeznaczeniu. Swoją ofertę dedykujemy właścicielom budynków mieszkalnych i użytkowych. Zatrudniamy rzetelnych audytorów, posiadających kwalifikacje konieczne do wykonywania swojej pracy. Każde zlecone nam zadanie wykonujemy z ogromną starannością. Profesjonalizm, atrakcyjne ceny i terminowość to nasze mocne strony. Gwarantujemy wysoką jakość usług bazującą na wieloletnim doświadczeniu zawodowym.

  Data dodania: 26 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Spółka na sprzedaż kraków »

  Spółka na sprzedaż kraków

  Wirtualny sekretariat to usługa kierowana do rozległego kręgu właścicieli przedsiębiorstw. Zarówno tych, którzy stoją dopiero na progu kariery biznesowej, jak i tych z większym czy wręcz dużym doświadczeniem. Łączy ich jedno: sensowne spojrzenie na kwestię sprawnego działania firmy, tzn. zmierzanie do zagwarantowania jej koniecznego zaplecza organizacyjnego i zarazem zredukowania ponoszonych na ten cel wydatków. Oto nasza propozycja dla takich przedsiębiorców: prestiżowy adres do rejestracji przedsiębiorstwa w jednym z 5 polskich dużych miast: w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Katowice lub w Toruniu, odbiór przesyłek pocztowych i przekazywanie ich pod określony pierwotnie adres, zawiadamianie SMS-em i e-mailem o otrzymaniu poczty, udostępnienie indywidualnego numeru telefonu oraz faksu, przekazywanie zeskanowanej poczty, odbieranie telefonów, zagwarantowanie dostępu do sal konferencyjnych i biurowych stanowisk pracy.

  Data dodania: 19 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • RabbitOffice - Twoje Wirtualne Biuro we Wrocławiu »

  RabbitOffice - Twoje Wirtualne Biuro we Wrocławiu

  Planujesz otwarcie firmy ale chcesz zaoszczędzić na wynajmie lokalu? Zależy Ci na obniżeniu kosztów stałych, tak ważnych na początku działalności?Wynajmij adres w wirtualnym biurze Rabbit Office! Prestiżowa lokalizacja - ul. Świdnicka 39 we Wrocławiu - jedna z najdroższych ulic może być Twoją wizytówką za 100 zł brutto miesięcznie w podstawowym pakiecie Adres, który zawiera:- udostępnienie adresu do rejestracji firmy- odbieranie poczty- informowanie o nadejściu korespondencji- skanowanie poczty- wysyłka listów raz w miesiącu lub częściej na żądanie. Sprawdź nas! Zapraszamy do Rabbit Office!

  Data dodania: 28 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Grajewo »

  Biuro rachunkowe Grajewo

  Dzięki usługom oferowanym przez Biuro rachunkowe w Grajewie uzyskasz profesjonalne wsparcie i doradztwo w zakresie prowadzenia gospodarstwa rolnego. Prowadzenie biura rachunkowe specjalizującego się w usługach dla gospodarstw rolnych pozwala świadczyć klientom wysokiej jakości usługi.
  Doskonała znajomość specyfiki działalności gospodarstw rolnych oraz doświadczenie w pozyskiwaniu dotacji dla rolników pozwala nam wyjść z najlepszą ofertą do przedsiębiorców z miasta Grajewo. Biuro rachunkowe Anny Jankowskiej w Grajewie zaprasza do zapoznania się z ofertą oraz wizyty w naszym biurze. Biuro Rachunkowe Anna Jankowska to profesjonalizm i doświadczenie w branży usług księgowych dla rolników, które pomogą ci prowadzić gospodarstwo rolne.

  Data dodania: 27 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Szucha Business Center »

  Szucha Business Center

  Szucha Business Center oferuje biura do wynajęcia w centrum Warszawy. W ramach świadczonych usług Szucha Business Center prowadzi obsługę korespondencji. Wirtualne Biuro adres rejestracyjny dla firm. W zakresie naszych usług jest również księgowość w przystępnej cenie.Obsługa księgowa jest dostosowana indywidualnie do potrzeb i wymagań Klientów. Na bieżąco mogą Państwo uzyskać pełną informację o prowadzonej przez siebie działalności oraz poradę i podpowiedź dotyczących kwestii podatkowych czy dokumentacyjnych. Prowadzimy uproszczoną oraz pełną księgowość.Nasi pracownicy po odebraniu korespondencji, w zależności od wyboru pakietu, dokonują jej utrwalenia w wersji elektronicznej za pomocą skanu i przesyłają ją do Państwa za pośrednictwem poczty email albo na wskazany adres email wysyłają powiadomienie o odebraniu korespondencji w celu osobistego odbioru w siedzibie Szucha BC. Szucha Business Center oferuje możliwość zarejestrowania jednoosobowej działalności gospodarczej lub innego podmiotu gospodarczego, np. w formie spółki kapitałowej lub spółki osobowej. Twoja siedziba w centrum Warszawy.

  Data dodania: 20 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Chespa - Flexo - farby, klisze, wykrojniki - »

  Chespa - Flexo - farby, klisze, wykrojniki -

  Jesteśmy przedsiębiorstwem, który od wielu lat jest głównym producentem farb graficznych. Dzięki wysokiej jakości i staranności naszych usług, uzyskaliśmy zaufanie dużych koncernów i zostaliśmy naczelnym dystrybutorem w wielu krajach na świecie.

  Nasz asortyment składa się nie tylko z farb graficznych ale w dodatku klisz fotopolimerowych, obróbki repro, farby wodorozcieńczalnych oraz wykrojników płaskich i rotacyjnych. Wynikiem naszej pracy są liczne nagrody i sukcesy, między innymi SREBRNY MEDAL w konkursie FTA ?Excellence in Flexography Award 2015? w kategorii ?Mid Web ? Process ? Uncoated? oraz wiele innych.

  W naszje ofercie znajdziecie:
  Oferta

  KLISZE FOTOPOLIMEROWE

  TEKTURA FALISTA
  PODŁOŻA ELASTYCZNE
  TULEJE INROUND
  KLISZE SPECJALNE
  SYSTEM CDC
  PROFILE MASZYN DRUKARSKICH I TESTY
  PLATE CELL PATTERNING
  WERYFIKATORY KODÓW
  PLIKI CYFROWE

  FARBY GRAFICZNE:

  FARBY WODOROZCIEŃCZALNE
  FARBY ROZPUSZCZALNIKOWE NITROCELULOZOWE
  FARBY UTWARDZANE PROMIENIOWANIEM UV
  LAKIERY DYSPERSYJNE
  ATRAMENTY INKJETOWE NANOJET
  LABORATORIUM BADAWCZO-ANALITYCZNE

  WYKROJNIKI:

  WYKROJNIKI PŁASKIE
  WYKROJNIKI ROTACYJNE
  PROJEKTY OPAKOWAŃ
  USZCZELKI DO KOMÓR RAKLOWYCH
  SEKCJE DZIELENIA UŻYTKÓW
  PERTINAX
  SYSTEM TELE-SPRING
  SYSTEM USUWANIA ODPADÓW STRIPCLIP
  SYSTEM FLY SHEET
  ACCU BRAILLE
  NOWE MASZYNY I OPROGRAMOWANIE

  REPRO STUDIO:
  CHESPA REPRO STUDIO

  Data dodania: 15 08 2017 · szczegóły wpisu »