BitBay - Największa Polska giełda cyfrowych walut

Akademickie Liceum Ogólnokształcące w Łodzi

Akademickie Liceum Ogólnokształcące w Łodzi
Akademickie Liceum Ogólnokształcące z Łodzi ma jasną wizję funkcjonowania. Szkoła jest zarówno wspólnotą uczniów jak i rodziców i nauczycieli. Głównym i nadrzędnym celem szkoły jest wszechstronny rozwój osobowości ucznia. Chodzi o rozwój sfery intelektualnej, umiejętności praktycznego wykorzystywania tej wiedzy oraz przygotowanie do podejmowania właściwych decyzji. Akademickie Liceum Ogólnokształcące tworząc twórczą atmosferę pomaga uczniom w rozwianiu indywidualnych umiejętności. W szkole panuje miła i rodzinna atmosfera. Akademickie Liceum Ogólnokształcące z Łodzi to także technikum i liceum sportowe. Do klas sportowych zapraszani są absolwenci szkół podstawowych oraz gimnazjum, którzy uprawiają sport wyczynowo i którzy wiążą z tym swoją przyszłość i zainteresowania. Priorytetem placówki jest takie przygotowanie ucznia do matury, aby nie zostały zaniedbane jego zainteresowania i sportowe pasję. Klasy sportowe to najczęściej poszukiwane klasy przez młodzież, która ma szerokie sportowe zainteresowania i chce rozwijać się w tym kierunku. Akademickie Liceum Ogólnokształcące w Łodzi ul. Wileńska 53/55 94-011 Łódź 42 674 69 88 liceum@akademickielo.com.pl REGON: 362330748

Szczegóły strony www.akademickielo.com.pl:

Podlinkuj stronę www.akademickielo.com.pl:

Akademickie Liceum Ogólnokształcące w Łodzi

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 38

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Uczelnie wyższe »

  Uczelnie wyższe

  Portal dla maturzystów www.studentpolski.pl to nie tylko informator dotyczący studiów odbiorca znajdzie tam również ciekawe wywiady, przeczyta artykuł dotyczący pracy i kariery po studiach, dowie się na jakie profesje jest teraz zapotrzebowanie na rynku pracy. Na stronie znajdują się również ciekawe najświeższe notki dotyczące życia poszczególnych uczelni.Portal pomoże się też odprężyć, wystarczy zajrzeć do działu rozrywka lub fototemat.

  Data dodania: 25 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prezentacje maturalne »

  Prezentacje maturalne

  Prezentacje maturalne z języka polskiego w większości wypadków jest to coś koło pięciu książek uwzględniających publikacje kanonowe, oraz z poza jej rewiru. Jeden po drugim do danej pozycji wyłonić należy opracowanie krytyczne, bądź tez regencję. Kolejnym fazą, jest zrobienie konspektu, który jest wyciągiem naszej wypowiedzi. Na koniec bez wątpienia dość wnikliwy opis przebiegania wyselekcjonowanego tematu w lekturach, bądź innych materiałach. Prezentacja maturalna winna również zawierać cytaty, dlatego że dają one wyższe odzwierciedlenie zagadnienia, a także dodatkowe punkty od Komitetów. Wszystko to musi być przygotowane schludnie, dokładnie i merytorycznie. Pamiętając o artykułach dodatkowych, które chociaż nie są modułem żądanym, to niezmiernie cenionym w oczach mentorów.

  Data dodania: 28 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Uprawnienia elektryczne »

  Uprawnienia elektryczne

  Jedną z firm którą to warto odwiedzić w celu wykonania uprawnień elektrycznych jest firma uprawnienia-elektryczne.pl. Jest to firma franchisingowa, zajmuje się szeroko pojętym douczaniem osób dorosłych w zakresie szkoleń zawodowych. Jednym z najważniejszych profili firmy jestorganizowanie kursów oraz szkoleń wraz z egzaminem którego ukoronowaniem jestwypracowanie dokumentu potwierdzającego możliwość rozpoczęcia pracy na stonowisku elektryka. Warto ukończyć kurs na uprawniania elektryczne. Elektrycy są rozchwytywani na rynku. Uprawniania-elektryczne.pl jest to strona na której to możemy się zapisać się na kurs i w rezultacie zdobyć tak bardzo potrzebne uprawniania. Warto już dziś zajrzeć na stronę uprawnienia-elektryczne.pl i zacząć wykreować swoją przyszłość od nowych uprawnień.

