BitBay - Największa Polska giełda cyfrowych walut

Podkategoria: Agencje public relations

 • Sale konferencyjne Kraków »

  Sale konferencyjne Kraków

  Takiego budynku nie było w naszym mieście. Wielka sala konferencyjna, która będzie w stanie objąć 2000 osób przygotowana do tego, aby pomieścić wystawy, bazary, ekspozcyje. Będzie to jedno z największych w w województwie centrów spotkań. Nowoczesne przestrzenie, które spełni światowe standardy dla tego rodzaju pomieszczeń. Do tego w budynku znajdą się trzy sale o różnych funkcjach. Dużą zaletą tego centrum konferencyjnego jest to, że znajduje się w centrum miasta, niedaleko Wawelu i skupiska hoteli krakowskich, toteż każdy gość nie będzie miał żadnych kłopotów z dotarciem do niego. W piwnicach budynku znajdzie się także ogromny parking podziemny. To idealne miejsce dla największych, najbardziej prestiżowych wydarzeń w Krakowie.

  Data dodania: 11 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Certyfikat rzetelnosci - www.jakoscroku.pl »

  Certyfikat rzetelnosci - www.jakoscroku.pl

  Weź udział w konkursie Jakości roku. Przyczyń się do propagowania, rzetelnego działania polskich przedsiębiorstw. Zbuduj swój wizerunek już dziś, nie zwlekaj z wysłaniem zgłoszenia. Pokaż swoim przyszłym klientom, że prowadzisz swoją firme w uczciwy sposób. Nie zostawaj w tyle za konkurencją, starającą się o posiadanie tak prestiżowego wyróżnienia.

  Data dodania: 03 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Agencja Public Relations »

  Agencja Public Relations

  Exacto to agencja public relations, która precyzyjnie dopasowuje się do oczekiwań klientów. Współpracę zaczyna od szczegółowej analizy obecnych projektów, dostępnych narzędzi komunikacyjnych, w następnej kolejności tworzy dalsze działania i wciela je życie. Spółka także śledzi całokształt swoich projektów. Dzięki wiedzy oraz umiejętności zespołowej współpracy, którymi odznacza się grupa fachowców Exacto, cele stają się osiągalne w krótszym okresie czasu i przynoszą większe rezultaty. Zespół Exacto podejmuje się wyzwań, współpracuje z najlepszymi fachowcami w Polsce. Agencja działa w zakresie komunikacji marketingowej, której celem jest polepszenie relacji wewnątrz i na zewnątrz firmy oraz utrwalanie pożądanego wizerunku. Exacto sp. z o.o. działa w takiej sferze, jak komunikacja marketingowa i komunikacja wewnętrzna, która ma na celu budowanie pozytywnego wizerunku i dobrych, otwartych relacji wewnątrz firmy, jak i w otoczeniu zewnętrznym. Do głównych kompetencji agencji należą: realizacja badań i analiz, tworzenie strategii i mediaplanów, szybkie reagowanie w sytuacjach kryzysowych, organizacja wydarzeń, internet PR oraz SEO PR.

  Data dodania: 29 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Brand PR Warszawa »

  Brand PR Warszawa

  Nowoczesny marketing to wyzwanie we współczesnych czasach. Agencja PR HEIMA Studio potrafi sprostać nawet najbardziej niewypowym wyzwaniom. Specjalizujemy się w takich dziedzinach jak brand PR, social media, startup PR oraz organizacji eventów. Public relation w naszym wykonaniu to gwarancja jakości i nowoczesnego podejścia. Przez 10 lat działalności zaufało nam już kilkudziesięciu klientów. Zapraszamy - Warszawa, ul. Jeżewskiego 5f/33.PR HEIMA Studio to agencja PR z międzynarodowym doświadczeniem. Ta warszawska firma istnieje na rynku od ponad 10 lat. W tym czasie zdobyła liczne specjalizacje. Zajmuje się obsługą PR startupów, brand PR, a także obsługą social mediów. Organizacja eventów czy innych wydarzeń to także chleb powszedni tej agencji. Wszelkie działania są konsultowane indywidualnie z klientem i dostosowywane do jego potrzeb.
  Agencja PR HEIMA Studio działa w obszarze mediów tradycyjnych i internetowych. Nasze nowatorskie rozwiązania obejmują brand PR, social media, PR dla startupów i organizację wydarzeń. Na bieżąco śledzimy trendy, dzięki czemu oferujemy nowoczesne i skuteczne pomysły. Wyróżnia nas elastyczność i indywidualne podejście do każdego klienta. HEIMA Studio to profesjonaliści w swojej branży.
  HEIMA Studio działa jako niezależna agencja public relations. Znajdziesz nas w Warszawie przy ulicy Jeżewskiego 5f/33. Specjalizujemy się w działaniach marketingowych obejmujących brand PR, social media, organizację wydarzeń i PR dla startupów. Marketing w naszym wykonaniu jest skuteczny i nieszablonowy. Postaw na jakość i oryginalne rozwiązania, wybierz HEIMA Studio!

  Data dodania: 27 07 2016 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Agencje public relations

Agencje public relations - nowa strona:

Adres: