BitBay - Największa Polska giełda cyfrowych walut

Alarmy, Kamery, Monitoring - Płock

Alarmy, Kamery, Monitoring - Płock
Od wielu lat zajmuję się montażem, serwisem, naprawami
i adaptacją instalacji i urządzeń takich jak:

---Systemów sygnalizacji włamania i napadu--- (SSWiN), czyli tak popularnych dziś systemów alarmowych, wraz z podłączeniem monitoringu zewnętrznego reagującego na alarmy włamaniowe, napadowe, pożarowe czy monitorujące zazbrojenia obiektów.

---systemów telewizji dozorowej--- (CCTV), punktów kamer stacjonarnych i obrotowych, kamery megapikselowe w technologii IP, podłączanie instalacji telewizji przemysłowej do sieci internet w celu zdalnego podglądu rejestrowanego obrazu.

Firma świadczy swoje usługi przede wszystkim na terenie Płocka i okolic. Posiadamy doświadczenie w zabezpieczaniu różnych obiektów jak np.:
- mieszkania,
- domy,
- rezydencje,
- biura,
- sklepy,
- magazyny
- hale produkcyjne.

Wszyscy moi pracownicy posiadają "Licencje Pracowników Zabezpieczenia Technicznego II-go Stopnia".


Zapewniamy kompleksową usługę obejmującą:
- sporządzenie wstępnej oceny zagrożeń i kosztorysu -
- opracowanie projektu technicznego -
- wykonanie prac montażowych -
- konfigurację, programowanie i uruchomienie układu -
- przeprowadzenie szkolenia na temat obsługi zastosowanego sprzętu-

Wszystkie usługi świadczone przez naszą firmę objęte są opieką serwisową
i gwarancją na 24 miesiące.

Szczegóły strony www.zuh-jerzy.pl:

Podlinkuj stronę www.zuh-jerzy.pl:

Alarmy, Kamery, Monitoring - Płock

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 166

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Agencja Ochrony POL-PATROL Security p. z o.o »

  Agencja Ochrony POL-PATROL Security p. z o.o

  Agencja ochrony POL-PATROL-security 1993 koncesjonowana agencja ochrony osób i mienia, montaż systemów alarmowych, telewizja przemysłowa, monitoring obiektów z interwencją. MONITORING:> 24godzinny, elektroniczny nadzór nad obiektem chronionym> elektroniczna obserwacja i rejestracja wszystkich zdarzeń mających miejsce w obiekcie> reakcja grup interwencyjnych na sygnał sabotażu, włamania i napadu SYSTEMY ALARMOWE :Instalujemy kompleksowo-> systemy alarmowe w obiektach użyteczności publicznej jak i niedrogie systemy do mieszkań, domów i sklepów > systemy kontroli dostępu, systemy rejestracji czasu pracy, systemy sygnalizacji włamania i napadu SSWiN systemy obserwacji, rejestracji i przetwarzania sygnałów video> telewizja dozorowa CCTVOCHRONA FIZYCZNA Realizowana jest przez pracowników firmy POL-PATROL zgodnie z procedurami chronionego obiektu, których głównym celem jest sprawowanie nadzoru nad powierzonym mieniem a w szczególności ograniczenia swobodnego poruszania się osób nieupoważnionych a także zapobiegania włamaniom, kradzieżą i dewastacjom oraz ochroną osób w strefie dozoru.

  Data dodania: 16 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ochrona Warszawa »

  Ochrona Warszawa

  Profesjonalna firma ochrony z Warszawy zaprasza wszystkie chętne firmy i nie tylko firmy do skorzystania z usług specjalistów. Świetnie wyspecjalizowana ekipa profesjonalistów pomoże w takich dziedzinach jak: ochrona dóbr osobistych, ochrona fizyczna, ochrona majątku. Jesteśmy doskonale przygotowanym zespołem do pełnienia obowiązków zawsze i wszędzie. Wszystkie dane dotyczące Naszej firmy znaleźć można na Naszej stronie www, na którą teraz już serdecznie zapraszamy Państwa.

  Data dodania: 20 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria notarialna Poznań »

  Kancelaria notarialna Poznań

  Kancelaria Notarialna MIKOŁAJ SIENNICKI ? notariusz z Poznania, oferuje profesjonalną pomoc w każdego typu czynnościach, gdzie konieczna jest interwencja notariusza. Należyte zabezpieczenie różnorodnego rodzaju umów aktem notarialnym stanowi w dużej ilości sytuacji obowiązek. Biorąc to pod uwagę, poznańska Kancelaria Notarialna MIKOŁAJ SIENNICKI ? notariusz, oferuje swoje świadczenia osobom prywatnym, jak również różnorodnym firmom. W ich zakres wchodzi na przykład tworzenie odpisów z akt, czy też oświadczeń notarialnych. Z oferty Kancelarii Notarialnej MIKOŁAJ SIENNICKI ? notariusz z Poznania, korzystają Kontrahenci z różnorakich branż, zajmujący się różnego rodzaju pracami. Oprócz wykonywania fachowych dokumentów notarialnych, Kancelaria Notarialna MIKOŁAJ SIENNICKI także przechowuje wartościowe papiery bądź walutę, jak i zajmuje się doręczaniem oświadczeń.