  Data dodania: 10 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia bhp e-learning »

  Szkolenia bhp e-learning

  Prowadzisz korporację zatrudniającą jedynie parę osób? Ale jednocześnie, jak prawie każdy biznesmen musisz spełnić, obwarowany regulacjami wymóg o zrealizowaniu ćwiczeń BHP? Skorzystaj więc z nowości na rynku.
  Po wejściu na witrynę szkolenia-bhp24.pl dostaniesz dostęp do platformy internetowej udzielającej szkolenia bhp e-learning. Za nieduży comiesięczny wydatek finansowy rzędu paru zł, uzyskasz sposoby do samodzielnego wykonywania szkoleń kadrowych. Dosyć długo borykaliście się z drogimi i miałkimi szkoleniami stacjonarnymi.
  Teraz korzystaj z filmików i prezentacji multimedialnych w wysokiej jakości i jednocześnie rozdzielczości. Szkolenia bhp dla załogi pracowniczej, nigdy wcześniej nie były tak nietypowe, ale i równocześnie spełniające wszystkie wytyczne ustawowe.

  Data dodania: 26 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Żłobek Zielonka »

  Żłobek Zielonka

  Naszym zadaniem jest wspieranie Waszych Pociech, aby wyrosły na odważnych, samodzielnych ludzi, którzy potrafią sprostać wymaganiom otoczenia, dlatego kierując się zasadą wychowania Marii Montessori: "pomóż mi zrobić to samodzielnie" staramy się wspomagać samodzielne wysiłki małego człowieka. Każde dziecko jest wyjątkowe, a my poprzez różnorodność zajęć staramy się stymulować jego rozwój i kreatywność mając na uwadze jego indywidualny potencjał.

  Data dodania: 15 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Hurtownia zabawek poznań »

  Hurtownia zabawek poznań

  Nasza firma została założona w 1995 roku. Posiadamy w zestawie ok.kilkutysięcy rzeczy. Wyroby kupujemy od razu od importerów, a jego znacząca porcja bierze początek z kontraktacji, przez co możemy proponować mistrzowskie wartości, często niższe od importerów. Jesteśmy dystrybutorami naszego wytwórcy maskotek,mianowicie spółki "Świat Zdrowych Zabawek". W wyborze jego wyrobów mamy: fotele na biegunach, konie na biegunach, huśtawki, tablice do malowania. Artykuł wyprzedawany jest w magazynie, także jest dowożony do zamawiającego.

  Data dodania: 23 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła Języków Obcych »

  Szkoła Języków Obcych

  Firma Języki Warszawa [ oferuje usługi językowe w zakresie nauczania, szkoleń, jak również tłumaczeń. Specjalizujemy się w języku angielskim, niemieckim i francuskim. Oferujemy nauczanie osobiste i warsztaty w niewielkich i średniej wielkości grupach dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Prowadzimy kursy z języka ogólnego i profesjonalnego, jak również szkolenia przygotowawcze i egzaminacyjne. Organizujemy kursy dostosowane do wymagań uczestników i przy uwzględnieniu ich wyspecjalizowania językowego oraz dodatkowo czasu jakim dysponują. Świadczymy także usługi tłumaczeniowe zarówno ustne jak i pisemne, w tym uwierzytelnione. Przedstawiamy Państwu ciekawą propozycję, zapewniając konkurencyjne ceny i dogodne okoliczności współpracy.

  Data dodania: 09 11 2012 · szczegóły wpisu »