BitBay - Największa Polska giełda cyfrowych walut

Algor.gda.pl - klimatyzacja gdynia

Algor.gda.pl - klimatyzacja gdynia
Firma ALGOR zajmuje się instalacją wentylacji, klimatyzacji i chłodnictwa we wszystkich typach budynków. Dzięki wyspecjalizowanej kadrze inżynierów i projektantów jesteśmy gotowi wykonać nie tylko zlecone projekty, ale również zaprojektować i wybudować nowe realizacje.
Klimatyzacja - odpowiednio dopasowana i zainstalowana klimatyzacja sprawia, że możliwe staje się utrzymanie założonych warunków we wnętrzach pomieszczeń. Dotyczy to w szczególności odpowiedniej temperatury, kótrą można regulować według uznania i dostosowywać ją do bieżących wymagań. Jest to szczególnie istotne w miejscach pracy, gdzie komfort pracowników bezpośrednio wpływa na ich efektywność oraz zadowolenie. Nasza firma wykonuje instalacje klimatyzacji już od wielu lat, zyskaliśmy niezbędne doświadczenie oraz wypracowaliśmy najefektywniejsze metody pracy. Możemy pomóc doborze najlepszych klimatyzatorów lub nawet od podstaw stworzyć cały projekt klimatyzacji w danym budynku. Zajmujemy się także serwisem klimatyzacji zarówno w miejscach, gdzie taką instalację wykonywaliśmy jak i założoną przez inne podmioty. Działamy na terenie całego Trójmiasta (Gdańsk, Gdynia, Sopot) jak i w jego okolicach.
Chłodnictwo - zajmujemy się dostawą oraz montażem urządzeń chłodniczych do wszystkich miejsc, gdzie są one potrzebne - sklepy, hurtownie, zakłady produkcyjne. Doradzamy przy wyborze najlepszych sprzętów oraz zajmujemy się serwisem. Posiadamy konkurencyjną ofertę cenową na wszystkie usługi związane z chłodnictwem. Zapraszamy do kontaktu z nasza firmą.
Wentylacji - bez wentylacji ciężko wyobrazić sobie dobrze funkcjonujący budynek. Może dochodzić do zawilgoceń ścian, a wszelkie skażenaie powietrze nie są w sposób prawidłowy odprowadzane na zewnątrz. Nasza firma zajmuje się instalacją wentylacji we wszystkich typach budynków - hale, biurowce, centra handlowe czy też budynku mieszkalne. Możemy sprostać każdemu zadaniu. Zapraszamy do kontaktu.

Szczegóły strony algor.gda.pl:

Podlinkuj stronę algor.gda.pl:

Algor.gda.pl - klimatyzacja gdynia

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 58

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Klimatyzacja Kielce »

  Klimatyzacja Kielce

  Poszukujecie firmy która kompleksowo zajmuje się instalacjami klimatyzacyjnymi/wentylacyjnymi? Już aktualnie zapoznajcie się z ofertą korporacji Wentech. W mojej spisie produktów/usług profesjonalną klimatyzatory, wentylatory, a dodatkowo urządzenia chłodnicze. Grunt naszej działalności obejmuje głównie Kielce oraz dodatkowo województwo świętokrzyskie. Nasz oferta obejmuje: projekt, dobór, dostawę, a oprócz tego montaż urządzeń, jak również złożony serwis, a dodatkowo naprawę. Czeka na Was wieloletnie doświadczenie, wysoka jakość świadczonych usług, a ponadto niskie koszty. Już dziś zadzwoń i poznaj smak najwyższej klasy. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 21 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Systemy wentylacyjne »

  Systemy wentylacyjne

  Optimal to firma trudniąca się regulacją obiegu powietrza. Jednym z wyrobów montowanych w zakładach wytwórczych są systemy wentylacyjne. Oferowane moduły wentylacyjne odznaczają się wysoką jakością. Pracownicy dbają o to, by każdy klient był zadowolony z oferowanych artykułów. Zaprezentowane zostały tam m.in. idealne rozwiązania dla domu. Specjalnością oferty opisywanej witryny są kompleksowe rozwiązania np. dla biur. Oferta zawiera m.in. centrale wentylacyjne i klimatyzacyjne.

