BitBay - Największa Polska giełda cyfrowych walut

Agencja ochrony Zielona Góra

Agencja ochrony Zielona Góra
Każdego dnia media informują o napadach, włamaniach i kradzieżach. Sądzisz, że Twoja firma jest bezpieczna? Zastanów się, jakimi środkami dbasz o właściwą ochronę ludzi i mienia ? jesteś pewien, że są wystarczające? Pomyśl także o porządku w obiektach firmy oraz wyglądzie terenów, które do niej przynależą ? czy wszystko prezentuje się tak, jak byś tego chciał? Jeśli masz wątpliwości odnośnie wskazanych aspektów, skontaktuj się z firmą Votum ? to firma świadcząca kompleksowe usługi porządkujące oraz niezawodna agencja ochrony. Bydgoszcz to jedno z miast, które obsługiwane jest przez firmę w pełnym zakresie, warto skonsultować się ze specjalistami, by zapewnić bezpieczeństwo w firmie.

Szczegóły strony www.votumochrona.pl:

Podlinkuj stronę www.votumochrona.pl:

Agencja ochrony Zielona Góra

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 191

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Systemy alarmowe, telewizja przemysłowa Warszawa »

  Systemy alarmowe, telewizja przemysłowa Warszawa

  Usługi świadczymy dla wielu firm i przedsiębiorstw na terenie Warszawy.
  Możemy zagwarantować Państwu wysoki poziom doboru głównych składowych instalacji zabezpieczającej mienie.
  Z naszych usług korzystają firmy państwowe i prywatne, obiekty handlowe, instytuty, placówki zdrowotne i edukacyjne, banki, osoby prywatne.

  ZAKRES USŁUG:


  Instalacje systemów alarmowych do mieszkań domów firm, montaż telewizji przemysłowej osiedla firmy domy,kontrola dostępu, podłączenia alarmów do stacji monitorowania agencji ochrony, opieka nad systemem alarmowym. Serwis naprawa systemów alarmowych satel, serwis kamer, modernizacja telewizji przemysłowej, systemy alarmowe satel, montaż kamer, instalacja kamer ukrytych, monitoring domów, monitoring szkół, serwis naprawa-
  świadczymy dla wielu firm i przedsiębiorstw na terenie Warszawy.
  Możemy zagwarantować Państwu wysoki poziom doboru głównych składowych instalacji zabezpieczającej mienie.
  Z naszych usług korzystają firmy jak i osoby prywatne.

  Data dodania: 16 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ochrona vip »

  Ochrona vip

  Nasi agenci posiadają specjalistyczne umiejętności i uprawnienia konieczne w tym zawodzie na przykład: Certyfikaty z obozów szkoleniowych izraelskiego systemu samoobrony Krav Maga. W zasięgu naszych usług mamy między innymi kursy i szkolenia w zakresie bezpieczeństwa rodziny i domu, w których skład wchodzi przykładowo nauka samoobrony. Stale doskonalimy swoje umiejętności, tak aby zadbać jak najlepiej o Państwa bezpieczeństwo. Jeżeli niepokoją się Państwo o swoje życie czy też najbliższych osób prosimy o kontakt z naszą jednostką.

  Data dodania: 24 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Elektroniczna ochrona Toruń, monitoring, systemy alarmowe »

  Elektroniczna ochrona Toruń, monitoring, systemy alarmowe

  Firma nasza zajmuje się szeroko rozumianą elektroniczną ochroną w Toruniu i okolicach m.in. Ciechocinku, Chełmży, Inowrocławiu. Montujemy, serwisujemy oraz projektujemy systemy alarmowe, systemy monitoringu, kontroli dostępu, alarmy, rejestracji czasu pracy, systemy telewizji przemysłowej, kamery stacjonarne i kamery obrotowe, sieci komputerowe. Posiadamy potrzebne licencje i certyfikaty. Powierzając nam swoje bezpieczeństwo, możesz spać spokojnie!

