BitBay - Największa Polska giełda cyfrowych walut

Akademickie Liceum Ogólnokształcące w Łodzi

Akademickie Liceum Ogólnokształcące w Łodzi
Akademickie Liceum Ogólnokształcące z Łodzi ma jasną wizję funkcjonowania. Szkoła jest zarówno wspólnotą uczniów jak i rodziców i nauczycieli. Głównym i nadrzędnym celem szkoły jest wszechstronny rozwój osobowości ucznia. Chodzi o rozwój sfery intelektualnej, umiejętności praktycznego wykorzystywania tej wiedzy oraz przygotowanie do podejmowania właściwych decyzji. Akademickie Liceum Ogólnokształcące tworząc twórczą atmosferę pomaga uczniom w rozwianiu indywidualnych umiejętności. W szkole panuje miła i rodzinna atmosfera. Akademickie Liceum Ogólnokształcące z Łodzi to także technikum i liceum sportowe. Do klas sportowych zapraszani są absolwenci szkół podstawowych oraz gimnazjum, którzy uprawiają sport wyczynowo i którzy wiążą z tym swoją przyszłość i zainteresowania. Priorytetem placówki jest takie przygotowanie ucznia do matury, aby nie zostały zaniedbane jego zainteresowania i sportowe pasję. Klasy sportowe to najczęściej poszukiwane klasy przez młodzież, która ma szerokie sportowe zainteresowania i chce rozwijać się w tym kierunku. Akademickie Liceum Ogólnokształcące w Łodzi ul. Wileńska 53/55 94-011 Łódź 42 674 69 88 liceum@akademickielo.com.pl REGON: 362330748

Szczegóły strony www.akademickielo.com.pl:

Podlinkuj stronę www.akademickielo.com.pl:

Akademickie Liceum Ogólnokształcące w Łodzi

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 102

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Tablice multimedialne »

  Tablice multimedialne

  Niezmiernie miło zapraszamy do sklepu internetowego Neomedia - interaktywne rozwiązania. W sklepie tym dajemy możliwość Państwu zakup wszystkiego co jest zgrupowane z interaktywną edukacją oraz szkoleniami, a mianowicie tablice interaktywne, piloty do przeprowadzania testów zdalnie, wizualizery, pracownie-multimedialne.pracownie multimedialne oraz wiele innych różnorakich elementów wyposażenia pracowni multimedialnych.
  W Naszym serwisie ukazane są oczywiście wszystkie te rozwiązania, aby użytkownik miał możność dostosowania towaru do osobistych potrzeb, które czasem są niezwykle specyficzne.
  Oferta Naszego sklepu internetowego jest na tyle różnorodna i konkurencyjna że na pewno zdecydujecie się Państwo na zakup naszych produktów.
  Tablice multimedialne

  Data dodania: 22 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kodeks audio audiobook mp3 do słuchania lektor »

  Kodeks audio audiobook mp3 do słuchania lektor

  Kodeksy audio w formacie mp3 to nowość wydawnicza naszego sklepu z audiobookami. Sklep specjalizuje się w wydawaniu aktualnych kodeksów oraz ustaw nagranych przez prawdziwych lektorów. Na rynku dostępne są kodeksy nagrane przez syntezatory mowy, jednakże ze względu na niską jakość ich nagrania oraz monotonią barwę oraz sztuczną wymowę nie nadają się do nauki. Jesteśmy jedyną firmą która oferuje kodeksy nagrane przez prawdziwych lektorów. Na naszej stronie można posłuchać bezpłatnych próbek każdego kodeksu przed jego zakupem. Posiadamy kodeksy z najbardziej aktualnym stanem prawnym. Kodeksy nagrane są na płytach cd, a kodeks podzielony jest na utwory po 10 artykułów każdy, co ułatwia szybkie przemieszczanie się po treści ustawy.

  Data dodania: 21 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prezentacje maturalne »

  Prezentacje maturalne

  Prezentacje maturalne z języka polskiego w większości wypadków jest to coś koło pięciu książek uwzględniających publikacje kanonowe, oraz z poza jej rewiru. Jeden po drugim do danej pozycji wyłonić należy opracowanie krytyczne, bądź tez regencję. Kolejnym fazą, jest zrobienie konspektu, który jest wyciągiem naszej wypowiedzi. Na koniec bez wątpienia dość wnikliwy opis przebiegania wyselekcjonowanego tematu w lekturach, bądź innych materiałach. Prezentacja maturalna winna również zawierać cytaty, dlatego że dają one wyższe odzwierciedlenie zagadnienia, a także dodatkowe punkty od Komitetów. Wszystko to musi być przygotowane schludnie, dokładnie i merytorycznie. Pamiętając o artykułach dodatkowych, które chociaż nie są modułem żądanym, to niezmiernie cenionym w oczach mentorów.