  Data dodania: 26 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalny montaż anten satelitarnych i naziemnych »

  Profesjonalny montaż anten satelitarnych i naziemnych

  Ustawiamy anteny satelitarne i analogowe profesjonalnym miernikiem. Działamy na terenie województwa zachodniopomorskiego. Instalujemy wszystkie platformy: TELEWIZJA N, CYFRA +, CYFROWY POLSAT, TPSA, TV TRWAM, TELEWIZJA NA KARTĘ. Zajmujemy się telewizją analogową i cyfrowa DVB-T, instalacjami multiswitch w domach, blokach, klubach i innych obiektach.Doradzamy w kwestiach technicznych oraz pomagamy w dobraniu odpowiedniego sprzętu.

  Data dodania: 06 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro detektywistyczne Warszawa »

  Biuro detektywistyczne Warszawa

  Super Detektyw to ekspercka agencja detektywistyczna pracująca na najwyższym poziomie i na najwyższych obrotach. Specjaliści, którzy tworzą tę firmę charakteryzuje się zgraniem drużyny A, refleksem i zdecydowaniem Chucka Norrisa, wytrwałością Sherlocka Holmesa, intelektem i umiejętnościami rozwikływania zagadek Monka, zdolnością kamuflażu Hansa Klossa i przenikliwością Patricka Jane'a i Lightmana w jednym. Nasze biuro detektywistyczne ma solidne doświadczenie w trudnych i wymagających dyskrecji sprawach. Każdy detektyw w naszej grupie posiada kompetencje, dzięki którym potrafi pomóc i doradzić Klientowi. Zapraszamy na naszą stronę internetową oraz do kontaktu z naszym zespołem.

  Data dodania: 05 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Gwarancja bezpieczeństwa »

  Gwarancja bezpieczeństwa

  Grupa Pogoń Ochrona specjalizuje się w usługach ochroniarskich świadczonych głównie na terenie Warszawy i okolic. Oferta firmy to w szczególności ochrona osobista osób oraz ochrona mienia realizowana przez doświadczonych specjalistów w swojej dziedzinie ze wszystkimi niezbędnymi certyfikatami i licencjami. Grupa Pogoń posiada wieloletnią praktykę w swojej branży, ochraniała wiele ważnych osobistości i pomagała w interwencjach zawsze sprawnie i szybko, czego świadectwem są pozytywne referencje i zadowolenie klientów. Kompleksowa ochrona osobista ma miejsce poprzez dwie formy obsługi ? bezpośrednia ochrona oraz wykorzystanie elektronicznych systemów alarmowych sygnalizujących zagrożenie. Grupa Pogoń w każdym z tych obszarów działania zapewnia ochronę całościową i poczucie bezpieczeństwa swoim klientom, także całodobowo jako ochrona osobista stacjonarna, w tym także na imprezach masowych. Instalowane przez firmę systemy alarmowe pozwalają na stałe dozorowanie zarówno przestrzeni zamkniętych, jak i otwartych. Dzięki nowoczesnym systemom łączności stosowanym przez firmę Pogoń Ochrona możliwe jest uzyskanie błyskawicznego wsparcia grupy interwencyjnej w razie wystąpienia zagrożenia. Dodatkowo dostępne są usługi konwojowania.

  Data dodania: 10 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • INSPECTIO Agencja Detektywistyczna »

  INSPECTIO Agencja Detektywistyczna

  Agencja Detektywistyczna INSPECTIO to przede wszystkim zespół zgranych fachowców. Nasi eksperci zajmują się wyjaśnianiem faktów i zjawisk na rzecz osób i firm.

  Szerokie kontakty z przedstawicielami pionów operacyjno śledczych oraz specjalistami wielu różnorodnych dziedzin, w połączeniu z zaawansowaną metodologią działania - przynoszą wymierne korzyści naszym Klientom. Nasza praca jest dla nas wielką pasją, a z Klientami staramy się nawiązywać partnerskie relacje. Współpracę opieramy tylko na jasnych i przejrzystych zasadach. Zawsze działamy zgodnie z etyką zawodową i literą prawa, na pierwszym miejscu mając dobro innych. Doświadczenie w rozwiązywaniu problemów naszych zleceniodawców pozwoliło nam na wypracowanie skutecznych metod pomocy.

  Celem Agencji jest dostarczanie sprawdzonych i rzetelnych informacji, umożliwiających podjęcie ważnych, często życiowych decyzji. Pełne zaangażowanie, szerokie kontakty oraz doświadczenie zawsze przynoszą efekty w dotarciu do prawdy.

  Agencja Detektywistyczna działa na podstawie zezwolenia Ministerstwa Spraw Wewnętrznych, a nasi detektywi posiadają licencje wydane przez Komendę Wojewódzką Policji. INSPECTIO posiada ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej z tytułu wykonywanej działalności.

  Data dodania: 28 08 2014 · szczegóły wpisu »