  Data dodania: 03 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ochrona Warszawa »

  Ochrona Warszawa

  Profesjonalna firma ochrony z Warszawy zaprasza wszystkie chętne firmy i nie tylko firmy do skorzystania z usług specjalistów. Świetnie wyspecjalizowana ekipa profesjonalistów pomoże w takich dziedzinach jak: ochrona dóbr osobistych, ochrona fizyczna, ochrona majątku. Jesteśmy doskonale przygotowanym zespołem do pełnienia obowiązków zawsze i wszędzie. Wszystkie dane dotyczące Naszej firmy znaleźć można na Naszej stronie www, na którą teraz już serdecznie zapraszamy Państwa.

  Data dodania: 20 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro detektywistyczne Warszawa »

  Biuro detektywistyczne Warszawa

  Super Detektyw to ekspercka agencja detektywistyczna pracująca na najwyższym poziomie i na najwyższych obrotach. Specjaliści, którzy tworzą tę firmę charakteryzuje się zgraniem drużyny A, refleksem i zdecydowaniem Chucka Norrisa, wytrwałością Sherlocka Holmesa, intelektem i umiejętnościami rozwikływania zagadek Monka, zdolnością kamuflażu Hansa Klossa i przenikliwością Patricka Jane'a i Lightmana w jednym. Nasze biuro detektywistyczne ma solidne doświadczenie w trudnych i wymagających dyskrecji sprawach. Każdy detektyw w naszej grupie posiada kompetencje, dzięki którym potrafi pomóc i doradzić Klientowi. Zapraszamy na naszą stronę internetową oraz do kontaktu z naszym zespołem.

  Data dodania: 05 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ochrona Warszawa »

  Ochrona Warszawa

  Biuro Ochrony Osób i Mienia FORT

  Oferujemy profesjonalną ochronę fizyczną, ochronę festiwali, koncertów, meczy itp. imprez na terenie Warszawy, Szczecina i okolicznych miejscowości. Nasza firma zatrudnia tylko wykwalifikowanych i odpowiednio przeszkolonych pracowników, dzięki czemu cieszymy się bardzo dobrą opinią wśród naszych kleniów, którymi są zarówno firmy jak i instytucje. Polecamy nasze usługi i zapraszamy Państwa do współpracy z naszą firmą.

  Data dodania: 15 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • INSPECTIO Agencja Detektywistyczna »

  INSPECTIO Agencja Detektywistyczna

  Agencja Detektywistyczna INSPECTIO to przede wszystkim zespół zgranych fachowców. Nasi eksperci zajmują się wyjaśnianiem faktów i zjawisk na rzecz osób i firm.

  Szerokie kontakty z przedstawicielami pionów operacyjno śledczych oraz specjalistami wielu różnorodnych dziedzin, w połączeniu z zaawansowaną metodologią działania - przynoszą wymierne korzyści naszym Klientom. Nasza praca jest dla nas wielką pasją, a z Klientami staramy się nawiązywać partnerskie relacje. Współpracę opieramy tylko na jasnych i przejrzystych zasadach. Zawsze działamy zgodnie z etyką zawodową i literą prawa, na pierwszym miejscu mając dobro innych. Doświadczenie w rozwiązywaniu problemów naszych zleceniodawców pozwoliło nam na wypracowanie skutecznych metod pomocy.

  Celem Agencji jest dostarczanie sprawdzonych i rzetelnych informacji, umożliwiających podjęcie ważnych, często życiowych decyzji. Pełne zaangażowanie, szerokie kontakty oraz doświadczenie zawsze przynoszą efekty w dotarciu do prawdy.

  Agencja Detektywistyczna działa na podstawie zezwolenia Ministerstwa Spraw Wewnętrznych, a nasi detektywi posiadają licencje wydane przez Komendę Wojewódzką Policji. INSPECTIO posiada ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej z tytułu wykonywanej działalności.

  Data dodania: 28 08 2014 · szczegóły wpisu »