  Data dodania: 28 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia bhp e-learning »

  Szkolenia bhp e-learning

  Prowadzisz korporację zatrudniającą jedynie parę osób? Ale jednocześnie, jak prawie każdy biznesmen musisz spełnić, obwarowany regulacjami wymóg o zrealizowaniu ćwiczeń BHP? Skorzystaj więc z nowości na rynku.
  Po wejściu na witrynę szkolenia-bhp24.pl dostaniesz dostęp do platformy internetowej udzielającej szkolenia bhp e-learning. Za nieduży comiesięczny wydatek finansowy rzędu paru zł, uzyskasz sposoby do samodzielnego wykonywania szkoleń kadrowych. Dosyć długo borykaliście się z drogimi i miałkimi szkoleniami stacjonarnymi.
  Teraz korzystaj z filmików i prezentacji multimedialnych w wysokiej jakości i jednocześnie rozdzielczości. Szkolenia bhp dla załogi pracowniczej, nigdy wcześniej nie były tak nietypowe, ale i równocześnie spełniające wszystkie wytyczne ustawowe.

  Data dodania: 26 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia e learningowe »

  Szkolenia e learningowe

  E-learning to wygodne rozwiązanie dla użytkowników w każdym wieku ? dzieci, studentów, rodziców. Jest uznaną metodą nauki w Europie Zachodniej i USA. Umożliwia naukę, oszczędzając przy tym czas i pieniądze. Dzięki profesjonalnej, nowatorskiej platformie internetowej działającej w Polsce o nazwie CyfrowaSzkola.pl, można otrzymać dostęp do zaawansowanej bazy materiałów naukowych z każdej dziedziny. Troszczymy się o wysoką jakość merytoryczną zamieszczanych materiałów. Żeby przed zamówieniem określonego pakietu sprawdzić notę od uczestników szkolenia, wystarczy tylko kliknąć w jego tytuł. Kurs jest aktywny w czasie 30 dni. Zapraszamy do podjęcia współpracy partnerów, tworzących nowe szkolenia.

  Data dodania: 04 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła Języków Obcych »

  Szkoła Języków Obcych

  Firma Języki Warszawa [ oferuje usługi językowe w zakresie nauczania, szkoleń, jak również tłumaczeń. Specjalizujemy się w języku angielskim, niemieckim i francuskim. Oferujemy nauczanie osobiste i warsztaty w niewielkich i średniej wielkości grupach dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Prowadzimy kursy z języka ogólnego i profesjonalnego, jak również szkolenia przygotowawcze i egzaminacyjne. Organizujemy kursy dostosowane do wymagań uczestników i przy uwzględnieniu ich wyspecjalizowania językowego oraz dodatkowo czasu jakim dysponują. Świadczymy także usługi tłumaczeniowe zarówno ustne jak i pisemne, w tym uwierzytelnione. Przedstawiamy Państwu ciekawą propozycję, zapewniając konkurencyjne ceny i dogodne okoliczności współpracy.

  Data dodania: 09 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • TŁUMACZENIA SZCZECIN - Tłumaczenia przysięgłe - blog Biura Tłumaczy ze Szczecina »

  TŁUMACZENIA SZCZECIN - Tłumaczenia przysięgłe - blog Biura Tłumaczy ze Szczecina

  Blog mój czyli Tłumaczenia Szczecin blog, ma za temat Tłumaczenia angielskiego Szczecin, stąd jego tytuł. W tytule zawiera sie sporo z treści, a na pewno tematyka, którą jest wszystko związane z tłumaczeniami angielskiego i ze Szczecinem. To co tłumacz wykonuje, co można oczekiwać zlecając tłumaczenia. Opis ten jest absolutnie unikalny, bo autor pisze go z głowy, a ma o czym pisać, bo sam tłumaczy z angielskiego (a czasami na angielski). Jest to spora różnica, gdy bloga czy wortal prowadzony jest przez osobę osobiście zaangażowaną w opisywaną tematykę -w tym przypadku tłumaczenia techniczne szczecin, a gdy teksty są li tylko pisane na zamówienie, a tworzy je specjalista seo, co gorsza nie wie o czym pisze, to jakość bloga spada na łeb na szyję. Są to przeważnie tłumaczenia techniczne, takich jest wciąż najwięcej. Zapraszam na bloga, na którym między innymi - kącik humoru: Tłumaczenia Szczecin na wesoło - autentyki z tłumaczeń, można również dodawać swoje własne przykłady śmiesznych qui pro quo z translacji.

  Data dodania: 23 04 2016 · szczegóły wpisu »