  Data dodania: 25 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Klimatyzacja Kielce »

  Klimatyzacja Kielce

  Działamy na rynku od wielu lat zaspokajając zapotrzebowanie na instalacje klimatyzatorów. Praktyka w tej branży to pewność, że zainstalowana przez nas klimatyzacja będzie spełniać swoje zadania. Kooperujemy z producentami klasy klimatyzatorów, które polecamy na naszej stronie. W naszej ofercie jest także naprawa, montaż, konserwacja oraz odgrzybianie i konserwacja.Oferta zaadresowana jest także do posiadaczy pawilonów handlowych i jadłodajni, ponieważ chłodnictwo to następna nasza sugestia. Instalujemy komory chłodnicze i przechowalnie, lady chłodnicze oraz szafy chłodnicze. Wykonujemy również przeglądy techniczne na szczelność instalacji.
  Odrębną usługą, którą zajmujemy się jest wentylacja lokali, która jest niezbędna zarówno w kompleksach biurowych, prywatnych oraz w pomieszczeniach firmowych. Montujemy również automatykę wentylacyjną, wentylatory przemysłowe, układy wentylacyjne oraz odciągi spalin. Przedstawione propozycje znajdują się na naszej stronie www, na którą zapraszamy.

  Data dodania: 10 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Serwis klimatyzacji Częstochowa »

  Serwis klimatyzacji Częstochowa

  Przedsiębiorstwo handlowo-usługowe "Tomar" od roku 2006 prowadzi działalność w branży klimatyzacyjnej, wentylacyjnej i chłodniczej. Działamy na terenie Częstochowy i okolic. Oferujemy Państwu:
  - doradztwo i dobór urządzeń wentylacyjnych
  - projektowanie systemów
  - montaż i uruchomienie
  - konserwacja i serwis urządzeń
  Współcześnie stosowane systemy klimatyzacji pozwalają na obniżenie temperatury w pomieszczeniu latem lub ogrzewanie go zimą. Obniżają nadmierną wilgotność. Przyczyniają się do poprawy warunków higienicznych i samopoczucia przebywających w pomieszczeniu osób. Nowoczesne klimatyzatory są wyjątkowo energooszczędne, niewielkie i bardzo ciche. Mnogość dostępnych systemów oraz konfiguracji urządzeń klimatyzacyjnych pozwala nam na dobranie najleprzegonajdogodniejszego dla klienta rozwiązania pod względem funkcji, parametrów technicznych, estetyki i wreszcie ceny.
  Zapewniamy fachową pomoc i całodobowy serwis. Zapraszamy do zapoznania sie z naszą pełną ofertą umieszczoną na stronie internetowej: www.tomarserwis.eu, lub do bezpośredniego kontaktu z naszymi przedstawicielami.

  Data dodania: 07 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Rekuperacja Gdańsk, Gdynia - APIS »

  Rekuperacja Gdańsk, Gdynia - APIS

  Zajmujemy się profesjonalnym montażem systemów klimatyzacyjnych oraz wentylacyjnych w domach, mieszkaniach czy różnego rodzaju halach produkcyjnych itp. Oferujemy między innymi montaż systemu odzysku ciepła z powietrza, tzw. rekuperacja. Gdynia i Gdańsk, to główne miasta w których prowadzimy swoje prace, jednak swoje usługi kierujemy również do osób prywatnych i firm z pobliskich miast i miejscowości. Dzięki zastosowaniu w swoim domu rozwiązania jakim jest rekuperacja można zyskać nie tylko świeże powietrze przez całą dobę bez konieczności wietrzenie, ale również oszczędzimy na ogrzewaniu. Świeże powietrze, to przede wszystkim lepsze samopoczucie, zdrowie i większa sprawność umysłowa. W czasie stale rosnących cen energii systemy rekuperacji zyskują na popularności. Tego typu rozwiązanie pozwala odzyskać ciepło przy zachowaniu szczelności. Wejdź na naszą stronę i dowiedz się więcej o zaletach montowanych przez nas instalacji. Naszym głównym atutem jest duże doświadczenie poparte wieloma wykonanymi projektami. Zapraszamy.

  Data dodania: 27 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Serwis klimatyzacji »

  Serwis klimatyzacji

  Firma MIR-TOR powstała w 1989 roku w Toruniu. Jesteśmy regionalnym liderem w zakresie instalacji i serwisu urządzeń klimatyzujących i wentylacyjnych. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom Klientów i sukcesywnie rozszerzamy zakres oferowanych przez nas usług. Dziś firma MIR-TOR posiada niezbędne doświadczenie i zasoby ludzkie pozwalające na kompleksową obsługę techniczną oraz realizację wielobranżowych zadań inwestycyjnych.

  Firma MIR-TOR świadczy usługi na obszarze całego kraju. Naszymi klientami są zarówno firmy prywatne, jednostki budżetowe jak również przedsiębiorstwa państwowe.


  Podstawą naszej oferty są KLIMATYZACJE zarówno do zastosowań domowych, biurowych jak i przemysłowych.

  Oferujemy Klimatyzatory typu SPLIT, systemy MULTI oraz systemy VRF. W naszej ofercie znajdą też Państwo nowoczesne pompy ciepła o zmiennym przepływie czynnika chłodniczego, które są obecnie najnowocześniejszym rozwiązaniem technicznym i technologicznym w dziedzinie klimatyzacji komfortu i ogrzewania pomieszczeń.

  Oferujemy także systemy klimatyzacji precyzyjnej i wody lodowej, będące wysoko zaawansowanymi rozwiązaniami wykorzystującymi najnowocześniejsze rozwiązania w dziedzinie kompleksowej obróbki powietrza.

  Data dodania: 25 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • AIRCLEAN Systemy wentylacji i klimatyzacji »

  AIRCLEAN Systemy wentylacji i klimatyzacji

  Firma AirClean od 2008r. zajmuje się usługami zapewniającymi poprawę komfortu w obiektach, w których przebywają ludzie. Wykonujemy montaż klimatyzacji i wentylacji, czyszczenie kanałów wentylacyjnych oraz przeglądy serwisowe. Zatrudniamy doświadczonych instalatorów i projektantów z branży klimatyzacyjnej i wentylacyjnej. Oferujemy również kompleksowe usługi w zakresie wynajmu urządzeń klimatyzacyjnych, wentylacyjnych i grzewczych na potrzeby różnego rodzaju wydarzeń (więcej informacji pod adresem www.air4events.pl)

  Wykonujemy prace w następującym zakresie:
  -montaż klimatyzacji i wentylacji,
  -projektowanie instalacji,
  -czyszczenie przewodów wentylacyjnych i urządzeń,
  -inspekcje i monitoring TV wentylacji i klimatyzacji,
  -dezynfekcja wentylacji i klimatyzacji,
  -pomiary przepływu powietrza,
  -regulacja nawiewników,
  -przeglądy i konserwacja wentylacji,
  -opinie i ekspertyzy.

  Obiekty/pomieszczenia które obejmują nasze usługi to:
  -pomieszczenia biurowe,
  -hotele,
  -supermarkety,
  -hale sportowe,
  -sale widowiskowe,
  -szpitale i gabinety stomatologiczne,
  -hale przemysłowe i magazynowe,
  -domy jednorodzinne i mieszkania.

  Data dodania: 26 04 2016 · szczegóły wpisu »